تور هانوفر

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر هانوفر آلمان

شاید شما هم از آن دست افرادی باشید که سفر به اروپا را بیش از هر جای دیگری ترجیح می دهید. خصوصاً اگر مقصد تان هانوفر آلمان باشد و از تور هانوفر استفاده می کنید. البته شما پیش از سفر باید اطلاعاتی را باید درباره ی تور هانوفر و دیدنی های این شهر به دست بیاورید که در ادامه ما این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آشنایی با شهر هانوفر آلمان

هانوفر یکی از شهرهای معروف آلمان و مرکز ایالت نیدرزاکسن می باشد. این شهر در کنار رود راین واقع شده است و تاریخ پیدایش آن به دوران قرون وسطی باز می گردد. اما در قرن سیزدهم این شهر رو به پیشرفت رفت و در قرن چهاردهم به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایالت نیدرزاکس شناخته شد. در حال حاضر ایالت نیدرزاکس پس از بایرن دومین ایالت وسیع آلمان به شمار می آید. دلایلی که باعث شده است هانوفر به یکی از شهرهای توریستی و توریست پذیر تبدیل شود را شاید باید در پیشرفت های این شهر در ورزش، جاذبه های بسیار زیاد گردشگری و ارتباط مردم با گردشگران دانست.

علاوه بر این ها آب و هوای هانوفر بسیار دلپذیر است و در قلب اروپا جای گرفته است. ناگفته نماند پروفسور سمیعی جراح بزرگ مغز و اعصاب جهان نیز در همین شهر زندگی می کند و در بیمارستانی که خود تأسیس کرده، مشغول به کار می باشد و یکی از دلایل جذب توریست در هانوفر می تواند دلایل پزشکی باشد.

در حال حاضر هانوفر جمعیتی بالغ بر 500000 نفر دارد و یکی از پر جمعیت ترین شهرهای آلمان به شمار می آید. هانوفر از سمت شمال با والزرود، از شمال شرق با سله، از شرق با پینه، از سمت جنوب و جنوب شرق با هیلدس هایم، از جنوب غرب با هملن و از سمت غرب و شمال غربی با نیلبورگ مرز مشترک دارد. ایالت هایی که در همسایگی هانوفر قرار دارند، شامل ایالت هامبورگ در شمال، برمن در شمال غربی، اسنابروک و بیله فیلد در غرب، پادر بورن در جنوب غربی، گوتینگن در جنوب، برانشوایگ و وولفسبورگ در شرق هانوفر می باشند. به طور کلی نیز شهر هانوفر تقریباً در قسمت شمالی کشور آلمان واقع شده است و یکی از شهرهای راهبردی در زمینه های ورزشی، سیاسی، توریستی و اقتصادی کشور آلمان می باشد.

آشنایی با شهر هانوفر آلمان

زبان و فرهنگ مردم هانوفر

مردم هانوفر مانند دیگر مردم کشور آلمان ژرمن هستند و به زبان آلمانی صحبت می کنند. زبان دوم در کشور آلمان، زبان انگلیسی است و بیش تر افراد از همان کودکی به این دو زبان مسلط می شوند. شهر هانوفر آلمان با تعدادی از شهرهای مهم جهان نیز خواهر خوانده است. از این بین می توان به هیروشیما ژاپن، لاپاز بولیوی، پازنار لهستان، هانوفر پارک آمریکا، روآن فرانسه و دوندیکا روسیه اشاره کرد. یکی از ویژگی های خوب آلمانی ها صرفه جویی در انرژی است. علاوه بر این آلمانی ها به حفظ حریم شخصی یک دیگر بسیار احترام می گذارند و از فرهنگ بسیار بالایی برخوردار می باشند. وضعیت آموزشی در هانوفر بسیار خوب است و تعداد جمعیت بی سواد در این شهر بسیار پایین است.

آب و هوای شهر هانوفر

هانوفر و آلمان دارای آب و هوای معتدلی هستند. تابستان ها هوا گرم است و میانگین دمای هوا به 22 درجه می رسد. زمستان های آلمان نیز برعکس بسیار سرد است و میانگین دمای هوا به 4 درجه می رسد. اوایل بهار هوا کمی سرد است و هر چه جلو تر می رویم و به تابستان نزدیک می شویم، هوا گرم تر شده و به تعداد گردشگران افزوده می شود. فصل پاییز نیز به همین شکل است. در ابتدا هوا بسیار گرم است ولی هر چه پیش می رویم و به زمستان نزدیک می شویم، هوا خنک تر و رو به سردی می رود. در همه ی ایام سال حتی تابستان امکان ریزش باران وجود دارد. هانوفر در هر فصلی طرفداران خاص خود را دارد. اما معمولاً به دلیل سردی هوا فصل زمستان کم تر پیش می آید، گردشگران تور هانوفر را رزرو کنند.

اطلاعات فرودگاه هانوفر

خوشبختانه هانوفر آلمان دارای یک فرودگاه بین المللی بوده و مسافران زیادی هر روزه از این فرودگاه استفاده می کنند. این فرودگاه تقریباً نهمین فرودگاه پر تردد در کشور آلمان می باشد و در لانگنهاگن و در فاصله 11 کیلومتر شمال شهر هانوفر قرار گرفته است. فاصله ی زمانی برای رفتن به این فرودگاه چیزی در حدود کم تر از 10 دقیقه می باشد. این فرودگاه، یک فرودگاه همگانی بوده و شما در تور هانوفر به عنوان مسافر می توانید از کارکرد مسافربری فرودگاه استفاده کنید. هم چنین فرودگاه هانوفر در فاصله ی 56 متری از سطح دریا قرار گرفته است.

بهترین زمان خرید تور هانوفر

همان طور که گفتیم هانوفر یک شهر چهار فصل است و شما در هر فصلی می توانید تور هانوفر را خریداری کنید. اما معمولاً گردشگران فصل تابستان را به علت گرم تر شدن هوا و وجود آب و هوای معتدل، برای خرید تور هانوفر انتخاب می کنند. در تابستان هزینه ی خرید تور به مقدار زیادی افزایش می یابد. اگر هزینه ی خرید تور هانوفر برای شما مهم است و قصد دارید، یک سفر ارزان داشته باشید، بهتر است، فصل زمستان را برای خرید تور هانوفر انتخاب کنید. در زمستان قیمت اجناس و بلیط اماکن گردشگری بسیار ارزان تر می شود. فصل های پاییز و بهار نیز هوا مساعد و این مواقع هم برای سفر خوب هستند. اما همان طور که گفتیم آلمان یک کشور چهار فصل است و شما هر وقت که اقدام به رزرو تور هانوفر بکنید، ضرر نخواهید کرد.

بهترین زمان خرید تور هانوفر

خدمات تورهای هانوفر

در تور هانوفر خدمات عمومی و ویژه ای ارائه می شود. خدمات تور هانوفر می تواند شامل ارائه بلیط رفت و برگشت به هانوفر، بیمه مسافرتی و رزرو اتاق در یکی از هتل های پیشنهادی باشد. شما می توانید از بین هتل هایی که توسط آژانس پیشنهاد شده است، یک هتل را به دلخواه خود انتخاب کنید و در آن اقامت داشته باشید. هم چنین می توانید خدمات مختلف دیگری نیز دریافت کنید. این که می خواهید چه خدمات ویژه ای دریافت کنید، بستگی به خودتان دارد. شما می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید. هم چنین می توانید تاکسی سرویس های درون شهری هتل را قبل از گرفتن تور هانوفر رزرو نمایید.

در تور هانوفر سعی کنید همه ی وسایل لازم برای سفر را از قبل آماده کنید. اگر با خود چتر به همراه داشته باشید، کار درستی کرده اید. چرا که در آلمان در هر فصلی امکان ریزش باران وجود دارد. همیشه پیش از خرید تور هانوفر یک برنامه ریزی دقیق و جزئی از سفرتان داشته باشید. سعی کنید آمار هزینه های جانبی سفرتان را به دست بیاورید و هزینه ی تقریبی تور هانوفر را نیز محاسبه کنید. سعی کنید با چند آژانس مسافرتی مشورت کرده و سپس تصمیم گیری کنید. علاوه بر این بهتر است قبل از خرید تور هانوفر، با جاذبه های گردشگری و توریستی این شهر کاملاً آشنا شده و سپس اقدام به خرید تور هانوفر بکنید.

قیمت و هزینه های تور هانوفر

قیمت تور هانوفر متغیر می باشد. عوامل مختلفی می توانند در هزینه ی تور هانوفر تاثیر گذار باشند. از این بین می توانیم به زمان سفر اشاره کنیم. همان طور که پیش از این گفتیم بهترین فصل برای خرید تور هانوفر و سفر به هانوفر آلمان فصل تابستان می باشد و قیمت تور ها در این فصل به مقدار زیادی افزایش می یابند. نکته ی دیگر قیمت بلیط است که وابسته به همین موضوع می باشد. در فصل هایی که جمعیت بیش تری قصد سفر به هانوفر آلمان را دارند، معمولاً قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش پیدا می کند.

نکته ی دیگر انتخاب هتل است. سعی کنید، یک هتل به نسبت ارزان و با امکانات مناسب را انتخاب کنید. البته اگر قیمت تور هانوفر برای تان مهم نیست، پیشنهاد می کنیم، در هتل های 5 ستاره اقامت داشته باشید. هزینه های جانبی سفر نیز به شدت متغیر بوده و به نوع خدمات و امکاناتی که از سفر می خواهیم بستگی دارد.

جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر هانوفر

در این قسمت می خواهیم درباره ی جاذبه های گردشگری هانوفر صحبت کنیم. باغ هرن هاسن یکی از جاذبه های گردشگری هانوفر است که از مهم ترین مجموعه های تاریخی اروپا به شمار می رود و زمانی باغ سلطنتی آلمان بوده است. در معماری و طراحی این باغ از معماری باغ کاخ ورسای الهام گرفته شده است و بر اساس آن ساخته شده است.

از دیگر زیبایی های هانوفر تالار نویس رات هاوس است که در اوایل قرن 20 میلادی ساخته شده است و زیبایی و شکوه خاصی به شهر داده است. از دیگر مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری هانوفر می توان به پارک جنگلی آیلنریده، آلت اشتات و شهر قدیم، گروسر گارتن، برگ گارتن و باغ کوه و کلیسای مارکت اشاره کرد. شما در تور هانوفر می توانید از همه ی مناظر طبیعی و جذابیت های توریستی شهر دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر هانوفر

بهترین مراکز خرید در تور هانوفر

خرید یک اصل مهم و اساسی در تور هانوفر می باشد. ما در این جا می خواهیم شما را با تعدادی از مراکز خرید مهم هانوفر آشنا کنیم. بهتر است در ابتدا سری به خیابان گئورگ اشتراسه بزنید و کلیه اجناس مورد نظرتان را خریداری کنید. این خیابان بسیار مدرن است و به طبع باید اجناس آن نیز با کیفیت و کمی گران تر باشند. شما در این خیابان می توانید انواع پوشاک، کفش، جواهرات و … را خریداری کنید.

از دیگر مناطقی که می توانید خریدهای تان را البته ارزان تر انجام دهید، کروپکه و پیاده رو آن است. در این جا اجناسی مانند پوشاک و البته بزرگ ترین کتاب فروشی شهر قرار دارد و می توانید هر چه می خواهید را خریداری کنید. از دیگر مراکز خرید و خیابان های معروفی که در تور هانوفر می توانید از آن ها خرید کنید می توان به مرکز خرید نیکی دوسن فال و مرکز خرید لاینه اشاره کرد.

سوغاتی های هانوفر

و اما می رسیم به بحث شیرین سوغاتی در تور هانوفر، که علاقه مندان بسیاری دارد. البته جالب است بدانید که یکی از سوغاتی های معروف آلمان شیرینی های خاص آلمان می باشد. مانند شیرینی میلکا، کیندر که طعم بسیار خوشمزه ای نیز دارند. دیگر سوغاتی های آلمان که می توانید در تور هانوفر تهیه کنید، شامل عروسک های اشتایف، ساعت کوکو، آمپلمنشن و لوازم خانگی می باشند.

معروف ترین رستوران های هانوفر

غذا یک نکته ی بسیار مهم در سفرهای خارجی و به خصوص سفر به اروپا می باشد. خوشبختانه علاوه بر رستوران های با کیفیت و عالی در آلمان و هانوفر، چند رستوران ایرانی نیز در این شهر پیدا می شود. معمولاً مشتری های این رستوران ها ایرانی های اصیل هستند. شما نیز در تور هانوفر می توانید سری به این رستوران ها بزنید. این رستوران ها شامل رستوران یلدا و رستوران البرز در هانور می شوند. رستوران یلدا در خیابان Limmerstr و رستوران البرز در خیابان Goethestr واقع شده است. دیگر رستوران های شهر هانوفر شامل رستوران های Dean & David، Market Hall، Café Extrablatt می شوند. شما در تور هانوفر می توانید به هر یک از این رستوران ها رفته و غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهید.

<script type=”application/ld+json”>
{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “آشنایی با شهر هانوفر آلمان”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هانوفر یکی از شهرهای معروف آلمان و مرکز ایالت نیدرزاکسن می باشد. این شهر در کنار رود راین واقع شده است و تاریخ پیدایش آن به دوران قرون وسطی باز می گردد”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “زبان و فرهنگ مردم هانوفر”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “مردم هانوفر مانند دیگر مردم کشور آلمان ژرمن هستند و به زبان آلمانی صحبت می کنند. زبان دوم در کشور آلمان، زبان انگلیسی است و بیش تر افراد از همان کودکی به این دو زبان مسلط می شوند”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “آب و هوای شهر هانوفر”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هانوفر و آلمان دارای آب و هوای معتدلی هستند. تابستان ها هوا گرم است و میانگین دمای هوا به 22 درجه می رسد. زمستان های آلمان نیز برعکس بسیار سرد است و میانگین دمای هوا به 4 درجه می رسد”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “بهترین زمان خرید تور هانوفر”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هانوفر یک شهر چهار فصل است و شما در هر فصلی می توانید تور هانوفر را خریداری کنید. اما معمولاً گردشگران فصل تابستان را به علت گرم تر شدن هوا و وجود آب و هوای معتدل، برای خرید تور هانوفر انتخاب می کنند”
}
}]
}
</script>

سایر تورها :

آشنایی با کشور سریلانکا

تور سریلانکا

کسانی که قصد شرکت در تور سریلانکا را دارند حتماً این مقاله را مطالعه نمایند، در اینجا اطلاعات جامعی در خصوص این کشور مطرح‌شده که

مطالعه »

تور سن پترزبورگ

با شرکت در تور سن پترزبورگ میتوانید از برترین و زیباترین شهر روسیه دیدن نمایید، این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری ست که بازدید

مطالعه »
آشنایی با شهر آتن

تور آتن

کشور یونان یکی از کشور های اروپایی است که مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا است. شهر آتن یکی از شهرهای مهم کشور یونان

مطالعه »
تور میلان

تور میلان

شهر میلان یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا می باشد. هرساله از کشورهای مختلف تور میلان برگزار می شود و گردشگران زیادی به کشور ایتالیا و

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند