تور آدیس آبابا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر آدیس آبابا

شهر آدیس آبابا یک شهر مدرن اتیوپی می باشد. هر سال تور آدیس آبابا به طور مکرر برگزار خواهد شد . تور آدیس آبابا با بهترین شرایط در نظر دارد که شما بهترین سفری را داشته باشید . این شهر با داشتن بهترین امکانات و بهترین مکان های تفریحی و تاریخی هر سال توسط بسیاری از گردشگران مورد بازدید قرار می گیرد . آدیس آبابا دارای بلیط های پرواز با قیمت های بسیار مناسب می باشد . شما با سفر به این شهر می توانید با تمدن های بسیار زیاد آشنا شوید . با توجه به این‌که این شهر دارای تمدنی با قدمت فراوان است ، سفری خوبی با خانواده به این شهر نصیبتان می شود .

آشنایی با شهر آدیس آبابا

آدیس آبابا بزرگترین شهر و پایتخت اتیوپی می باشد . این شهر همواره به عنوان یک شهر مهم در قاره ی آفریقا مطرح بوده است و هم از لحاظ تاریخی و هم از لحاظ سیاسی حائز اهمیت بوده است به طوری که به عنوان پایتخت سیاسی تمام قاره ی آفریقا محسوب می شد . این شهر نزدیک به سه میلیون جمعیت دارد با توجه به سرشماری انجام شده در سال 2007. این شهر در کشور اتیوپی هم به عنوان شهر و هم به عنوان ایالت در نظر گرفته می شود و نزدیک به 80 ملیت و مذهب در آن وجود دارد . آدیس آبابا به معنی گل نو می باشد .

در این شهر نزدیک به 90 نوع گونه ی زبانی وجود دارد . و بیشتر افرادی که در آن زندگی می کنند مسیحی یا مسلمان هستند . خیلی به این دلیل به اتیوپی سفر می کنند تا بتوانند از غذاهای لذیذ این شهر بچشند. یکی از دلایلی که غذاهای آن شهر خوش طعم می باشد این است که از ادویه ها بسیار استفاده می کنند. شاید خوردن غذاهای ادیس آبابا یک جاذبه طبیعی بشمار نیاید اما یکی از بهترین دلیل هایی است که گردشگران را جذب می کند. مطمعنا تمام توریست ها و گردشگرانی که به شهر تاریخی آدیس آبابا سفر می کنند با دیدن شگفتی ها و جاذبه های این شهر در فکر سفر دوباره به اینجا خواهند بود.

شهر آدیس آبابا در دامنه ی کوه انتو قرار گرفته است که جزو مرتفع ترین مکان ها به شمار می آید . در واقع شهر یا به عبارت بهتر ایالت آدیس آبابا به عنوان سومین پایتخت مرتفع جهان می باشد و در مرکز کشور اتیوبی قرار گرفته است . اطراف شهر یا به عبارت بهتر دور تا دور شهر با گیاهان اوکالیپتوس تزیین شده است .

آشنایی با شهر آدیس آبابا

آدیس آبابا در بهترین موقعیت کشور اتیوپی قرار گرفته است به طوریکه برای سایر نقاط کشور اتیوپی دسترسی بسیار آسانی دارد. یک ویژگی خاص آدیس آبابا این است که در مقایسه با شهرهای دیگر این منطقه بسیار امن می باشد و امنیت به طور کامل در تمام نقاط شهر برقرار است. در اماکن عمومی و جاهای شلوغ خبری از تروریست و خشنونت نمی باشد. شما می توانید با خیال راحت بدون هیچ مشکلی به این سفر به یاد ماندنی بروید.موقعیت آدیس آبابا بسیار از نظر منطقه ای خوب می باشد.

سابقه سکونت انسان در اتیوپی به زمان های بسیار دور برمی گردد. اتیوپی شهری است با قدمتی تاریخی که استخوان های انواع انسان های اولیه در اتیوپی کشف شده است. آدیس آبابا که پایتخت و بزرگترین شهر اتیوپی است  جمعیت آدیس آبابا   به سه میلیون می رسد (بر اساس سرشماری انجام شده در سال 2007).

این شهر در کشور اتیوبی هم به عنوان شهر و هم به عنوان ایالت در نظر گرفته می شود و نزدیک به 80 ملیت و مذهب در آن وجود دارد . آدیس آبابا به معنی گل نو می باشد . در این شهر نزدیک به 90 نوع گونه ی زبانی وجود دارد . و بیشتر افرادی که در آن زندگی می کنند مسیحی یا مسلمان هستند. آدم های این کشور بسیار خونگرم و مهربان هستند و با گردشگران با خوشرویی در رفتار می کنند . در واقع از آمدن گردشگران و توریست ها به شهرشان مانند اینکه مهمان خودشان است استقبال می کنند .

آب و هوای آدیس آبابا

آب و هوای آدیس آبابا  بسیار عجیب می باشد . و مخلوطی از آب و هوای کوهستانی و استوایی است . عموماً دارای یک هوای یکنواخت است . نه آنچنان بسیار گرم می شود و نه آنچنان بسیار سرد. عموماً در سردترین روزهای زمستان هنوز دارای هوای معتدلی است و در گرم ترین روزهای تابستان نیز دارای هوای بسیار مطلوبی است عموماً شما در سفر خود به این شهر، از نظر آب و هوای مشکلی نخواهید داشت .

اصولاً تمام گردشگران با سفر به این شهر از تغییرات آب و هوای ایجاد شده در این شهر همواره رضایت داشته اند چرا که نوع اقلیم آن برای همه ی افراد سازگار است . هنگام سفر البته به این شهر بهتر می باشد که اوضاع آب و هوایی آن را دوباره بررسی کنید . ولی اگر برای سفر به این شهر تمایل دارید که با تور آدیس آبابا سفر بی نظیری داشته باشید می‌توان گفت که همه ی این اقدامات توسط موسسه ی برگزار کننده ی تور آدیس آبابا صورت می گیرد .

بهترین زمان سفر با تور آدیس آبابا

تمام فصل های سال برای سفر به این شهر مناسب می باشد زیرا با توجه به این که این شهر دارای هوای بسیار دلپذیری در تمام روزهای سال است و اگر با تور آدیس آبابا سفر کنید مشکل زیادی در این مورد نخواهید داشت. تور آدیس آبابا بهترین زمان سفر را برای شما در نظر خواهد گرفت به طوری که شما یک سفر بی نظیری به این شهر آفریقایی مدرن داشته باشید . تور آدیس آبابا معمولاً بیشتر در فصل تابستان برگزار می شود البته تور آدیس آبابا برای سفر به این شهر در سایر فصل ها نیز وجود دارد . معمولاً با توجه به اطلاعات به دست آمده سفر به این شهر در فصل بهار با توجه به مراسم های خاص صورت گرفته نیز بسیار متداول است . تور آدیس آبابا در این فصل نیز بسیار برگزار می شود .

تور آدیس آبابا

شما با سفر به آدیس آبابا این شهر بی نظیر با دیدن تمام جاذبه های تاریخی و تفریحی و اماکن تاریخی شگفت زده خواهید شد . این شهر قطب قاره آفریقا می باشد . و همه ساله توریست های بسیاری را از تمام نقاط دنیا به سوی خود جذب می کند. به دلیل همسایگی این کشور با ایران درصد زیادی از گردشگران این شهر را ایرانیان تشکیل می دهد.

شما می توانید با تور آدیس آبابا مسافرتی دلنشین و پرهیجان داشته باشید . مسافرت شخصی تا حدودی سختی های خود را دارد اما با تور آدیس آبابا این مشکلات برطرف میشود زیرا با برنامه ریزی های خوب برای شما سفر خوبی را تدارک خواهند دید. تور آدیس آبابا در حال حاضر مورد انتخاب بسیاری از گردشگران قرار دارد.

بهترین زمان سفر با تور آدیس آبابا

هزینه های تور آدیس آبابا

اگر به دنبال یک سفر کم هزینه خارجی هستید و از سفرهای داخل کشور خسته شده اید سفر به شهر آدیس آبابا گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. شما با سفر به این شهر بی نظیر احساس تازگی خواهید کرد . اتیوپی در جنوب غربی ایران قرار دارد و با سفر چند ساعتی هواپیما این سفر برای شما به هیچ وجه خستگی سفر را نخواهد داشت. شما می توانید بصورت اینترنتی بلیط آدیس آبابا را رزرو کنید و پرواز های آدیس آبابا در طول هفته به طور متداول چند بار تکرار می شود. شما می توانید با کمی جستجو بلیط آدیس آبابا را با قیمت های ارزان نیز تهیه کنید. اما اگر با تور آدیس آبابا می خواهید سفر کنید این دغدغه ها را به کنار بگذارید زیرا کارکنان تور آدیس آبابا این مسئولیت را به عهده دارند.

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به آدیس آبابا

شما برای سفر به این شهر هم می توانید پروازهای مستقیم هم میتوانید پروازهای غیر مستقیم را در نظر بگیرید . البته اگر تور آدیس آبابا را برای این سفر انتخاب کنید در این صورت شرایط لازم برای این سفرها برای شما مشخص خواهد شد . و شما می توانید نوع پرواز خود را با تور آدیس آبابا تطبیق دهید . تور آدیس آبابا معمولاً هر دو نوع پرواز را برای شما فراهم می کند به طوری که اگر شما خواهان سفر مستقیم یا سفر غیر مستقیم هستید می توانید نوع سفر خود را با تور آدیس آبابا هماهنگ کنید . همه ی هزینه های این پروازها نیز با تور آدیس آبابا برای شما مشخص می شود به طوری که اطلاعات مورد نیاز در سایت برگزارکننده ی تور آدیس آبابا قابل دسترسی است.

قیمت های ارزان بلیط تهران آدیس آبابا

 آدیس آبابا در فاصله ی نزدیک به 3000 کیلومتر از تهران قرار گرفته است و مدت زمان پرواز نزدیک به 5 ساعت است البته این مدت زمان با توجه به شرایط آب و هوا و دیگر شرایط می تواند تغییر کند . توجه داشته باشید که وقتی تور آدیس آبابا را برای سفر به این شهر انتخاب کنید در این صورت تمام اقدامت لازم برای رزرو بلیط به این شهر توسط مسئولان صورت خواهد گرفت . تور آدیس آبابا در نظر دارد که سفر مقرون به صرفه ای نصیب شما شود . تور آدیس آبابا در ابتدا سعی می کند که پرواز هایی با قیمت های ارزان را انتخاب کند . اگر شما تور آدیس آبابا را برای سفر خود انتخاب کنید بی شک گرفتار دردسر هایی نظیر یافتن بلیط ارزان قیمت نخواهید شد. زیرا این اقدامات توسط مسئولان تور آدیس آبابا صورت می گیرد .

جاذبه های دیدنی و تفریحی آدیس آبابا

اگر به بازدید شهر آدیس آبابا رفتید حتما  در خیابان های این شهر حتماً با دوستانتان و خانواده پیاده روی کنید آدیس آبابا قدم به قدم از جاذبه های طبیعی و تاریخی می باشد. در مسیر خود ساختمان هیتلون، قصر و ساختمان پارلمان، موزه و ساختمان عجیب وزارت خارجه را میتوانید مشاهده کنید. مسجد انور از اصلی ترین مسجدهای ادیس آبابا و یکی از جاذبه های گردشگری شهر به شمار می آید. یکی از بازار های بزرگ آفریقا نیز در نزدیکی این مسجد می باشد بعد از بازدید ازاینجا می توانید به بازار خرید آن نیز بروید.

موزه ملی اتیوپی

موزه ای است با استاندارد های جهانی می باشد این موزه قدمتی چندین ساله از فسیل های انسانی را در به نمایش گردشگران و بازدیدکنندگان گذاشته است . میتوان این موزه را به اسم جواهر ناشناخته نیز نامید. کلیسای جامع سنت جرج یکی از بهترین مراکز عبادت آدیس آبابا می باشد. این کلیسا در بالای تپه ای قرار گرفته است و یکی از جاذبه های دیدنی برای گردشگران به شمار می آید . در کنار این کلیسا موزه ای واقع است که تعدادی دست نوشته قدیمی و صلیب های اتیوپی در آن نگهدار می کنند.

مکان های تاریخی

مکان های تاریخی آدیس آبابا بسیار می باشد از آنجا که این شهر یک شهر با قدمت فراوان است و تمدن های فراوانی با قدمت بسیار در آن قابل رویت است جاذبه های بر جا مانده از این تمدن های به همراه جاذبه های طبیعی این شهر سبب شده است که این مکان به مکان بی نظیری تبدیل شود . هر سال تور آدیس آبابا این مکان های تاریخی را نیز در اولویت قرارمی دهند تا گردشگران بتوانند از این مکان ها به بهترین شکل دیدن کنند . تور آدیس آبابا بیشتر در نظر دارد که گردشگران بتوانند از تمامی این مکان ها دیدن کنند و معمولاً از تور لیدر ها برای این گونه سفر ها استفاده می شود تا گردشگران بتوانند اطلاعات دقیقی از این مکان ها را بدست آورند .

جاذبه های دیدنی و تفریحی آدیس آبابا

مراکز خرید و بازار های آدیس آبابا

آدیس مرکاتو یکی از بزرگترین بازارهای آفریقا محسوب می باشد . شاید در لحظه اول احساس کنید که بسیار جایی شلوغ و هرج و مرج است اما حس شادی و شوق  زیادی را برایتان به وجود می آورد . قدم زدن در این بازار بزرگ می تواند از لذت بخش ترین کارها در شهر آدیس آبابا برای شما باشد. این بازار یکی از جاذبه های دیدنی آدیس آبابا است در قسمتی از این بازار لباس و در قسمتی سوغاتی و در بخشی آز آن خوراک می توانید پیدا کنید.

هتل های شهر آدیس آبابا

آدیس آبابا دارای هتل های بسیار شیک با طراحی و دکوراسیون به روز با نمایی دیدنی می باشد که دارای امکانات و خدمات پرسنلی بسیار خوب را هستند. و معمولاً بسیاری از هتل های این شهر در اطراف مراکز خرید و بازار های شهر بنا شده است و این یکی از مزیت های هتل ها به شمار می آید . شما با توجه به مقدار بودجه هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید . البته اگر تور آدیس آبابا را انتخاب کنید تور آدیس آبابا با توجه به نوع تور انتخابی شما مناسب ترین هتل را رزرو خواهد کرد . تور آدیس آبابا در نظر دارد با رزرو هتل های مناسب بیشترین سطح رفاه را در این سفر برای شما فراهم کند .

سایر تورها :

تور میلان

تور میلان

شهر میلان یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا می باشد. هرساله از کشورهای مختلف تور میلان برگزار می شود و گردشگران زیادی به کشور ایتالیا و

مطالعه »
آشنایی با شهر پاریس

تور پاریس

  به جرئت می توان گفت یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگران تور پاریس است ، شهر پاریس به دلیل جاذبه های بی نظیر گردشگری ، فرهنگی

مطالعه »
بهترین زمان سفر با تور آمستردام

تور آمستردام

هلند کشوری پر از گل و زیبایی! تور آمستردام می تواند هر آنچه که در ذهن خود در رویای خود قرار داده اید را به

مطالعه »
شهر ارومیه

تور ارومیه

کشورمان ایران را می توان یکی از زیباترین کشورها دانست، که همواره با وجود تحریم ها و ذهنیت بدی که دشمنان برای آن به وجود

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند