تور نمایشگاهی ژاپن

تور نمایشگاهی ژاپن یکی از دلایل شهرت این کشور است. ژاپن به صورت مجمع‌الجزایری است . این کشور در اقیانوس آرام و در غرب ساحل شرقی آسیا قرارگرفته است. 98%مساحت کشور ژاپن را 4 جزیره به نام هوکایدو، هونشم، شیکوکو و کیوتو تشکیل می‌دهند که از تنوع آب و هوایی زیادی برخوردار است و مساحت کل این کشور در حدود 378000 کیلومترمربع است. ژاپن کاملآدر آب محصورشده است: اقیانوس در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن نقش بسیار مهمی دارد.

آشنایی با کشور ژاپن

مجمع‌الجزایر ژاپن بر روی محور تقریبی شمال-جنوب قرارگرفته است و تا 3000 کیلومتر امتدادیافته است. از هوکایدوی بسیار سرد در شمال تا جزایر کوچک نیمه گرمسیری جنوب در آن می‌توان دید. ژاپنی‌ها به خود لقب نیپون یا میهن را که معنای منبع آفتاب است داده انداز دیگر مسائلی که مطرح می‌شود تور نمایشگاهی ژاپن است. که افراد زیادی به خاطر تور نمایشگاهی ژاپن به این کشور مسافرت می‌کنند. تورهای نمایشگاهی ژاپن سبب عقد قراردادهای کاری بین کشورهای مختلف می‌شود.

روش سلام کردن مردم ژاپن بسیار متفاوت و جالب است.آن‌ها در هنگام سلام به یکدیگر تعظیم می‌کنند و اگر فردی در مقام بالاتر به فردی تعظیم کرد در پاسخ فرد باید تعظیم طولانی‌تری انجام دهد. این تعظیم تنها به معنای سلام کردن نیست گاهی برای عذرخواهی یا بیان تقدیر هم استفاده می‌شود. یکی از مسائلی که سبب می‌شود افراد مختلف با آداب‌ورسوم ژاپن آشنا شوند برگزاری تورهای نمایشگاهی ژاپن است.

آشنایی با کشور ژاپن

لیست انواع تور نمایشگاهی ژاپن

تور نمایشگاهی ژاپن در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. مثلآ در ناگویا، ساپورو، کوبه، توکیو و…‍ البته اکثر تور نمایشگاهی کشور ژاپن در شهر توکیو برگزار می‌شود. بخش اعظمی از درآمد این کشور  مربوط به تور نمایشگاهی ژاپن می‌باشد.

تور نمایشگاهی مواد غذایی ژاپن

بزرگترین نمایشگاه تجاری در آسیا نمایشگاه مواد غذایی می باشد. در این نمایشگاه خریداران زیادی از سراسرآسیا گردهم جمع می شوند که یک فرصت عالی برای عقد قرارداد با تولیدکنندگان بزرگ می باشد. تور نمایشگاهی ژاپن سبب شده که بسیاری از کشورها باهم تعامل داشته باشند.

غرفه هایی که مربوط به دستگاه های غذاسازی است، شامل تجهیزات غذا سازی، تجهیزات پروسه سازی نوشابه، نوشیدنی و آب‌ میوه، تجهیزات قنادی و نانوایی، غذا و نوشیدنی‌ها، گوشت، محصولات لبنی ، غذاهای منجمد شده، محصولات تازه، دریایی، مواد اولیه، اسانس ها، مواد خام غذایی می‌باشند.

تور نمایشگاهی جواهرات ژاپن

نمایشگاه جواهرات ژاپن، یک نمایشگاه لوکس می باشد که در سرتاسر جهان مشهور است. و توسط انجمن جواهرات ژاپن ا UMB (سازمان دهنده نمایشگاه‌های جواهرات سپتامبر و ژوئن) سازمان‌دهی می‌شود. هرسال بیش از 16000 خریدار حرفه‌ای از این نمایشگاه دیدن می کنند. این نمایشگاه فرصتی برای معرفی برندها به جهانیان است.

 هرساله افراد زیادی اعم ازخورده فروشان از این نمایشگاه دیدن می کنند، همچنین این مکان جواهرسازان را از تمام نقاط دنیا به خود جذب می کند. این نمایشگاه مخصوصاً برای متخصصان بین‌المللی که در آسیا حضور دارند زمینه مهمی برای ارتباط است و برای بازدیدکنندگان فرصتی مناسب برای شراکت و برقرار روابط جدید تجاری ایجاد می‌کند.

موضوعات نمایشگاه:

فروشندگان  قسمت‌های مختلف: خرده‌فروشان جواهرات- فروشگاه‌های ساعت و جواهرات- مراکز خرید- فروشگاه‌های زنجیره‌ای- سایر خرده‌فروشان و عمده‌فروشان همگی از این نمایشگاه دیدن می کنند.

تور نمایشگاهی اپتیک توکیو

این تور علاوه بر اینکه مهم ترین تور نمایشگاهی ژاپن است مهم‌ترین نمایشگاه آسیایی در زمینه آخرین عینک‌ها و محصولات مرتبط  می باشد. طیف گسترده‌ای از واردکنندگان، عمده‌فروشان و همچنین فروشندگان و چشم‌پزشکان برجسته، از سراسر ژاپن و آسیا از این نمایشگاه مهم بازدید می‌کنند.

موضوع نمایشگاه:

فریم، عینک آفتابی، عدسی از محصولات ارائه شده در این نمایشگاه است. همچنین انواع عینک مطالعه، عینک ورزشی، تجهیزات تنظیم لنز را می توان در این مکان یافت. پخش‌های اپتیکی، تجهیزات پردازش لنز، تجهیزات پردازش فریم، لنزهای طبی و محصولات مرتبط، تجهیزات آزمایش، کمک‌های شنیداری و محصولات مرتبط سیستم مدیریت مشتری، سیستم مدیریت فروش، لوازم تزیینی، طراحی فروشگاه‌ها، نمایش‌های فروشگاهی، پاک‌کننده‌های لنزها، پارچه‌ها، تمیزکننده‌های اولتراسوند، ابزار تبلیغاتی (مواد بسته‌بندی، نشانه‌ها).

تور نمایشگاهی اپتیک توکیو

تور نمایشگاهی ابزارآلات و سخت‌افزار توکیو

این نمایشگاه بین‌المللی ابزارآلات می‌باشد که در شهر توکیو برگزار می شود. 

موضوع نمایشگاه:

 • ابزار کار: آچارفرانسه، آچار، انبردست، دریل، برش دهنده تجهیزات
 • ایمنی کارگران : لباس کارگر، کلاه ایمنی، دستکش، جعبه‌ابزار، عینک، کفش ایمنی تجهیزات باغ
 • محوطه : اره، وسایل هرس، برش، قلم‌مو- اسپری- بیل ابزارهای نجاری
 • مواد تعمیر : طناب- سیم‌چین- جک- ژنراتور- سخت‌افزار ساختمان تجهیزات برف‌روبی: برف پاش‌ها- بیل- اسپری نمک- شن کش و… ابزار کشاورزی

تور نمایشگاهی تکنولوژی خط آهن توکیو

تنها نمایشگاه جامع تخصصی ژاپن درزمینه راه‌آهن است. از این نمایشگاه انتظار می‌رود تا راه‌آهن، صنایع مرتبط و تبادل بین‌المللی را ارتقا دهد و همچنین به توسعه صنعت و بهبود فنّاوری علم کمک کند.

موضوع نمایشگاه:

خط آهن‌های سریع‌السیر، در این تور نمایشگاهی ژاپن سیستمهای خط آهن برنامه‌ریزی حمل‌ونقل،برنامه‌ریزی شهری، شهر هوشمند، ، تکنولوژی ذخیره انرژی، مشاور، تکنولوژی شبیه‌سازی، طراحی جهانی

تور نمایشگاهی لوازم‌آرایشی و بهداشتی ژاپن

بزرگ‌ترین نمایشگاه ژاپن در زمینه لوازم‌آرایشی است که انواع برندهای لوازم‌آرایشی از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. با کنار هم گردآمدن واردکنندگان و خریداران از ژاپن و آسیا بهترین راه را برای گسترش تجارت در فروشگاهی جذاب ارائه می‌دهد.

موضوع نمایشگاه:

مراقبت های پوستی ( لوسیون، ماسک صورت، مراقبت لب، سرم، روغن اسانس، امولسیون، پا کننده صورت (لایه‌بردار)، شستشو دهنده صورت، کرم صورت، مراقبت چشم، روغن/شیر پاک‌کننده آرایش)

تور نمایشگاهی بین‌المللی انرژی ژاپن

بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی انرژی ازاکا، در این تور نمایشگاهی ژاپن هم‌زمان از 6 نمایشگاه بین‌المللی درزمینه باتری- انرژی خورشیدی- سلول‌های انرژی- تولیدکننده‌های انرژی- صنایع هوشمند و انرژی زیستی را می‌توان در تور نمایشگاهی ارزان ژاپن بازدید نمود.

تور نمایشگاهی بین‌المللی انرژی ژاپن

تور نمایشگاهی کتاب ژاپن

تور نمایشگاهی کشور ژاپن سبب شده است که افراد گوناگون از نقاط مختلف جهان گرد هم جمع شوند. این تور نمایشگاهی ژاپن بزرگترین رویداد در صنعت نشر ژاپن است و ۲۰ شرکت درزمینه انتشارات و ٧٠,٠٠٠ بازدیدکننده را در زیر یک سقف کنار هم جمع می‌کند. از مزایای نمایشگاه کتاب این است که غرفه داران از توکیو برای مذاکره در حق تألیف و فروش کتاب به کتاب‌فروشی‌ها، مدارس، کتابخانه‌های ژاپن بهره می‌برند.

همچنین این نمایشگاه سبب می‌شود که ناشران، ویراستاران، واردکنندگان، کتاب‌فروشی‌ها و دیگر افراد کلیدی آسیایی و ژاپنی با یکدیگر ملاقات داشته باشند. و درواقع با مذاکره مستقیم با ناشران و ویراستاران ژاپنی و آسیایی در مورد حق چاپ و پیدا کردن بهترین شرکا و توزیع‌کنندگان در ژاپن و آسیا، سطح خدمات و کتاب‌های خود را در بازار بزرگ صنعت چاپ آسیا ارتقا دهند. تور نمایشگاهی ژاپن از مهم‌ترین تور هایی است که در ژاپن برگزار می‌شود.

تور نمایشگاهی شیرینی ژاپن

تنها تور نمایشگاهی ژاپن که کودکان زیادی را جلب خود می‌کند این تور یعنی تورهای نمایشگاهی ژاپن است. این نمایشگاه رویدادی برای پیشرفت شیرینی‌پزی در آسیا و اقیانوسیه است. این رویداد جهانی سالانه به اشتراک آخرین تکنیک‌های شیرینی‌پزی بین نمایندگان و خریداران می‌پردازد. نمایشگاه شیرینی‌پزی ژاپن در فضایی به مساحت ١٥٠٠٠٠مترمربع برگزار می‌شود. در این تور نمایشگاهی ژاپن ١٦٤٠ تولیدکننده منتخب از ٢٢ کشور و منطقه و ٩٢١٦٨ بازدیدکننده حرفه‌ای از ٢٦ کشور و منطقه را به خود جذب می‌کند و فرصتی برای یادگیری و انتقال تجربیات به یکدیگراست. علاوه بر این، این نمایشگاه بزرگ‌ترین منبع اقتصادی برای مواد اولیه، تجهیزات و خدمات مرتبط با نانوایی است. محصولات اصلی نمایشگاه شیرینی‌پزی ژاپن شامل مواد شیرینی و شیرینی سازی، شکلات و انواع قهوه و مواد تزئینی است.

مدارک مور نیاز برای اخذ ویزای نمایشگاهی ژاپن

 • 3 قطعه عکس6*4 
 • پاسپورت جدید و قدیم
 • ترجمه شناسنامه
 • مدرک شغلی
 • گردش 6 ماه حساب فرد متقاضی
 • ضمانت‌نامه بانکی

امکانات و خدمات تور نمایشگاهی ژاپن

اکثر خدماتی که در تور نمایشگاهی ژاپن ارائه می‌شود عبارت‌اند از:

 • اخذ ویزای ژاپن
 • پرواز رفت‌وبرگشت امارات رفت به اوزاکا و برگشت از توکیو
 • ترانسفر فرودگاه
 • اقامت 3 شب در هتل 5 ستاره و یا هتل 4 ستاره در توکیو

امکانات و خدمات تور نمایشگاهی ژاپن

محصولات قابل ارائه در نمایشگاه های بین المللی ژاپن

 • نمایش و ارائه آخرین راهکارهای فناوری خودرو و همچنین انواع محصولات برای خودروها جهت تغییرات ظاهری آن ها
 • نمایش و فروش بازی‌های ویدئویی که معمولا با خودرو و صنعت آن مرتبط هستند، بازار خدمات پس از فروش، فروش خودروهای اسپرت و سایر محصولات مرتبط با اتومبیل
 • نمایش و فروش خودروهای تجاری و اتومبیل‌هایی با تیونینگ کامل
 • نمایش و فروش اتومبیل‌ها با قطعات و لوازم جانبی تغییر شکل یافته
 • نمایش و فروش فناوری‌های تیونینگ نوآورانه برجسته برای اتومبیل‌ها

جاذبه‌های گردشگری ژاپن:

10 مکان برتر و دیدنی ژاپن که در هنگام سفر با تور ژاپن می توان از آنها بازدید کرد به شرح زیر است:

کوه کویا ژاپن

کوه کویا، مکانی واقع در استان واکایاما در بخش‌های جنوبی اوساکار است. اولین ساکنان کوه دریا، در سال 819 میلادی به این مکان آمدند. کویا یکی از مراکز مهم فرقه‌ی شینگو مذهب بودایی در ژاپن محسوب می‌شود. این کوه در میان 8 کوهستان دیگر و در دره‌ای با ارتفاع 800 متر واقع‌شده است. اراضی آن بسیار شبیه به نیلوفر آبی است. در کویا 120 معبد وجود دارد که مکانی برای استراحت زائرین آن محسوب می‌شود.

جزیره ایشیگاکی ژاپن

جزیره‌ای است که در بخش‌های غربی اوکیناواهونتو واقع شده است. ایشیگاکی دومین جزیره‌ی بزرگ مجمع‌الجزایر یایاما در ژاپن است. این جزیره از لحاظ تجاری و حمل‌ونقل بسیار مشهور و مهم است همچنین فرودگاهی بزرگ در آن واقع است. 

یادبود صلح هیروشیما

درواقع یادبود صلح هیروشیما بیانگر احساس همدردی و احترام به آدم‌هایی که در 6جولای 1945 جان خود را از دست دادند می باشد. تنها باقی‌مانده از شهر ساختمان تالار ترویج صنعتی استانی هیروشیما است که چون انفجار، بالای گنبد این بنا رخ می‌دهد و به خاطر قرار گرفتن در کانون مرکزی انفجار، کاملاً ویران نشد.

یادبود صلح هیروشیما

پارک میمون جیگوکدانی

میمون‌های برفی وحشی که در طول زمستان در این پارک جمع می شوند و هنگامی که برف همه جا را گرفته به این منطقه هجوم می‌آورند.این منطقه دارای صخره‌های شیب‌داری است همچنین جنگل‌های انبوهی آن را احاطه‌ کرده است. همچنین این منطقه به نام جیگوکدانی یا دره جهنم معروف است و دلیل آن بخارآب جوشی است که از زمین‌ یخ زده فوران می کند.

برج توکیو ژاپن

این برج یک برج مخابراتی و تفریحی در پارک شیبا در توکیو است که بعد از برج توکیو اسکای تری، دومین سازه بلند توکیو است و بلندترین برج فولادی متکی‌به‌خود در جهان نیز محسوب می‌شود. در برج مشبک توکیو، از برج ایفل الهام گرفته‌شده است.

کوه فوجی ژاپن

بلندترین کوه در ژاپن با 3776 متر فوجی نام دارد. قله آن مخروطی شکل است و حالتی کاملا متقارن دارد. این کوه آتش‌فشانی است و شاید بتوان گفت نماد شناسایی ژاپن می باشد. همچنین یک جاذبه توریستی محبوب برای کوه‌نوردان محسوب می‌شود که سالانه در حدود 200،000 نفر به آن صعود می‌کنند که این صعود بین 3 تا 8 ساعت به طول می‌انجامد.

معبد نیکو ژاپن

معبد نیکو که درفهرست میراث جهانی هم ثبت شده است شامل 103 ساختمان در اطراف آن است. این ساختمان ها وابسته به 2 معبد شینتوویک معبد بودائی است. ازمیان این 103ساختمان، 9 تا از آن ها به عنوان گنجینه های ملی و 94 تای آن به عنوان دارایی های فرهنگی کشور محسوب می شود.  

جنگل بامبو ژاپن

این جنگل درشهرکیوتویکی از زیباترین جنگل‌های جهان است. در ماه فروردین و اردیبهشت درختان گیلاس شکوفه دهی دارند. مساحت این جنگل بالغ‌بر15 کیلومتر می باشد.علاوه بر وجود درختان خاصش صدای ورزش باد بین برگ های درختان بسیار گوش‌نواز می‌باشد. این جنگل محل زندگی خرس پاندا می باشد چون خوراک این نوع خرس تنها دراین جنگل به طور فراوان وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.