تور میلان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور میلان

شهر میلان یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا می باشد. هرساله از کشورهای مختلف تور میلان برگزار می شود و گردشگران زیادی به کشور ایتالیا و شهر میلان مسافرت می کنند. این شهر تاریخی دارای زیبایی های طبیعی و تاریخی زیادی است که قطعا از دیدن تک تک آن ها لذت خواهید برد.پس با ما همراه باشید تا تعدادی از این اماکن را به شما معرفی کنیم.

آشنایی با شهر میلان

شهر میلان از شهرهای کشور ایتالیا است. این شهر با 1349426 نفر  رده دوم در این کشور را از لحاظ جمعیت به خود اختصاص داده است. این شهر را می توان پایتخت مد و فش در دنیا نامید. و معروف ترین شرکت های جهان در این شهر بنا شده است. در این شهر تجارت و اقتصاد بسیار گسترش یافته است. در این شهر موزه های هنری بسیاری وجود دارد. و علاوه بر این که فرهنگ هنری غنی دارد از نظر تاریخی نیز بسیار معروف می باشد. هنر موسیقی نیز در این شهر معروف است و هرساله جشنواره های بسیار زیادی در این زمینه برگزار می شود.

شهر میلان در دشت لومباردی قرار گرفته است. این شهر بین کوه های معروف آلپ و آپنین واقع شده است. این شهر با سواحل زیبایی که دارد مناطق بسیار جالبی را به خود اختصاص داده است. این شهر مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار گرفته است. این شهر نمای بسیار دیدنی دارد.

آشنایی با شهر میلان

آب و هوای شهر میلان

 آب و هوای شهر میلان مدیترانه ای می باشد. این شهر در فصل های تابستان دارای آب و هوای خیلی گرمی است؛ اما این هوای گرم باعث نمی شود که گردشگران و توریست ها کمتر به این شهر مسافرت کنند. بسیاری از توریست ها و مسافران علاقه مند سفر در فصل تابستان به این شهر زیبا هستند . در فصل زمستان نیز آب و هوای سردی مهمان شهر میلان می شود. در فصل زمستان شهر میلان لباسی سفید به تن می کند. این شهر چه در تابستان و چه در زمستان بسیار زیبا و دیدنی می باشد. اگر در فصل تابستان به شهر میلان سفر کردید حتماً از دریاچه ها و کوهپایه های این شهر دیدن کنید. بیشتر مردم شهر میلان در فصل تابستان به کنار سواحل روی می آورند تا از گرمای شدید دور شوند و هم از دریای زیبای این شهر لذت ببرند.

بهترین زمان سفر با تور میلان

شهر میلان به دلیل مجاورت با دریا تحت تأثیر آب و هوای مدیترانه ای قرار گرفته است . بهترین زمان سفر با تور میلان در فصل های آبان و آذر می باشد زیرا در این ماه ها دیگر نه هوا بسیار گرم است و نه بسیار سرد است. بیشتر تورهای مسافرتی در این فصل های سال به میلان مسافرت می کنند . اگر شما نیز با تور میلان سفر کنید این فصل ها برای سفر به میلان برای شما مناسب خواهد بود. تور میلان با بهترین برنامه ریزی خاطره خوبی در ذهن شما ثبت خواهد کرد؛ که این باعث محبوبیت تور میلان می شود ؛ و بسیاری از گردشگران با تور میلان مسافرت می کنند. زیرا با تور میلان هم مسافرت بهتری دارند و هم دیگر در فکر مشکلاتی در سفر ممکن است پیش بیاید نیستند.

لیست پروازهای مستقیم و غیرمستقیم به شهر میلان

اگر قصد سفر به شهر میلان را دارید لیست های پرواز مستقیم و غیر مستقیم میلان را در سایت های مربوطه جستجو کنید. اکثر پروازهای تهران میلان مستقیم می باشد و به ندرت پروازهای غیر مستقیم رخ می دهد اما گاهی در شرایط خاص مجبور می شوند مسافران و گردشگران برای سفر به شهر میلان از پروازهای غیرمستقیم تهران میلان استفاده کنند. بهترین پروازهای مستقیم ایران ایر و ماهان ایر از تهران به میلان هستند. پروازهای رفت مستقیم تهران میلان ایران ایر هفته ای یک بار در روزهای جمعه می باشد و از فرودگاه امام خمینی پرواز صورت می گیرد؛ و مدت زمان پرواز از تهران به میلان حدود 5 ساعت طول می کشد.انتخاب هریک ازاین پروازها به اختیار شما می باشد.

هم چنین پروازهای برگشت نیز در روزهای جمعه و با مدت زمان 5 ساعت پرواز انجام می شود؛  پروازهای رفت ماهان ایر هفته ای 2 بار انجام می شود. هم چنین پروازهای برگشت نیز 2 بار در هفته صورت می پذیرد. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید در سایت های خرید بلیط تهران میلان جستجو داشته باشید؛ اما اگر قصد سفر با تور میلان را دارید دیگر نیاز نیست در سایت ها دنبال زمان پروازها باشید کارکنان تور میلان بهترین زمان پرواز را برای شما تعین خواهند کرد. با تور میلان در بهترین زمان و با بهترین پرواز به مقصد خود خواهید رسید.

تور میلان

بسیاری از گردشگران وتوریست ها سفر با تور میلان را ترجیح می دهند ؛ زیرا با تور میلان بسیاری از مسئولیت های سفر را به عهده می گیرند؛ و سفری راحت تر برای مسافران ایجاد می کنند؛ و گردشگران می توانند با تور میلان از بسیاری از مراکز خرید و جاهای دیدنی شهر بازدید کنند؛ و وقت خود را در شهر میلان به بهترین شکل بگذرانند؛  با تور میلان اصلا در بودن در این شهر خسته نمی شود؛ و با فرهنگ و آداب این شهر بیشتر آشنا خواهید شد. تور میلان بهترین انتخاب شما خواهد بود.

برای سفر به شهر میلان شما باید ویزای گردشگری میلان داشته باشید. چه با تور میلان و چه به صورت شخصی بخواهید سفر کنید داشتن ویزا برای ورود به این شهر الزامی می باشد. برای داشتن ویزای گردشگری میلان باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید ویزای خود را بگیرید؛ و این مراحل کمی زمان بر می باشد. برای همین بهتر است قبل از رفتن به مسافرت چند هفته قبل برای تهیه مدارک خود برای گرفتن ویزا اقدام نمایید. تا از برنامه های خود و پرواز عقب نیفتید؛ و سفر به موقع داشته باشید.

با تور میلان شما می توانید سفری کم دغدغه تر داشته باشید. هم چنین شما باید مدارک لازم که مسئولین تور میلان از شما می خواهند را تهیه و به آژانس مسافرتی تور میلان تحویل بدهید و در آخر در روز مقرر شده توسط مسئولین تور میلان برای رفتن به فرودگاه و پرواز به شهر زیبای میلان خود را آماده کنید. تور میلان سفر خوبی و به یاد ماندنی را برای شما و خانواده تان به ارمغان می آورد..

تور میلان

جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر میلان

اگر بخواهیم از جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر میلان بگوییم باید ساعت ها صحبت کنیم. این شهر زیبا دارای جاذبه های طبیعی بسیاری می باشد؛ و سالانه هزاران گردشگر با تور میلان از این جاذبه ها دیدن می کنند. بیشترین دلیل انتخاب تور میلان این است که به بهترین جاهای دیدنی این شهر مسافران خود را راهنمایی می کند ؛ که شاید گردشگران خودشان در سفر شخصی نتوانند به دیدن این اماکن بروند.

پیاتزا دی مرکانتی

از دیگر جاذبه های دیدنی شهر می توان به پیاتزا دی مرکانتی اشاره کرد. پیاتزا دی مرکانتی در سال 1233 ساخته شده است و میدانی در قلب سیاسی شهر واقع کرده است. تور میلان از این میدان بسیار دیدن می کند و عکس های یادگاری می اندازند.

قلعه فورزسکو

از اماکن تاریخی شهر میلان می توانیم به قلعه فورزسکو اشاره کنیم این قلعه از اماکن تاریخی و باستانی شهر میلان است که در سال 1368 ساخته شده است؛ و در سال های 1277 تا 1447 توسط حاکمان قدیم اداره می شد. این قلعه سالانه بازدیدکنندگان بسیاری را از تمام نقاط مختلف جهان به سوی خود جذب می کند. تور میلان گردشگران و مسافران خود را برای دیدن آثار تاریخی شهر به این قلعه می آورند.

کلیسای امبروز مقدس

در سال 368 میلادی بنا شده است. در این کلیسا می توانید نمای بسیار خاصی را نظاره گر باشید. معماری کلیسا بسیار جالب می باشد. کلیسای لورنز ماگیوره یک کلیسایی با قدمتی چندین ساله در شهر میلان می باشد. این شهر زیبای ایتالیا دارای زیباترین و جالب ترین اماکن تاریخی و باستانی می باشد. مطمئناً در یک بار سفر به این شهر رویایی در فکر سفر دوباره به آن خواهید بود.

جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر میلان

مراکز خرید و بازارها شهر میلان

شهر میلان دارای مراکز خرید و بازارهای بسیاری می باشد. مراکز خرید و بازارهای شهر میلان  دارای با کیفیت ترین و برندترین اجناس می باشند. میدان سن بابیلا در شهر میلان  یکی از قدیمی ترین میدان ها است  و در این میدان مراکز خرید بسیاری وجود دارد. شما می توانید در این میدان هرگونه مغازه برای خریدهای گوناگون خود پیدا کنید.اگر با تور میلان سفر کنید می توانید از بیشتر مراکز خرید در میلان دیدار و خرید کنید؛ تور میلان از قبل موقعیت تمامی مراکز خرید در شهر را میداند و شما را به بهترین مراکز خرید می برد.

مراکز خرید ارزان شهر میلان

در شهر میلان مراکز خرید بسیاری وجود دارد که با قیمت بسیار ارزان اجناس خود را به فروش می رسانند. مراکز خرید گالریا ویتوریو امانوئلا دوم یکی از مراکز خرید ارزان شهر میلان است. این مرکز خرید در مقایسه با مرکز خریدهای دیگر شهر مقرون به صرفه تر خواهد بود. و می‌توانید با قیمت ارزان اجناس با کیفیت خوبی را خریداری کنید. گردشگران زیادی با تور میلان از این مراکز خرید بازدید می کنند؛

میدان کاوور یکی دیگر از میدان های مهم شهر محسوب می شود. این میدان مرکز خرید بسیار مهمی است و بسیار شلوغ  می باشد. در این مراکز خرید اجناس برند و مارک دار می توان پیدا کرد اما فروشگاه هایی نیز وجود دارد که اجناس با قیمت ارزان می فروشند که در مقایسه با اجناس برند کیفیت شان زیادهم عقب نمی باشد. در شهر میلان می توانید همراه تور میلان از مراکز خرید ارزان برای دوستان خود خرید کنید.شاید اگر خودتان به تنهایی به این سفر یروید نتوانید به این مراکز سر بزنید و یا از مکان آن ها اطلاع نداشته باشید اما با سفر از طریق تور میلان از تمامی این مراکز دیدن خواهید کرد.

هتل های شهر میلان

در شهر میلان هتل های بسیاری احداث شده است. و بسیاری از هتل ها از تور میلان که از کشورهای مختلف می آیند استقبال می کنند. هتل پیرر میانو یکی از این هتل ها می باشد. این هتل دارای 51 اتاق با بهترین امکانات از مسافران پذیرایی می کند. هتل گرین هاوس از بهترین هتل های میلان است و فاصله کمی تا مراکز خرید و ایستگاه مترو دارد. هتل آمریکا در میلان نیز از شلوغ ترین هتل های شهر است و مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

رستوران های شهر میلان

ایتالیا با غذاهای لذیذ و بی نظیرش معروف است.شما با انتخاب تور میلان برای مسافرت می توانید در بهترین رستوران های شهر میلان غذا بخورید.تور میلان با هماهنگی رستوران های برتر شهر شما را مهمان غذاهای لذیذ این شهر می کند.رستوران روبلوت یکی از بهترین غذاخوری های شهر است. در این رستوران بیش از 200 نوع غذا تهیه می شود.رستوران راتانا نیز با داشتن باتجربه ترین آشپزها و پرسنل عالی با بهترین غذاهای ایتالیایی از گردشگران پذیرایی می کند.

خرید بلیط هواپیما میلان

برای خرید بلیط هواپیما میلان شما می توانید از آژانس های مسافرتی و یا به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نمایید. قیمت بلیط های هواپیما شهر میلان در فصل های سال باهم متفاوت می باشد. اگر شما قصد سفر به شهر میلان را دارید برای خرید اگر می توانید به سایت اینترنتی خرید بلیط هواپیما میلان مراجعه کنید. از این طریق می توانید قیمت بلیط هواپیما را مشاهده کنید و بلیط رفت و برگشت خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید؛ اما اگر شما تمایل به سفر با تور میلان را دارید دیگر خرید بلیط هواپیما به عهده مسئولین تور مسافرتی خواهد بود. مسئولین تور میلان تمامی کارهای لازم برای سفر شما را انجام خواهند داد.

سایر تورها :

آشنایی با شهر ایروان

تور ایروان

یکی از تورهای پرطرفدار امروزی تور ایروان است که مردم در تعطیلات به خصوص تعطیلات نوروزی توجه زیادی به آن دارند و از چند ماه

مطالعه »
جاذبه های گردشگری و تفریحی چابهار

تور چابهار

خوش بختانه به لطف تبدیل شهر چابهار به منطقه آزاد و رونق اقتصادی در این منطقه، مردم زیادی تور چابهار را برای مسافرت و گذراندن

مطالعه »
جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر بانکوک

تور بانکوک

یکی از نقاطی که برای گردشگری با استقبال زیادی روبه رو شده است شهر بانکوک است که از شهرهای کشور تایلند محسوب می شود. برای

مطالعه »
دیدنی های تفریحی و تریستی تور انگلیس

تور انگلیس

به تور انگلیس خوش آمدید. کشور انگلیس از کشورهای تاریخ دار اروپا می باشد و شاید برای کسانی که به تاریخ علاقه دارند تور انگلیس

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند