تور برلین

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

موزه تاریخی طبیعی

برلین پایتخت کشور آلمان یکی از مهم ترین شهرهای اقتصادی دنیا است. شهری مدرن و پیشرفته که دل هر گردشگر و مسافری را در تور برلین می رباید. برلین بزرگ ترین شهر آلمان از نظر مساحت و جمعیت پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر آلمان نیز هست. اماکن دیدنی فراوان، بناهای تاریخی متعدد و امکانات و جاذبه های این شهر، شما را مدت ها سرگرم می کند.

آشنایی با شهر برلین

بیشتر مردم با نام برلین، به یاد دیوار مشهور برلین، جنگ جهانی دوم و هیتلر می‌افتند. شهری که در قرن 19ام میلادی، با خاتمه جنگ جهانی دوم، با دیوار برلین به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده بود، اکنون یکی از مشهورترین پایتخت ها و قلب تپنده اقتصاد آلمان می باشد. برلین را همچنین پایتخت فرهنگی آلمان نیز باید دانست. تور برلین یکی از تورهای پرطرفدار در بین گردشگران است، که هر سال، گردشگران زیادی را روانه این شهر زیبا می کند.

آشنایی با شهر برلین

آب و هوای شهر برلین

مانند بیشتر کشورهای اروپایی، برلین نیز تابستان های گرم با میانگین دما در ماه ژانویه به 3 درجه سانتی گراد  و در ماه جولای به 22 درجه سانتی گراد و زمستان های سرد با حداقل دما که در شهر برلین 10- درجه سانتی گراد است، در حالی که بیشینه دمای این شهر در گرم ترین ایام سال به 35 درجه سانتی گراد نیز می رسد. ماه های می تا سپتامبر ماه های مورد علاقه گردشگران می باشند که در این ایام، مسافران زیادی به برلین سرازیر می شوند. البته فصل زمستان نیز برای گردشگرانی که عاشق اسکی هستند، زمان مناسبی برای مسافرت به برلین با تور برلین است.

معمولاً برلین، بیشتر فصول سال مملوء از گردشگر می باشد، اما اگر می خواهید که از ازدحام جمعیت خلاص شوید، می توانید در ماه های ژانویه تا آوریل به این شهر سفر کنید. ذکر این نکته ضروری است که با افزایش گردشگران و مسافران و برگزاری جشنواره های مختلف، قیمت هتل ها نیز افزایش می یابد، بنابراین باید برای سفر با تور برلین، به ایامی که قصد سفر در آن را دارید، توجه نمایید.

بهترین زمان سفر با تور برلین

حدوداً یک سوم برلین از باغ، دریاچه، جنگل، رود، پارک تشکیل شده است. بنابراین اماکن و جاذبه های گردشگری فراوان این شهر، ساعت ها گردشگران و مسافران مخصوصا علاقه مندان به تاریخ را سرگرم خواهد کرد. هر سال گردشگران زیادی با تور برلین به این شهر بزرگ سفر می کنند، به همین دلیل نیز مسئولین شهر برلین نیز برای جذب بیشتر گردشگران، امکانات و جاذبه های گردشگری زیادی را تدارک دیده اند. یادبود قربانیان هولوکاست جنگ جهانی دوم، از جمله مکان های دیدنی این شهر زیبا است، که گردشگران علاقه مند به بازدید آن هستند.

 موزه های فراوان در سطح شهر مانند موزه یهود یا پنج موزه در جزیره موزه ها، سفری به یاد ماندنی با طعم آشنایی با تاریخ آلمان را برایتان رقم خواهد زد. کلیساها و سایر بناهای تاریخی که دل هر گردشگری را می رباید. اگر علاقه مند به بازدید از حیوانات هستید، می توانید به باغ وحش های این شهر رفته و از سفرتان لذت ببرید. معمولاً هزینه ورودی به باغ وحش ها بین 10 تا 20 یورو است. قطعا سفر با تور مسافرتی برلین، یکی از خاطره انگیز ترین سفرهایتان خواهد شد.

برلین زمستان های سردی دارد که گاهی اوقات دمای هوا به 17 درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد. بنابراین اگر قصد سفر با تور برلین در فصل زمستان به این شهر را دارید، باید لباس مناسب این فصل را همراه خود ببرید. بیشتر گردشگران و مسافران، بهار را برای سفر با تور برلین به این شهر انتخاب می کنند. چون در این ایام سال، برلین به طرز شگفت انگیزی زیبا و سرسبز می شود. البته ماه های اردیبهشت تا اوایل پاییز نیز مسافران زیادی با تور برلین به برلین سرازیر می شوند.

پرواز مستقیم و پرواز غیر مستقیم به برلین

در پرواز مستقیم تور برلین ، هواپیما مستقیما از ایران به سمت آلمان پرواز کرده و در هیچ جایی توقفی نخواهد داشت. اما در پرواز غیر مستقیم برای مثال اگر با هواپیمای ترکیه انجام شود، هواپیما یک بار در ترکیه فرود خواهد آمد و سپس به مقصد آلمان راهی خواهد شد که این اتفاق برای سفر به بعضی کشور ها از ایران می افتد اما خوشبختانه  با کمک شرکت های ایران ایر ، ماهان و … پرواز های مستقیمی به کشور آلمان مانند فرانکفورت دارد که سفر را برای مسافران راحت و کوتاه کرده است و تنها بعد از آن باید از شهر مقصد به شهر مورد نظر سفر خود مانند برلین بروند.

سیستم حمل و نقل شهر برلین

برلین از سیستم یکپارچه حمل و نقل شهری بهره می برد. به همین دلیل جابجایی در برلین، به راحتی انجام می پذیرد. با استفاده از حمل و نقل عمومی، می توانید به اماکن و جاذبه های گردشگری سطح شهر رفته و از آن‌ها بازدید نمایید. بیشتر گردشگران و مسافرانی که با تور برلین به این شهر سفر می کنند ترجیح می دهند از مترو ، اتوبوس یا تاکسی استفاده کرده تا به اماکن مور نظرشان بروند. از جمله وسایل حمل و نقل عمومی در برلین شامل تاکسی، مترو، اتوبوس، تراموا و دوچرخه می باشد. اگر علاقه مند به دوچرخه سواری هستید، می توانید در سفرتان با تور برلین، از دوچرخه برای رفت و آمد در سطح شهر استفاده کنید. در ادامه قصد داریم تا شما را با مهم ترین مراکز خرید برلین در تور برلین آشنا کنیم.

هزینه های سفر با تور برلین

با توجه به معتدل و کمی گرم بودن تابستان های شهر برلین که میانگین دمای هوا در آن بین 15 تا 35 درجه سانتی گراد متغیر بوده و زمستان های سردی نیز دارد. برلین شهری است که جاذبه های توریستی، تاریخی و فرهنگی زیادی دارد. شاید با خودتان بگویید که سفر به این شهر گران قیمت باشد، اما در واقع این طور نیست. هزینه سفر به برلین در مقایسه با شهرهای مشهور اروپا مانند لندن و یا پاریس، بسیار کمتر بوده و حتی اگر بخواهیم مقایسه ای بین قیمت های این شهر با شهرهای مشهور اروپا انجام دهیم، خواهیم دید که قیمت ها در برلین در بیشتر موارد نصف قیمت های این شهر ها است. سفر با تور برلین به این شهر، قطعاً از نظر هزینه برایتان به صرفه خواهد بود.

هزینه های سفر با تور برلین

جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر برلین

در ادامه به معرفی اماکن و جاذبه های مشهور برلین خواهیم پرداخت، تا در سفرتان با تور برلین به این شهر، این جاذبه های توریستی را از دست ندهید.

دروازه ی برندنبورگ

دیوار برلین یکی از نوستالژی های تلخ دوران جنگ سرد آلمان است. دورانی که در آن، برلین با دیواری 2 متری به بخش غربی و شرقی تقسیم شد. بسیاری از مردم، نمی توانستند که به دیدن خویشاوندان خود بروند، چون بعضی از آن‌ها در آن طرف دیوار سکونت داشتند. امروز بقایای باقی مانده این دیوار مشهور که زمانی آلمان را به 2 بخش غربی و شرقی تقسیم کرده بود، به یکی از مکان های مهم گردشگری تبدیل شده است.

این دروازه که در قرن 18 میلادی ساخته شد، با روی کار آمدن حکومت های مختلف، هم چنان پابرجا مانده است. دروازه برندنبورگ در قسمت غربی برلین و در تقاطع دو خیابان ابرت و اونتر دن لیندن واقع شده است. این دروازه مشهور که تنها دروازه باقی مانده روی دیوار برلین است، هر سال گردشگران زیادی را که با تور برلین به این شهر سفر می‌کنند، به سوی خود جذب می کند.

بنای یادبود هولوکاست

بنای یادبود هولوکاست شهر برلین، یکی از مهم ترین بناها برای گردشگرانی می باشد که هر سال با تور برلین به این شهر سفر می کنند. هیتلر رهبر کشور آلمان که یکی از عوامل اصلی وقوع جنگ جهانی دوم بود، در طول جنگ جهانی دوم، یهودیان بسیاری را کشت. هولوکاست در واقع به معنی کشتن دسته جمعی یا نسل کشی حدوداً 11 میلیون یهودی است. یهودیانی که در طول جنگ جهانی دوم، معمولا یا با کار اجباری در اردوگاه های آلمانی و یا در کوره های آدم سوزی کشته شدند.

برای پاس داشت یاد قربانیان این جنایت، در شهر برلین قبرستان نمادینی با هزاران تکه بتن ساخته شده است که یک قبرستان واقعی را تداعی می کند. در کنار این قبرستان ساختگی برای یادبود هولوکاست، پناهگاه هیتلر قرار دارد که بنا بر شواهد تاریخی، ادعا می شود هیتلر در این مکان دست به خودکشی زده است. بازدید از این یادبود برای علاقه مندان به تاریخ، در تور برلین توصیه می شود.

کلیسای مارین کیرشه

شهر برلین یکی از تاریخی ترین شهر های کشور آلمان است که بناهای متعدد تاریخی را در خود جای داده است. یکی از بناهای تاریخی و بسیار مشهور این شهر، کلیسای مارین کیرشه است که تاریخ ساخت آن به سال 1272 میلادی بر می گردد. کلیسای مارین کیرشه برلین با معماری زیبا و منحصر به‌ فرد در دنیا شهرت زیادی دارد. بازدید از این کلیسا، به شما حس سفر در تاریخ را خواهد داد. بنابراین بازدید از این مکان بسیار قدیمی را جزو اولویت های تور برلینتان قرار دهید.

موزه فیلم شهر برلین

امکان ندارد عاشق سینما باشید، و بازدید از این موزه را از دست دهید. موزه فیلم شهر برلین، یکی از بزرگ‌ترین آرشیو های تاریخ سینما را در خود جای داده است. این موزه، مجموعه ای از حدوداً 13 هزار فیلم که بیشتر آن‌ها قدمت 100 سال و بیشتر دارند را در خود جای داده است. بازدید از این مکان برای کسانی که حوزه فیلم هستند، و با تور سیاحتی برلین به برلین سفر کرده اند، توصیه می شود.

کاخ های تاریخی شهر برلین

برلین را می توان شهر کاخ های قدیمی و تاریخی نامید. این شهر 9 کاخ تاریخی و قدیمی را در خود جای داده است. یکی از پر آوازه ترین این کاخ ها، کاخ شارلوتن بورگ است. ساخت این بنا به قرن 16ام میلادی بر می گردد. کاخ شارلوتن، توسط پادشاه وقت آلمان به اسم فردریش سوم برای همسرش شارلوت ساخته شد. برلین به شهر بناها و کاخ های تاریخی در دنیا شهرت دارد، بنابراین بازدید از این امکان را در سفرتان با تور برلین به این شهر، در دستور کار داشته باشید.

موزه موسیقی برلین

موزه موسیقی شهر برلین یکی از پرآوازه ترین موزه های این شهر است. در این موزه بسیار زیبا، می توانید با انواع مختلف ساز و ادوات موسیقی که در طول قرن ها جمع آوری شده اند، آشنا شوید. این موزه مکان مناسبی برای کودکان نیز هست. برای بازدید از این موزه، می بایست به  خیابان تیرگارتن واقع شده در کنار پارک تیرگارتن و محله کولتفورم بروید. در سفرتان با تور برلین، بازدید از این مکان می تواند به شما آرامشی تکرار نشدنی را بدهد.

باغ وحش شهر برلین

یک از قدیمی ترین باغ وحش های اروپا در مرکز شهر برلین و در باغ بزرگ این شهر واقع شده است که گردشگران زیادی را در طول سفر با تور برلین به این شهر، به سوی خود جذب می کند. امروزه این باغ وحش، آکواریوم نیز به آن اضافه شده است تا علاوه بر حیوانات خشکی، محلی برای نمایش ماهی ها و انواع حیوانات دریایی نیز باشد.

این باغ وحش برخلاف بیشتر باغ وحش ها بدون حفاظ و قفسه می باشد. محل زندگی حیوانات در چاله های عمیق ساخته شده است که بازدیدکنندگان می توانند از بالا آن‌ها را نظاره کرده و بدون هیچ خطری از گشت و گذار در این باغ وحش زیبا لذت ببرند. بنابراین اگر در سفر با تور برلین، کودکانتان را نیز همراه خود به این شهر خواهید آورد، بازدید از این مکان می تواند لحظات به یاد ماندنی را برای آنها رقم بزند. حیوانات کمیاب، کروکودیل ها، زرافه ها و دیگر حیوانات را به کودکان تان نشان دهید.

موزه تاریخی طبیعی

موزه تاریخ طبیعی موزئوم فور ناتور کوند، یکی از موزه های پربازدید شهر برلین است. در این موزه می توانید مجموعه های بزرگی از انواع کانی ها، فسیل ها، سنگ ها و اسکلت های دایناسورهای ماقبل تاریخ را ببینید. قطعا بازدید از این مکان برای کودکان می تواند لذت بخش باشد. موزه موزئوم فور ناتور کوند یکی از محبوب ترین موزه ها از دید توریست هایی می باشد که با تور توریستی برلین به این شهر سفر می کنند.

موزه تاریخی طبیعی

غذا و مواد خوراکی در شهر برلین

یکی از مهم ترین قسمت های سفر به هر کشوری، آشنایی با غذا ها و نوشیدنی های مخصوص آن کشور است. قیمت مواد غذایی در برلین تقریبا مناسب می باشد. سوسیس های آلمانی از جمله پرطرفدارترین و محبوب ترین غذاهای آلمان می باشند که در دکه های سطح شهر برلین برای مردم عرضه می شود. وجود رستوران های متعدد بزرگ و کوچک در سطح شهر برلین که غذاهای لذیذ و خوشمزه ای را برای مشتریان عرضه می کنند، انتخاب هر مسافری را برای انتخاب رستوران کمی سخت تر می کند. هر سال مسافران زیادی با تور برلین از این شهر بازدید کرده و رستوران های این شهر مملو از گردشگرانی است که با تور برلین به برلین سفر کرده اند.

یکی از مشهورترین موادغذایی که در فست فود های برلین در دسترس مردم است، سوسیس است. معمولاً این غذا را همراه با سس کاری عرضه می کنند. هزینه صرف غذا در آلمان در بیرون از منزل به نسبت منزل، ارزان تر است. در برلین می توانید انواع غذاهای مختلف از فرهنگ و کشورهای مختلفی را امتحان کنید. چون برلین یکی از پرتنوع ترین شهرهای آلمان از نظر تنوع ملت ها می باشد. هر سال مهاجران زیادی برای گرفتن اقامت به این شهر و آلمان سفر می کنند. در سفر با تور گردشگری برلین به این شهر، نباید غذاها و مواد خوراکی متنوع و لذیذ این شهر را از دست دهید.

بهترین مراکز خرید در برلین

یکی از بزرگ‌ترین پاساژ ها و مرکز خرید های برلین، برلین مال است که در سال 2014 میلادی افتتاح شده است. آدرس این مرکز خرید در نزدیکی دروازه براندنبورگ و میدان پتسدامر است. مرکز خرید برلین مال دو طبقه است که متشکل از حدود 200 مغازه و فروشگاه انواع کفش و لباس  و کالاهای دیگر است. طبقه دوم این مجموعه نیز رستوران ها و اسباب بازی و فروشگاه های لباس بچه را در خود جای داده است. در سفرتان با تور برلین به این شهر، حتماً بازدید از این مرکز خرید را در دستور کارتان قرار دهید.

مرکز خرید پتسدامر پلاتز آرکان شهر برلین

این مرکز خرید سه طبقه دارد که فروشگاه های متعددی داشته و علاوه بر آن امکانات بی نظیری مانند اتاق بازی برای کودکان، سقف شیشه ای و سینما را برای مشتریان و بازدیدکنندگان تدارک دیده است. اگر از بازدید در این مرکز خرید خسته شدید، می توانید به رستوران ها و کافه های این مرکز خرید رفته و با خوردن غذاهای خوشمزه و متنوع، به استراحت بپردازید. مرکز خرید پتسدامر هر سال توریست های زیادی را که با تور برلین به این شهر سفر می کنند، به سوی خود جذب می کند. بنابراین در سفرتان با تور برلین، بازدید از این مرکز خرید را در دستور کار داشته باشید.

سایر تورها :

شهر ارومیه

تور ارومیه

کشورمان ایران را می توان یکی از زیباترین کشورها دانست، که همواره با وجود تحریم ها و ذهنیت بدی که دشمنان برای آن به وجود

مطالعه »
بهترین زمان برای شرکت در تور ایسلند

تور ایسلند

اگر می خواهید در تور ایسلند شرکت کنید این مقاله را مطالعه نمایید. این کشور میراث وایکینگ هاست و در قاره اروپا واقع شده است،

مطالعه »
بازارها و مراکز خرید شهر مانیل

تور مانیل

مانیل یکی از بهترین شهرهای فیلیپین است که امروزه مقصد گردشگری مسافرین و توریستان زیادی شده است. تور مانیل رویای شما را برآورده کرده است

مطالعه »
تور تنریف

تور تنریف

اگر شما هم قصد سفر با تور تنریف به جزایر قناری واقع در اسپانیا و اقیانوس اطلس را دارید همراه ما باشید تا علاوه بر

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند