تور لاهه

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر لاهه

در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی پیرامون تور لاهه بپردازیم. اگر شما تصمیم گرفته اید با تور لاهه به این شهر سفر کنید تا انتهای مقاله همراه ما باشید زیرا قصد داریم اطلاعات جامعی در رابطه با تور لاهه ارائه دهیم. لاهه که در زبان انگلیسی به آن The Hague گفته می شود شهری در هلند است. لاهه دارای جاذبه های گردشگری و دیدنی فراوانی است که باعث شده است در طول سال توریست های زیادی به سوی آن سرازیر بشوند. شهر لاهه از ایران نیز معمولاً توریست های را در خود می بیند، لاهه به شهری مملوء از آرامش و صلح شهره است و یکی از شهرهای مهم در دنیا محسوب می شود که دادگاه بین المللی هم در آن قرار دارد.

آشنایی با شهر لاهه

قبل از این که در تور لاهه حضور پیدا کنید لازم است که اطلاعاتی را در مورد این شهر بدست آورید. این اطلاعات قطعاً در تور لاهه برای شما مفید خواهد بود، لاهه که در زبان هلندی به آن Den Haag گفته می شود شهری مهم در کشور هلند بوده و در غرب آن واقع شده است، در زبان فرانسوی به آن La Haye گفته می شود و نام فارسی این شهر نیز برگرفته از نام فرانسوی آن است. لاهه به عنوان پایتخت اداری هلند نیز محسوب می گردد.

 از لاهه به عنوان پایتخت حقوقی جهان یاد می شود و دلیل آن این است که در این شهر چند مؤسسه حقوقی وابسته به سازمان ملل وجود دارد. بر اساس آخرین آماری که گرفته شده است جمعیت لاهه در حدود 500000 نفر است و این شهر سومین شهر بزرگ هلند پس از شهرهای آمستردام و روتردام محسوب می شود.

آگاهی از تاریخچه شهر لاهه در تور لاهه به شما کمک خواهد کرد که با دقت بیشتری از شهر و جاذبه های آن بازدید کنید. در ابتدا یکی از امپراتوران روم به نام رومانورام در منطقه شهر لاهه کنونی ساخت قلعه ای را شروع کرد که در مجاورت جنگل و دریا قرار داشت. او تصمیم گرفته بود که بعد از تاج گذاری رسمی، در این قلعه زندگی کند ولی پیش از آن که تاج گذاری کند در یکی از جنگ ها جان خود را از دست داد و ساخت قلعه نیز نیمه تمام ماند.

در حال حاضر بخشی از این قلعه در لاهه قابل مشاهده است. سال ها بعد کنت های هلند از آن محل به منظور مرکز اداری و تجاری بهره بردند. در اوایل قرن نوزده بود که فرانسوی هایی که لاهه را اشغال کرده بودند آن را شهر نامیدند. در حال حاضر اکثریت اداره ها و سفارت خانه ها در لاهه قرار دارند به همین دلیل است که به عنوان پایتخت اداری هلند محسوب می گردد. در سال 1899 تا 1907 کنفرانس های صلح متعددی در لاهه برگزار شد و همین مسئله سبب شد که اهمیت حقوقی و سیاسی بین المللی شهر تثبیت شود.

آشنایی با شهر لاهه

آب و هوای شهر لاهه

بسیاری از کسانی که قصد مسافرت داخلی و یا خارجی دارند، به دنبال آشنایی با شرایط جوی محل مورد نظر هستند، پیش از حضور در تور لاهه نیز آگاهی از آب و هوای این شهر می تواند مفید باشد. به طور کلی در کشور هلند شاهد آب و هوای معتدلی هستیم و لاهه نیز به عنوان یکی از شهرهای هلند معمولاً داری آب و هوای ملایم و معتدلی است در این شهر نه هوا در فصل گرم بیش از اندازه گرم می شود و نه در فصل سرد بیش از اندازه سرد می شود.

با این حال گرم ترین ماه این شهر آگوست (مرداد) می باشد که حداکثر دما به 23.5 درجه سانتی گراد می رسد. در ژانویه (دی) نیز شاهد حداقل دمای ممکن در شهر لاهه هستیم که در حدود هشت درجه سانتی گراد می شود. در ماه سپتامبر که مصادف با شهریور ماه است، شاهد بیشترین بارش باران در شهر لاهه هستیم.

بهترین زمان سفر با تور لاهه

اکثر کسانی که می خواهند در یک سفر حضور داشته باشند خصوصاً در سفرهای توریستی، به دنبال این هستند که بدانند بهترین زمان تور مورد نظرشان چه زمانی است، در مورد تور لاهه نیز چنین موردی صدق می کند. معمولاً کسانی که می خواهند در تور لاهه حضور داشته باشند به دنبال این هستند که زمان مناسب را برای تور انتخاب کرده باشند، همان طور که گفته شد لاهه آب و هوایی معتدل در طول سال دارد. زمستان ها نه زیاد سرد و تابستان ها نه زیاد گرم هستند. با این حال از نظر آب وهوایی بهترین زمان سفر فصل بهار و پاییز محسوب می شود که آب و هوای لاهه معتدل تر است.

تور لاهه

اگر قصد دارید به یکی از شهرهای مهم اروپا سفر کنید، پیشنهاد ما این است که تور لاهه را انتخاب کنید، در تور لاهه با شهری آشنا خواهید شد که نمادی از صلح و آرامش است، لاهه از منظر بین المللی شهری بسیار مهم است و حضور در تور لاهه می تواند یک تجربه خوب برای شما باشد. لاهه مملوء از جاذبه های گردشگری فراوان است که شما را برای مدت زیادی سرگرم خواهد کرد علاوه بر آن می توانید از مراکز خرید لاهه، خریدهای مورد علاقه خود را انجام دهید می توانید در خیابان های این شهر به گشت و گذار مشغول شوید و از کافه ها و رستوران های آن استفاده کنید.

لاهه یکی از مهم ترین مقاصد توریستی محسوب می شود به همین دلیل است که در طول سال گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند. مردم ایران نیز در سال های اخیر توجه ویژه ای را به لاهه داشته اند و هر ساله استقبال از تور لاهه بیشتر می شود. ما همواره به صورت متناوب تور لاهه را برگزار می کنیم. شما هر زمان که خواستید می توانید در این تور ثبت نام کنید.

اگر می خواهید در جشنواره موسیقی جاز شهر لاهه حضور داشته باشید، پیشنهاد ما این است که در اردیبهشت ماه تور لاهه را انتخاب کنید که در 25 اردیبهشت برگزار می گردد و اگر می خواهید در مسابقه قایق رانی دریای شمال حضور داشته باشید نیمه های خرداد تور لاهه را انتخاب کنید. برای شرکت در جشنواره شگفت انگیز آتش بازی نیز می توانید در تیر و مرداد در تورهای لاهه شرکت کنید.

در تور لاهه نیز به مانند سایر تورها شاهد ارائه خدمات متنوعی هستیم این خدمت ممکن است با توجه به شرایط و عوامل گوناگون متغیر می باشد. در حقیقت نمی توانیم برای انواع تورهای لاهه یک نوع خدمات را در نظر بگیریم خدماتی که ما در تور لاهه ارائه می دهیم بسیار متنوع و با کیفیت هستند و شما زمانی که در تور لاهه ما شرکت می کنید قطعاً این خدمات، رضایت شما را فراهم خواهد کرد. سرویس هایی که به عنوان خدمات تور لاهه ارائه می شود در داخل پکیج هایی قرار دارند که به آن ها عناصر تور گفته می شود و معمولاً کمیت و کیفیت آن ها متفاوت است، از جمله مهم ترین خدماتی که در تور لاهه ارائه می شوند می توانیم به خدمات ذیل اشاره کنیم:

 • مجری تور لاهه ممکن است که خدمات دریافت ویزای لاهه را برای شما انجام دهد.
 • مجری تور، در تور لاهه بلیط رفت و برگشت از تهران به لاهه را تهیه می کند.
 • در تور لاهه هتل محل اقامت شما از سوی مجری تور رزرو می شود.
 • در تور لاهه برای همه مسافران بیمه مسافرتی در نظر گرفته می شود.
 • در تور لاهه از راهنمای فارسی زبان محلی استفاده می شود.
 • در تور لاهه ممکن است سرویس های وعده های غذایی نیز ارائه شود.

قیمت تور لاهه

در مورد قیمت تور لاهه نمی توانیم به یک قیمت ثابتی اشاره کنیم، همه تورها و همچنین تور لاهه در زمان های مختلف دارای تغییرات قیمت هستند که ممکن است تحت شرایط و عواملی قیمت آن ها تغییر کند. مهم ترین عامل در تغییر قیمت تورها مربوط به خدمات تور است. خدماتی که در یک تور لاهه ارائه می شوند ممکن است که از لحاظ کمیت و کیفیت تفاوت هایی را با تورهای دیگر لاهه یا سایر تورها داشته باشند.

در تور لاهه ممکن است که از یک ایرلاینی استفاده شود که قیمت آن نسبت به ایرلاین های دیگر بیشتر است در این صورت قیمت تور نیز بیشتر می شود. ممکن است که در یک تور لاهه از هتل های درجه یک استفاده شود و در تور دیگر لاهه از هتل درجه دو در این صورت قیمت تورها متفاوت خواهد بود، در فصل های مختلف نیز قیمت تورها متفاوت است، در فصولی که تعداد مسافر کم تر است معمولاً قیمت تور هم کم تر می شود و در فصولی که تعداد مسافر بیشتر است نرخ تورها نیز افزایش پیدا می کند.

قیمت تور لاهه

لیست پروازهای مستقیم و غیرمستقیم

پروازهایی که از ایران به سمت لاهه انجام می گیرد از طریق فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی به سمت آمستردام هستند و شما با اتوبوس به لاهه خواهید رفت این پروازها یا مستقیم به آمستردام هستند یا غیرمستقیم هستند و پس از توقفی در یک مسیر بین راهی به سمت لاهه حرکت می کنند.

پروازهای مستقیم به آمستردام عبارت اند از:

 • با هواپیمایی KLM 434 از تهران به سمت فرودگاه آمستردام.
 • با هواپیمایی IranAir 725 از تهران به سمت فرودگاه آمستردام.

پروازهای غیر مستقیم به آمستردام عبارت اند از:

 • با هواپیمایی Austrian از طریق مقصد میانی وین، مدت پرواز هفت ساعت و پنج دقیقه.
 • با هواپیمایی Austrian, KLM از طریق مقصد میانی وین، مدت پرواز هفت ساعت و بیست و پنج دقیقه.
 • با هواپیمایی Lufthansa, KLM از طریق مقصد میانی فرانکفورت، مدت پرواز هفت ساعت و چهل و پنج دقیقه.
 • با هواپیمایی Turkish Airlines از طریق مقصد میانی استانبول، مدت پرواز هشت ساعت و پنج دقیقه.
 • با هواپیمایی IranAir, KLM از طریق مقصد میانی فرانکفورت، مدت پرواز هشت ساعت و ده دقیقه.

جاذبه های دیدنی و تفریحی لاهه

در تور لاهه حتماً از جاذبه های دیدنی این شهر لذت خواهید برد، چرا که لاهه شهری است که مملوء از جاذبه های گردشگری است، از جمله مهم ترین جاذبه های لاهه که پیشنهاد می کنیم در تور لاهه از آن ها بازدید کنید می توانیم، به کاخ صلح لاهه، بینهوف، پارک مادورودام و تالار شوالیه ها اشاره کنیم.

کاخ صلح لاهه

یکی از جاذبه های معروف لاهه، کاخ صلح است که در زبان هلندی به آن Vredespaleis است. این کاخ در فواصل سال های 1907 تا 1913 ساخته شده است و یک کاخ با شکوه است که در آن ترکیبی از سبک های مختلف معماری از جمله نئوکلاسیک و گوتیک را مشاهده می کنیم. در حال حاضر یکی از مهم ترین نهادهای بین المللی یعنی دیوان بین المللی عدالت در آن واقع شده است، نمای بیرونی کاخ صلح آجری است و نمای داخلی نیز از معماری کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا، برزیل، آمریکا و آلمان برگرفته شده است در آخر هفته تورهای گردشگری از این کاخ بازدید می کنند.

بینهوف لاهه

در قدیمی ترین بخش لاهه می توانید یکی از دیدنی های لاهه به نام بینهوف را مشاهده کنید، بینهوف مجموعه ای است متشکل از بناهای نامنظم که قدمت آن به 1250 میلادی بر می گردد. در مجاورت و چسبیده به ساختمان بینهوف قلعه ای واقع شده است که در حال حاضر اتاق های پارلمان در آن واقع شده است. اقامتگاه نخست وزیر نیز در قسمت شمالی قرار دارد.

پارک مادورودام

پارک مادورودام لاهه به عنوان پارک مینیاتوری این شهر می باشد که مکان هیجان انگیزی برای گردشگری است. در این پارک دکوراسیون های بسیار جالبی را خواهید دید که بسیار مورد توجه شما قرار خواهند گرفت. از جمله زیبایی های این باغ می توانیم به بازار پنیر، بناهای زیبا، باغچه های لاله، کاخ صلح و آسیاب بادی اشاره کنیم، همچنین در این مکان می توانید کارخانه تولید کفش های چوبی را نیز مشاهد کنید که بسیار جالب خواهد بود.

تالار شوالیه‌ها

اگر از بینهوف بازدید کنید حتماً در قسمت شرقی حیاط آن تالار شوالیه ها را مشاهده خواهید کرد، این تالار متعلق به قرن سیزدهم است. یک ساختمان تاریخی است که در حال حاضر نیز از آن برای امور دولتی استفاده می شود. دلیل اصلی ساخت این تالار برای مهمانی ها بوده است. در این تالار می توانید تصاویری نقاشی شده دولت مردان را نیز مشاهده کنید.

جاذبه های دیدنی و تفریحی لاهه

مراکز خرید و بازارهای شهر لاهه

در ادامه به چند مرکز خرید مهم لاهه به همراه آدرس های آن ها اشاره خواهیم کرد تا اگر در تور لاهه قصد خرید داشتید به این مراکز خرید مراجعه کنید، اصولاً خرید و خصوصاً خرید سوغاتی یکی از بخش های جذاب تور گردشگری است با حضور در این مراکز خرید می توانید انواع کالاهای مورد نظر خود را پیدا کنید.

 • بازار MegaStores Den Haag

آدرس: Van der Kunstraat ۵۱، ۲۵۲۱ BA Den Haag، Netherlands

 • پاساژ New Babylon

آدرس: Anna van Buerenplein ۴۱، ۲۵۹۵ Den Haag، Netherlands

 • بازار open market den haag

آدرس: هلند – لاهه Herman Costerstraat ۲۵۷، ۲۵۷۱ PJ Den Haag، Netherlands

سایر تورها :

آشنایی با شهر پنانگ

تور پنانگ

می توان گفت یکی از پر درخواست ترین تور ها تور پنانگ می باشد. این تور همواره مورد توجه ایرانیان بیشماری قرار گرفته است و

مطالعه »
آشنایی با کشور کانادا

تور کانادا

امروزه سفر به کشور های آمریکایی و تفریح در این کشور ها برای بسیاری از گردشگران جالب می باشد. لذا این افراد برای این که

مطالعه »
آشنایی با شهر جنوا

تور جنوا

سفر به نقاط مختلف دنیا علاوه بر جذابیت هایی که دارد موجب آشنایی با فرهنگ های جدید می شود. اگر می خواهید به زمان گذشته

مطالعه »
راهنمای تور سامویی

تور سامویی

یکی از زیباترین مقاصد گردشگری در دنیا جزیره سامویی در کشور تایلند است. این جزیره سومین جزیرۀ بزرگ کشور تایلند محسوب میشود. در سالهای اخیر

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند