تور نمایشگاهی هند

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی هند

تورهای نمایشگاهی هند بسیار مشهور هستند. این تورها به صورت دوره ای برگذار می شود و هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود می کشانند. تور نمایشگاهی هند 2018 بسیار مهم و همه گیر است. در این مقاله قصد داریم در ابتدا انواع نمایشگاه های هند را بررسی کنیم تا متوجه شویم که در تور نمایشگاهی هند کدام غرفه ها مورد بازدید قرار می گیرد، در نهایت ویژگی های تور نمایشگاهی هند و همینطور قوانین موجود را بررسی خواهیم کرد. تور نمایشگاهی هند تجربه ای ناب و بی نظیر است.

معرفی تور نمایشگاهی هند

شاید برای یک عده سوال باشد که تور نمایشگاهی هند و چه به هدف برگزار می شود. در هند به صورت دوره ای یک سری نمایشگاه ها بر گزار می شود که در زمینه های مختلف فعالیت دارند به این ترتیب افراد مختلفی علاقمند هستند که از این نمایشگاه ها دیدن کنند، شما می توانید در این نمایشگاه ها با افراد بسیار مهم و مشهور روبرو شوید و همینطور اطلاعات خود را در زمینه های مختلف افزایش دهید.

انواع نمایشگاه های هند

از طرفی دیده می شود که سفر به هند در تایم مشخص دشوار و هزینه بر است به این ترتیب تور نمایشگاهی هند وارد میدان می شود تا افراد مختلف بتوانند با شرایطی خاص قدم در این راه بگذارند. تور نمایشگاهی هند  دارای بهترین امکانات بوده و باب سیلقه سنین مختلف است. در ادامه مقاله می خواهیم شرح دقیقی از غرفه های نمایشگاهی داشته باشیم تا افراد بتوانند با دید بازتری به سراغ تور نمایشگاهی هند بروند.

 تور نمایشگاهی هند

نمایشگاه کفش در تور نمایشگاهی هند

نمایشگاه کفش و همینطور لوازم جانبی برای کوهنوردی از غرفه های بسیار بسیار مشهور در تور نمایشگاهی هند محسوب می شود که بازدید از آن برای ورزشکاران بسیار جالب خواهد بود. در این غرفه عموما کفش هایی با برندهای مختلف عرضه می شود و طراحی خاصی برای هر یک در نظر گرفته خواهد شد. قیمت بندی های موجود برای کفش ها گاه آنقدر گران است که شاید نیاز باید کلیه به بودجه یک ماه خود را تنها برای خرید یک کفش در نظر بگیرید! در تور نمایشگاهی هند بازدید از این غرفه از دسته الویت ها محسوب می شود، این نمایشگاه در شهر زیبای بمئنی بوده و تاریخ برگذاری آن 1 الی 5 آپریل 2018 اعلام شده است. بازدید از این غرفه برای عموم ازاد است و ورزشکارانی که دارای کارت مربی گری هستند می توانند از تخفیف های ویژه این غرفه بهرمند شوند.

بزرگترین نمایشگاه حرفه ای و کنفرانس امنیت آتش و ایمنی

در این نمایشگاه با مهندسان و افراد بسیار مشهور در زمینه تکنولوژی و صنعت امنیت آشنا خواهید شد. در این نمایشگاه اشیای برای فروش وجود ندارد و تنها در مسیر تئوری و آشنایی با صنعت امنیت برگزار می شود، بیشتر مراجعه کنندگان به این نمایشگاه دانشجویان در رشته های مهندسی مرتبط هستند، شرکت در این کنفرانس نیاز به تهیه بلیط داشته که ما در تور نمایشگاهی هند این گزینه را برای شما با هزینه ای بسیار ارزان فراهم خواهیم کرد. این نمایشگاه در شهر بمبئی برگزار می شود و در تاریخ 5 الی 7 آپریل 2018 می توانید از بازدید آن لذت ببرید. در نظر داشته باشید که هزینه های تور نمایشگاهی هند به مراتب ارزان و برای عموم افراد مقرون به صرفه خواهید بود. دانشجویانی که قصد دارند پایان نامه خود را در زمینه امنیت فعایلت کنند با مراجعه به این نمایشگاه قطعا تجربه های زیادی کسب خواهند کرد.

نمایشگاه پیشرو در صنعت گردشگری

می دانیم که چند سالی است با رشد روز افزون مسافر و به طبع اهمیت بالای گردشگری روبرو هستیم. ما سعی نمودیم در تور نمایشگاهی هند بازدید از این غرقه عالی را قرار دهیم، نمایشگاه صنعت گردشگری در شهر دهلی برگزار می شود و به مدت دور روز در تاریخ های 7 و 8 آپریل 2018 برگزار خواهد شد.

بررسی سرفصل های این نمایشگاه خالی از لطف نیست. در این نمایشگاه در ابتدا تاریخچه گردشگری مورد بررسی قرار می گیرد، سپس مشخص می شود که اهمین اصول گردشگری به چه صورت است ، در نهایت ارکان اصلی گردشگری و جذب توریست مشخص خواهد شد و در نهایت یک سری نکات و اصول اساسی در خصوص درآمدزایی از طریق گردشگری و هتلداری توضیح داده می شود. بازدید از این غرفه می تواند ذهنیت افراد را باز کند تا بتوانند تغییر اساسی در شرایط زندگی و کسب و کار خود داشته باشند.

نمایشگاه ماشین آلات برای ساخت قالب

دسته دیگری از نمایشگاه ها که در تور نمایشگاهی هند به آن اشاره شده است در خصوص قالب سازی است، قالب ها انواع مختلفی دارند و در بخش های مختلفی از زندگی به خصوص در رشته های عمران و شهرسازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که این نمایشگاه به مدت سه روز از تاریخ 11 تا 13 آپریل 2018 در شهر بمبئی برگزار می شود بازدید کنندگان آن از دسته افراد مشخصی هستند که یا کارشان در این لاین است و یا در چنین رشته ای تحصیل می کنند. عموم افراد نمی توانند از این نمایشگاه بازدید کنند برای ورود نیاز به ارائه مدرکی مبنی بر مرتبط بودن بخشی از کار و تحصیل شما با موضوع نمایشگاه خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات چاپ صفحه و مواد

این نمایشگاه در تاریخ 20 تا 22 آپریل بگذار می شود و محل برگذاری آن شهر بمبئی است. در این نمایشگاه در ابتدا به طور دقیق با دستگاه های چاپ و بخش های مرتبط آن آشنا می شوید سپس می توانید به سادگی وارد بخشی شوید تا خودتان انواع چاپ را انجام دهید، این نمایشگاه به صورت کامل استاندارد و علمی طراحی شده است و بازدید از آن می تواند بسیار لدت بخش و عالی به نظر برسد، در نظر داشته باشید که عموما تایمی که برای هر فرد در این نمایشگاه در نظر گرفته می شود کوتاه است و نظم و شرایط خاصی در آن حاکم است که عموم افراد باید رعایت کنند.

تور نمایشگاهی هند

نمایشگاه ترکیبی بین المللی انبار و همینطور مراقب های شخصی

این دو نمایشگاه که آخرین نمایشگاه های ماه آپریل بوده و در در تاریخ 25 تا 26 برگذار می شود به صورت ترکیبی بوده و در البته در دو موضوع جداگانه فعالیت می کند، بهتر است که زمان بازدید از این دو نمایشگاه را به طور دقیق بررسی کنید تا بتوانید به هر گزینه برسید. در تور نمایشگاهی هند برنامه ریزی های بسیار ایده آلی برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید از آن استفاده کنید، در نظر داشته باشید که محل برگزاری هر دو نمایشگاه در شهر زیبای بمبئی است.

نمایشگاه بین المللی توزیع برق

روز های اول ماه می به نمایشگاه توزیع برق اختصاص داده شده است که مخصوص مهندسی برق زحمتکش خواهد بود. در این نمایشگاه می توانید  جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه توزیع برق آشنا شوید و همینطور در کنفرانس رسمی آن نیز شرکت داشته باشید. دقت کنید که نمایشگاه برق از بهترین و با کیفیت ترین تکنولوژی های روز برای شما صحبت خواهد کرد و بازدید از آن لذت بخش است. این نمایشگاه در ماه 1 ال 3 ماه می در بمبئی برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی مبلمان

نمایشگاه مبلمان از نمایشگاه های بسیار مشهور در هند است که بیشترین میزان بازدید کننده را به خود اختصاص می دهد. مبلمان هایی که در این نمایشگاه دیده می شود انقدر خارق العاده طراحی شده است که ذهن شما را در گیر می کند. در نظر داشته باشید که شما مجاز خرید هستید ، البته اگر از عهده هزینه های موجود بر آیید!! در این نمایشگاه طراحی های بسیار خارق العاده از مبلمان دیده می شود که توضیحات و ایده اولیه آن به صورت کامل در اختیار افراد قرار می گیرد. این نمایشگاه در تاریخ 3 الی 6 ماه می در بمبئی برگزار می شود و از دسته موارد بسیار عالی محسوب می شود. در تور نمایشگاهی هند قطعا تمامی حوزه های مهم پوشش داده می شود.

نمایشگاه نورپردازی های مسکونی و تجاری

این نمایشگاه به جرات می توان گفت از زیباترین تجربه های شما محسوب می شود، می دانید که طراحی داخلی از دسته موارد بسیار مهم در معماری منازل و ادارات محسوب می شود و قطعا نورپردازی بخش جدانشدنی در طراحی داخلی مسکونی به شمار می آید. در این نمایشگاه با اصول دقیق نورپردازی های خطی آشنا می شوید و به سادگی می توانید اصول اصلی و مهم آن را مورد بررسی قرار دهید. در نظر داشته باشید که تاریخ بازدید از این نمایشگاه 3 الی 6 ماه می 2018 اعلام شده است و در شهر بمبئی خواهد بود.

نمایشگاه اسباب بازی

دنیای شیرین اسباب بازی بارها و بارها در ذهن افراد نقش می بندد، بازدید از نمایشگاه اسباب بازی چندین سال شما را جوانتر می کند. وجود رنگ های بسیار شاد با چیدمان های ویژه، استفاده از تکنولوژی های روز برای ساخت اسباب بازی و بازدید از اسباب بازی هایی که هنوز وارد بازار نشده اند قطعا تجربه ای تکرار نشدنی محسوب می شود. در نمایشگاه اسباب بازی می توانید برندهای بسیار مشهوری را مورد بازدید قرار دهید، خرید در این نمایشگاه آزاد است وقتش رسیده است که فرزندان خود را به خرید اسباب بازی مورد علاقه اش سورپرایز کنید. برای بازدید از این نمایشگاه باید تاریخ 5 و 6 ماه می 2018 اقدام کرد. تنها دو روز زمان برای بازدید فرصت است و بهتر است که قطعا برنامه ریزی صحیحی برای بازدید از این فضای کودکانه و شاد وجود داشته باشد.

نمایشگاه بین المللی داروسازی و بهداشت

این نمایشگاه در سه روز از تاریخ 8 الی 10 مه می 2018 برگزار می شود و با جدیدترین داروهای روز جهان در زمینه بیماری های لاعلاج آشنا می شوید، در این نمایش یک سری تجربه های جدید در خصوص سلامت جسم و روح کسب خواهید کرد. 70 درصد از مراجعه کنندگان به این نمایشگاه پزشکان هستند فکر میکنم ارزشش را داشته باشید که به خاطر بازدید از این نمایشگاه به دهلی بروید!

سایر نمایشگاه های تور نمایشگاهی هند

تعداد نمایشگاه هایی که در هند برگزار می شود بسیار زیاد است. که شاید توضیح هر یک در این مقاله به طور مفصل نگنجد. در این بخش نگاهی به سایر بخش های تور نمایشگاهی هند می پردازیم

نمایشگاه محصولات و فناوری Led، نمایشگاه صنایع دارویی، نمایشگاه تجارت برای صنعت زیبایی در ماه می برگزار می شود و تاریخ آنها از 10 تای 29 می است و همگی در شهر بمبئی خواهد بود.

نمایشگاه شیوه زندگی و عروسی در هند، نمایشگاه تجهیزات تعمیر و نگهداری خوردو، نمایشگاه بین المللی تایر و تجهیزات و همینطور منسوجات خانگی و لوازم جانبی مربوط به ماه جون از تاریخ 1 تا 29 خواهید بوده که هر کدام یک الی 3 روز را به خود اختصاص می دهند که البته در جدول تور نمایشگاهی هند به تور دقیق مورد بررسی قرار گرفته اند.

نمایشگاه های بسته بندی ، شیرینی آرایی، هدیه های شخصی و همینطور لوازم التحریر ، نمایشگاه های بین المللی لوازم ورزشی و ورزش و مد مربوط به ماه آگوست بوده و افرادی که از تور نمایشگاهی هند جا مانده اند می توانند از این شرایط عالی استفاده کنند.

شرایط تور نمایشگاهی هند

تا به اینجای کار سعی کردیم یک سری از نمایشگاه های بین المللی هند که هر ساله برگزار می شود را مورد بررسی قرار دهیم. در نظر داشته باشید که وقتی تور نمایشگاهی هند را برای سفر و بازدید انتخاب کنید می توانید به یک برنامه ریزی صحیح به سادگی بخش زیادی از غرفه ها را مورد بازدید قرار دهید و همینطور سفری عالی و خاطره انگیز داشته باشد. تور نمایشگاهی هند با بهترین امکانات برای افراد فراهم شده است .

برای اینکه تعداد افراد بیشتری بتوانند از تور نمایشگاهی هند استفاده کنند . هزینه بسیار مناسبی برای آن استفاده کرده ایم. خوشبختانه تور نمایشگاهی هند در فصل تابستان با طرح های تخفیف بسیار عالی همراه است. در نظر داشته باشید که می توانید با تور نمایشگاهی هند از نمایشگاه مد و پاره، جواهرات و لباس و چاپ دیجیتال نساجی دیدن کنید و بهترین خاطرات را برای خود فراهم سازید. امکانات تور نمایشگاهی هند انتخابی عالی و همه پسند است.

تور نمایشگاهی هند

رزرو تور نمایشگاهی هند

شما می توانید تور نمایشگاهی هند را به صورت اینترنتی نیز رزو کنید، شرایطی برای افراد در نظر گرفته می شود که بتوانند به سادگی گزینه های مورد نظر را انتخاب کنند و شرایط موجود نیز بهرمند شوند. در نظر داشته باشید که تور نمایشگاهی هند در فصل بهار و همینطور تابستان دارای طرح های کاهش قیمت بسیار عالی است.

در صورتی که هنوز یک سری سوالات در ذهن شما نقش بسته است می توانید از تیم های مشاور در این زمینه استفاده کنید، تیم های مشاور ما به طور دقیق شما را از وضعیت موجود مطلع سازند. در نظر داشته باشید که رزرو اینترنتی تور نمایشگاهی هند سبب می شود که در هزینه های شما مقدار قابل توجهی صرفه جویی شود

در این سفر از بیمه مسافرتی استفاده خواهید کرد و در صورت بروز هر نوع مشکلی می توانید از پوشش بیمه استفاده کنید.

تور نمایشگاهی هند بهترین سفر برای افرادی است که علاقمند به فضاهای علمی هستند و قصد تجربه جدیدترین تکنولوژی ها را دارند. در نظر داشته باشید که این تورها خود دارای درجه بندی های مختلفی هستند و این موضوع سبب می شود که انتخاب برای عموم افراد آسانتر شود. تور نمایشگاهی هند با شرایطی ایده آل برای شما فراهم شده است.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی گوانجو

تور نمایشگاهی گوانجو

نمایشگاه گوانجو نمایشگاه بین المللی وادرات و صادرات در چین می باشد. یک نمایشگاه تجاری شناخته شده که دارای تاریخ طولانی است. هر سال در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند