تور کرابی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر کرابی

کشور تایلند یکی از کشور های آسیایی محسوب می شود، که به عنوان یک قطب گردشگری در دنیا معروف شده است. این کشور جاذبه های گردشگری بی شماری دارد. یکی از این جاذبه ها، شهر کرابی است. به دلیل زیبایی های بیشمار این شهر، تور کرابی همواره مورد توجه افراد قرار می گیرد. شهر کرابی را می توان یکی از پر توریست ترین شهرهای تایلند نام برد. می توان گفت عمده توریست های این را شهر ایرانیان تشکیل می دهند. همواره در تمام فصول سال تورهایی از ایران به مقصد کرابی صورت می گیرد. ما در این متن قصد داریم تور کرابی را از تمام جهات مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد سفر به کرابی را دارید ما را تا پایان متن همراهی کنید.

آشنایی با شهر کرابی

در مقدمه به این موضوع اشاره کردیم، که کشور تایلند یکی از کشور هایی آسیایی محسوب می شود و مورد توجه بسیاری از افراد برای تفریح و گردش می باشد. کشور تایلند در شرق آسیا واقع شده است و دارای وسعتی به میزان پانصد و هفده هزار متر مربع می باشد. این کشور جمعیتی بالغ بر هفتاد میلیون نفر را در خود جای داده است. تایلند از لحاظ داشتن استان های مختلف رکوردار می باشد. استان های این کشور هفتاد و شش عدد هستند و از پراکندگی جمعیتی خوبی برخوردار می باشند.

هر کدام از این استان های یک زیبایی خاصی دارند که در جذب توریست و گردشگر توانسته اند موفق ظاهر شوند. استان کرابی یکی از استان ها است که به واسطه ساحل ها و جاذبه های گردشگری بی شمارش در جذب گردشگر موفق بوده است. این کشور با توجه به اینکه یکی از کشور های آسیایی محسوب می شود با دین اسلام بیگانه نبوده و دومین دینی که در این کشور وجود دارد اسلام می باشد؛ اما به جرات می توان گفت که بالغ بر 95 درصد تایلندی ها بودایی می باشند. این کشور دارای یک فرهنگ غنی است و از قدمت بالایی برخوردار می باشد.

آشنایی با شهر کرابی

در سفر به کشور تایلند و شهر زیبای کرابی باید یکی سری از مسائل را مورد توجه قرار دهید. تایلند چیزی حدود 5/3 ساعت از ایران جلوتر می باشد، زبان رسمی این کشور تایلندی است، واحد پول این کشور بات بوده و نوع برقی که در این کشور مورد استفاده است به مانند ایران 220 ولت می باشد. همچنین کد این کشور 66+ است. شهر کرابی یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند محسوب می شود. این شهر با توجه به اینکه جاذبه های دیدنی بی شمار و زیبایی دارد، مورد توجه بسیاری از افراد برای تفریح و گردش قرار گرفته است.

شهر کرابی در سواحل دریای آندامان واقع شده است و از طبعیت بکر و زیبایی برخوردار می باشد. این شهر را می توان یکی از شلوغ ترین شهرهای ساحل تایلند نام برد، که در تمام فصول گردشگران به آن سفر می نمایند. می توان گفت تور کرابی با توجه به جاذبه های گردشکری این شهر یکی از پردرخواست ترین تورها در ایران می باشد. اگر دوست دارید در شن های طلایی بخوابید و حمام آفتاب بگیرید و یا اینکه در آب های زلال دریا به شنا بپردازید تور کرابی بهترین گزینه برای سفر می باشد.

آب وهوای شهر کرابی

کشور تایلند را می توان یکی از کشورهای معتدل قاره آسیا نام برد. آب و هوا در این کشور با توجه به وسعت این سرزمین متفاوت می باشد. گفتنی است که تایلند دارای سواحل متعددی می باشد، و به همین دلیل رطوبت هوا در ماه های گرم سال بالا می باشد و مسافران باید به این موضوع توجه نمایند. می توان گفت شهر کرابی یکی از شهرهای گرم تایلند محسوب می شود و با توجه به این گرمی هوا رطوبت بالایی را نیز دارا می باشد.

گفتنی است این شهر از نعمت باران محروم نیست و در ماه مارس و آوریل شاهد بارندگی هایی در این منطقه خواهیم بود. لازم به ذکر است در نواحی ساحلی این شهر دمای هوا کمی پایین تر است و افرادی که در تور کرابی شرکت می نمایند باید این مسئله را مورد توجه قرار دهند. در پاراگراف بعد بهترین زمان برای تور کرابی با توجه به آب و هوا و سایر موارد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس کماکان ما را همراهی نمایید.

بهترین زمان برای سفر با تور کرابی

بهترین زمان برای سفر با تور کرابی با توجه به سلایق و دیدگاه افراد می تواند متفاوت باشد. ما در متون بالا آب و هوای کشور تاینلد و شهر کرابی را مورد بررسی قرار دادیم. چنانچه دوست دارید در فصول بارانی در تور کرابی شرکت کنید، می توانید از ژوئن تا اکتبر به این سفر بروید؛ لازم به ذکر است سفر در این موقع از سال به کرابی به دلیل باران های شدید بسیار ارزان می باشد. اما بهترین زمان برای سفر به تور کرابی بین نوامبر تا مارس است. در این زمان از سال به دلیل آب هوایی که این شهر دارد سفر کمی گرانتر می باشد. همانطور که در چند خط بالا اشاره شد سلیقه افراد و بودجه مالی آنها برای سفر به تور کرابی بسیار تاثیر گذار می باشد.

تور کرابی

در متون بالا به بررسی کلی کشور تایلند و شهر کرابی پرداختیم، تا شما را با نقاط مثبت و منفی این شهر آشنا نماییم. با توجه به مناظر طبیعی و زیبایی که در این شهر موجود می باشد، تور کرابی در تمام فصول سال مورد درخواست می باشد. تور کرابی یکی از بهترین راه های سفر به این شهر محسوب می شود، زیرا افراد می توانند با کمترین هزینه به این مسافرات بروند. تورهای لحظه آخری شهر کرابی متناسب برای افرادی می باشد، که همیشه آماده مسافرت می باشند و بودجه کافی را برای سفر به همراه دارند. تور کرابی توسط بسیاری از آژانس های هواپیمایی عرضه می شود و افراد با توجه به خدماتی که توسط آژانس مربوطه ارائه می شود می توانند یکی از آن ها را برگزینند.

در متن بالا به این موضوع اشاره کردیم که آژانس های هواپیمایی مختلفی تور کرابی را ارائه می دهند. مجری های ارائه دهنده تور، خدمات متفاوتی را به مسافران ارائه می دهند. بودجه مالی مسافر در انتخاب آپشن های این تور تاثیر گذار است. به طور مثال نوع هتل انتخابی، نوع پرواز، تعداد روزهای تور کرابی و مسائلی از این دست با توجه به بودجه مسافر متغیر است و مجری های ارائه دهنده تور کرابی سعی بر این داشته تا آپشن های مختلفی را در دسترس مسافر قرار دهند تا هر مسافری با هر بودجه ای بتواند به این سفر برود.

بهترین زمان برای سفر با تور کرابی

خدمات پرواز در تور کرابی

شما برای سفر از ایران به شهر کرابی حتما باید از خدمات پروازی استفاده نمایید، زیرا این کشور با ایران مرز زمینی و یا آبی ندارد. ایرلاین های مختلفی تور کرابی را می توانند به مسافرین ارائه دهند. افرادی که قصد سفر به تور کرابی را دارند، باید از فرودگاه بین المللی امام خمینی پرواز کرده و در فرودگاه بین المللی شهر کرابی فرود آیند. این پرواز با توجه به بودجه مسافر می تواند متفاوت باشد. زمان پرواز از تهران به شهر کرابی میانگین 5 الی 6 ساعت می باشد و به این زمان باید شرایط جوی و سرعت وزش باد را نیز اضافه کرد.

جاذبه های گردشکری و تفریحی در تور کرابی

شاید بتوان گفت مهمترین دلیلی که گردشگران، کشور تایلند را به عنوان یک مقصد تفریحی و گردشگری انتخاب کرده اند، جاذبه های طبیعی و سواحل زیبای این کشور باشد. شما می توانید با حضور در تور کرابی بهترین جاذبه های گردشگری این کشور را به نظاره بنشینید و از مناظر دیدنی آن لذت ببرید. کرابی دارای جاذبه های گردشکری بیشماری می باشد، که ما در ادامه قصد داریم چندین نمونه از مهم ترین آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه می خواهید، بدانید که در تور کرابی باید از چه نقاطی بازدید به عمل آورید ما را در ادامه همراهی نمایید.

سواحل زیبای کرابی

یکی از بهترین و زیبا ترین جاذبه های گردشگری در تور کرابی سواحل زیبای این کشور به حساب می آیند. ما در کشور ایران سواحل زیبایی را داریم، اما سواحل شهر کرابی بسایر عجیب می باشند. تصور کنید که در شن های طلایی این سواحل دراز کشیده اید و مشغول گرفتن حمام آفتاب می باشید و یا در آب های شیشه ای دریای آندمان مشغول به شنا  یا غواصی هستید؛ آیا لذتی از این بالاتر وجود دارد. لازم به ذکر است شما می توانید در تور کرابی با رفتن به این سواحل زیبا فعالیت های مختلفی چون قایق سواری، عکاسی زیر آب، جت اسکی، ماهیگیری و … را تجربه نمایید.

گفتنی است در کنار این سواحل غار های زیادی موجود می باشند، که از جاذبه های دست نخورده کرابی محسوب می شوند. از این غارها می توان به غار سنگی پنهان در سواحل ریلی اشاره کرد.

سفر به جزایر فی فی

یکی دیگر از جاذبه های گردشکری در تور کرابی جزایر فی فی محسوب می شوند. جزایر فی فی چندین جزیره سنگی می باشند، که سر از آب بیرون آورده اند. گفتنی است فقط دو جزیره از این جزایروجود دارند  که در آن افراد زندگی می کنند. شما در تور کرابی می توانید با استفاده از قایق های تفریحی به این سلسه جزایر سفر کرده و از آب های فیروزه ای رنگ آن ها نهایت لذت را ببرید. این جزایر از سواحل شهر کرابی با قایق 45 دقیقه فاصله دارند. توصیه ما به شما این است در تور کرابی حتما از این جزایر دیدن به عمل بیاورید.

جاذبه های گردشکری و تفریحی در تور کرابی

معبدها و موزه های کرابی

همانطور که در متون بالا اشاره کردیم، کشور تایلند دارای تمدن و قدمت بالایی می باشد. به همین دلیل است که در این کشور معبدهای قدیمی و موزه هایی موجود می باشند که نمایانگر تاریخ این کشور است. شما می توانید در تور کرابی نمونه ای از این معابد و موزه ها را مشاهده کنید.

نمونه ای از این جاذبه های گردشگری در شهر زیبای کرابی را می توان معبد ببر یا معبد و موزه کلونگ تام را نام برد. یکی دیگر از این جاذبه های گردشگری با قدمت در تور کرابی گورستان حلزون ها می باشد. این گورستان در 75 میلیون سال پیش به وجود آمده است. توصیه ما به شما این است در تور کرابی حتما از این گورستان بازدید فرمایید. لازم به ذکر است تعداد زیادی وجود از این دست جاذبه های گردشگری دارند، که شما می توانید در تور کرابی با بازدید از آن ها لذت ببرید.

چگونگی خرید در شهر کرابی

برای بسیاری از مسافرانی که در تور کرابی شرکت می کنند، مهم است که مراکز خرید شهر کرابی چگونه می باشند و افراد چگونه می توانند برای خرید اقدام نمایند. لازم است به این موضوع اشاره کنیم که شهر کرابی به دلیل اینکه یکی از شهر های توریستی تایلند است، مراکز خرید بیشماری دارد تا گردشگران به راحتی بتوانند به خرید بپردازند. برای بسیاری از توریست ها مهم است که قیمت ها در این مراکز خرید به چه صورت می باشد ، پس لازم است به این موضوع اشاره کنیم که قیمت ها در این مراکز متفاوت می باشند و در بعضی از آن ها با توجه به نوع آن مرکز قسمت ها بالا و پایین می شود؛ اما در کل می توان گفت که قیمت ها در تایلند نسبت به ایران بسیار پایین بوده و شما به راحتی می توانید کالاهای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

مراکز خرید شهر کرابی

در بالا به چگونگی خرید و قیمت هایی که در این مراکز ارائه می شوند، اشاره کردیم. برای افرادی که با تور کرابی سفر به این نقطه از تایلند را تجربه می کنند، بسیار مهم است که بدانند چه مراکز خریدی در این شهر وجود دارد و در تور کرابی برای خرید باید به کدام نقطه بروند. در ادامه چند نمونه از مراکز خرید کرابی را شرح خواهیم داد.

یکی از مراکز خرید محلی این شهر بازار شبانه کرابی می باشد. شما با مراجعه به این مرکز خرید می توانید از کالاهای بومی و محلی این شهر دیدن کنید. در این بازار لباس های محلی، غذاهای محلی و بسیاری از چیزهای دیگر که به صورت بومی می باشند، وجود دارند. از طرفی هزینه خرید این اقلام بسیار پایین می باشد.

یکی دیگر از مراکز خرید این شهر که در تور کرابی می توانید به آن مراجعه کنید، نوپارات تارا پلازا می باشد. در این مرکز خرید شما می توانید کالاهای برند و صاحب نام را پیدا کنید. لازم به ذکر است این مرکز خرید از نوین ترین مراکز خرید در کرابی می باشد. مراکز دیگری چون تسکو لوتوس، استور ووگ و … نیز در این شهر وجود دارند که شما می توانید در تور کرابی از آن ها دیدن کنید.

اغذیه فروشان شهر کرابی

یکی از مهم ترین موضوعات برای توریست هایی که به تور کرابی رفته اند، چگونگی تهیه غذا و اغذیه فروشان این منطقه می باشد. گفتنی است شما می توانید وعده های غذایی خود را به راحتی از رستوران های بزرگ موجود در کرابی تهیه کنید. لازم به ذکر است اغذیه فروشان این شهر با توجه به بودجه شما موجود هستند و می توانید با هر میزان پولی که دارید نسبت به تهیه غذا اقدام کنید. رستوران های بزرگ و مجللی در این شهر وجود دارند که شما می توانید با مراجعه به آن ها انواع غذاهای بین المللی و محلی را تهیه نمایید. فست فود ها و اغذیه فروشان خیابانی نیز می توانند نیازتان را با کمترین هزینه برطرف نمایند.

سایر تورها :

آشنایی با شهر صوفیه

تور صوفیه

صوفیه شهری از دوران نئولتیک است که در اروپا و کشور بلغارستان واقع شده است. با تور صوفیه به قدیمی ترین شهر در قاره اروپا

مطالعه »
جاذبه های گردشگری و توریستی شهر رم

تور رم

کشور ایتالیا جزو کشورهای گردشگر پذیر و جذاب برای مسافران می باشد. پایتخت کشور ایتالیا شهر رم است. این شهر یکی از شهر های تاریخی

مطالعه »
آشنایی با شهر کراچی

تور کراچی

صنعت گردشگری از مهترین صنایع جهان به شمار می آید و شما می توانید با تور کراچی  به شهر کراچی پاکستان سفر آسان و خوبی

مطالعه »
آشنایی با کشور یونان

تور یونان

سفر با تور یونان مزیت های مختلفی برای مسافران به همراه دارد. قبل از سفر با تور یونان توصیه می کنیم اطلاعات مناسبی در رابطه

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند