تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب جزء بهترین تورهای بازدید است. شما در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب می‌ توانید به همراه فرزندانتان اوقات خوشی را به سر کنید و از بهترین برندهای لوازم تحریر که توسط تولید کنندگان مختلف ارائه می‌ شوند دیدن کنید. ما در این مقاله ابتدا در رابطه با نمایشگاه و سپس معرفی نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب اطلاعاتی در اختیارتان قرار می‌ دهیم تا در زمان تور از آن استفاده کنید.

تور نمایشگاهی

در ابتدا تعریفی داشته باشیم از تور نمایشگاهی: تور نمایشگاهی به تورهایی گفته می‌ شود که در آن یک گروه از افراد که در یک زمینه شغلی فعالیت دارند برای بازدید از یک نمایشگاه ملی یا بین المللی اقدام می‌ کنند. افراد به دو دلیل در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب شرکت می‌ کنند. دسته اول کسانی هستند که می‌ خواهند فقط به عنوان بازدید کننده و یا برای خرید در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب شرکت کنند.

دسته دوم کسانی هستند که خودشان صاحب یک برند و یا شرکت خاص هستند و برای ارائه محصولات خود در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب شرکت می‌ کنند. نمایشگاه‌ های بین المللی معمولاً در کشورهای اروپای غربی از جمله فرانسه، انگلستان و ایتالیا برگزار می‌ شوند و افراد برای بدست آوردن ایده‌ ها و تکنولوژی‌ های جدید در تورهای نمایشگاهی شرکت می‌ کنند. 

رزرو تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب

برای رفتن به نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب باید ابتدا تور نمایشگاهی مورد نظر را رزرو کنید. در این صورت ابتدا باید به آژانس‌ های مسافرتی رجوع کرده و با توجه به زمان تور مورد نظر تور را رزرو کنید. در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف نمایشگاه‌ های بین المللی زیادی برگزار می‌ شود که مردم از سراسر دنیا خواهان شرکت در این نمایشگاه‌ ها هستند. یکی از این نمایشگاه‌ ها تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب است. البته نمایشگاه‌ های مختلفی با عناوین مختلف در کشورها برگزار می‌ شوند که شما می‌ توانید از طریق وبسایت آژانس‌ های مسافرتی از آخرین اخبار آنها مطلع شوید.

اما اگر شما به تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب علاقه دارید باید اطلاعات لازم درباره این نمایشگاه‌ ها را داشته باشید و اقدام به رزرو این تور کنید. مسلماً برای رزرو تور نمایشگاهی به یک سری مدارک نیاز دارید که از طریق آژانس مسافرتی به شما اعلام می‌ شوند. برخی از مدارک مانند ویزا ممکن است توسط خود آژانس تهیه شود ولی سایر مدارک مثل عکس، کپی شناسنامه و کارت ملی، گواهی اشتغال و غیره را باید خودتان تهیه کنید.

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب

شرکت در نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب مخصوصاً زمانی که تورها بین المللی باشند مسلماً دارای مزایای زیادی هستند. ما در این قسمت به معرفی مزایای برخی از این تورهای نمایشگاهی می‌ پردازیم.

بدست آوردن فرصت‌ های سرمایه گذاری و همکاری با سایر برندها و شرکت‌ ها، اطلاع آخرین تکنولوژی‌ های روز دنیا، بهبود ارتباطات تجاری و شغلی در بین مؤسسات و شرکت‌ های مختلف، بررسی جایگاه کسب و کار خود با معیارهای سطح جهانی، امکان بدست آوردن انبوهی از اطلاعات در یک زمان کوتاه، بدست آوردن ایده‌ های جدید برای اجرای یک کسب و کار، برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و بازدید کنندگان، خرید لوازمی ارزانتر نسبت به بازار، شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ هایی که در طی برگزاری نمایشگاه اجرا می‌ شود و بسیاری از مزایای دیگر که خودتان در نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب با آنها رو به رو می‌ شوید.

نکات مهم در نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب

مطالعه کردن

پیش از رزرو تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب باید در رابطه با آن نمایشگاه اطلاعاتی را بدست آورید. مسلماً بهترین روش هم برای بدست آوردن اطلاعات در رابطه با نمایشگاه مربوطه وب سایت نمایشگاه است. در وبسایت نمایشگاه اطلاعاتی در رابطه با نمایشگاه در اختیار شما گذاشته می‌ شود که می‌ تواند باعث استفاده حداکثری شما از تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب شود.

برنامه ریزی کردن

مهم‌ترین نکته در نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب بررسی هدف فردیتان از رفتن به آن نمایشگاه است. پس از اینکه اطلاعات کلی در رابطه با نمایشگاه را بدست آوردید باید بررسی کنید که در این نمایشگاه بدنبال چه چیزی هستید سپس آنها را در اولویت کارتان بگذارید زیرا در غیر این صورت در بین انبوهی از غرفه‌ ها سردرگم می‌ شوید.

بدست آوردن نقشه نمایشگاه

نمایشگاه‌ ها برای آسانتر کردن کار بازدید کنندگان اقدام به تهیه نقشه نمایشگاه می‌ کنند. شما در این صورت می‌ توانید با تهیه نقشه، دسترسی به محل‌ های مورد نظرتان را پیدا کنید و در زمان تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب وقت کمتری صرف آن کنید.

تهیه کارت ویزیت

اگر شما صاحب برند خاصی هستید پیشنهاد می‌ کنیم قبل از تهیه تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب کارت ویزیت خود را تهیه کنید این کارت ویزیت می‌ تواند شامل اسم شما، نام شرکت و لوگوی شرکت شما باشد.

لباس مناسب

سعی کنید در زمان نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب از لباس تقریباً رسمی استفاده کنید و از آنجایی که مجبور به پیاده روی‌ های طولانی مدت هستید باید کفش راحتی بپوشید.

انواع نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب

در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب شاهد لوازم تحریرها و کتاب‌ های مختلف از انتشارات و برندهای مختلف می‌ شوید. در این نمایشگاه‌ ها می‌توانید به همراه فرزندانتان شرکت کنید و از لوازم تحریرهای زیبایی که توسط شرکت‌ های مختلف ارائه شده‌ اند دیدن کنید همچنین در این نمایشگاه می‌ توانید لوازم تحریر و کتاب‌ های مورد نیاز خود را تهیه کنید. این نمایشگاه‌ ها که معمولاً به صورت بین المللی برگزار می‌ شوند میزبان افراد زیادی از سراسر دنیا هستند. ما در این قسمت به معرفی تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب در برخی از کشورها می‌ پردازیم و اطلاعات هر کدام از این نمایشگاه‌ ها را در اختیارتان قرار می‌ دهیم.

نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ

نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ یکی از معروفترین نمایشگاه‌ ها در زمینه لوازم تحریر و کتاب است. در این نمایشگاه که در مرکز نمایشگاه‌ های هنگ کنگ برگزار می‌ شود بازدید کنندگان زیادی از سراسر دنیا حضور بهم می‌ رسانند. شما می توانید در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب هنگ کنگ شرکت کرده و از خدمات آن استفاده کنید.

این نمایشگاه یکی از خاصترین نمایشگاه‌ های آسیا در زمینه لوازم تحریر، لوازم اداری و کاغذ است. در نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ لوازم تحریرهایی با کیفیت که دارای مجوز هستند به بازدیدکنندگان عزیز ارائه می‌ شوند. بازدیدکنندگان می‌ توانند هم لوازم تحریر خود را از این نمایشگاه تهیه کنند و هم با تولیدکنندگان این لوازم در سطح جهانی آشنا شوند. افرادی که می‌ خواهند به منظور ایجاد غرفه در این نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب شرکت کنند باید گفته شود که این نمایشگاه فرصت مناسبی برای نشان دادن و تبلیغ کارشان به مردم و همچنین همکاری با تولید کنندگان بزرگ این زمینه است.

شرکت در این تور می‌ تواند یک فرصت استثنایی برای علاقه مندان به این زمینه باشد. در سال گذشته نزدیک به بیست هزار بازید کننده از کشورهای مختلف به این نمایشگاه آمده‌ اند برخی از کشورهایی که در این نمایشگاه شرکت کردند شامل ژاپن، تایوان، چین، کره، ایالات متحده آمریکا، فیلیپین، مالزی، هند، سنگاپور و غیره هستند.

نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ دارای قسمت‌ های مختلفی می‌ باشد این قسمت‌ ها شامل وسایل بازی، قلم و کاغذ، بخش هوشمند و لوازم هدیه هستند. در این نمایشگاه کلاس‌ های کارشناسی، کارگاه‌ های خلاقیت و کنفرانس های مرتبط برگزار می‌شود که شرکت در آنها برای کسانی که از تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب هنگ کنگ استفاده کردند می‌ تواند بسیار مفید باشد.

محصولات نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ

این نمایشگاه محصولات و لوازم زیادی را از برندهای مختلف به مردم عرضه می‌ کند. این لوازم شامل کتاب، کیف، آلبوم، تقویم، مواد صحافی کتاب، لوازم جانبی کامپیوتر، کاغذ کپی، دستگاه‌ های کپی، فیلم‌ های تزئینی، مواد نقاشی، ابزارهای رسم، پاکت نامه، بازی، قلم، هدیه، جوهر کارتریج، کارت پستال، کاغد جوهر افشان، کاغذ لیزری، برچسب، سربرگ، تجهیزات دفتری و اداری، دستمال، دفتر، لوازم اداری، روبان، پرینتر، کیف مدرسه، لوازم مدرسه، کالای چرمی، قالب‌ها، تونر، کاغد کادو، نوشت ابزار، خط کش و غیره هستند. اگر تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب هنگ کنگ را تهیه کردید می توانید به راحتی به این اقلام با کیفیت دسترسی داشته باشید.

بازدید کنندگان این نمایشگاه شامل وارد کنندگان لوازم تحریر،توزیع کنندگان، شرکت‌ های خدماتی، فروشگاه‌ های چند قسمتی و مردم عادی هستند که از کشورهای مختلف در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب حاضر می‌ شوند و محصولات خود را با هم به اشتراک می‌ گذارند.

نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب استانبول

نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب استانبول یکی از بهترین و مشهورترین نمایشگاه‌ ها در زمینه لوازم اداری و لوازم تحریر است. این نمایشگاه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌ شود. نمایشگاه لوازم تحریر و لوازم اداری استانبول در محل برگزاری نمایشگاه‌ های شرکت توپاپ در قسمت اروپایی استانبول برگزار می‌ شود. شرکتی که این نمایشگاه را دایر می‌ کند شرکت توپاپ است.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت 25 هزار متر مربع که در کل شامل 6 سالن بزرگ است تشکیل می‌ شود. شرکت‌ ها و مؤسسات داخلی و خارجی به نام، محصولات خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌ دهند. شما در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب می‌ توانید به روز ترین تکنولوژی‌ های روز دنیا را در ارتباط با موضوع نمایشگاه مشاهده کنید.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه شامل مدیران فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای، خرده فروش‌ ها و عمده فروش‌ های لوازم تحریر، صاحبان انتشارات، فروشگاه‌ های کتاب، مدیران مؤسسات آموزشی، آژانس‌ های تبلیغاتی، خرده فروشی‌ ها و فروشگاه‌ های اسباب بازی و هدیه، مؤسسات رسانه‌ ای و مطبوعاتی، تولید کنندگان صنایع دستی و هنر و سرگرمی و بسیاری از مؤسسات و فروشگاه‌ های دیگر هستند.

این نمایشگاه در زمینه های مختلفی فعالیت می کند برخی از آنها شامل ماشین آلات، لوازم اداری، انواع کاغذ، لوازم جانبی دفتر کار، میز کار، هدیه، انواع ماشین حساب، صنایع دستی، تزئینات هنری،  انواع رنگ‌ ها، لوازم مدرسه، انواع لوازم تحریر، انواع اسباب بازی، بازی‌ های آموزشی، انواع قفسه بندی‌ های کاربردی، تجهیزات آموزشی و مدارس پیش دبستانی و غیره فعالیت دارند.

بنابراین اگر علاقه مند به شرکت در نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب استانبول هستید و یا اینکه این نمایشگاه به حوزه تخصصی شما نزدیک است و یا می‌ خواهید از طریق آن کسب و کار خود را رونق دهید می‌ توانید اطلاعات خود از این نمایشگاه را در وبسایت مربوط به نمایشگاه کامل کنید سپس از طریق آژانس های مسافرتی اقدام به رزرو تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب استانبول کنید.

نمایشگاه لوازم تحریر مسکو

این نمایشگاه در مسکو برگزار می شود و یکی از بهترین فرصت‌ ها برای متخصصان در زمینه تجهیزات مدارس و لوازم نوشتاری، ساخت وسایل بازی، مواد اولیه سرگرمی‌ ها، هدیه‌ ها و سوغات، لوازم تحریر و بسیاری از لوازم مفید به حساب می‌ آید. نمایشگاه لوازم تحریر مسکو روز به روز در حال پیشرفت و گسترش حوزه‌ های فعالیتی خود است. در حال حاضر نزدیک به یازده هزار متخصص در نمایشگاه لوازم تحریر مسکو در حال فعالیت هستند.

این نمایشگاه که وسعت آن به دوازده هزار متر مربع می‌ رسد ارائه دهنده خدمات اداری و لوازم تحریر تأمین کنندگان است. شما در تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب مسکو می‌ توانید اطلاعات جدیدی در زمینه لوازم تحریر کسب کنید، با صاحبان به نام این حرفه آشنا شوید، به مذاکرات تجاری بپردازید، محصولات خود را به نمایش گذاشته و همچنین محصولات مورد نظر خود را در این نمایشگاه تهیه کنید. نمایشگاه لوازم تحریر و لوازم اداری مسکو شامل محصولاتی از قبیل لوازم تحریر درجه یک و با کیفیت، لوازم مدرسه، لوازم اداری، صنایع دستی و هنری است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادها در زمینه لوازم تحریر و کتاب است.

تقویم تور نمایشگاهی

این نمایشگاه ها ممکن است هرساله برگزار شوند اما تاریخ برگزاری آنها در برخی موراد تغییر می کند بنابراین اگر نمایشگاه خاصی را مد نظر دارید باید در وبسایت نمایشگاه از آخرین تغییرات زمان برگزاری هر نمایشگاه مطلع شوید تا بتوانید در فرصت کافی مدارک لازم را تهیه کنید. هرچند ممکن است از تاریخ برخی از نمایشگاه ها گذشته باشد.

مدارک لازم برای تور نمایشگاهی

آژانس های مسافرتی مختلف مدارک مختلفی برای ثبت نام نمایشگاه درخواست می کنند. اما به طور کلی برای ثبت نام تور نمایشگاهی به مدارک زیر احتیاج دارید:

-گذرنامه متقاضی با هفت ماه اعتبار

-شناسنامه متقاضی

-مدارک مالی و ملی معتبر

-مدارک شغلی معتبر و مرتبط

شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب

هر کشور برای دعوتنامه نمایشگاه قوانین مربوط به خود را دارد. بنابراین در زمان تور نمایشگاهی باید شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی را از آژانس مسافرتی معتبر بپرسید. دعوتنامه سندی است که از طرف یک شرکت و یا فرد خاصی برای شما ارسال می شود و شما به سبب آن می توانید در نمایشگاه مربوطه شرکت کنید. این دعوتنامه مجوز ورود شما به کشور مورد نظر نیست، بلکه فقط فرآیند را برای شما تسریع می کند. بعد از گرفتن دعوتنامه باید به دنبال تهیه ویزا و سایر مدارک خود برای کشور مورد نظر باشید. مدارکی که ممکن است برای نمایشگاه نیاز داشته باشید عبارتند از دعوت نامه رسمی از شخص یا شرکت، پروانه کسب یا اساسنامه به زبان انگلیسی، گواهی اشتغال به کار، تأییدیه بانکی شخص یا کارفرما و غیره. این مدارک برای کشورهای مختلف ممکن است متفاوت باشد.

هزینه تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب

احتمالاً یکی از مهمترین نکات در زمینه رزرو نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب هزینه تور مورد نظر است. عوامل زیادی از قبیل مدت زمان اقامت در کشور مورد نظر، نوع ایرلاین، نوع هتل رزرو شده، نوع نمایشگاه و غیره می توانند روی هزینه تور نمایشگاهی لوازم تحریر و کتاب تأثیرگذار باشند. آژانس های مسافرتی مختلف از خدمات مختلفی برای تورهای خود استفاده می کنند به عنوان مثال شما می توانید نوع هتل و یا نوع ایرلاین را به انتخاب خود تغییر دهید. این عوامل می تواند روی قیمت تور مورد نظر تأثیر داشته باشد. بنابراین پیش از رزرو نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب درباره هزینه آن در آژانس های مسافرتی مختلف مطمئن شوید.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند