مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت کاری

یکی از راه های مهاجرت به کشور دیگر استفاده از برنامه های حکومتی و ایالتی کشور مقصد می باشد. کشور های مختلفی در همین راستا به ارگان های خود اجازه دادن ویزا به مقیمان سایر کشور ها را می دهند. مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا از جمله حالت های مهاجرت پر طرفدار در ایران است. استان مانیتوبا در کشور کانادا با توجه به موقعیت مکانی و شرایط اقتصادی آن دارای مهاجرین بسیاری از کشور های مختلف است. در اینجا به تفسیر راجع به مهاجرت به مانیتوبا و شرایط اقامت در این کشور صحبت خواهیم کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا

یکی از روش های ساده مهاجرت به مانیتوبا استفاده از دعوت نامه می باشد. دعوت نامه در واقع نامه ای است که از طرف خویشان و یا خانواده شما در کشور مقصد و یا ارگان و شرکتی خاص که قصد جذب شما را به عنوان نیروی کار دارد، به شما داده می شود. دعوت نامه در واقع ضمانتی است که از طرف فرد یا گروهی در کشور مقصد برای فرد مورد نظر ارسال می شود تا نسبت به دادن ویزا و مهیا کردن شرایط اقامت برای فرد تسهیلاتی قائل شوند.

انواع مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا

برنامه مهاجرت به مانیتوبا یک برنامه دولتی است که متناسب با آن افراد واجد شرایط با توجه به برنامه های ارائه شده به کشور کانادا سفر می کنند. مهاجرت به مانیتوبا به 7 دسته تقسیم می شود. مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا با توجه به حضور این کشور در قاره آمریکا دارای سختی های خاص خود برای ایرانیان می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت عمومی

در حالت عمومی شما باید شرایط کار کارگری در کشور کانادا را داشته باشید. داشتن هر امتیازی که منجر به وابستگی شما به کانادا و به طور به خصوص به استان مانیتوبا شود به شما بسیار کمک می کند. به عنوان مثال داشتن دوست یا فامیل درجه یک که بتواند به طور کامل شما را حمایت کند. برای مهاجرت به مانیتوبا شما نیاز به داشتن حداقل امتیاز برنامه مهاجرتی دارید. از جمله موارد امتیاز مثبت برای مهاجرت با این برنامه داشتن سن کم، تحصیلات عالی، تجارب کاری زیاد و توانایی زبانی شما می باشد. حداقل امتیاز برای پذیرش در این برنامه 55 امتیاز از 100 می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت عمومی

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت خانوادگی

برای مهاجرت به کانادا از طریق استان منیتوبا نیاز به داشتن بستگان نزدیک مانند همسر، بچه، برادر یا خواهر، پسر عمو، پسر دایی، پسر عمه، پسر خاله، خواهر زاده یا برادر زاده، عمه، عمو، دایی، خاله، پدر یا مادر، پدربزرگ و یا مادر بزرگ دارید. اولین هماهنگی ها باید با خویشاوند مورد نظر برای حمایت کامل شما صورت بگیرد. سپس امتیاز های شما برای اخذ ویزا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همانطور که گفته شد امتیازاتی مانند سن کم، تحصیلات عالی، تجربه کاری و توانایی بالا در زبان انگلیسی یا فرانسه بسیار موثر می باشند. داشتن سن بین 21 تا 49 سال و همچنین گذراندن حداقل یک دوره در دانشگاه به پذیرش شما بسیار کمک می کند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت تحصیلی

این برنامه همانند برنامه های قبلی نیاز به داشتن حداکثر امتیاز برای پذیرش می باشد. در واقع برنامه تحصیلی برای افرادی است که می خواهند تحصیلات عالی خود را در کشور کانادا بگذرانند. گذراندن مقطع تحصیلی در استان مانیتوبا یا دوره تحصیلی به پذیرش شما بسیار کمک می کند. اولویت در این برنامه برای افرادی است که حداقل یک سال در استان منیتوبا تحصیل کرده باشند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت کاری

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت کاری نیاز به داشتن تاییدیه یک کارفرما مبنی بر نیاز او به داشتن شما در کاری تمام وقت یا پاره وقت می باشد. کارفرما با توجه به سابقه کاری و تخصص شما اقدام به گزینش بین افراد تقاضاکننده می کند و هر چه رزومه شما کامل تر و قوی تر باشد احتمال انتخاب شما بیشتر می شود. از جمله بهترین برنامه های برای اقامت دائم در کشور کانادا این برنامه است زیرا شما پس از 6 ماه کار و با تایید کارفرما می توانید اقامت دائم خود را اخذ نمایید. این برنامه فقط برای افرادی ارائه می شود که قصد اقامت طولانی مدت در این کشور را دارند. داشتن آموزش های مرتبط و تجربه کاری زیاد به شما برای پذیرش در این برنامه بسیار کمک می کند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت کاری

مهاجرت به مانیتوبا به صورت راهبرد های کاربردی

شما برای پذیرش در این برنامه نیاز به شور و حرارت کافی برای ارائه کمک و پیشبرد اهداف کشور کانادا دارید. ارائه دعوت نامه و یا ارائه مدارک تحصیلی مرتبط با زمینه های مورد نیاز به پذیرش در این برنامه کمک می کند. برای پذیرش در این برنامه نیاز است که شما قبل از قطعی شدن پذیرش یک دیدار حضوری با کارشناس مرتبط داشته باشید تا میزان علاقه و انگیزه شما برای کار در کشو کانادا سنجیده شود. داشتن مدارک تحصیلی بالا، تجربه کاری کافی و دانش زبان انگلیسی یا فرانسه بسیار کمک کننده است.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت تجاری

برنامه مهاجرتی تجاری این کشور به این صورت است که اگر شما منابع مالی کافی برای سرمایه گذاری یا خرید زمین را برای کشاورزی دارید می توانید با ارائه مدارک لازم اقامت کشور کانادا را دریافت کنید. این افراد می توانند در مواردی شریک شهروندان کانادایی در خرید مزرعه بشوند. داشتن 350 هزار دلار منابع مالی در دسترس و حداقل سه سال سابقه مدیریت بر زمینه کاری مورد نظر از اصلی ترین شرایط برای پذیرش در این برنامه می باشد. افراد برای پذیرش باید خود را آماده دیدار حضوری با کارشناس مرتبط و ارائه مدارک لازم بکنند. حداقل سرمایه گذاری در این حالت 150 هزار دلار می باشد. طی دو سال اول اقامت در استان مانیتوبا شما باید یک حساب 75 هزار دلاری برای شروع کار افتتاح کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا به صورت تجاری

مهاجرت به مانیتوبا به صورت مزرعه دار جوان

برنامه مزرعه دار جوان (یانگ فارمر) برای افراد جوانی است که توانایی کار در مزرعه را دارند. البته این برنامه فقط برای کار در مزرعه نمی باشد بلکه برای افراد خواهان خرید مزرعه و مالکیت آن نیز می باشد. برای ایجاد چنین کسب و کاری و پذیرش در این برنامه نیاز به داشتن حداقل 150 هزار دلار داریی و سنی کمتر از 40 سال دارید. برای پذیرش در این برنامه باید حداقل سه سال سابقه کاری مفید داشته باشید. همچنین باید قبل از پذیرش قطعی یک سفر 7 روزه به کانادا برای بازدید از مزارع و شرایط کاری داشته باشید. دیدار حضوری با کارشناس و ارئه مدارک مرتبط از دیگر مراحل پذیرش می باشد.

سایر نوشته های مهاجرت :

دلایل مهاجرت به یونان

مهاجرت به یونان

آیا می دانید بهترین روش برای مهاجرت به یونان کدام است؟ چطور می توان به سادگی از طریق مهاجرت اقامت دائم این کشور را بدست

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند