دیدنی های آلمان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های جاذبه های گردشگری :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دیدنی های آلمان

آیا مشهورترین دیدنی های آلمان را می شناسید؟ آیا می دانید آلمان دارای دنیایی از جاذبه های گردشگری است که می تواند بسیار روح نواز باشد. قطعا وقتش رسیده است که به طور دقیق و تفکیک شده دیدنی های آلمان را مورد بررسی قرار دهیم. در نظر داشته باشید که با دانستن هر یک از جاذبه های آلمان می توانید سفری دل انگیز برای خود فراهم سازید. امروز قصد داریم یک دسته بندی بسیار جالب از بهترین دیدنی های آلمان داشته باشیم با ما همراه باشید

معرفی کشور آلمان

در آلمان از هنر و موسیقی گرفته تا جنگل های زیبای غربی هر یک دارای زیبایی های مخصوص به خود است. شهرهای تاریخی و ساحلی آلمان بی نظیر هستند. بهتر است برای گشت و گذار در این کشور عجله نداشته باشید و زمان زیادی در نظر بگیرید. در آلمان هر آنچه در ذهن شما نقش بسته است دیده می شود. اگر علاقمند به قلعه ها و آثار تاریخی هستید آلمان بهترین است اگر شهرهای قدیمی و همینطور زیبایی های طبیعی را دوست دارید جاذبه های آلمان شما را شگفت زده می کند. اگر به غذاهای طبیعی و سنتی علاقمند هستید قطعا آلمان بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. خوشبختانه این کشور می تواند آنقدر زیبا بنظر آید که با هر سلیقه ای سازگار باشد.

دیدنی های آلمان

سال به سال به تعداد جاذبه های آلمان افزوده می شود شاید نتوان به طور دقیق عددی برای دیدنی های آلمان در نظر گرفت اما دسته بندی صحیح در این زمینه سبب می شود که انتخاب آسانتر شود. در نظر داشته باشید که در آلمان می توانید از بهترین دیدنی ها بهرمند شوید. به طور دقیق اگر بخواهیم در خصوص تعداد دیدنی های آلمان صحبت کنیم باید در نظر داشته باشیم که آلمان دارای بیش از 31 فضای طبیعی و جنگلی است که البته در شهرهای مختلف با توازن کافی چیدمان شده است. اینطور که مشخص شده است زیبایی های تاریخی آلمان به بیش از 70 رسیده است و البته در سال 2017 باز هم یک سری آثار باستانی و تاریخی در این کشور کشف و ثبت شده است.

دیدنی های آلمان

مهمترین دیدنی های آلمان

تا به اینجای کار بسیار در خصوص دیدنی های آلمان به گوشمان رسیده است، این بخش را به طور مختصر در خصوص مهم ترین جاذبه آلمان می پردازیم و در بخش های بعد هر یک از دیدنی های آلمان را به طور مفصل مورد بررسی قرار می دهیم.

آلمان دارای دیدنی های تاریخی ، فرهنگی و طبیعی بی نظیری است، از طرفی شهرهای تاریخی آلمان، جنگل ها و همینطور کوهستان های متعددی که در آلمان قرار دارد می تواند بسیار دل انگیز باشد. این کشور دارای گالری های هنری بسیار زیبا بوده و همینطور جاذبه هایی که برای مسافران در نظر گرفته شده است بی نظیر است. افرادی که علاقمند به بازدید مهم ترین دیدنی های آلمان هستند باید به کلان شهرها سفر داشته باشند.

اگر علاقمند به طبیعت گردی در آلمان هستید، جاذبه هایی همچون آلپ باواریا، جنگل سیاه و یا دره موزل از جمله مهم ترین جاذبه آلمان محسوب می شود. از دیگر دیدنی های قدیمی در آلمان کاخ ها و کلیساهای زیبا است که در بخش های مختلف کشور پراکنده شده اند. بازدید از شهرهای سنتی آلمان هم خود از مهم ترین دیدنی های آلمان محسوب می شود. قطعا بازدید از برلین قلب فرهنگی آلمان می تواند شما را شگفت زده کند در نظر داشته باشید که هر یک از دیدنی های آلمان به نوبه خود دارای ارزش بالایی هستند.

زیباترین دیدنی های آلمان

عده ای از مسافران زمان کمتری برای سفر به آلمان و به طبع جاذبه آلمان دارند به این ترتیب با دانستن نام زیباترین دیدنی های آلمان می توانند برنامه ریزی های دقیق تری داشته باشند. دروازه براندنبورگ یکی از دیدنی ها بسیار زیبا و خاص در آلمان محسوب می شود که خود می تواند گزینه ای ایده آل برای تاریخ دوستان محسوب شود.

کلیسای جامع کلن ای از دیگر دیدنی های آلمان محسوب می شود که دارای فضایی رویایی و بی نظیر است. مگر می شود به آلمان سفر کرد و از جنگل سیاه دیدن نکرد! تپه های انبوه و تیره رنگ این جنگل شما را به وجد می آورد این جنگل از پر بازدیدترین و همینطور محبوبترین دیدنی های آلمان محسوب می شود.

یک قصر بسیار زیبا در آلمان وجود دارد که مشهور به قصر نوی شوان شتاین است که به آن قصری در دل قصه ها گفته می شود ، بازدید از فضای داخلی و بیرونی این قصر را به عموم افراد پیشنهاد می کنیم.

جاذبه های آلمان دارای بخش بندی های مشخصی هستند که سفر را آسانتر می کند به عنوان مثال افرادی که قصد دارند تنها از مکان های طبیعی و جنگلی آلمان دیدن کنند می توانند به سراغ بخش شمالی کشور بروند و در زمانی محدود طیف وسیعی از جنگل های زیبا و خاص آلمان را مورد بازدید قرار دهند.

افرادی که علاقمند به بازدید از جاذبه های مذهبی در آلمان هستند می توانند بازدید از کلیسا و کاخ های قدیمی و همینطور مسجد هایی با معماری خاص که در قلب آلمان قرار دارد را در الویت قرار دهند.

در نظر داشته باشید که فضاهای مدرن در آلمان بسیار زیبا و بی نظیر است و قطعا باید مورد بازدید قرار بگیرد به عنوان مثال سرزمین عجایب مینیاتوری و همینطور بندر تاریخی هامبورگ از دیدنی های بسیار خاص در آلمان محسوب می شود که بازدید از آن شما را شگفت زده می کند به دنبال آن دره راین که از دسته مکان طبیعی در آلمان محسوب می شود خود دارای فضای دیدنی بسیار جالبی است که قطعا برای دوست داران طبیعت می تواند گزینه مناسبی محسوب شود. در بین انواع دیدنی های آلمان بازدید از جزیره موزه ها که در شهر زیبای برلین قرار دارد را هرگز از یاد نبرید. این فضا آنقدر زیبا و خاص است که شاید هرگز برایتان تکراری نشود.

دیدنی های آلمان

لیست جاذبه های کشور آلمان

در این بخش می خواهیم لیستی از مکان تفریحی را مورد بررسی قرار دهیم.

شهر بامبورگ، کوه تسوگ، جزیره روگن، دریاچه کونگیس، شهر رتنبروگ، پارک و قصر سن سوسی، جزیره ماینو، دیوار برلین، پارک ملی، شهر زیبای مونیخ، هانوفر، تری یر، کلیسای جامع کلن، دروازه براندنبورگ، کلیسای جامع کلن، جنگل سیاه، سرزمین عجایب مینیاتوری، بند تاریخی هامبورگ، دره راین، جزیره موزه ها و صداها دیدنی های دیگر در این کشور دیده می شود که بازدید از هر یک می تواند بسیار لذت بخش باشد.

بازدید از فستیوال های زیبا در آلمان قطعا باید در برنامه سفر قرار بگیرد. نمایشگاه بین المللی باغات آلمان بسیار زیبا و خاص است. جاده سلطنتی از دیگر دیدنی های آلمان محسوب می شود. مکان های سلطنتی در آلمان بسیار زیبا و خاص است. در نظر داشته باشید که بازدید از دیدنی های آلمان بسیار زیبا و خاص است.

دروازه براندنبورگ

چرا بازدید از این دروازه اینقدر پر اهمیت است؟ از این بخش به بعد قصد داریم هر یک از دیدنی های آلمان را به طور مفصل مورد بررسی قرار دهیم تا افراد بتوانند انتخاب آسانتری داشته باشند. طرحی که برای ورودی این دروازه استفاده شده است همچون دروازه ورودی شهر آتن است این سازه بسیار باشکوه دارای 26 متر ارتفاع است و همینطور دارای 6 ستون مجزا می باشد. در چهار طرف دروازه اسب هایی زیبا و خاص دیده می شود که به در رفت آمد هستند. این سازه جزئی از تاریخ بی نظیر در آلمان محسوب می شود.

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع بلند سنت پیتر و همینطور سنت ماری از دیدنی های بسیار زیبا در آلمان محسوب می شود. معماری به کار رفته برای این کلیسا به سبک گوتیک است و همینطور از بزرگترین کلیساهای جامع در اروپا محسوب می شود. ساخت این سازه به سال 1248 باز می گردد و دورتادور این کلیسا می توانید از طبیعت خاص لذت ببرید.

جنگل سیاه

یک جنگل بسیار زیبا و دیدنی در آلمان وجود دارد که دارای تپه هایی بسیار زیبا و دیدنی است. این جنگل از پر بازدیدترین و همینطور محبوب ترین جاذبه های آلمان محسوب می شود. جنگل سیاه دقیق در جنوب غربی آلمان قرار دارد و بهشت روی زمین محسوب می شود. فعالیت های ورزشی و همینطور تفریحی در این جنگل بی نظیر است در نظر داشته باشید که در این جنگل قدیمی ترین منطقه اسکی وجود دارد به طوری که شما می توانید از آن دیدن کنید. در ضلع غربی جنگل موزه ای بسیار خاص و دیدنی وجود دارد بازدید از این جنگل از واجبات سفر شما محسوب می شود.

قصر نوی شوان شتاین

شهر تاریخی فوسن دقیقا در دامنه کوه های آلپ قرار گرفته است و بر کرانه رود لخ قرار دارد و به عنوان یک مقصد محبوب برای ورزش های زمستانی محسوب می شود. این قصر دارای مکان های مشخص برای تفریحات زمستانی است. برای ورود به قصر باید مبلغ 12 یورو پرداخت شود.

سرزمین عجایب مینیاتوری

در مرکز بند تاریخی هامبورگ یک سرزمین عجایب مینیاتوری وجود دارد که از بزرگترین ماکت های خطر آهن در دنیا نیز محسوب می شود. این جاذبه برای سنین جوان گزینه ای بسیار دیدنی و خاص است. شما می توانید در این منطقه از تماشای دیدنی های بسیار زیبا لذت ببرید. نوع نورپردازی به کار رفته برای این سرزمین آنقدر چشم نواز است که همتای آن وجود ندارد. محله های شلوغ و همینطور پر رفت و آمد بخش های خاصی از این شهر را تشکیل می دهند. در نظر داشته باشید که بازدید از بندر تاریخی هامبورگ هم حتما باید در سفر شما گنجانده شود.

دیدنی های آلمان

دره راین

بازدید از دره راین سبب می شود که کمی از شلوغی های شهر دور باشید و استراحت کنید. این دره از زیباترین و همینطور مهم ترین راه آبی اروپا محسوب می شود و همینطور رود باشکوه آن از سمت سوییس به آلمان حرکت می کند. شما می توانید در آلمان مکان های دیدنی زیادی را مورد بازدید قرار دهید اما این دره گزینه بسیار جالبی محسوب می شود.

جزیره موزه ها

جزیره موزه ها در کل جهان شهرت مخصوص به خود را دارد. این جزیره دارای قدیمی ترین و مهم ترین موزه های آلمان است که گنجینه های پادشاهی در این موزه ها دیده می شود. در بازدید از این موزه ها می توانید از گالری های ملی و همینطور آثار تاریخی دیدن کنید. در نظر داشته باشید که موزه پرگامون از دیدنی ترین گزینه هایی است که در این منطقه قرار دارد و برای تهیه بلیط آن باید در صف بایستید. آثار متعدد تاریخی در این جزیره دیده می شود که می تواند شما را به هزاران سال قبل باز گرداند.

سایر نوشته های جاذبه های گردشگری :

دیدنی های ایسلند

دیدنی های ایسلند

 دیدنی های ایسلند در کنار دیگر جاذبه های این کشور را می توان اهداف سفر توریست و گردشگران به این کشور دانست. از دیدنی های

مطالعه »
دیدنی های آلمان

دیدنی های آلمان

آیا مشهورترین دیدنی های آلمان را می شناسید؟ آیا می دانید آلمان دارای دنیایی از جاذبه های گردشگری است که می تواند بسیار روح نواز

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند