تور ژاپن

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با کشور ژاپن

در سفر با تور ژاپن می توانید از مکان های دیدنی و تاریخی بسیاری دیدن نمایید. شهر هیروشیما از مهم ترین مواردی است که توصیه می کنیم از موزه صلح و دیگر مکان های دیدنی آن در سفر با تور ژاپن دیدن نمایید.

آشنایی با کشور ژاپن

یکی از پرتراکم ترین کشورهای جهان کشور زیبای ژاپن می باشد. این کشور که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد از چند جزیره تشکیل شده است. جمعیت کشور ژاپن نزدیک به ۱۳۰ میلیون نفر است. این کشور به دلیل نزدیکی به اقیانوس آرام بسیار زلزله خیز می باشد و مردم شهر آن در هفته چند زلزله را می توانند تجربه کنند. کشور ژاپن جزو ۱۰ کشور صنعتی و برتر جهان است. پایتخت این کشور شهر زیبای توکیو می باشد.

در قرن بیستم کشور ژاپن از رشد اقتصادی قابل توجهی برخوردار شده است. بسیاری از تجار و بازاریان برای دیدن این کشور همراه با تور ژاپن به شهرهای مختلف آن سفر می‌کنند. بسیاری از ایرانیان نیز از قدیم برای کار و کسب اطلاعات کاری و گردشگری به کشور ژاپن سفر می نمایند. نکته قابل توجه در رابطه با آشپزی و دستپخت بی نظیر آنان است که زبان زد مردم جهان می باشد.

آشنایی با کشور ژاپن

 دانستن اطلاعات جغرافیایی برای سفر به هر نقطه‌ای مهم است. این اطلاعات می تواند کمکی برای ارتباط گرفتن و راحت زندگی کردن در میان مردم باشد. مساحت کل کشور ژاپن ۳۷۸ هزار کیلومتر است که از چهار جزیره تشکیل شده است. ژاپن کاملاً به شکل یک جزیره می باشد که در آب محصور شده است. بیشتر اقتصاد این کشور بر پایه خدمات و صنعت است. البته در بخش کشاورزی نیز توانسته اند کارهای بزرگ اقتصادی انجام دهند.

 بسیاری از مردم ژاپن توانسته‌اند با ماهیگیری پیشرفت های فراوانی را کسب کنند. موقعیت آسیایی ژاپن در ایجاد زمین لرزه های این کشور تأثیر گذار است. سالانه 1500 زمین زلزله رخ می‌دهد. فرهنگ مردم ژاپن مانند سایر کشورهای جنوب شرقی تأثیر گرفته از دین آنها و مخصوصاً بودا می باشد. در سفر با تور ژاپن می توانید بسیاری از نقاط زیبای این کشور را بازدید کنید.

شهر های کشور ژاپن

 برای مسافرت با تور ژاپن دانستن اطلاعاتی مفید و مناسب است. این اطلاعات می توانند مقصد سفر شما با تور را تغییر داده یا کمک کنند که با افزایش اطلاعات در رابطه با دانستنیهای شهرهای مختلف ژاپن از این نقاط دیدن نمایید. بزرگترین و معروفترین شهر ژاپن توکیو پایتخت این کشور می باشد. جمعیت این شهر نزدیک به ۹ میلیون نفر است.

بعد از شهر توکیو شهر توریستی یوکوهاما از دیگر شهرهای توریستی و تجاری کشور ژاپن محسوب می شود. شهر کیوتو نیز برای تجار و بازرگانان شهری آشنا محسوب می‌شود. شهر اوساکیا اوزاکا از دیگر شهرهای معروف ژاپن است. نا گویا، ساپورو و کوبه نیز جزء شهرهای پرجمعیت و مدرن کشور ژاپن محسوب می‌شوند. پیشنهاد می‌شود توریست گردشگران در سفر با تور ژاپن حتماً از شهرهای فوق دیدن کنند.

شهر کیوتو به عنوان پایتخت امپراتوری کشور ژاپن محسوب می‌شود. این شهر قدمتی بیش از هزار سال دارد این شهر که از شهرهای جزیره هونشو محسوب میشود دارای معابد فراوانی است. از جمله معروف ترین معابد شهر کیوتو معبد فوشیمی و معبد بودایی می باشند. در مسافرت با تور ژاپن حتماً کیوتو و توکیو را دیدن کنید. البته بسیاری از تورهای ژاپن در شهر توکیو می باشند.

 باغ های سنتی فراوان را می توان در شهر توکیو مشاهده نمود. در بازارهای سنتی و بازارهای مدرن توکیو می توانید به خرید بپردازید. اگر به دنبال کسب انرژی و هیجان مضاعف هستید در خیابان های توکیو قدم بزنید. مردم این شهر برای معاشرت اخلاق بی‌نظیری دارند. شهر توکیو در زمره شهرهای مدرن جهان محسوب می‌شود که از معماری خاصی برخوردار است.

آب و هوای کشور ژاپن

 آب و هوای منطقه های مختلف ژاپن با یکدیگر متفاوت است؛ اما کشور ژاپن دارای چهار فصل در طول سال می باشد. تنوع آب و هوای ژاپن به دلیل گستردگی جغرافیایی این کشور از شمال به جنوب است. در شمال کشور ژاپن زمستان ها طولانی و سرد و همراه با بارش برف می باشد و برعکس در تابستان‌ها جنوب این کشور گرم و زمستان ها معتدل است. به صورت کلی کشور ژاپن از نظر آب و هوایی در زمره کشورهای معتدل محسوب می شود.

وجود چهار فصل باعث شده سالانه افراد زیادی همراه با تور ژاپن برای خوشگذ رانی و سپری کردن اوقات مفرح و شاد به کشور ژاپن سفر کنند. کشوری که در آن ساحل های طولانی با چشم انداز به اقیانوس و دریا وجود دارد. در این سواحل بسیاری از جاذبه های گردشگری را می توانید بیابید و از دیدن آنها لذت کافی ببرید. کافی است که بلیط رفت و برگشت توکیو را رزرو کنید و اقدام به سفر با تور ژاپن نمایید.

بهترین زمان برای سفر با تور ژاپن

هدف های مختلفی در سفر با تور ژاپن وجود دارد. برخی از افراد برای تجارت به کشور ژاپن سفر می‌کنند و برخی برای گردشگری و سیاحت این کشور را انتخاب می‌کنند و با تور ژاپن به جنوب شرقی آسیا سفر می نمایند. دسته ای نیز با هدف درمانی به این کشور مدرن سفر می‌کنند. در مجموع برای تاجران زمان سفر به این کشور محدود به جشنواره های این کشور است که مصادف با سال نو میلادی است.

 اما برای گردشگران پیشنهاد می شود در فصول پاییز و تابستان به این سرزمین سفر کنند. ماه های مرداد و آذر ماه زمان مناسبی برای سفر به ژاپن است. چشمه های آبگرم در این فصل جوشان هستند و می توانید برای درمان از این چشمه‌ها بهره‌مند شوید. به صورت کلی کشور ژاپن جزو کشورهای چهار فصل محسوب می‌شود و می‌توان در زمان های مختلف به این کشور سفر نمود.

 دو پدیده در کشور ژاپن بسیار خاص است و به اصطلاح علمی این دو پدیده را از دیدگاه جغرافیایی و طبیعی می‌توان به کشور ژاپن اطلاق نمود. پدیده ی اول سونامی نام دارد. جلوه های بزرگ و امواج عظیم را می توانید در سواحل اقیانوس آرام مشاهده کنید. پدیده دوم کوه های آتشفشانی این کشور است. رشته کوههای اتشفشانی ژاپن پرتعداد بوده و به وجود آورنده آبهای گرم زیر زمینی می باشند.

شناخت این دو پدیده نیز برای مسافرت با تور ژاپن مهم است. دانستن این دو مورد از پدیده های جغرافیایی این کمک را به شما می کند که در برخی از این مناطق هوشمندانه تر رفتار کنید. اگر تمایل دارید که طبیعت خاص و سواحل زیبا را مشاهده کنید حتماً به کشور ژاپن سفر کنید. ژاپن کشوری غنی از نظر چشم‌اندازهای طبیعی می باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور ژاپن

فرودگاه های کشور ژاپن

کشور ژاپن به دلیل گستردگی مسافرت به این کشور دارای فرودگاه های متعددی می باشد. بسیاری از شهرهای این کشور دارای فرودگاه می باشند. برای مسافرت با تور ژاپن اصلاً نگران محل فرود در نزدیکی هتل نباشید. شهرهای بزرگ و مطرح این کشور دارای فرودگاه های بین المللی بسیار بزرگ هستند. جالب است بدانید شهرهای کوچک و کم جمعیت این کشور نیز دارای فرودگاه های بزرگی هستند که هم برای پروازهای داخلی استفاده می شوند و هم پروازهای بین المللی را ساپورت می کنندو چند فرودگاه بین المللی کشور ژاپن به شرح ذیل می باشند:

  • فرودگاه اوتا شهر توکیو در جزیره هونشو قرار دارد
  • فرودگاه آساهیکا وا در شهر هوکایدو و در جزیره هوکایدو قرار دارد.
  • فرودگاه نانکوکو در استان کوچی در جزیره شیکوکو.
  • فرودگاه هاچی جو در شهر توکیو در جزیره هونشو.
  • فرودگاه کوبه در استان هیوگو در جزیره هونشو.
  • فرودگاه اوجی کا در استان ناگاساکی در جزیره هونشو.

همانطور که می‌دانید کشور ژاپن به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد دارای فرودگاه های فراوانی است. تقریباً بسیاری از شهرهای پرجمعیت این کشور فرودگاه بین المللی دارند. جالب است بدانید که فاصله تهران تا توکیو ۷۹۸۱ کیلومتر است. در تهران می توانید در فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد سوار بر هواپیما شوید و سفر خود را با تور ژاپن آغاز کنید. در کشور ژاپن نیز می توانید در فرودگاه توکیو و ناریتا از هواپیما پیاده شوید.

 پرواز تهران توکیو نزدیک به ۱۲ ساعت به طول می‌انجامد. البته این میزان از زمان به شرطی می باشد که هوا مناسب باشد چرا که در برخی از روزهای بارانی در کشور ژاپن امکان دارد فرود هواپیما با تاخیر مواجه شود. این احتمال وجود دارد که هواپیما با یک ساعت تاخیر در صورت مساعد بودن هوا به زمین بنشیند. جالب است بدانید که هتل های بین المللی فراوانی نزدیک فرودگاه های بین المللی شهر توکیو واقع شده‌اند.

سفر با پرواز های چارتری تور ژاپن

 به صورت کلی پروازها به صورت چارتری و با کیفیت بالا و پروازهای ارزان و تخفیف خورده در تور ژاپن صورت می‌گیرد. پروازهای چارتری شامل پروازهایی می باشند که با کیفیت بالا و با خدمات بهتری نسبت به پروازهای معمولی ارائه می‌شوند. معمولاً پروازهای چارتری با تخفیف بالاتری ارائه می شوند؛ اما پرواز های تخفیف خورده را می توانید در لحظات آخر رزرو کنید.

 این نکته را نیز بدانید که در برخی از موارد و به ندرت می توان پرواز های چارتری را به صورت تخفیف خورده تهیه نمود. این امر زمانی ممکن می‌شود که پرواز چارتری خالی باشد یا چند بلیط مرجوعی در این پرواز باشد. اگر زمان سفر به ژاپن برایتان مهم نیست می توانید با جستجو در سایت آژانس مذکور اقدام به خرید اینترنتی بلیط های باکیفیت نمایید.

جاذبه های گردشگری و توریستی ژاپن

 در مسافرت با تور ژاپن می توانید بسیاری از جاذبه های گردشگری این کشور را مشاهده کنید. در این بخش به بررسی این جاذبه‌های می‌پردازیم.

کویاسان

این محل معروف به کوه کویا می باشد. این محل به عنوان مرکز اصلی رشد دین بودایی در سال ۸0۵ توسط کویو ساخته شده است. در این میان درختان فراوانی را می توان دید. آرامگاه کویو نیز در این کوه قرار دارد. توریست ها می توانند اطلاعاتی را از نحوه زندگی راهبان در این محل به دست آورند.

ایشیگاکی

زیباترین سواحل کشور ژاپن مربوط به این ناحیه می باشد. این محل برای تفریح کنار خانواده بسیار ایده‌آل محسوب می‌شود. سواحل این بخش مراقبت شده می باشند و از تمیزی و زیبایی خاصی برخوردارند.

 کانازاوا

این منطقه به عنوان پایتخت استان ایشکاوا می باشد. این شهر قدیمی دارای نقاط زیبای فراوانی می باشد. از جمله چای خانه های قدیمی، باغ های کوچک و بزرگ و اثرات باقی مانده از جنگ جهانی دوم را می توان دید. این منطقه جزء پرطرفدارترین مناطق دیدنی کشور ژاپن محسوب می شود.

هیروشیما

قدمت هیروشیما به ۵۰۰ سال قبل بر میگردد. ولی آوازه خود را از بمباران اتمی دارد. شهر هیروشیما در جزیره هونشو قرار دارد. شهر هیروشیما به عنوان اولین شهر در جهان است که بمب اتمی در آن منفجر شده است. هنوز آثار به جا مانده از آن بمباران را می توان در هیروشیما مشاهده کرد. موزه یاد بود صلح از ممتازترین آثار دیدنی این شهر محسوب می شود که پیشنهاد می شود در مسافرت با تور ژاپن حتماً آن را بازدید کنید.

جاذبه های گردشگری و توریستی ژاپن

پارک صلح

 این موزه در پارک صلح شهر هیروشیما قرار دارد. علاوه بر موزه صلح توریست و گردشگران می‌توانند دیگر جاذبه‌های این شهر مانند قلعه هیروشیما و پارک گل و گیاه این شهر نیز دیدن کنند. هیرو شیما در میان شهرهای ژاپن معروف‌ تر است، دلیل آن نیز بمباران اتمی سال ۱۹۶۷ می باشد ولی از نظر جاذبه های گردشگری کمی ضعیف تر از دیگر شهرهای ژاپن می باشد.

کاناکوار و نیکو

کاناکورا منطقه‌ای است که نزدیک به یک ساعت از توکیو فاصله دارد. زمانی کاناکورا جایگاه قرار گرفتن دولتمردان بوده است اما ما امروزه کاناکورا به عنوان یک ساحل فوق العاده زیبای و تفریحگاه مناسب محسوب می شود. در این منطقه معابد و زیارتگاه های فراوانی وجود دارد. در سفر با تور ژاپن حتماً کاناکورا را دیدن کنید. از شهر کوچک نیکو نیز در مسافرت با تور ژاپن دیدن کنید. در شهر کوچک نیکو چند جاذبه گردشگری زیبا و فوق العاده وجود دارد.

از جمله این جاذبه‌ها می‌توان به پل شین کیو اشاره کرد که به رنگ قرمز لاکی می باشد. پارک ملی یکی دیگر از جاذبه های نیکو محسوب می‌شود. در این پارک چشم اندازی از مناطق کوهستانی، دریاچه ها و آبشار ها را می توان مشاهده نمود. در بسیاری از پیاده روهای این پارک میمون های وحشی را می توانید ببینید. پاییز برای دیدن شهر نیکو زمان مناسبی است

مهمترین مراکز خرید ژاپن

در این بخش برخی از مراکز خرید شهر توکیو را بررسی می‌کنیم. اطلاعات در این زمینه برای افرادی که می‌خواهند با تور ژاپن سفر کنند مناسب و ایده آل است.

 مرکز خرید شین جوکو

این مرکز خرید از پرتراکم ترین و شلوغ ترین مناطق خرید در شهر توکیو می باشد. در این منطقه پارک بزرگی وجود دارد. می توانید مغازه های بی شماری را در این منطقه مشاهده کنید. در این منطقه هم می ‌توان تفریح کرد و هم به خرید ایده آل و مناسب دست یافت.

 مرکز خرید شیبویا

در تقاطع شیبویا فراوانی مغازه به قدری می باشد که آن را به شلوغ‌ ترین چهارراه توکیو تبدیل کرده است. بسیاری از فروشگاه ها چند طبقه در این تقاطع وجود دارند. اجناس ارائه شده در شیبویا بسیار متنوع می باشد. برندهای مختلفی در این تقاطع وجود دارند.

 مرکز خرید گینزا

از مناطق خرید فوق العاده و شیک در شهر توکیو مرکز خرید گینزا می باشد. بسیاری از برندهای مطرح جهانی را می توانید در مرکز خرید گینزا مشاهده کنید. مجتمع های فراوانی در نزدیکی این مرکز خرید وجود دارند.

بازار های محلی ژاپن

معمولا در کشورهای جنوب شرقی آسیا طوری برنامه ریزی شده است که علاوه بر وجود مراکز بزرگ و لوکس خرید بازارهای محلی نیز در شهرهای بزرگ و کوچک این کشور فعالیت داشته باشند. در سفر با تور ژاپن با این بازارها مواجه می شوید یا اگر مواجه نشدید دانستن اطلاعاتی در این زمینه به شما کمک فراوانی می کند. یکی از بازارهای خیابانی یا بازارهای محلی آمه یوکو می باشد.

 این بازار که یکی از بازارهای محلی و معروف شهر توکیو می باشد در نزدیکی مترو پوانو قرار دارد. به قدری جمعیت در این بازار محلی زیاد است که نمی توان به راحتی در آن قدم زد. اگر می خواهید اجناس متنوعی را خرید کنید حتماً به این بازار بروید. در این بازار انواعی از کیف و لباس و لوازم تزیینی وجود دارد. ادویه‌های این بازار نیز زبانزد می باشند. اگر می خواهید با خود سوغاتی بیاورید حتماً به بازار یوکو بروید. به شما پیشنهاد می شود که دیدن این بازار را در سفر با تور ژاپن از دست ندهید.

سایر تورها :

تور گلاسگو

اگر قصد دارید به گلاسگو سفر کنید تور گلاسگو را می توانید رزرو نمایید. این شهر در بریتانیا و ایرلند از نظر جمعیت توانسته است

مطالعه »
جاذبه های گردشگری شانگهای

تور شانگهای

برای شرکت در تور شانگهای باید در خصوص این شهر اطلاعاتی را کسب نمایید. نام برترین جاذبه های گردشگری این شهر چین نیز در ادامه

مطالعه »
مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا یکی از مقصدهای گردشگری بسیار پرطرفدار در ترکیه است که چند صباحی است به قطب گردشگری دنیا تبدیل شده است. قطعا این میزان

مطالعه »
آشنایی با کشور هند

تور هند

کشور هند از دسته کشورهایی است که اگر هزاران بار نیز به آن با تور هند سفر کنید باز هم از دیدن بخش های مختلف

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند