تور انگلیس

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دیدنی های تفریحی و تریستی تور انگلیس

به تور انگلیس خوش آمدید. کشور انگلیس از کشورهای تاریخ دار اروپا می باشد و شاید برای کسانی که به تاریخ علاقه دارند تور انگلیس در اروپا یکی از بهترین گزینه ها باشد. شاید اولین نکاتی در تاریخ در مورد انگلیس پیدا می شود حمله رومی های 50 سال قبل از میلاد به این کشور می باشد که با شکست مواجه شد و بعد ها در سال 43 میلادی دوباره این حمله صورت گرفت و این حمله باعث شد انگلستان به قلمرو رومی ها اضافه شود. بعد از فروپاشی امپراطوری روم این کشور به صورت مستقل در آمد. در دوران رنسانس انگلستان شروع به تقویت نیروی دریایی خود کرد و اکتشافات خود را در سرزمین های مغرب شروع کرد.

آشنایی با کشور انگلستان

حکومت انگلستان به صورت پادشاهی (سلطنت مشروطه یا نظام پارلمانی) می باشد به این صورت که یک نفر پادشاه یا ملکه در صدر این حکومت است و امور اجرایی به عهده نخست وزیر می باشد که نخست وزیر باید تشکیل کابینه داده و تمامی اعضای سیاسی و اجرایی کشور را معرفی نماید. انگلستان دارای یک قانون اساسی پادشاهی متحد می باشد که تمامی قوانین کشور از آن پیروی می کنند و نخست وزیر و ملکه موظف هستند مطابق با این قانون اساسی حکمرانی کنند.

کشور انگلستان جزء پر جمعیت ترین کشور های اروپا حساب می شود این کشور در سال 2018 دارای جمعیتی معادل 66 میلیون و 477 نفر می باشد که در اروپا چهارمین مقام را دارد، کشورهای روسیه، آلمان و ترکیه در مقام های اول تا سوم هستند. رشد جمعیت در این کشور نیز بسیار پایین است و پیش بینی می شود نهایتاً در سال 2030 این کشور دارای جمعیتی معادل 70 میلیون و 578 هزار نفر باشد.

آشنایی با کشور انگلستان

فرهنگ و زبان مردم انگلیس

در کشور انگلستان زبان بیشتر مردم انگلیسی می باشد که زبان رسمی کشور نیز می باشد، ولی در نواحی خاصی از این کشور مردم به زبان های گوناگون از جمله ویلزی و اسکاتلندی و علی الخصوص زبان بومی اسکاتلندی صحبت می کنند که تنوع زبانی جالبی را در این کشور تولید کرده است.

در کشور انگلستان مردم دارای دین های متفاوتی هستند و همین نکته شاید برای مردم بسیار جالب باشد که در تور انگلیس شرکت کنند تا با ادیان مختلف آشنا شوند. طبق آماری 71 درصد از مردم انگلستان دارای دین مسیحی هستند و اکثر این جمعیت نیز دارای مذهب پروتستان می باشند. تقریباً سه درصد از جمعیت انگلستان مسلمان می باشند که حدوداً جمعیتی معادل یک و نیم میلیون است، باقی دین ها و مذاهب هم بقیه این درصد ها را تشکیل می دهند که از میان این دین ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: حدوداً یک میلیون پیرو دین پهندی هستند، 560000 هندو، 340000 سیک و …

آب و هوای کشور انگلستان

انگلستان دارای آب و هوایی ناپایدار می باشد، در این کشور بسیار باران می بارد و این شاید تنها نکته ای است که بسیاری از مردم درباره آب و هوای انگلیس شنیده اند. انگلیس در بسیاری از مواقع دارای آب و هوای بسیار مناسب می باشد ولی تنها نکته غیر قابل پیش بینی بارش باران می باشد که مختص به یک فصل نیست و در طول سال همواره امکان بارش باران وجود دارد بنابراین همواره باید لباس مناسبی را همراه خود داشته باشیم.

در تابستان متوسط دما درانگلستان بین 9 تا 18 درجه سلسیوس می باشد و برخی اوقات در یک موج گرما این دما به به 30 درجه سلسیوس نیز می رسد. در زمستان این متوسط دما به 2 تا 7 درجه سلسیوس می رسد اما این متوسط دما گاهی به فقط کمی کمتر از صفر درجه می رسد. در کل در مناطق مختلف انگلستان شاهد متوسط دما و آب و هوای مختلفی هستیم و با وجود این تنوع آب و هوایی تور انگلیس شاید یکی از بهترین تور های ممکن برای توریست ها باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور انگلیس

علاقه مندان به تور انگلیس بسیار مایلند بدانند که بهترین زمان ممکن برای رفتن به تور انگلیس چه زمانی است؟ در جواب باید گفت تور انگلیس از آن جایی که در طول سال همواره برقرار است باید به دنبال زمانی باشیم که بهترین آب و هوا و کمترین جمعیت در انگلیس باشند که با توجه به این شرایط ماه های می، ژوئن و سپتامبر بهترین زمان برای رفتن به تور انگلیس می باشد که می توان بیشتری لذت را در این کشور برد. در ماه های ژولای و آگوست انگلیس در گرم ترین فصل خود به سر می برد و برای رفتن به تور انگلیس شاید بتوان این ماه ها را بدترین زمان دانست.

شاید شما هم مانند تمامی کسانی که به تور انگلیس می روند این سوال را داشته باشید که بهترین منطقه انگلیس کجاست. آب و هوا و شرایط دمایی در غرب انگلستان بسیار مطلوب تر و متعادل تر و مرطوب تر از شرق این کشور می باشد بنابراین برای ایرانیانی که به این کشور سفر می کنند غرب این کشور گزینه بهتری نسبت به شرق آن جاست، مرطوب ترین منطقه انگلستان شمال غربی این کشور می باشد، مناطق شمالی این کشور در فصل زمستان اصلاً گزینه مناسبی برای تور انگلیس نیست چرا که دارای زمستان های سخت با بارش برف شدید می باشد، جنوب شرقی انگلستان نیز دارای گرم ترین آب و هوا و بهترین مکان برای تور انگلیس می باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور انگلیس

اطلاعات پرواز تور انگلیس

در طول هفته سه پرواز از تهران به مقصد لندن انجام می شود که در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 9 شب می باشد، این پروازها از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه لندن می باشد. همچنین پروازهای برگشت نیز در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنجشنبه و در ساعت 17 انجام می شود. این ساعات گاهی اوقات به دلیل مشکلات فنی مقداری عقب می افتد.

غذاهای معروف در کشور انگلیس

بسیاری از کسانی که تور انگلیس را رفته اند این واقعیت را اعتراف کرده اند که در طول تور انگلیس نتوانسته اند از خوردن غذاهای لذیذ انگلیسی خودداری کنند، غذاهای سنتی این کشور از تنوع و تعدد زیادی برخوردارند، آشپزی در انگلستان محبوبیت و شهرت بسیاری دارد و شاید این یکی از دلایل غذا های لذیذ این کشور می باشد. رست بیف، پودینگ یورک شر و چیپس و ماهی، چیکن، پودینگ ها و انواع کیک ها از غذاها و خوراکی هایی هستند که پیشنهاد می کنیم حتماً در طول تور انگلیس یک بار آن ها را بچشید. نکته ای که شاید برایتان جالب باشد و بخواهید در تور انگلیس آن را ببینید این است که انگلیس بیش از 700 نوع پنیر تولید می کند که هر کدام طعم خاصی را می دهند.

دیدنی های تفریحی و تریستی تور انگلیس

دهکده گرینویچ

شاید کمتر کسی باشد که تا به حال اسم گرینویچ به گوشش نخورده باشد این دهکده که در انگلیس واقع است و در غرب نیویورک سیتی می باشد، نام این دهکده در واقع انگلیسی شده یک کلمه هلندی می باشد که به معنی منطقه سبز می باشد. دلیل معروفیت و جاذبه گردشگری بودن این دهکده در تور انگلیس این می باشد که این دهکده نصف النهار مبدأ می باشد کره زمین را به دو قسمت شرق و غرب تقسیم می کند.

دانشگاه آکسفورد

بیشتر لذت تور انگلیس به دلیل بازدید از دانشگاه آکسفورد می باشد این دانشگاه قدمتی بسیار طولانی دارد و با ساکسون انگلستان باز می گردد و قدیمی ترین دانشگاه انگلیسی زبان ها می باشد که مربوط به قرن 12 می باشد، همچنین شهر آکسفورد که دانشگاه در این شهر واقع شده است مرکز شهرستان آکسفورد، شایر است، این شهر علاوه بر دانشگاه دارای یک سری قلعه های قدیمی می باشد که برای توریستانی که در تور انگلیس شرکت می کنند بسیار جالب و دیدنی است.

شهر لندن

به جرئت می توان گفت هیچ توریستی وجود ندارد که در تور انگلیس شرکت کرده و از شهر لندن بازدید نکند، کسانی که در تور انگلیس شرکت می کنند معمولاً اولین جایی که برای تفریح و بازدید انتخاب می کنند لندن می باشد مخصوصا ایرانی ها چرا که مقصد اولیه پروازها از ایران لندن می باشد. هیچ توصیفی در وصف لندن را نمی توان مبالغه یا دروغ دانست. این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای انگلیس می باشد و تاریخی بسیار پربار دارد، تاریخ این شهر را می توان از کلیسای وستمینستر تا کاخ باکینگهام دانست و همین دو مورد برای توصیف این شهر کافیست، این شهر پر است از نوستالژی هایی که برای خیلی ها جذاب است از سوار شدن در اتوبوس دو طبقه قرمز رنگ تا اجرای تئاتر زنده در کنار خیابان ها و خرید از نایتسبریج.

دیدنی های تفریحی و تریستی تور انگلیس

بهترین مراکز خرید انگلیس

انگلستان یکی از کشورهای چند فرهنگی می باشد که دارای تعداد زیادی مراکز خرید بین المللی است و بهترین مکان برای کسانی است که در خرید دچار وسواس هستند، این کشور بیش از 40 هزار مرکز خرید دارد که این فرصت را به کسانی که در تور انگلیس شرکت کرده اند می دهد تا بتوانند هر آن چه که می خواهند را خریداری کنند. اگر به دنبال بوتیک ها و فروشگاه های تخصصی هستید تا با دست پر از تور انگلیس باز گردید بهترین مکان برای پیدا کردن چنین فروشگاه هایی شهر لندن می باشد لندن بزرگترین مرکز مد در کل انگلیس است و دارای چندین مرکز خرید بزرگ و بین المللی که در سرتاسر جهان مشهور است، می باشد. در ادامه به معرفی چند مرکز خرید بزرگ در انگلیس می کنیم تا از تور انگلیس خود نهایت استفاده را برای خرید انجام دهید.

خیابان آکسفورد

این خیابان یکی از بزرگترین خیابان های شهر لندن می باشد که هر روزه میزبان بسیاری از مردم سراسر جهان می باشد که به تور انگلیس آمده اند، این خیابان بدون شک اولین مرکز خرید بزرگ در سرتاسر انگلستان می باشد. کسانی که در تور انگلیس شرکت می کنند حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشند می توانند ساعت ها در این خیابان به گشت و  گذار پرداخته و از دکوراسیون های این خیابان بازدید کنید. بی شک این خیابان یکی از پر بازدیدترین مکان های انگلستان می باشد.

مرکز خرید وست فیلد استراتفورد سیتی

راهنمایان تور انگلیس بدون شک مرکز خرید وست فیلد استراتفورد سیتی را برای خرید به شما معرفی می کنند این مرکز خرید وسعتی به اندازه 175 هزار متر مربع دارد و سومین مرکز خرید بزرگ انگلیس می باشد، صاحب این مرکز خرید یک شرکت استرالیایی می باشد که به دلیل استقبال بی نظیر کسانی که در این تور گردشگری شرکت می کردند، از این مرکز خرید سود بسیاری کرده است. تور انگلیس بدون رفتن به این مرکز خرید واقعاً لذتی ندارد. در این مرکز خرید از یک سیستم برق نوین استفاده شده است که با حرکت عابرین و توسط انرژی حرکتی آن ها نیروی برق تولید می شود.

همچنین در کنار این مرکز خرید دو هتل ، چندین رستوران لوکس و 300 فروشگاه بین المللی وجود دارد که مسافرانی که در این مرکز خرید به گشت و گذار پرداخته اند می توانند اوقات استراحت خود را در این محل ها بگذرانند، رستوران های این مرکز خرید از چندین کشور مختلف هستند و تنوع غذایی بسیار متنوعی که دارند باعث شده است تا بسیاری از توریست ها فقط برای خوردن غذاهای لذیذ به این مرکز خرید مراجعه کرده و از خوردن یک غذای جدید لذت کافی را ببرند.

مرکز خرید وست فیلد لندن

مرکز خرید دیگری که متعلق به همان شرکت استرالیایی می باشد که در سال 2008 در غرب لندن افتتاح شد و خیلی زود توانست خود را به یکی از بهترین مراکز خرید در لندن و حتی در کل انگلیس تبدیل کند. این مرکز خرید ششمین مرکز خرید بزرگ در سراسر انگلیس می باشد که برای توریست ها بسیار جالب  و دیدنی است. مساحت قسمت تجاری این فروشگاه چیزی حدود 150 هزار متر مربع می باشد و 255 فروشگاه در آن جا گرفته اند که این فروشگاه از 16 کشور مختلف هستند. همچنین در این مرکز خرید چند بانک، سالن سینما، یک سینمای سه بعدی بسیار جالب، رستوران های متنوع، آرایشگاه های بسیار شیک و مجلسی، آتلیه های عکاسی و … وجود دارد.

سایر تورها :

آشنایی با شهر استکهلم

تور استکهلم

شهر استکهلم پایتخت سوئد، جاذبه­ های دیدنی بسیاری دارد. با انتخاب تور استکهلم برای تعطیلات می ­توانید بهترین لحظات عمر خود را تجربه کنید. چرا

مطالعه »
دیوار شهر سئول

تور سئول

چند سالی است که تور سئول طرفداران بسیاری در بین مردم کشورمان پیدا کرده است. سئول سومین کلان شهر دنیا و پایتخت کره جنوبی است.

مطالعه »
آشنایی با جزیره موریس

تور جزیره موریس

جزیره موریس جزیره زیبایی هاست به همین دلیل تور جزیره موریس همیشه از سراسر دنیا مسافرانی را به سوی خود جذب کرده است، موریس از

مطالعه »
آشنایی با شهر پنانگ

تور پنانگ

می توان گفت یکی از پر درخواست ترین تور ها تور پنانگ می باشد. این تور همواره مورد توجه ایرانیان بیشماری قرار گرفته است و

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند