تور جنوا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر جنوا

سفر به نقاط مختلف دنیا علاوه بر جذابیت هایی که دارد موجب آشنایی با فرهنگ های جدید می شود. اگر می خواهید به زمان گذشته سفر کنید، از چشیدن طعم غذاهای مختلف لذت ببرید و زادگاه افراد مهم جهان را ببینید با تور جنوا سفر کنید.

آشنایی با شهر جنوا

ایتالیا، کشوری که یکی از پنج کشور تاریخی، باستانی و همچنین متمدن جهان است، کشوری که به هر طرف سر بچرخانید نمونه ای آثار باستانی، گوشه ای از هنر و تمدن و زیبایی را خواهید دید. کشور ایتالیا با بیش از 53 اثر باستانی ثبت شده رتبه اول آثار باستانی و رتبه پنجم کشور های پر گردشگر را دارا می باشد. سفر به ایتالیا برای هر قشری و با هر سلیقه ای مناسب است، اگر علاقه مند به تاریخ هستید، یا هنر و فرهنگ، یا غذا، و یا موسیقی و جاذبه های طبیعی به ایتالیا سفر کنید. کشور ایتالیا، کشور چکمه ای، کشور قهوه و پاستا و پیتزا، سرزمین پینیکیو و بالماسکه، سرزمین مد و هنر و همچنین زادگاه افراد مشهوری همچون: مارکوپولو، گالیله، دانته، کریستف کلمب، لئوناردو داوینچی، میکل آنژ و.. می باشد.

شهر بندری و زیبای جنوا در ناحیه لیگوریا و در شمال غربی ایتالیا می باشد. این شهر میان دریای لیگوریان و کوه های آپنین واقع شده و دارای جاذبه های گردشگری فراوان و زیبایی می باشد. این شهر زیبا و باستانی در امتداد سی کیلومتر در طول ساحل گسترش یافته است و به دلیل آب و هوای خوب، جاذبه های گردشگری و … در سال 2004 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا برگزیده شده است.

آشنایی با شهر جنوا

وضعیت آب و هوایی شهر جنوا

شهر جنوا دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد. زمستان ها و تابستان هایی معتدل داشته و دمای گرمای هوا در تابستان به طور متوسط 24 درجه سانتی گراد می باشد. اکثر روزها جنوا دارای هوایی صاف بوده و این هوا برای گردشگری و بازدید از مکان های دیدنی بسیار عالی می باشد. اختلاف دما در شب روز جنوا از 6 درجه سانتی گراد تجاوز نمی کند. شهر جنوا به دلیل قرار گرفتن در میان کوه و دریا دارای آب و هوایی معتدل می باشد. تحمل آب و هوای جنوا برای گردشگران ایرانی اصلا سخت نخواهد بود چراکه آب و هوای جنوا بسیار شبیه به ایران می باشد.

اطلاعات پروازها و ایرلاین های تور جنوا

برخی از مهم ترین ایرلاین ها و خطوط پروازی غیر مستقیم با یک یا دو توقف در کشور سوم به شرح زیر می باشند:

  • ایرلاین ایرفرانس فرانسه: پرواز از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه پاریس، و پرواز از فرودگاه پاریس به فرودگاه کریستف کلمب جنوا، زمان کلی سفر 10 ساعت و 25 دقیقه
  • ایرلاین قطر ایرویز: پرواز از فرودگاه امام خمینی به دوحه قطر، پرواز از دوحه به رم، پرواز از رم به جنوا، مدت زمان کلی سفر 14 ساعت
  • ایرلاین آلیتالیا: پرواز از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه فیومیچینو در رم، پرواز از رم به جنوا، مدت زمان کلی سفر 11 ساعت
  • ایرلاین اتحاد ایرویز امارات: پرواز از تهران به ابوظبی، پرواز از ابوظبی به رم، پرواز از رم به جنوا،، مدت زمان سفر 13 ساعت و 50 دقیقه
  • ایرلاین ترکیش: پرواز از تهران به استانبول، پرواز از استانبول به جنوا، مدت زمان سفر 9 ساعت و 45 دقیقه
  • ایرلاین اطلس جت ترکیه: پرواز از تهران به فرودگاه آتاتورک، پرواز از آتاتورک به جنوا، مدت زمان سفر 10 ساعت
  • ایرلاین لوفتهانزا: پرواز از تهران به مونیخ آلمان، پرواز از مونیخ به جنوا، مدت زمان سفر 11 ساعت و 30 دقیقه
  • پرواز از تهران به فرانکفورت آلمان، و سپس از آلمان به جنوا، مدت زمان سفر 15 ساعت و 35 دقیقه
  • ایرلاین ایرفلوت روسیه: پرواز از تهران به مسکو، پرواز از مسکو به رم، پرواز از رم به جنوا، مدت زمان سفر 13 ساعت

تور جنوا

وقتی با تور جنوا به ایتالیا سفر می کنید با حقایقی از تاریخ آشنا می شوید که هرگز نمی دانستید. از جمله این حقایق که می توان به آن اشاره کرد این است که جنوا زادگاه کریستف کلمب، کاشف آمریکا و همچنین محل متولد شدن انواع غذاها با طعم هایی همچون سس پستو می باشد. وجود آب و هوای عالی و موقعیت شهر جنوا که بین کوه و دریا قرار گرفته است و همچنین آثار متعدد تاریخی و باستانی همچون زندانی که مارکو پولو در آن به نوشتن اثرش پرداخت از جمله این ناشناخته ها و کشف نشده ها می باشد. اگر علاقه مند به کشف مکان های تاریخی، چشیدن طعم های جدید و دیدن موزه های جالب و همچنین تفریحات مفرح هستید تور جنوا انتخاب مناسبی می باشد.

بهترین راه سفر با تور جنوا استفاده از هواپیما و سفرهای پروازی می باشد هم اکنون پرواز مستقیم از ایران به فرودگاه بین المللی کریستف کلمب جنوا وجود ندارد. شما می توانید برای سفر با تور جنوا از سفر پروازی و با یک یا دو توقف در کشور واسطه به جنوا سفر کرده و از دیدنی های فراوان جنوا لذت ببرید.

بهترین زمان سفر با تور جنوا

شهر جنوا با آب و هوای معتدل و مدیترانه ای که دارد در هر فصلی میزبان گردشگران و توریست ها می باشد. برای کسانی که از هوای معتدل بهاری و فضای آرام و خلوت لذت می برند بهترین زمان سفر با تور جنوا آوریل تا ژوئن یا فروردین تا خرداد می باشد. اگر طرفدار گرفتن حمام آفتاب و تفریحات تابستانی همچون شنا و قایق سواری در هوای داغ تابستانی می باشید ماه های ژانویه تا آگوست یعنی تیر و مرداد برای سفر با تور جنوا مناسب می باشد اگر می خواهید از قیمت های ارزان تر برخوردار شوید. و یا از فستیوال های و حراجی های مخصوص برخوردار گردید بهترین زمان سفر با تور جنوا از نوامبر تا ژوئن یا از آبان تا خرداد می باشد.

رزرو هتل در تور جنوا

در سفر با تور جنوا اصلا نگران اقامت و رزرو هتل و محل اقامت نباشید. وجود هتل های زیبا و متعدد این مشکل را حل کرده است. از جمله این هتل های زیبا می توان به مواردی همچون هتل موچیا که دارای ساختاری باستانی می باشد و فاصله اندکی با آثار تاریخی همچون کلیسای سان لونرنزو دارد و یا به هتل ساووآ مراجعه نمایید که دارای نمایی رو به دریا و اتاق هایی به سبک باستانی و سلطنتی است. البته هتل های دیگری همچون Vittoria Orlandini نیز در جنوا وجود دارند که دارای قیمتی ارزان تر و در مجاورت آکواریوم بزرگ دریایی می باشد و از فضایی آرام و دلنشین برخوردار می باشد.

بهترین زمان سفر با تور جنوا

جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر جنوا

در سفر با تور جنوا حتما از قسمت های قدیمی شهر جنوا دیدن نمایید. زیرا وجود بناهای متعدد قدیمی، کاخ ها، موزه ها و … موجب گشته است فضایی زیبا و باستانی ایجاد شود و شما با قدم زدن در آن احساس بازگشت به گذشته را داشته باشید. علاوه بر این بافت قدیمی شهر جنوا از جمله آثاری می باشد که به ثبت آثار جهانی یونسکو رسیده است.

میدان دفراری

از مهم ترین جاذبه های گردشگری تور جنوا می باشد. اکثر خیابان های شهر به این میدان ختم می شوند از این رو میدان دفراری به قلب جنوا معروف است و وجود بناهای متعدد و زیبای قدیمی همچون فواره، کاخ های قدیمی و خانه کریستف کلمب که در اصطلاح به آن کامبوس می گویند موجب گشته تا اکثر گردشگران سفر خود را از این منطقه آغاز نمایند.

کلیسای جامع سن لورنزو

مهم ترین کلیسای مذهبی در قسمت شمال غربی ایتالیا و جنوا محسوب می شود که از زیبا ترین معماری و هنرهای اصیل در آن بکار رفته شده و سالانه گردشگران بسیاری را پذیرای خود می باشد. این کلیسا مدفن جهانگرد بزرگ مارکوپولو نیز می باشد.

کاخ پلازو روسو

علاوه بر آثار تاریخی متعدد شهر جنوا به داشتن کاخ های قدیمی و موزه های بسیارش شهرت دارد از جمله مهم ترین این کاخ ها می توان به کاخ پلازو روسو و کاخ پلازو بیانکو اشاره کرد. پیاده روی در خیابان کاروگی که یکی از مهم ترین و زیبا ترین خیابان های تاریخ می باشد بسیار جالب توجه و تاثیر برانگیز می باشد. وجود بناهای متعدد قرن شانزدهمی و بازدید از گالری های هنری بسیار زیاد هنرمندان بزرگ، و دیدن موزه های تاریخی از جمله این انتخاب است. علاوه بر این خود این خیابان 250 متری که به ثبت آثار یونسکو رسیده است نیز یکی از دیدنی های سفر با تور جنوا می باشد. از جمله موزه های زیبا و تاریخی که در سفر با تور جنوا آنها را خواهید دید موارد زیر می باشند:

موزه دریایی گالاتا

بزرگترین و زیبا ترین موزه دریایی در مدیترانه که از مدرن ترین موزه های ایتالیا محسوب می شود و آثاری همچون کشتی ها، قایق ها، اکتشافات جغرافیایی و کشف آمریکا مربوط می شود.

پارک نوری

ازجمله این پارک های معروف و گردشگاه های زیبا می توان به مواردی همچون: پارک نوری (norvei) اشاره کرد که دارای وسعت بسیار زیاد، وجود انواع گیاهان و گل های زیبا، ویلاهای گوناگون و یک رستوران با شکوه می باشد. باغ گیاه شناسی نیز از دیگر پارک های زیبا و اعجاب انگیز در جنوا بوده که در آن می توانید انواع گیاهان دارویی، بومی، غیر بومی و نادر را بیابید. این باغ دارای 6 گلخانه در سه طبقه می باشد. باغ های قلعه آلبرتیس از جمله پارک ها و جاذبه های گردشگری است که در تور جنوا آن را مشاهده خواهید کرد، این پارک که با وسعت 82 هزار متر مربع در مرکز شهر جنوا واقع شده اند. باغ های پالاوی چینی نیز از دیگر پارک های و گردشگاه های زیبای شهر جنوا می باشد که در سفر با تور جنوا با آن آشنا خواهید شد.

جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر جنوا

بزرگترین آکواریوم اروپا

از جمله مناظر تفریحی و مکان های زیبایی که در تور جنوا مشاهده خواهید کرد وجود بزرگترین آکواریوم اروپا می باشد. این آکواریوم و موزه دریایی زیبا در سال 2007 ساخته شد و از مهم ترین جاذبه های جذب توریست در سفر به جنوا می باشد. آکواریوم جنوا دارای وسعتی 31000 متر مربع می باشد و نمایشگاهی طبیعی و زنده و خیره کننده از دل آب های دریای لیگوریا، اقیانوس اطلس شمالی و صخره هایی از دریای کارائیب می باشد. وجود انواع حیوانات دریایی از کوسه و نهنگ گرفته تا لاک پشت و صخره های مرجانی از دیدنی های این آکواریوم زیبا می باشد.

خوراکی های خوشمزه و لذیذ شهر جنوا

اگر علاقه مند به چشیدن طعم های جدید و غذاهای خوشمزه می باشید سفر با تور جنوا برای شما تولد انواع خوراکی ها و غذا های لذیذ خواهد بود. از جمله غذا های خوشمزه جنوا می توان به مواردی همچون نان لذیذ فوکاسیا، لافاریناتا،… اشاره کرد. شهر جنوا دارای تنوع غذایی بالایی می باشد اما چیزی که آن را خاص و متمایز ساخته است وجود انواع غذاهای دریایی آن می باشد. انواع غذاهای خوشمزه دریایی، حتی سالادها، دسر ها و حتی سوپ نیز با ماهی، میگو و خاویار طبخ شده اند و طعمی اصیل و لذیذ را به وجود آورده اند. چشیدن انواع پاستا، پیتزا های اصل ایتالیایی، قهوه اسپرسو و سس های خوشمزه همه و همه در سفر با تور جنوا برایتان رقم خواهد خورد.

خرید از فروشگاه های شهر جنوا

در سفر با تور جنوا می توانید به بازار ها و مراکز خرید متعدد آن نیز سر بزنید. اگر به صورت حرفه ای خرید می کنید و از داشتن مارک ها و برند های متعدد لذت می برید فروشگاه ها، مراکز خرید، عتیقه فروشی و بوتیک های متعدد شهر جنوا که عرضه کننده انواع کالا های لوکس  و شیک، اقلام سنتی و سوغاتی های بسیار می باشد. اکثر مراکز خرید و فروشگاه ها در اطراف میدان فراری وجود دارند، از جمله مراکز خرید بزرگ شهر جنوا که در سفر با تور جنوا می توانید به آن سر بزنید فروشگاه فیومارا می باشد، همچنین در خیابان سپتامبر  و یا روما می توانید بزرگ ترین و زیبا ترین کالای برند جهانی و ایتالیایی را بیابید.

سایر تورها :

آب و هوای مناسب برای سفر با تور توکیو

تور توکیو

اطلاعات جامع و کامل تور توکیو را میهمان ما باشید تا راهنمای شما در سفرتان به این شهر زیبای آسیای شرقی باشد. آشنایی با شهر

مطالعه »
تور پاتایا

تور پاتایا

اگر قصد دارید یک تعطیلات رویایی را سپری کنید حتما در تور پاتایا شرکت کنید. هزینه سفر به این شهر مناسب و به صرفه است

مطالعه »
آشنایی با شهر با منامه

تور منامه

شاید بخواهید برای تعطیلات پیش روی خود یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را انتخاب کنید. می توانید بحرین را به عنوام مقصد سفر

مطالعه »
آشنایی با کشور آمریکا

تور آمریکا

اگر می خواهید در تور آمریکا شرکت کنید این مقاله را مطالعه نمایید، در این جا با آب و هوا، جاذبه ها و مراکز خرید این

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند