تور فیلیپین

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با کشور فیلیپین

تور فیلیپین یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا محسوب می شود، منابع طبیعی، مناظر شگفت انگیز و مردمانی مهمان نواز سبب می شود تا بسیاری از مردم به سمت این کشور روانه شوند. آشنایی با فرهنگ و زبان مردم فیلیپین و همینطور معرفی دیدنی های این کشور خالی از لطف نخواهد بود.

آشنایی با کشور فیلیپین

کشور فیلیپین یکی از مشهورترین مناطق گردشگری جهان به شمار می رود، این شهرت تنها مربوط به مردم جنوب شرقی آسیا نیست و همه جهان علاقمند سفر به این منطقه هستند. طبق آمار اعلام شده در سال حدود 5 میلیون نفر به این کشور سفر می کنند. مناظر طبیعی و چشم انداز های بی نظیر کشور فیلیپین تنها درصد کمی از زیبایی آن را تشکیل می دهد. سواحل ماسه سفید یکی از مشهورترین مکان های دیدنی در فیلیپین محسوب می شود.

بناهای تاریخی، کوهستان ها، آتشفشان ها و بسیاری از جاذبه های دیگر در کشور فیلیپین وجود دارد که هر یک دارای ارزش خاصی هستند.اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید بهتر است قبل از سفر خود از آب و هوا و فرهنگ مردم کشور فیلیپین اطلاع حاصل کنید. دانستن نکاتی در خصوص نوع زندگی و رسم و رسومات مردم کشور فیلیپین سبب می شود تا با دید بهتری به این منطقه سفر کنید.

آشنایی با کشور فیلیپین

زبان و فرهنگ مردم فیلیپین

یکی از دلایل اصلی که مردم علاقمند سفر با تور فیلیپین این منطقه هستند اخلاق بسیار خوب مردمان کشور فیلیپین است. در واقع در این کشور آنقدر مهربانی دیده می شود که حتی عده ای تصمیم می گیرند در این کشور زندگی کنند. برقراری ارتباط با مردم فیلیپین بسیار آسان است، عموم مردم زبان انگلیسی را متوجه می شوند به این ترتیب به سادگی می توانید سؤالات خود را بپرسید. در کشور فیلیپین فرهنگ خانواده محور بسیار وجود دارد در واقع مردم این کشور از هیچ مهربانی دریغ نمی کنند.

فیلیپین یکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان محسوب می شود. در این منطقه قوانینی وجود دارد که باید به درستی پیروی شود. به عنوان مثال یکی از قوانین بسیار مهم ساعت های باز بودن فروشگاه است. قیمت و تعرفه ها در فیلیپین گزاف نیستند، در واقع خرج و مخارج در این کشور بسیار روتین و قابل قبول است. کالاهایی که در این کشور خریداری می کنید قطعا ارزان تر از سایر کشورها خواهد بود. زبان انگلیسی در کشور فیلیپین آشنا است و در بیشتر مدارس از این زبان استفاده می شود. مردمان کشور فیلیپین لهجه شیرین و خاصی دارد.

آب و هوای کشور فیلیپین

فیلیپین میزبان حدود 7000 جزیره کوچک و بزرگ است. وجود چنین جزایری سبب شده است که این کشور شبیه به بهشتی از سواحل آفتابی شود. سهم بزرگی از گردشگران به دلیل وجود جزایر و تفریحات آبی مفرح به این کشور سفر می کنند. مکان های شیرجه زدن بسیار متنوع و همینطور مکان هایی برای قواصی در این کشور وجود دارد که سبب می شود وقت گذرانی در این کشور بسیار لذت بخش شود.

اقلیم گرمسیری کشور فیلیپین در تمامی طول سال دیده می شود، در واقع چنین جوی سبب می شود که این کشور گرم و مرطوب محسوب شود. از طرف دیگر یک سری مناطق در کشور فیلیپین وجود دارد که دارای آب و هوای خشک و پرباران است و وجود چنین جوی در کشور فیلیپین سبب می شود تا هر سلیقه ای علاقمندی به سفر به این منطقه را دارد. در نظر داشته باشید که از ماه ژانویه تا ژوئن این کشور خشک و کم آب است و میزان گرما نیز در این دوره متوسط اعلام شده است. از ماه جولای تا دسامبر هوای فیلیپین بارانی است و البته میزان باران در هر منطقه با سایر مناطق متفاوت است. برای سفر به این کشور باید بهترین فصل را انتخاب کنید.

بهترین زمان سفر با تور فیلیپین

دما در طول سال به طور ملی بر محور 30 حرکت می کند، در کشور فیلیپین میزان رطوبت 77 درصد است و مانند بسیاری از کشورهای جنوب شرق آسیا این کشور دارای اقلیم گرمسیری است. در بخش های غربی کشور فیلیپین باران های موسمی دیده می شود و گاه در ماه های جولای تا سپتامبر شاهد بارندگی های شدید هستیم.اگر در این دوره به فیلیپین سفر کردید بهتر است به سمت شرق کشور حرکت کنید.فعالیت های توریستی در کشور فیلیپین زیاد است و این موضوع خود سبب می شود تا برنامه ریزی های مسافران کمی دقیق تر شود.

شما می توانید با سفر با تور فیلیپین و کرایه قایق های مخصوص یک روز کامل را در سواحل زیبای این کشور بگذرانید، به صخره نوردی و غواصی مشغول شوید و فعالیت های شگفت انگیزی انجام دهید. تخته موج سواری در فیلیپین یکی از ورزش های بسیار مفرح است که در بین جوانان بسیار مشهور است. ترکینگ و یا پیاده روی های طولانی نیز به صورت دوره ای در کشور فیلیپین برگزار می شود. در کشور فیلیپین غواصی بسیار ارزان به شما آموزش داده می شود و می توانید به سادگی به یک غواص حرفه ای تبدیل شوید. عموماً برگزاری چنین فستیوال هایی در ایام بهار در کشور فیلیپین دیده می شود.

اطلاعات پرواز و فرودگاه کشور فیلیپین

فرودگاه بین المللی مانیل از فرودگاه های مشهور در فیلیپین محسوب می شود که حدود 7 کیلومتر از مانیل فاصله دارد. این فرودگاه دروازه اصلی برای ورود به کشور فیلیپین محسوب می شود. این فرودگاه به دلیل وجود پروازهای داخلی گسترده عموماً بسیار شلوغ است.

بهترین زمان سفر با تور فیلیپین

مشهورترین جاذبه های دیدنی کشور فیلیپین

سواحل ماسه سفید

سواحل ماسه سفید یکی از مکان های دیدنی تور فیلیپین محسوب می شود. اگر می خواهید از هرج و مرج و شلوغی شهر فاصله بگیرید می توانید این منطقه را انتخاب کرده و ساعاتی را در آن استراحت کنید. در این کشور یک سری سواحل وجود دارد که با هر سلیقه ای سازگار است، این سواحل دارای ماسه هایی به رنگ سفید و یا طوسی هستند. منطقه ویسایاس دارای ماسه های صورتی رنگ است. از طرفی در این منطقه سه جزیره مشهور به نام های بواراکای، سامال و داوائو وجود دارد که بازدید از هر یک خالی از لطف نیست.

البته مناطق دیگری نیز در این کشور وجود دارد که سواحل زیبای مخصوص به خود را دارند. اگر فرد ماجراجویی هستید می توانید در این سواحل به ماهی گیری مشغول شوید. در واقع وقت گذرانی ساده و بسیار لذت بخشی محسوب خواهد شد. در سواحل ماسه سفید بازی های آبی بسیاری وجود دارد، به عنوان مثال می توانید  جت اسکی سواری کنید و یا با استفاده از قایق های کوچک به ماهیگیری مشغول شوید.در سواحل ماسه سفید با صخره های شگفت انگیزی روبرو خواهید شد که برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.

ساحل ال نیدو

کشور فیلیپین به دلیل داشتن سواحل بسیار زیبا شهرت خاصی دارد.ال نیدو یکی از سواحل بسیار زیبا و دوست داشتنی در فیلیپین محسوب می شود، خلیج زیبای باکیت یکی از جزایر بسیار زیبا از سنگ آهک است که به شکل فانتزی شکل گرفته است. آب هوای کریستالی و هوای مطلوب این کشور بسیار بی نظیر است. دور تا دور این ساحل فروشندگانی حضور دارند که به عنوان دست فروش های دوره گرد محسوب می شوند و یک سری دفترچه های راهنما و کارت پستال های زیبا را برای اطلاع بهتر از محیط به فروش می رسانند.

در این خلیج ساحل ال نیدو در بخش جنوب غرب قرار گرفته است و از قطب های اصلی گردشگری فیلیپین محسوب می شود گردشگرانی که علاقمند به سفرهای مهیج هستند بازدید از این منطقه زیبا را از دست نخواهند داد. یکی از مسائلی که در این ساحل وجود دارد شلوغی بیش از حد و همینطور جمعیت زیاد گردشگران است که سبب می شود با مشکل کمبود جا روبرو شوید. شما می توانید به سادگی در این منطقه عکس برداری کرده و خاطرات خود را به ثبت برسانید.

ساحل نقپان

ساحل نقپان یکی از سواحل بسیار مشهور در تور فیلیپین است که بازدید از آن از ملزومات به شمار می رود. این ساحل از بخش های زیبا و شگفت انگیزی است که نزدیک به ساحل ال نیدو قرار دارد. در واقع نیاز به 45 دقیقه رانندگی است تا به این ساحل زیبا دسترسی داشته باشید. نقپان دارای 3 کیلومتر وسعت است و با ساحل های شنی بره رنگ بژ تزیین شده است. این مکان برای شنا بسیار ایده آل است.

دور تا دور این ساحل یک سری کلبه ها قرار دارد که مخصوص به غذاهای دریایی بسیار خوشمزه و خوش طعم است. اسنک های لذیذی که در این ساحل به فروش می رسد بسیار بی نظیر است. شما می توانید در بین گردشگران مشهور و محبوب این کشور از خدمات و زیبایی هایی که برای تان فراهم شده است لذت ببرید. در این ساحل به شما اجازه داده می شود تا سه چرخه هایی کرایه کنید و به تماشای غروبی زیبا بپردازید. این ساحل که به ماریگمگ هم شهرت دارد دارای فضایی است که به مسافر اجازه می دهد بدون کفش بر روی زمینی پر از شن و ماسه قدم بزنید و از غذاهایی اشتهاآور و محلی لذت ببرید.

هفت کماندو

هفت کماندو از دسته واژگانی است که بارها در کتاب ها و فیلم ها به آن برخورده ایم. یکی از سواحل دوست داشتنی و زیبا در کشور فیلیپین هفت کماندو نام دارد. این ساحل نیز در بخش جنوب غربی خلیج قرار گرفته است و باید از طریق قایق به آن بخش دسترسی داشته باشید. قایق سواری در این بخش بسیار ارزشمند و قابل اطمینان است. شما می توانید به سادگی در این منطقه زیبا ناهار صرف کنید و به ورزش های آبی بپردازید.

جزیره زیبای سیبو

جزیره زیبای سیبو از دسته جزیره هایی است که به شکل موز طراحی شده است و بازدید از آن بسیار شگفت انگیز است. در این جزیره می توانید ساعاتی را به استراحت بپردازید خوشبختانه راه های دسترسی به این جزیره بسیار زیاد است و می توانید از مکان های اقامتی و همینطور استراحتگاه های ایده آل آن بهرمند شوید. در جزیره سیبو باید کمی بیشتر هزینه کنید عموماً غذا و تفریحاتی که در این منطقه عرضه می شود ارزان قیمت نیست و این موضوع به دلیل خدمات بالا و امکانات بی نظیر آن خواهد بود.

جزیره سیکیخور

جزیره سیکیخور از دسته جزایری است که قدم زدن بر روی آن بسیار شگفت انگیز است. برای رسیدن به این منطقه باید مسیر چهار ساعته با اتوبوس را طی کنید. در نهایت به منطقه ای می رسید که بسیار  شگفت انگیز است.

بوراکای

بوراکای تاج طلایی کشور فیلیپین محسوب می شود که بسیاری از توریست ها را به سمت خود می کشاند. این فضا بسیار شگفت انگیز است. شما می توانید با سفر به این مقصد اطلاع گردشگری را بالا ببرید. در این ساحل بهترین تفریح ها و گردش ها و همینطور فضاهای مفرح وجود دارد که هر یک آرامبخش و دل چسب است. این منطقه برای کوهنوردان بسیار مطلوب و مناسب به نظر می رسد.

جزیره پاگاپود

جزیره زیبای پاگاپود نسبت به سایر جزایر و سواحل موجود در تور فیلیپین بسیار زیباتر و بزرگتر به نظر می رسد. در این ساحل می توانید از آفتابی دل چسب لذت ببرید و از سه مجمع الجزایر مشهور ان نیز دیدن کنید. بزرگ راهی بسیار زیبا و تماشایی در این جزیره وجود دارد که مناظری رمانتیک و مسحور کننده را برای شما فراهم می سازد.

در این ساحل می توانید به آرامشی لذت بخش دست یابید. زمین های شنی و ماسه های سفید رنگ این بخش بسیار زیبا و شگفت انگیز هستند. دورتا دور این بزرگ راه از ساحل و کوه پر شده است که برای عکاسان بهترین شکارها را در بر می گیرد. غروب آفتاب این منطقه بی نظیر است شما می توانید در این منطقه زیبا ساعاتی را به استراحت مشغول شوید.

مشهورترین جاذبه های دیدنی کشور فیلیپین

بهترین مراکز خرید فیلیپین

مرکز خرید مانیل

مانیل پایتخت فیلیپین است و عموماً اولین نقطه سفر به تور فیلیپین محسوب می شود. جاذبه های زیادی در این شهر وجود دارد که یکی از مشهورترین ان مرکز خرید مانیل است. این مرکز برای خریدهای روزمره بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. در این مرکز خرید می توانید با هزینه ای بسیار مهم انواع سوغاتی ها را برای عزیزانتان خریداری کنید.

مرکز خرید sm moa

این مرکز خرید در بین مردم بومی فیلیپین بسیار معروف است. وسعت این مرکز بسیار بزرگ است و چهارمین مرکز خرید مشهور فیلیپین محسوب می شود. از داخل این فروشگاه می توانید یک پیاده روی بسیار عالی به درون محوطه ای سر سبز داشته باشید. ساختمان مرکزی و ساختمان های پارکینگ شمالی و جنوبی این مرکز بسیار زیبا طراحی شده اند.

مرکز خرید مگامال

این فروشگاه در ماندالویونگ قرار دارد و در منطقه تجاری اورتیگاس واقع شده است. در این مرکز عموماً تعداد افراد مراجعه کننده زیاد است. شما می توانید مگامال را دومین و بهترین مرکز خرید در فیلیپین به شمار بیاورید. در این مرکز ساختمان هایی وجود دارد که با معماری های ترکیبی ساخته شده اند. مغازه های برند و معروف دنیا نیز در این مرکز خرید قرار گرفته است، شما می توانید تفریحاتی سالم و بسیار مهیج در این مرکز داشته باشید.

فروشگاه گرین بلت

اگر به دنبال یک مجموعه بسیار کامل هستید بهتر است که از این فروشگاه دیدن کنید، گرین بلت از برترین فروشگاه های مانیل محسوب می شود که دارای فروشگاه و رستوران های بسیار زیبا و مجهزی است. در این مرکز خرید 3 سینمای بسیار مدرن قرار دارد.

مرکز خرید گلوریه

در این مرکز خرید که در منطقه تجاری ماکاتی تور فیلیپین قرار دارد می توانید با فرهنگ مردم فیلیپین بیشتر آشنا شوید. در این مرکز خرید یک سری نمایشگاه های محلی به صورت دوره ای نیز وجود دارد.

سایر تورها :

جاذبه های  دیدنی و تفریحی تور منچستر

تور منچستر

امروزه سفر با تور های گردشگری بسیار رایج شده است و ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با تور منچستر آشنا کرده

مطالعه »
آشنایی با شهر هامبورگ

تور هامبورگ

حال که شما برای تور هامبورگ و سفر به این شهر اطلاعاتی بدست آوردید باید مقصد اصلی خود را در تور هامبورگ مشخص کنید و

مطالعه »

تور سیدنی

امروزه با تبت نام در تور های کشور های مختلف می توانید به راحتی به شهر ها و کشور های مختلف سفر کرده و از

مطالعه »
جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر کیف

تور کیف

تور کیف از تورهای توریستی جذاب اروپا است و شرکت کنندگان در تور کیف می توانند از اماکن تاریخی و دیدنی این شهر زیبای شرق اروپا

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند