دیدنی های اتریش

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های جاذبه های گردشگری :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دیدنی های اتریش

یکی از کشورهایی که هر ساله مسافرین و گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند، کشور اتریش است. جاذبه های گردشگری و دیدنی های اتریش بسیار زیاد است و توانسته محبوبیت زیادی در میان همه مسافرین و گردشگران این کشور ایجاد کند. این کشور دارای دیدنی های تاریخی و حیرت آوری است که همه مردم را از سرتاسر دنیا به سوی خود جذب می کند. شما نیز اگر می خواهید از دیدنی های اتریش بازدید کنید می توانید با ما همراه شوید تا آن ها را بشناسید.

کشور اتریش

یکی از کشورهایی که در اروپای مرکزی قرار گرفته است کشور اتریش نام دارد. پایتخت زیبای کشور اتریش شهر وین است. این کشور در همسایگی سایر کشورهای اروپایی مانند: آلمان، جمهوری چک، اسلوواکی، مجارستان، ایتالیا، اسلوونی، سوئیس و کشور لیختنشتاین قرار دارد. این کشور نام خود را مدیون دوره شارلمانی است. زبان رسمی این کشور آلمانی است. اتریش دارای جمعیتی حدود 5 و نیم میلیون نفر است که دارای استانداردهای بالای زندگی هستند. سبک پوشش مردم این کشور شبیه پوشش آمریکایی ها است. مذهب اصلی مردم این کشور مسیحیت کاتولیک است.

آب و هوای اتریش

کشور اتریش دارای آب و هوای معتدلی است و در هر فصل می توان از دیدنی های اتریش بازدید کرد. در مناطق شرقی کشور آب و هوای خشک تری نسبت به غرب وجود دارد. در زمستان هوا سردتر و در تابستان ها هوا گرم تر است. در مناطق کوهستانی و مخصوصا نواحی کوه های آلپ شاهد بارش برف فراوان هستیم و از زمستان طولانی تری برخوردار هستند. تمامی دیدنی های اتریش بسیار جذاب هستند. اگر می خواهید به این کشور سفر کنید و از دیدنی های اتریش بازدید کنید، می توانید در تمامی فصول به نقاط مختلف این کشور سفر کنید و لذت ببرید. کشور اتریش دارای جاذبه ها و نقاط دیدنی زیادی است که چشم هر بازدید کننده را به خود خیره می کند و خاطره به یادماندنی در ذهن آن ها باقی می گذارد.

دیدنی های اتریش

کشور اتریش مملو از مکان های دیدنی فراوان است که می توانید از آن ها بازدید کنید. این کشور دارای بهترین مراکز ورزشی اروپایی است و هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. می توان گفت دیدنی های اتریش مکان هایی مانند قصر سلطنتی، موزه و قلعه است. در اینجا سعی می کنیم تعدادی از دیدنی های اتریش را نام ببریم تا شما نیز بتوانید در زمان سفر از آن بازدید کنید و لذت ببرید.

دیدنی های اتریش

مهم ترین و زیباترین دیدنی های اتریش

کشور اتریش دارای آب و هوای کوهستانی و تازه است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که جذابیت زیادی برای گردشگران دارد. در این کشور مملو از عمارت های فوق العاده، موزه های باشکوه، کافه ها و فضاهای شاد و عالی برای همه افراد است. در اینجا می توانیم از چند مکان گردشگری و تاریخی، مذهبی و معماری اتریش نام ببریم تا در زمان سفر به این کشور از آن ها دیدن کنید. این مکان ها بسیار زیبا هستند و بیشتر توریستان در سفر خود از آن ها بازدید می کنند و دیدنی های اتریش را تماشا می کنند.

قلعه هوچواسترویتز  Hochesterwitz

یکی از بهترین و زیباترین دیدنی های اتریش این قلعه باشکوه می باشد. این قلعه متعلق به قرون وسطایی می باشد که لقب زیبای خفته را به خود اختصاص داده است. این قلعه برفراز قله دولومیتی قرار دارد. وقتی به این قلعه بروید متوجه می شوید که دارای 16 درب ورودی است که تمامی این درب ها برای محافظت از خود قلعه و ساکنان آن ساخته شده اند. این قلعه یکی از زیباترین دیدنی های اتریش است که در یک مکان فوق العاده زیبا قرار گرفته است.

خانه اپرای وین

یکی از دیدنی های اتریش خانه اپرا می باشد. این مکان جایگاه خوبی برای بازدید از آثار نویسندگان، هنرمندان و موسیقی دانان است. این بنای زیبا و باشکوه در قرن 19 ساخته شده است و دارای نمای مرمری و سقف رنگارنگی است. در این خانه اپرا برنامه های متنوعی برگذار می شود. این مکان به عنوان یکی از زیباترین دیدنی های اتریش شناخته می شود.

کاخ میرابل

یکی از بناهای قرن 16 که مربوط به خاندان سلطنتی است کاخ میرابل می باشد. این بنا را در قرن 17 مورد بازسازی قرار داده اند. بعد از بازسازی قسمت هایی از ورودی این کاخ تغییر کرد. البته با بازدید از این کاخ می توانید باغ مجللی که در بیرون آن قرار دارد را نیز مشاهده کنید. این مکان یکی از بهترین دیدنی های اتریش است که توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

هال استات

کمتر کسی است که به کشور اتریش برود و از هال استات یکی از دیدنی های اتریش بازدید نکند. هال استات یک دهکده در اتریش است که بازدید کننده های بسیاری دارد. در این مکان می توان ساعاتی را به پیاده روی، کوه نوردی و قایق سواری پرداخت. این مکان بسیار زیبا و فوق العاده یکی از بهترین دیدنی های اتریش می باشد که دارای طبیعتی بسیار زیبا و بکر است. این کشور چنان زیبا است که نباید به هیچ قیمتی بازدید از آن را از دست داد و یکی از مناطق منحصر به فرد اتریش می باشد.

دیدنی های اتریش

فاکر سی

یکی دیگر از دیدنی های اتریش فاکر سی می باشد. این منطقه یک دریاچه است که در رودخانه های آلپ واقع شده است. آب های این دریاچه بسیار زلال و شفاف هستند که زیبایی دو چندانی به آن بخشیده اند. در این دریاچه زیبا می توانید شنا کنید و البته اگر به ماهی گیری علاقه دارید می توانید ماهی بگیرید. این منطقه یکی از مناطق پر بازدید دیدنی های اتریش می باشد.

کاخ بلودر

یکی دیگر از دیدنی های اتریش کاخ بلودر است. در ابتدا این کاخ در دست ملکه مارای بود. از این کاخ به عنوان معروف ترین موزه در جهان استفاده می کنند. در این موزه می توان کلکسیون زیبایی از نقاشی های معروف را دید و لذت برد. البته وقتی به بالای کاخ بروید می توانید یک چشم انداز زیبا از وین داشته باشد. بهتر است در فصل تابستان و بهار از این منطقه و دیدنی های اتریش بازدید کنید و از تمامی مناطق گردشی بازدید کنید.

کاخ شونبرون

یکی از دیدنی های اتریش که جزء بهترین جاذبه های گردشگری محسوب می شود، کاخ شونبرون است. این کاخ توسط امپراتور ماتیاس به دور چشمه ای ساخته شد و بعدها فردیناند دوم آن را تکمیل کرد. در این کاخ چیزی حدود 1441 اتاق وجود دارد که مردم می توانند فقط از 40 اتاق بازدید کنند. شکوه و عظمت این کاخ در گالری آن دیده می شود. اتاق های این کاخ بسیار باشکوه و زیبا هستند و چشم بازدید کننده را به خود خیره می کنند.

 موزه تاریخ هنر

این مکان یکی از زیباترین موزه های اروپایی است. در این موزه آثار هنرمندان زیادی وجود دارد که می توان نقاشی های آن ها را بر روی دیوار بالای طاق ها دید. برای بازدید از این موزه بسیار بزرگ و جذاب و باید ساعات زیادی گذاشت چرا که چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد. آثار مصر، یونان و روم نیز در این موزه دیده می شود. در گالری طبق اول می توان نقاشی های هنرمندانی مانند دورر، رامبراند، ون دایک، کاواجیو، بروگل و کاوالتو دید.

کلیسای جامع سنت اشتفان

معروف ترین و بهترین بنای شهر وین کلیسای جامعه سنت اشتفان است. این کلیسا در قرن 12 ساخته شده است. البته در سال 1359 میلادی ظاهر کلیسا را به سبک گوتیکی تغییر دادند. بهترین و زیباترین چشم انداز را می توان از بالای کلیسا دید اما باید پله های زیادی را بالا بروید تا به آنجا برسید. بهتر است بدانید که قبه ای شمالی آن به سبک دوره رنسانس ساخته شده است. بازدید از دیدنی های اتریش مخصوصا این کلیسا خاطره لذت بخشی برای همه به ارمغان می آورد.

پارک تفریحی پراته

یکی دیگر از دیدنی های اتریش پارک پراته است. این پارک یکی از بهترین و محبوب ترین دیدنی های اتریش است. در این پارک می توان چرخ و فلک، دستگاه اعصاب سنج، ماشین برقی، تونل وحشت، ترن و مکان هایی برای خرید خوراکی دید. جالب است که بدانید در این پارک یکی مینی قطار نیز وجود دارد که شما را تا استادیوم می برد. در پارک جنگلی پراته نیز می توان زیباترین مناطق را دید. در این پارک می توانید قدم بزنید، دوچرخه سواری کنید و کمی اسکیت کنید.

دیدنی های اتریش

سیفلد

یکی از بهترین مراکز تفریحی و گردشی در کشور اتریش سیفلد است که مهم ترین مکان برای برگزاری بازی های المپیک زمستانی است. این منطقه در بهترین نقطه قرار گرفته است که دارای مناظر و چشم اندازهای فوق العاده زیبا است. این منطقه مکانی برای بازی های زمستانی و کوهنوردی است. هر کس می خواهد از بازی اسکیت لذت ببرد می تواند به این مکان گردشی و تفریحی سری بزند و از آن لذت ببرد.

زیباترین جاذبه های اتریش

در بین تمامی دیدنی های اتریش مکان هایی وجود دارد که با جرات می توان آن ها را جزء زیباترین مکان های دیدنی اتریش نام برد. زیبایی منحصربه فرد این مکان ها به حدی است که در زمان سفر به این کشور حتما باید از آن ها بازدید کرد.

  • راه کوهستانی گراسگلوکنر آلپین، این جاده در یک مسیر کوهستانی ساخته شده است و شما را به بالای بلندترین کوه می برد تا از تمامی مناظر و جاده های اطراف بازدید کنید. این جاده منظره ای با شکوه دارد که می توان آن را جزء دیدنی های اتریش دانست.

  •  قلعه سالزبرگ، یکی از بناهای باقی مانده از قرون وسطایی است. این قلعه در بالای کوه قرار دارد و زیبایی خاصی دارد. برج های این قلعه در بالای شهر سالزبورگ قرار دارد. این قلعه را می توان قلب شهر سالزبرگ نامید که زیباترین و برجسته ترین مکان اتریش می باشد. البته دوستدارن موسیقی نیز می توانند از این مکان بیشترین استفاده را کنند.

  • اشتفان پلاتز، این مکان به عنوان قلب وین شناخته می شود. این یک میدان است که تمامی گذرگاه ها و پیاده روها از آن عبور می کنند. یک کلیسا به نام اشتفاندوم نیز در آن قرار دارد. این مکان یکی از زیباترین دیدنی های اتریش می باشد که می توان نقطه عالی برای شروع گردش و تفریح در شهر وین باشد. البته بهتر است بدانید که هنزمندان خیابانی نیز در این مکان برنامه زنده اجرا می کنند.

  • رینگ اشتراسه، بلواری است که مملو از درخت می باشد. در این مکان می توان شاه کارهای معماری زیادی را دید و با تاریخ معماری اروپا آشنا شد. این معماری حاصل کارها و تلاش های فرانتز است. با ساختمان های ساخته شده می توان اقتدار خاندان هابسبورگ را دید. علاقه مندان به هنر و زیبایی می توانند از این مکان دین کنند و از هر لحظه سفر خود لذت ببرند.

  • محله موزه ها و کافه ها، این مکان به خاطر حضور موزه های فراوان و کافه های بی نظیر خود مکانی محبوب و جذاب برای همه گردشگران است. این مکان به عنوان هشتمین مجموعه فرهنگی بزرگ جهان شناخته می شود. این مکان ها شامل موزه لئوپولد، موزه هنر مدرن، تالار هنر، موزه تزوم، مرکز معماری وین و چند کافه پر آوازه و مشهور دیگر می باشد. محال است کسی به این مکان برود و از بازدید از دیدنی های این منطقه لذت نبرد.

شما نیز اگر می خواهید به اتریش بروید، حتما از جاذبه های گردشی و دیدنی های اتریش دیدن کنید. این مکان ها بسیار زیبا و فوق العاده هستند و قدمت طولانی دارند. کمتر کسی است که به اتریش برود و نخواهد از این مکان ها دیدن کند. این مکان ها خاطره ای خوب و بیادماندنی برای تمامی بازدیدکنندگاه باقی می گذارنند.

سایر نوشته های جاذبه های گردشگری :

دیدنی های ایسلند

دیدنی های ایسلند

 دیدنی های ایسلند در کنار دیگر جاذبه های این کشور را می توان اهداف سفر توریست و گردشگران به این کشور دانست. از دیدنی های

مطالعه »
دیدنی های آلمان

دیدنی های آلمان

آیا مشهورترین دیدنی های آلمان را می شناسید؟ آیا می دانید آلمان دارای دنیایی از جاذبه های گردشگری است که می تواند بسیار روح نواز

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند