تور اشتوتگارت

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر اشتوتگارت آلمان

وقتی به آلمان می روید زیبایی این شهر شما را کاملا جذب خود می کند و باعث می شود لحظاتی خوبی را در این کشور داشته باشید. تور اشتوتگارت شما را به دیدن جاذبه های یکی از شهر های آلمان می برد و زیبایی این شهر را کامل به شما نشان می دهد. شهر اشتوتگارت یکی از مراکز ایالت آلمان است و این شهر به خاطر داشتن یک اقتصاد خوب جایگاه ویژه ای در میان شهرهای جهان دارد. این شهر در میان دره ها و تپه های سرسبز به عنوان آرام ترین شهر های جهان شناخته شده است. آرامش موجود در شهر به گونه ای است که در تمام دنیا این شهر را شهری بدون استرس می شناسند و از آن به خوبی یاد می کنند. در اکثر مناطق با تور اشتوتگارت خواهید دید که این شهر در سرسبزی و زیبایی نظیری ندارد.

آشنایی با شهر اشتوتگارت آلمان

اشتوتگارت یکی از شهر های جنوبی کشور آلمان است که مرکز ایالت وورتمبرگ است. این شهر یکی از شهرهایی است که شهرتی خوب به خاطر سبک لباس های زیبای خود دارد. در این شهر کارخانه های مرسدس بنز، پورشه و همچنین کارخانه تولید لوازم الکترونیکی بوش در شهر اشتوتگارت واقع شده است. نرخ بیکاری این شهر به علت وجود این کارخانه بسیار کم است و بیشتر مردم سر کار می روند. شما نیز سعی کنید با تور اشتوتگارت حتما سری به این کارخانه ها بزنید و از دور آنها را مشاهده کنید. این کارخانه ها تأثیر بسزایی در اقتصاد مردم آلمان دارد. این شهر در میان تپه های سر سبز واقع شده و مردمانی خونگرم و آرامی دارد. سرسبزی این شهر به گونه ای است که آرامش خوب و بی نظیری به فرد می دهد.

آشنایی با شهر اشتوتگارت آلمان

آب و هوای شهر اشتوتگارت

همانطور که می دانیم کشور آلمان در منطقه بادهای خنک غربی در میان اقیانوس اطلس واقع شده است. تغییر آب و هوا در آن بسیار کم است. در شهر اشتوتگارت نیز زیاد شاهد تغییرات آب و هوایی نیستیم و آب و هوای معتدلی دارد. شاهد بارش باران در تمام فصول سال در این شهر هستیم. در فصل تابستان با آب و هوای گرم و معتدلی رو به رو خواهید شد و در فصل زمستان نیز آب و هوا سرد و گاهی اوقات درجه دما به منفی صفر می رسد و شاهد بارش برف کمی خواهیم بود. در اواسط ماه جولای درجه تقریبا به 15 درجه می رسد. در فصل پاییز آب و هوا رو به خنکی می رود و با تغییر فصل چهره درختان نیز تغییر می کند و زیبایی فوق العاده ای به شهر می دهد.

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم

همیشه پروازهای تهران آلمان انجام می شود که بعضی از پروازها به صورت مستقیم و بعضی دیگر از پروازها به صورت غیر مستقیم هستند. با پروازهای مستقیم، شخص بدون هیچ توقفی وارد فرودگاه مقصد می شود ولی در پروازهای غیر مستقیم از مبدا تا مقصد در چند فرودگاه نگه داشته می شود. شما نیز می توانید نوع پرواز خود را انتخاب کنید و از خدمات سفری ناب برای تور اشتوتگارت لذت ببرید.

فرهنگ غذایی مردم اشتوتگارت آلمان

وقتی به هر کشوری می روید باید سعی کنید فرهنگ غذایی مردم آن را نیز بیابید و از آن لذت ببرید. مانند هر جای دیگر دنیا شهر اشتوتگارت نیز فرهنگ غذایی مخصوص خود را دارد و بهتر است با این فرهنگ غذایی آشنا شویم تا بتوانیم سفری بهتر با تور اشتوتگارت داشته باشیم. فرهنگ غذایی آنها بیشتر از گوشت و سبزیجات است. یکی از خوشمزه ترین غذاهای این شهر رولادن است که از ورقه های گوشت نازک تهیه شده است و غذایی بسیار خوشمزه است و در این شهر نظیر ندارد.

یکی دیگر از غذاها، بزرل است که این غذا در وعده شام سرو می شود و می توان از نان فروشی های این شهر تهیه کرد و دارای گوشت و پنیر است که بسیار خوشمزه است. سوپ خوشمزه این شهر را که به نام آینتپف را نیز از دست ندهید که از سبزیجات تازه و آب گوشت تهیه می شود. در تور اشتوتگارت می توانید از تمامی غذاها لذت ببرید.

سیستم حمل و نقل در شهر اشتوتگارت

مردم شهر اشتوتگارت از وسیله نقلیه مترو و تراموا برای رفت و آمد استفاده می کنند و البته شما نیز با تور اشتوتگارت می توانید از مترو برای جابه جایی در شهر استفاده کنید. تاکسی نیز در شهر وجود دارد اما باید بدانید که هزینه تاکسی ها کمی گران است و باید پول زیادی را برای آنها پرداخت کنید. پس بهتر است در زمان سفر با تور اشتوتگارت از وسایل نقلیه استفاده کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید.

بهترین زمان سفر با تور اشتوتگارت

وقتی به این شهر می خواهید بروید آب و هوای آن شهر اولویت مهمی برای سفر به آن شهر محسوب می شود، چرا که می خواهید در بهترین فصل سال با تور اشتوتگارت راهی سفر شوید و از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. در فصل بهار بهترین زمان برای سفر به اشتوتگارت است و در ماه های مارچ تا می توانید بهترین سفر را داشته باشید و البته فصل پاییز نیز این شهر زیبایی منحصر بفردی دارد و چشم همه را به خود خیره می کند؛ اما بهتر است بدانید که برای سفر به این شهر هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد و نمی توان هیچ فصلی در این شهر را از دست داد. هر سه فصل زمان خوبی برای سفر به این شهر منحصر بفرد  با تور اشتوتگارت است.

بهترین زمان سفر با تور اشتوتگارت

خدمات تور اشتوتگارت

تور اشتوتگارت برای راحتی مسافرین خدمات مختلفی را به آنها ارائه می دهد تا که مسافرین و گردشگران شهر اشتوتگارت بتوانند از تمام زیبایی های شهر دیدن کنند و نهایت لذت را ببرند. تور اشتوتگارت امکاناتی را فراهم می کند تا مسافر بتواند بدون هیچ نگرانی از سفر و امر ویزا راهی این شهر شود. خدمات این تور اشتوتگارت شامل موراد مختلفی می شود، این خدمات مانند بلیط هوایپمای رفت و برگشت، رزرو هتل البته بهتر است بدانید که ما برای راحتی حال مسافرین هتل های پنج ستاره را برای آنها در نظر گرفته ایم.  خدمات ویزا، تورهای گردشی در داخل شهر را نیز برای آنها فراهم کرده ایم. ما تمامی این خدمات را در تور اشتوتگارت فراهم کرده ایم تا بسهولت بتوانید به سفر بروید و خیالتان از همه چیز راحت باشد.

در آژانس ما افرادی متخصص و کار آزموده کار می کنند که همه چندین سال سابقه در امر خدمات تور دارند. شما نیز با اعتماد به ما و تیم کاری می توانید از بهترین خدمات این افراد بهرمند شوید. در آژانس ما مترجمان مسلط به زبان نیز وجود دارد، در صورتی که با تور اشتوتگارت راهی آلمان و شهرهای آن شدید و با زبان مردم این کشور مشکلی داشتید می توانید از این مترجمین استفاده کنید و اصلا نگران نباشید. شما نیز با اعتماد به ما می توانید از بهترین تور اشتوتگارت استفاده کنید و لحظات خوبی را برای خود به ارمغان بیاورید. منتظر حضور شما برای تور بعدی،تور اشتوتگارت هستیم.

در سرتاسر آلمان و شهر اشتوتگارت مکان هایی برای صرف غذا وجود دارد و هر وقت که گرسنه شوید می توانید از فروشنده های خیابانی خرید کنید و غذایی بخورید. اما توجه کنید که زیاده روی نکنید تا دچار مشکل نشوید و کارتان به دکتر نکشد چرا که غذاهای سنتی و خیابانی شهر بسیار خوشمزه و خوش خوراک هستند. اگر می خواهید شهر را به طور کامل ببینید بهتر است از تورهای رایگان داخل شهر استفاده کنید و از مکان هایی که این تورهای معرفی می کنند دیدن کنید تا هزینه مخارج شما کمی کم شود. این تورها شما را به بیشتر مناطق شهر می برند. در شهر زمانی که می خواهید آب بخورید حواستان باشد تا از آب های آشامیدنی خوراکی استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری و توریستی شهر اشتوتگارت

به هر شهری که قدم می گذارید دوست دارید تمامی جاذبه های آن شهر را ببینید. شهر اشتوتگارت نیز یکی از شهرهایی است که جاهای زیادی برای دیدن دارد و ما نیز سعی می کنیم در اینجا چند مورد را نام ببریم تا در زمان سفر با تور اشتوتگارت از آنها دیدن کنید.

موزه های ماشین اشتوتگارت

اگر شما علاقه شدیدی به ماشین دارید و باید بدانید به جای درستی آمده اید. در شهر اشتوتگارت اولین ماشین بنزینی ساخته شد و دو کارخانه اصلی ماشین سازی به نام بنز و پروشه در این شهر قرار دارند. در این شهر می توانید به موزه های پورشه و بنز بروید و به تاریخچه ماشین های تولید شده این دو کارخانه نگاهی بیندازید. در این موزه ها بهترین و لوکس ترین ماشین ها به نمایش گذاشته شده اند و می توانید بهترین لذت را از تور اشتوتگارت ببرید. فقط دوربین خود را فراموش نکنید و از تمامی لحظات تور اشتوتگارت خود در این موزه عکس بگیرید.

باغ های گیاه شناسی و باغ وحش ویلهلما

در این مکان می توانید آن آرامش واقعی را احساس کنید. این باغ ها شما را به طور کامل سرگرم می کند و می توانید بیشترین لذت را از تور اشتوتگارت ببرید. در این مکان باغ های وسیعی وجود دارد که با معماری قرن نوزدهم طراحی شده اند و دارای گلخانه های پیچیده هستند. در ابتدای گردش خود باید اول این گل خانه را ببینید و بعد سری به باغ وحش آن بزنید. در تور اشتوتگارت متوجه خواهید شد که تمامی حیوانات از حضور خود در این باغ وحش راضی هستند و نهایت لذت را می برند.

کتابخانه اشتوتگارت

با نگاهی به کتابخانه شهر اشتوتگارت متوجه می شویم که این کتابخانه، شکوه منحصر بفردی در دکوراسیون خود دارد. کتاب های نویسندگان گوناگون شما را متحیر و شگفت زده می کند. این کتابخانه را طوری طراحی کرده اند تا هر کسی بتواند از حضور در آن لذت ببرد. اگر شما نیز با تور اشتوتگارت به این کتابخانه رفتید، سعی کنید از اسنک های کافه بخورید و حتما در روزهای گرم و آفتابی در تراس پشت بام کتاب بخوانید. با حضور در پشت بام، شاهد منظره خیره کنده ای از شهر خواهید بود.

معبد و عبادتگاه زپولکرال

یکی از مکان هایی را که در زمان سفر با تور اشتوتگارت نباید از دست بدهید، معبد زپولکرال است. در این مکان شاه و ملکه سابق و دختر آنها آرمیده است. بعضی از مردم بر این باور هستند که ملکه جوان بعد از اینکه متوجه عشق پنهانی شوهرش شد، قلبش شکسته و این امر باعث مرگ او شده است. شاه به خاطر مرگ همسر خود بسیار ناراحت شده و احساس پشیمانی می کند و یک عبادتگاه برای او می سازد. شاه از اتاق خود راهی را برای رفتن به این عبادتگاه قرار داده بود.

کاخ سلطنتی

وقتی صحبت از کاخ می شود، کاخ اشتوتگارت جایی بسیار باشکوه و زیبا در حومه شهر است. هر روزه تورهایی برای داخل ساختمان برگزار می شود. در ابتدا این کاخ سلطنتی توسط یک دوک به عنوان مکانی برای شکار ساخته شد. وقتی با تور اشتوتگارت به آنجا می روید هر آنچه که می خواهید در آن خواهید دید. باغ ها و بیشه هایی که در اطراف وجود دارد جای خوبی برای ماجراجویی هستند و لذت خوبی به شما می دهد.

جاذبه های گردشگری و توریستی شهر اشتوتگارت

کلیسای یوهانس

این کلیسا متعلق به قرن نوزدهم است. کلیسای یوهانس یک کلیسای خیره کننده گوتیکی است که انعکاس آن در دریاچه دیده می شود. بعد از جنگ جهانی دوم و بعد از بمباران های زیاد این کلیسا را بازسازی کردند. برای اینکه یاد و خاطره ای از زمان جنگ باقی بماند، برج کلیسا ناتمام است. در تور اشتوتگارت زیبایی داخل این بنا را خواهید دید و متوجه می شوید داخل این کلیسا خیلی خوب بازسازی می شود و چشم بازدید کننده ها را به خود خیره می کند.

خانه تاریخ

در موزه خانه تاریخ هرچیز دست سازه ای که فکر می کنید وجود دارد. این موزه از قسمت مسیرهای توریستی شهر فاصله دارد. در اینجا می توانید اطلاعات فوق العاده ای دریافت کنید و تاریخ غنی بادن را به بازدید کننده ها معرفی می کند. در این موزه راهنماهای صوتی وجود دارد که تمامی قسمت های موزه را به شما معرفی می کند و به ترتیب می توانید آنها را ببینید. در این موزه همه افراد چیزی برای دیدن دارند و حتی کودکان و نوجوانان را جذب خود می کند. در سفر با تور اشتوتگارت دیدن این موزه را از دست ندهید.

بازارها و مراکز خرید اشتوتگارت

وقتی به شهر اشتوتگارت می روید، نام و آوازه کارخانه های ماشین سازی آن ناخداگاه شما را به فکر رفتن به نمایندگی های فروش ماشین می اندازد. در این نمایندگی های می توانید انواعی از ماشین های بنز و پورشه را ببینید و از نزدیک از تنوع آنها لذت ببرید. همانطور که گفته شد کارخانه تولیدات لوازم خانگی بوش نیز در این شهر قرار دارد. با سفر با تور اشتوتگارت می توانید از تنوع کالاهای الکترونیکی برند بوش دیدن کنید و چند قلمی را با خود بخرید و  از سفر خود با تور اشتوتگارت بیاورید.

سایر تورها :

سفر با تور لیون

تور لیون

لیون شهری بزرگ و دیدنی در شرق فرانسه که آن را پایتخت خوش‌گذرانی فرانسه نیز می‌نامند. در این شهر، مدرنیته و سنت به طرز زیبایی

مطالعه »
بهترین زمان برای سفر با تور لندن

تور لندن

لندن از پربازدیدترین مقصدهای گردشگری در جهان محسوب می شود، در این شهر می توانید ترکیبی از تاریخ و فرهنگ و هنر را مشاهده کنید.

مطالعه »
جاذبه های توریستی و تفریحی اوکراین

تور اوکراین

اگر قصد دارید در تور اوکراین شرکت کنید حتما این مقاله را مطالعه نمایید تا سطح آگاهی تان از این کشور را افزایش داده و

مطالعه »
بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی همدان

تور همدان

اگر قصد سفر به پایتخت تاریخ و تمدن ایران یعنی شهر همدان را دارید، بهتر است قبل از سفر کمی با این شهر تاریخی آشنایی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند