تور مادرید

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

بهترین زمان برای سفر با تور مادرید

کشور اسپانیا یکی از کشور های توریست پذیر و جذاب برای گردشگران می باشد. شهر مادرید اسپانسا به عنوان پایتخت کشور اسپانیا دارای جاذبه های گردشگری متنوعی می باشد. رزرو تور مادرید فرصت مناسبی برای گردشگران سراسر دنیا است تا از جاذبه های بی شما تاریخی شهر مادرید بازدید کنند. همچنین آب و هوای معتدل و مطلوب این شهر یکی دیگر از جذابیت های تور مادرید می باشد. در اینجا به نکاتی در مورد تور مادرید و جذابیت های آن بیان می کنیم.

آشنایی با شهر مادرید

کشور اسپانیا در جنوب غربی قاره اروپا قرار داشته و عضو کشور های اتحادیه اروپا می باشد. کشور اسپانیا با مساحت در حدود 504 هزار کیلومتر مربع 50 امین کشور از لحاظ وسعت در دنیا می باشد. این کشور با کشور هایی همچون فرانسه، پرتغال، آندورا، جبل الطارق و مراکش هم مرز می باشد. این کشور همچنین دارای مرزهایی با اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه می باشد. کشور اسپانیا دارای جمعیتی در حدود 50 میلیون نفر می باشد. شهر مادرید به عنوان پایتخت کشور اسپانیا یکی از شهر های مهم و تاثیر گذار در صنعت این کشور می باشد. صنعت کشور اسپانیا با توجه به موقعیت این کشور در میان کشور های صنعتی اروپایی دارای تاثیر صنعتی به سزایی در قاره اروپا و جهان است.

کشور اسپانیا یکی از کشور های توسعه یافته دنیا است که از لحاظ صنعت های مختلف جزو کشور های پیشرو قاره اروپا می باشد. این کشور دارای صنایع پیشرفته و متنوعی می باشد که از جمله آن می توان به صنایع مرتبط با اتومبیل و پارچه بافی اشاره کرد. کشور اسپانیا همچنین دارای منابع گسترده ای در زمینه فلزات است که نیاز این کشور را به واردات بسیار کم کرده است. با توجه به قرار گرفتن این کشور در منطقه یورو واحد پولی این کشور یورو می باشد. با توجه به شرایط اقتصادی مطلوب این کشور مردم اسپانیا دارای سطح بالایی از زندگی می باشند. مالیات تعلق گرفته به اجناس مختلف در کشور اسپانیا بین 7% تا 33% می باشد.

آشنایی با شهر مادرید

فرهنگ مردم شهر مادرید

دانستن فرهنگ و آداب و رسوم مردم هر شهر و کشوری به ایجاد سفری دلنشین به شما کمک کند. مردم اسپانیا مردمی خونگرم و مهمان نواز هستند که همواره شرایط مناسبی را برای مهاجران و گردشگران خارجی ایجاد می کنند. اکثریت مردم کشور اسپانیا دارای مذهب کاتولیک می باشند البته تعداد نسبتا زیادی از مهاجران کشور اسپانیا دارای مسلمان و یهودی هستند. قسمت اعظم دیگر این کشور بدون مذهب می باشند. دانستن مقداری زبان اسپانیایی به ایجاد ارتباط با مردم شهر مادرید کمک می کند. تور مادرید یکی از بهترین فرصت ها برای ایجاد ارتباط با مردم و شناخت فرهنگ مردم این شهر می باشد.

شرایط آب و هوایی این شهر

آب و هوا کشور اسپانیا بسیار متفاوت و متنوع می باشد. آب و هوای شما کشور اسپانیا نسبت به جنوب این کشور تفاوت می کند. آب و هوای شهر مادرید به صورت کلی گرم و خشک می باشد. دمای هوا در ماه جولای به طور میانگین در حدود 29 درجه سانتی گراد می باشد. این میانگین دمایی در ماه سپتامبر در حدود 24 درجه سانتی گراد است. شهر مادرید در زمستان دارای آب و هوایی سرد و خشک می شود اما با توجه به کاهش تعداد گردشگران میزان قیمت ها نیز پایین می آید. دمای هوا در سرد ترین حالت در مادرید به 1 درجه سانتی گراد می رسد.

خوراک‌های محلی شهر مادرید

شهر مادرید یکی از مقاصد اصلی تور های گردشگری تور مادرید می باشد. این شهر دارای تنوع غذایی بسیار زیادی می باشد. اغلب غذا های شهر مادرید دارای گوشت و سبزیجات مخصوص می باشد. از جمله جذابیت های تور مادرید چشیدن طعم غذا های خوشمزه این شهر می باشد. کوسیدو مادریلینو از غذا های معروف شهر مادرید است که از انواع سبزیجات، نخود فرنگی و گوشت تهیه می شود. از دیگر غذا های محبوب مادریدی ها می توان به پایلا، تاپاس و فابادا اشاره کرد. تاپاس از جمله غذا های خوشمزه و ارزان قیمت شهر مادرید می باشد.

سیستم حمل‌ و نقل عمومی شهر مادرید

شهر مادرید دارای حمل و نقل درون شهری بسیار مناسبی  می باشد. این شهر دارای چندین خط مترو، تراموا و اتوبوس می باشد. هزینه حمل و نقل با تاکسی در این شهر بالا می باشد. تاکسی های شهر مادرید به ازای هر 3 کیلومتر 5 تا 7 یورو از مسافر می گیرند. بلیط تک سفره مترو مادرید در حدد 1.5 یورو می باشد. اگر از بلیط های الکترونیکی استفاده کنید هزینه هر سفر شما بسیار پایین می آید. این بلیط ها هم در اتوبوس و هم در قطار قابل استفاده می باشند. دوچرخه سواری از جمله موارد رایج در شهر مادرید می باشد.

یکی از نکات مهم در سفر با تور مادرید امکان بازدید از شهر های مختلف اسپانیا در کنار پایتخت می باشد. کشور اسپانیا در حالت کلی دارای سیستم حمل و نقل ریلی بسیار پیشرفته ای می باشد. این سیستم پیشرفته از شهر های مختلفی مانند سویل، بارسلون و مالاگا رد می شود. این شهر ها در کنار مادرید از جمله مهمترین مقاصد گردشگری در اسپانیا می باشند. علاوه بر قطار اتوبوس های کشور اسپانیا آماده حمل و نقل گردشگران در مسافت های کوتاه هستند. توصیه می شود برای مسافرت در مسیر های طولانی از قطار یا هواپیما استفاده کنید.

تور مادرید

تور مادرید یکی از تور های مهم و جذاب در کشور ایران و در سراسر دنیا می باشد. وجود جاذبه های گردشگری تاریخی و تفریحی زیاد در کنار آب و هوای معتدل از جمله اصلی ترین عوامل رونق صنعت گردشگری این شهر می باشد. تور مادرید متناسب با خدما ارائه شده می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. این امکانات در تور مادرید می تواند حالت های مختلفی داشته باشد. این امکانات شامل کیفیت محل اقامت، پرواز مستقیم یا غیر مستقیم، حمل و نقل فرودگاهی و لیدر فارسی زبان می باشد. تور مادرید روشی مناسب برای سفر راحت و با آرامش به شهر مادرید می باشد. داشتن برنامه سفر یکی از موارد مهم در تور مادرید می باشد تا فرصت کافی برای بازدید از تمام نقاط گردشگری این شهر وجود داشته باشد.

اخذ ویزای توریستی کشور اسپانیا به صورت شخصی به مدارک خاصی نیاز دارد. البته در تور مادرید اخذ ویزا توریستی بر عهده آژانس مسافرتی ارائه دهنده تور می باشد. برای سفر به صورت شخصی شما باید به یکی از سفارت های کشور اسپانیا مراجعه کنید. مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا عبارتند از فرم تکمیل شده ویزای توریستی اسپانیا، 3 قطعه عکس از متقاضی در ابعاد مناسب، کپی و اصل تمام صفحات گذرنامه، ارائه مدارک لازم جهت استطاعت مالی، گردش حساب بانکی به نام متقاضی و ارائه بلیط پرواز به اسپانیا و محل اقامت می باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور مادرید

معمولا کشور اسپانیا در فصل ها بهار و پاییز دارای آب و هوای مناسب تری می باشد. بهترین زمان برای تور مادرید فصل های بهار و پاییز می باشد. البته در بازه بین ماه های اکتبر تا نوامبر بارش های شدیدی در کشور اسپانیا رخ می دهد. اما به طور کلی این دو فصل یکی از شلوغ ترین و بهترین فصل ها برای بازدید از شهر مادرید می باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور مادرید

اطلاعات پرواز تهران به مادرید

پرواز تهران به مادرید یکی از پرواز هایی است که به سختی در ایران یافت می شود. این پرواز در تور مادرید به صورت مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد. طول پرواز تهران به مادرید به صورت مستقیم در حدود 6 ساعت می باشد. البته برای پرواز های غیر مستقیم باید فاصله تهران تا شهر مورد نظر را نیز در نظر بگیرید. ایرلاین های اطراف کشور ایران مانند ترکیش ایرلاینز و قطر ایرویز از جمله پرواز های پر طرفدار می باشند. با توجه به بالا رفتن قیمت این بلیط در زمان های شلوغ سال سعی کنید بلیط پرواز را از قبل رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری و توریستی شهر مادرید

شهر مادرید از قرن 16 ام میلادی تا به امروز پایتخت کشور اسپانیا است. تور مادرید امکان بازدید از تمام جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر را برای شما فراهم می کند. در اینجا به چند مورد از جاذبه های گردشگری برای بازدید تور مادرید اشاره می کنیم.

فواره سیبلس (Fuente de Cebeles)

یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری برای تور مادرید فواره سیبلس می باشد. این فواره زیبا که توسط فرانسیسکو گوتیرز و روبرتو میچل طراحی شده از جمله نماد های زیبا شهر مادرید است.

کلیسای سن فرانسیسکو (Basilica de San Francisco)

این کلیسای زیبا در قرن 18 ام میلادی ساخته شده و یکی از بناهای گنبدی شکل و زیبای شهر مادرید می باشد. نقاشی ها و آثار هنری جذاب و مهمی در این کلیسا به نمایش در آمده است.

سن آنتونیو دلا فلوریدا (San Antonio de la Florida)

این اثر زیبای تاریخی یکی از اماکن مقدس و منحصر به فرد از لحاظ طراحی در شهر مادرید می باشد. این کلیسا هر ساله میزبان جشنواره سالیانه سنت آنتونی می باشد. طراحی داخلی و معماری خاص این بنا چشم بینندگان را به خود جلب می کند.

پارک بوین ریترو (Buen Retiro Park)

این پارک یکی از نقاط آرامش بخش و جذاب شهر مادرید است. این پارک محل مناسبی برای بازدید تور مادرید است. پارک بوین ریترو در مرکز شهر مادرید قرار داشته و با توجه به شلوغی اطراف آن محل مناسبی برای دوری از هیاهو و شلوغی اطراف می باشد. این پارک دارای یک استخر زیبا و همچنین باغ های گل سرخ فراوانی می باشد.

دروازه خورشید (قلب شهر مادرید) (Puerta del Sol)

یکی از مناطق گردشگری شهر مادرید که دارای جذابیت های خاص خود است. این میدان بزرگ با توجه به گفته بسیاری از افراد هم تراز با طلوع خورشید در شهر مادرید می باشد. این میدان نقطه مبدا برای حرکت بسیاری از اتوبوس ها و قطار های شهر مادرید می باشد.

میدان اصلی (Plaza Mayor)

میدان اصلی شهر مادرید که مرکز تجارت و زندگی اکثر ساکنین شهر مادرید می باشد. این میدان زیبا در قرن 17 ام میلادی ساخته شده و امروزه مکان مناسبی برای برگزاری رویداد های مهم و جشن های پادشاهی می باشد.

کاخ سلطنتی (Royal Palace)

این کاخ زیبا برای بازدید تور مادرید بسیار مناسب است. این کاخ در قرن 18 ام میلادی ساخته شده است و یکی از بنا ها با طراحی های خاص می باشد.بنای داخلی این کاخ از سنگ های گرانیت و تزیینی با ارزشی ساخته شده است. محیط سرسبز اطراف این کاخ از جمله ویژگی های خاص این کاخ سلطنتی می باشد.

موزه پرادو (Prado museum)

این موزه یکی از بهترین موزه های قاره اروپا می باشدو به عنوان رقیب اصلی موزه لوور فرانسه شناخته می شود. این موزه محل نمایش بیش از 5000 نقاشی مختلف از هنرمندان اسپانیایی و غیر اسپانیایی می باشد. این موزه محل مناسبی برای گردش و بازدید تور مادرید می باشد.

معبد دیباد (Temple of Debod)

این اثر تاریخی یکی از آثار قدیمی و با ارزش شهر مادرید است. این معبد در سال 1968 از طرف کشور مصر به عنوان هدیه به پادشاه اسپانیا تحویل داده شده است. این معبد قدیمی در پارک مونتانیا قرار داشته و محل مناسبی برای بازدید گردشگران می باشد.

جاذبه های گردشگری و توریستی شهر مادرید

سوغات تور مادرید

از جمله جاذبه های سفر به هر شهر و کشوری خرید سوغات آن کشور می باشد. کشور اسپانیا نیز از جمله کشور های با قدمت اروپا است که دارای صنایع دستی و سوغات مختلفی می باشد. دو مورد از مهمترین برند های پوشاک دنیا در کشور اسپانیا قرار دارد. برند زارا و منگو از جمله این برند ها می باشد. در کنار برند های مختلف پوشاک و کیف صنایع دستی و فرهنگی مختلفی در شهر مادرید وجود دارد. از جمله سوغات معروف این شهر می توان به مجسمه های لادرو، عروسک های چوبی تورو، مروارید های ماجورکا و روغن زیتون اشاره کرد.

مراکز خرید مهم تور مادرید

یکی از جذابیت هر شهر و کشوری بازار ها و مراکز خرید مهم آن کشور است. تور مادرید امکان بازدید از بازار ها و مراکز خرید مهم این شهر را برای شما فراهم می کند. شهر مادرید دارای بازار های متنوع و مدرنی می باشد. یکی از بازار های مهم شهر مادرید بازارچه‌ی الاسترو می باشد. این بازار محل مناسبی برای خرید ارزان و به صرفه می باشد. یکی دیگر از مناطق مهم شهر مادرید محله کوئکا می باشد. این منطقه محل مناسبی برای خرید کفش های اصیل و با کیفیت اسپانیایی می باشد. قیمت این محصولات متناسب با کیفیت شان متغیر می باشد. از جمله برند های معروف کشور اسپانیا می توان به برند های بین المللی زارا و منگو اشاره کرد. از مراکز خرید معروف شهر مادرید می توان به دریم پالاس، ای بی سی، زانادو و ال کورت اینگلز اشاره کرد.

سایر تورها :

جاذبه های گردشگری و تفریحی چابهار

تور چابهار

خوش بختانه به لطف تبدیل شهر چابهار به منطقه آزاد و رونق اقتصادی در این منطقه، مردم زیادی تور چابهار را برای مسافرت و گذراندن

مطالعه »
بهترین جاذبه های دیدنی جزیره لنکاوی

تور لنکاوی

جزیره لنکاوی از جزیره های بسیار معروف مالزی است که در قطعا در لیست برنامه افرادی که قصد سفر با تور لنکاوی را دارند قرار

مطالعه »
 مراکز دیدنی در تور سنگاپور

تور سنگاپور

 کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. این کشور از جزایر فراوانی تشکیل شده که در سفر با تور سنگاپور  می توانید از این

مطالعه »
آشنایی با شهر بروکسل

تور بروکسل

برای سفر به بروکسل و تور بروکسل بهتر است این شهر را به خوبی بشناسید. اثرات چند فرهنگ داشتن جمعیت بروکسل ، منجر به پدید

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند