تور مجارستان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

جاذبه های دیدنی و تفریحی مجارستان

خواندنی های جالب تور مجارستان متعدد می باشند. برای این که بتوانید سفری شیرین را به این کشور و پایتختش یعنی شهر بوداپست تجربه کنی,د توصیه می کنیم اطلاعات کامل و جامعی از این کشور کسب نمایید. اطلاعاتی نظیر نوع آب و هوا، مکان های دیدنی و تفریحی و زبان و فرهنگ از جمله خواندنی های جالب مجارستان شناخته می شوند.

آشنایی با کشور مجارستان

همان طور که در بخش قبلی عنوان کردیم از جمله مواردی که در فرهنگ، آداب و رسوم مردم مجارستان به چشم می خورد، موسیقی بی نظیر این کشور می باشد؛ بنابراین موسیقی یکی از خواندنی های جالب مجارستان محسوب می شود. بوداپست که پایتخت مجارستان است دارای لقب پاریس شرق می باشد. در واقع هنر موسیقی در این شهر باعث شده آن را با این لقب بشناسند. پیشرفت بی نظیری در حیطه موسیقی را می توان در کشور مجارستان مشاهده نمود.

اگر در رابطه با این هنر در مجارستان به تحقیق بپردازید با آثار هنرامندان مشهور و شناخته شده ای همچون زلتان کودالی و بلابارتوک مواجه خواهید شد. آکادامی لیستز و همچنین خانه اپرای جهان از جمله افتخارات مجارستان در زمینه موسیقی شناخته می شود؛ بنابراین اگر اهل موسیقی هستید توصیه می کنیم سفر با تور مجارستان را حتماً تجربه نمایید.

در این بخش به چند مورد از خواندنی های جالب تور مجارستان خواهیم پرداخت. از خواندنی های جالب مجارستان می توان به چشمه های آب گرم اشاره نمود. این چشمه های به قدری زیاد هستند که می توان از آن ها در خانه های مجارستان برای درمان دردهای مفصلی استفاده نمود. مجارستانی ها به افراد مبتکر و خلاق معروف هستند. چند مورد از جایزه های نوبل توسط ساکنین این کشور دریافت شده است.

آشنایی با کشور مجارستان

 در این کشور نوشیدنی را می توان یافت که به گفته بسیاری برای درمان تمام بیماری ها توصیه می شود. پالینکا نام این نوشیدنی شفا بخش است. از ورزش های مهم در مجارستان می توان به واترپلو و شطرنج اشاره کرد. جالب است بدانید قهرمان شطرنج در جهان یک بانوی مجارستانی است. قدیمی ترین خط مترو و همچنین غارهای طبیعی زیر زمینی را می توان در این کشور نظاره کرد.

از دیگر خواندنی های جالب مجارستان می توان به غذاهای مختلف این کشور اشاره کرد. این غذاها از زمان های دور در میان مردمان این سرزمین مصرف میشده و هم چنان نیز مورد مصرف بسیاری از ساکنین این کشور قرار می گیرد. در این بخش به چند مورد از غذاهای محلی این کشور خواهیم پرداخت. از میان غذاهای سنتی مجارستان می توان به گولاش اشاره کرد. عمده مواد تشکیل دهنده این غذا گوشت می باشد.

 این غذای محلی از پر طرفدارترین غذاهای سنتی مجارستان شناخته می شود. آبگوشت و سوپ نیز از دیگر غذاهای محبوب مردم این سرزمین می باشد. جالب است بدانید که در مجارستان دلمه یکی از غذاهای رایج شناخته می شود. این دلمه اغلب با کلم برگ تهیه می شود و از طعم لذیذی برخوردار است. به صورت کلی در اغلب غذاهای مجارستان گوشت استفاده می شود.

زبان و فرهنگ مردم مجارستان

از خواندنی های جالب مجارستان می توان به نوع فرهنگ مردمان این سرزمین اشاره کرد. فرهنگ هر کشوری موضوعات مختلفی را در برمی گیرد. در واقع آداب و رسوم هر کشوری نشات گرفته از فرهنگ مردم آن سرزمین است. کشور مجارستان را می توان به عنوان مرکز فرهنگ های سنتی و مدرن شناخت.

 در واقع در این کشور فرهنگ های مختلفی را می توان مشاهده کرد. جشن و پایکوبی های مختلفی در این کشور هر سال انجام می گیرد. موسیقی از جمله هنرهایی است که در فرهنگ این کشور به چشم می خورد. حضور در این کشور به دلیل آداب و رسوم مختلف آن بسیارلذت بخش خواهد بود. توصیه میکنیم مجارستان را در لیست سفرهای خارجی خود جای داده و با کسب اطلاعاتی در رابطه با خواندنی های جالب مجارستان سفر خود را به این کشور آغاز نمایید.

کسب اطلاعات کافی از زبان مردم جزء خواندنی های جالب مجارستان شناخته می شود. در واقع آشنایی با زبان مردم این کشور می تواند سفر شما را شیرین تر و خاطره انگیز تر نماید. صحبت کردن حتی در حد دو کلمه با مردم این کشور می تواند خاطرات به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد. کشور مجارستان و پایتخت آن بوداپست به عنوان مناطق توریستی شناخته می شوند.

 در این کشور فرهنگ های مختلفی را می توان مشاهده نمود بنابراین ساکنین آن نیز به زبان های مختلفی با یکدیگر در حال مکالمه می باشند. انگلیسی یکی از زبان هایی است که در میان مکالمات مردم این کشور شناخته می شود؛ اما با توجه به این که هر کشوری از زبان رسمی و ملی برخورداراست می توان عنوان کرد که زبان اصلی مردم مجاستان در واقع مجاری است. مردمان این سرزمین از دیرباز با این زبان با یکدیگر هم کلام می شدند؛ اما با ورود زبان های مختلف می توان نمونه های دیگری را نیز در این میان مشاهده نمود.

آب و هوای کشور مجارستان

اطلاع از نوع آب و هوا در این کشور جزء خواندنی های جالب مجارستان  شناخته می شود. برای سفر به این کشور باید اطلاعات کلی در رابطه با آب و هوای این کشور کسب نمایید. جالب است بدانید که آب و هوای این کشور شباهت بسیاری به آب و هوا در غرب ایران دارد. در مجارستان در زمستان با هوای سرد و در تابستان با هوای گرم و معتدل مواجه خواهید شد.

این کشور از هوایی تمیز و پاک برخوردار است. در این کشور کمتر با وسایل نقلیه شخصی روبه رومی شوید و اکثر ساکنین این کشور از وسایل عمومی استفاده می کنند. بارش های بسیاری در شهرهای مجارستان انجام می شود. این امر باعث شده است که کشاورزی در این کشور رونق بسیاری داشت باشد.

بهترین زمان سفر با تور مجارستان

مشخص شدن بهترین زمان برای سفر از خواندنی های جالب مجارستان شناخته می شود؛ اما شاید برای بسیاری از افراد این سؤال پیش آید که بهترین زمان برای سفر به مجارستان چه موقعی است. ماه های می و سپتامبر بهترین زمان برای سفر به این کشور می باشد. این ماه ها که مصادف با شهریور و اردیبهشت است دارای بهترین آب و هوا می باشند.

دما در این ماه ها به مقدار مناسبی رسیده و افراد می توانند در مکان های مختلف این کشور به گشت و گذار بپردازند. البته جالب است بدانید که بوداپست پایتخت مجارستان به عنوان مکانی مناسب برای ماه عسل شناخته می شود. کاهش دما در زمستان مجارستان باعث شده است که بلیط ها سفر به این کشور با کمترین قیمت ارائه شوند.

بهترین زمان سفر با تور مجارستان

تور مجارستان

تور مجارستان از جمله مواردی است که بسیاری از گردشگران برای سفرهای خارجی خود آن را انتخاب می کنند؛ اما کسب اطلاعاتی از خواندنی های جالب مجارستان برای شروع این سفر ازجمله مواردی است که به این افراد توصیه می شود. دلیل این امر نیز کسب اطلاعات مناسب در رابطه با این کشور است. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات و خواندنی های جالبی در رابطه با آب و هوا، مکان های تفریحی و گردشگری، زبان و مذهب و چندین مورد دیگر کشور مجارستان را برایتان بازگو کنیم.

با کسب این اطلاعات مطمئناً سفری آسان و راحت را تجربه خواهید کرد. با داشتن اطلاعات مناسب در مکان های دیدنی مجارستان گشت و گذار نموده و از مراکز خرید آن برای تهیه محصولات مورد نظر استفاده خواهید کرد؛ بنابراین اگر قصد سفر به این کشور را دارید یا از جمله افرادی شناخته می شوید که اهل مطالعه هستید توصیه می کنیم تا انتها همراه ما باشید.

نحوه سفر کردن از خواندنی های مجارستان شناخته می شود. برای این که بتوانید به مجارستان و بوداپست سفر کنید می توانید از تورهای مسافرتی و گردشگری این کشور استفاده نمایید. سفر با تور مخصوصاً اگر با خانواده هستید برایتان مزیت هایی را به همراه خواهد داشت. یکی از این مزیت ها مدیریت زمان و هزینه می باشد. هزینه های سفر شما به مجارستان با تور به مراتب کمتر از سفر های شخصی به این کشور خواهد بود. از دیگر مزیت های سفر با تور خدمات مناسب از جمله ترانسفر فرودگاهی است.

جاذبه های دیدنی و تفریحی مجارستان

از خواندنی های جالب مجارستان که از طرفداران بسیاری نیز برخوردار است می توان به مکان های دیدنی آن اشاره کرد. بسیاری از سفرهای خارجی به منظور تفریح و گردش انجام می شوند. با توجه به این موضوع در این بخش و در چند بخش بعدی در رابطه با مکان های دیدنی و گردشگری مجارستان به بحث و گفتگو خواهیم نشست.

بوداپست

پایتخت مجارستان یعنی بوداپست یکی از مکان های دیدنی این کشور شناخته می شود. این شهر خود از مکان های گردشگری و دیدنی بسیاری برخوردار است. به هر نقطه ازبوداپست نظاره کنید مکان های تفریحی و دیدنی بسیاری را می توانید نظاره کنید. با توجه به این موضوع توصیه می کنیم سفر خود را از بوداپست آغاز نمایید.

جیور

از دیگر شهرهای مجارستان که جزء خواندنی های جالب مجارستان  و به عنوان قطب تفریحی شناخته می شود می توان به جیور اشاره کرد. این شهر موقعیت مکانی مناسبی دارد و در بین وین و بوداپست واقع شده است. ایگناتیوس لویولا یکی ازکلیساهای این شهر است که از معماری زیبایی برخوردار است.

پارک هورتوباگی

در میان پارک های مختلف در مجارستان می توان به پارک ملی به نام هورتوباگی اشاره کرد. سال تاسیس این پارک 1973 می باشد. گونه های مختلفی از اسب و گاومیش را می توان درچمن زارهای این پارک مشاهده نمود. این پارک محل زیستن 342 گونه از پرندگان مختلف می باشد. آسیاب بادی و پل قوسی شکل از جاذبه های این پارک شناخته می شوند.

دبرسن

از دیگر شهر های قدیمی مجارستان که زمانی نیز به عنوان پایتخت این کشور شناخته می شد می توان به دبرسن اشاره کرد. این شهر با بناهای مختلفی همچون دانشگاه کالوینیست به عنوان مرکز فرهنگی مجارستان شناخته می شود.

سوبور پارک

از دیگر خواندنی های جالب مجارستان می توان به مکان های تفریحی این کشور اشاره کرد. سوبور پارک یکی از مکان های تفریحی مجارستان شناخته می شود. در واقع مجارستان از مکان های تفریحی و گردشگری بسیاری برخوردار است که یکی از آن ها سوبور پارک می باشد. این پارک از خاصیت ویژه ای برخوردار است و آن ترس حاکم بر آن است. با ورود به این پارک با وحشت و ترس بی دلیلی روبه رو خواهید شد.

 یکی از دلایل این میزان ترس بوی جنگ و خون است که در آن حکم فرماست. در این پارک با مجسمه هایی مختلفی از کسانی مواجه می شوید که دستانشان به خون انسان های بسیاری آغشته است. اگر به دنبال هیجان و بالا رفتن آدرنالین خونتان هستید توصیه می کنیم به مجارستان سفر نموده و این پارک را از نزدیک مشاهده نمایید.

جاذبه های دیدنی و تفریحی مجارستان

مراکز خرید کشور مجارستان

از دیگر خواندنی های جالب مجارستان که دانستن آن برای هر توریست و گردشگری مهم است می توان به مراکز خرید این کشور اشاره کرد. بوداپست از مراکز خرید مختلفی برخوردار است که در ادامه به چند مورد از آن ها خواهیم پرداخت.

مرکز خرید  کوروین اروهاز

از مراکز خرید شناخته شده بوداپست می توان به کوروین اروهاز اشاره کرد. این مرکز خرید بهترین مکان برای خرید لوازم خانگی شناخته می شود. در این مرکز خرید می توانید با سوپرمارکت های مختلفی مواجه شوید.

مرکز خرید  بودا گیوگی

از دیگر مراکز خرید بوداپست می توان به بوداگیوگی اشاره کرد. این مرکز خرید نیز می تواند بهانه مناسبی برای خرید و حتی تفریح شناخته شود. وسایل نقلیه عمومی از جمله اتوبوس برای رفتن به این مرکز برنامه ریزی شده اند.

مرکز خرید  دونا پلازا

از دیگر مراکز خرید بوداپست می توان به دونا پلازا اشاره کرد. 1996 سال افتتاح این مرکز می باشد. دوناپلازا بزرگترین و اولین مرکز خرید این شهر شناخته می شود. اگر به این مرکز مراجعه نمایید با 200 مغازه مواجه خواهید شد.

سایر تورها :

بهترین زمان برای سفر با تور ژنو

تور ژنو

به تور ژنو خوش آمدید. ژنو یکی از با ارزش ترین و مشهورترین شهرهای اروپا و جهان است و این شهرت را به دلیل تولیدات

مطالعه »
جاذبه های طبیعی استرالیا

تور استرالیا

برای سفر به هر شهر یا کشور جدیدی باید اطلاعات کلی از شهر یا کشور مقصد خود داشته باشید. اگر قصد سفر به کشوری همانند

مطالعه »
موزه تاریخی طبیعی

تور برلین

برلین پایتخت کشور آلمان یکی از مهم ترین شهرهای اقتصادی دنیا است. شهری مدرن و پیشرفته که دل هر گردشگر و مسافری را در تور

مطالعه »
آشنایی با شهر عجمان

تور عجمان

امارات متحده عربی شهرهای بزرگ و کوچکی دارد که در میان آن ها می توان به شهر عجمان اشاره کرد. عجمان یکی دیگر از جاذبه

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند