پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

عناوین مهم این نوشته

آخرین نوشته در مورد ویزا

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از نوع کار و تجارت

برای سفر به کشورهای مختلف راهی بجز اخذ ویزا ندارید. آمریکا از دسته نقاطی است که اخذ ویزا برای آن کمی دشوار به نظر می رسد. شما می توانید پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا خود را به تیم های متخصص ما بسپارید. امروز قصد داریم در خصوص هزینه و مراحل اخذ پیکاپ صحبت کنیم.

اخذ ویزای آمریکا

به طور کلی برای اخذ ویزا برای سفر به کشور خاصی باید یک سری اصول طی شود. در ابتدا باید مدارک لازم تهیه شود و وقت سفارت گرفته شود. مدارک به تنهایی ارزشی نخواهد داشت و شما باید خود را برای روز مصاحبه و همینطور پاسخ به سوالات آماده کنید در چنین شرایطی دو موقعیت پیش خواهد آمد:

سفارت مورد نظر در کشور خودتان است و می توانید طبق تاریخ و زمان اعلام شده خودتان را به سفارت برسانید. اگر چنین شرایطی فراهم شد که باید به شما تبریک گفت، در واقع حداقل توانسته اید پیگیری های کارهای خود را با صرف انرژی کمتری انجام دهید.

گاه دیده می شود که برای مصاحبه و اخذ ویزا باید به کشور دیگری که کشور واسطه نامیده می شود سفر کنید، مبرهن است که در چنین شرایطی نیاز به صرف هزینه و همینطور زمان زیادی دارد. گاه دیده می شود که برای طی شدن مراحل مورد نظر نیاز دارید که زمان زیادی را در کشور واسط بمانید. در نهایت تنها کاری که می ماند الصاق ویزا به پاسپورت و دریافت آن است. پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا به کمک شما خواهد آمد.

اخذ ویزای آمریکا

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

در صورتی که در دسته دوم قرار گرفته باشید بهترین روش برای شما استفاده از یک کارگزار است. در چنین شرایطی دیگر نیاز به مراجعه حضوری ندارید. شما می توانید با انتخاب یک کارگزار قابل اعتماد و همینطور ارائه پاسپورت هزینه های خود را به حداقل برسانید. پیکاپ روشی ارزان و مطمئن است.

صرفه جویی در چنین شرایطی سبب می شود تا بتوانید به سادگی به ویزای مورد نظر دست یابید. کارگزار شما بدون هیچ منع قانونی می تواند پاسپورت و همینطور مدارک شما را به کنسولگری ارسال کرده و طبق اصول و قانون صحیح اقدامات لازم را مبذول نماید. تا اینجای کار متوجه شدیم که پیکاپ ویزا و پاسپورت به معنی ارسال پاسپورت الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شخص است. هزینه پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا بسیار کمتر از اقدام شخصی است.

مراحل پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

به طور کلی شما در ابتدا باید فرم اخذ ویزا را از سایت دانلود کنید و به دقت بخش های مختلف آن را پر کرده و طبق ایمیل عرضه شده فرم تکمیل شده را ارسال کنید. در چنین شرایطی ایمیل تأیید برای شما ارسال شده و به طور دقیق مشخص می کند که برای چه تاریخی باید در سفارت حضور داشته باشید.

تا به اینجای شما تنها 50 درصد روند پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا را طی کرده اید 50 درصد دیگر مربوط به روز مصاحبه است در روز مصاحبه یا خود و یا کارگزار باید حضور به عمل آورد و سؤالاتی که پرسیده می شود به درستی پاسخ دهد.

در روز مصاحبه بهتر است نیم ساعت قبل از ساعت اعلام شده حضور به عمل آورید به این ترتیب می تواند به میزان دقیق تری با خود ریلکس کنید و به سوالات احتمالی نیز فکر کنید. در نظر داشته باشید که پاسخ سوالات باید صریح و همینطور کوتاه باشد. هرگونه عدم شفاف سازی سبب می شود که از پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا دور شوید بنابراین در این زمینه صادق باشید و هدف از سفر خود را به طور دقیق شفاف سازی کنید.

مدارک شغلی پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

به طور کلی برای اخذ پیکاپ نیاز است که یک سری مدارک به درستی تهیه شود. در وهله اول باید پاسپورت شما شش ماه اعتبار داشته باشد. اصل و کپی ترجمه شده از پاسپورت شما نیاز است.

تمامی صفحات شناسنامه باید به طور دقیق ترجمه شود.

شما نیاز به سه قطعه عکس دارید، تصاویر گرفته شده باید طبیعی و مشابه به وضعیت فعلی شما باشد.

شما نیاز به ارائه سند ازدواج و طلاق نیز خواهید داشت. آقایان باید کارت پایان خدمت یا معافیت خود را عرضه کنند.

در پرونده شما باید صفحه تأییدیه تاریخ مصاحبه نیز وجود داشته باشد.

علاوه بر این مدارک نیاز به ارائه مدارک شغلی دارید، گواهی اشتغال به کار از دسته مدارکی است که باید در روز مصاحبه ارائه داده شود. در صورتی که به دنبال ویزای کار هستید برگه حکم کارگزینی یا بازنشستگی افراد باید عرضه شود.

ارائه فیش حقوقی از مسائل بسیار مهم برای اخذ ویزای کار آمریکا است.روزنامه رسمی و همینطور آگهی تغییرات و تصمیمات شرکت شما باید به طور دقیق ترجمه شود.کارت بازرگانی و پرسنلی هر فرد نیز به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

پروانه بهره وری در صورت وجود قطعاً ترتیب اثر داده می شود. پزشکان نیاز به ارائه پرونده طبابت داشته و مهندسین نیز باید پروانه سازمان نظام مهندسی عرضه کند. پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا تمامی موارد را تحت پوشش قرار می دهد.

مراحل پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

مدارک مالی پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

برای پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا  نیاز به ارائه یک سری مدارک مالی است. شما باید گردش شش ماهه حساب بانکی خود را عرضه کنید. نامه تمکن از دیگر مدارکی است که باید در پرونده شما قرار داده شود.

سند ملکی و یا وکالتی و همینطور برگه خرید سهام و اوراق مشارکت در بازار بورس جریان پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا را سرعت می بخشد. تأییدیه وقت سفارت را پرینت بگیرید و با خود به همراه داشته باشید.

تمامی مدارک برای پیکاپ باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. شما نیاز به دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ندارید و تنها مهر دارالترجمه کفایت می کند.شما نباید مدارک خود را شش ماه قبل از زمان مصاحبه ترجمه کنید در این صورت مدارک شما از اعتبار خارج می شوند.

انواع پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا

افرادی که به دنبال ویزای مهاجرت هستند باید 48 ساعت قبل از زمان مصاحبه وقت پزشکی بگیرند و یک سری معاینات پزشکی انجام دهند.ویزای آمریکا سه ماه اعتبار دارد و تنها همین دوره زمان دارید که برای سفر به آمریکا اقدام کنید. پیکاپ در سریعترین زمان ممکن را از دست ندهید.

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از نوع توریستی

ویزای توریستی آمریکا: این نوع ویزا همانطور که از اسمش پیداست برای سفرهای تفریحی و غیر کاری مورد استفاده قرار می گیرد. بر طبق قوانین ایالات متحده اجازه ورود و اقامت در این کشور تنها تا سقف 180 روز فراهم شده است. عموماً چنین ویزای با B1 و B2 برچسب گذاری می شود.

برای اخذ پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا به صورتی توریستی نیاز به دعوت نامه دارید در واقع چنین قانونی به طور صریح در قانون اخذ ویزای آمریکا دیده نمی شود اما قطعاً بدون داشتن دعوت نامه اخذ ویزا برای آمریکا دچار مشکل می شود. باید فردی از آمریکا دعوت نامه ای ارسال کند و به طور دقیق هدف از سفر شما را توضیح دهد، در چنین شرایطی از سوی افسر مصاحبه گر بهتر مورد تأیید خواهید گرفت.

بهتر است در دعوت نامه صحبت از شرایط سفر شما شود و به طور دقیق اشاره شود که مشکل مالی برای شما فراهم نخواهد بود به این ترتیب می توان گفت که پیکاپ برای شما کمی آسانتر خواهد بود و می توانید خود را در یک قدیمی سفر ببینید. پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا غیر ممکن نخواهد بود.

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از نوع کار و تجارت

ویزای کار آمریکا دارای یک سری اصول است که باید به طور دقیق بررسی شود. ایالت متحده هر ساله یک سری کارگران خارجی را جذب می کند. این سیاست بیشتر به دلیل رقابت آمریکا با سایر کشورها است. بر اساس چنین سیاستی ویزای کار آمریکا شامل چندین طرح مختلف می شود.

ویزای کار از نوع H2-B : آمریکا هم مانند سایر کشورهای اقتصادی بزرگ دنیا به تاجران آمریکایی اجازه می دهد که کمبودهای نیرو خود را با آوردن کارگران خارجی جبران کند. در چنین شرایطی کارگران خارجی می توانند برای اخذ پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا اقدام کنند.

ویزای کار از نوع H1-B: این ویزا از بهترین ویزاهایی است که از نوع غیر مهاجرتی اعلام شده است. این ویزا برای فارغ التحصیلانی است که می خواهند به آمریکا مهاجرت کنند. در چنین شرایطی یک سری شرکت های بزرگ امریکایی شرایطی برای تکمیل نیروی کارشان فراهم می کنند و باید به تیم های وارد شده حقوق پرداخت کنند. مدرک و شرایط استخدام هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. البته این ویزا به نسبت سایر ویزای دارای سرآمد سالانه کمتری است.

ویزای کار غیر مهاجرتی H1-C: این ویزا به هر بیمارستان آمریکایی و همینطور کلینیک یا دکترهای داروساز اجازه درخواست برای ورود می دهد. در واقع در چنین شرایطی یک سری پرستار جذب می شوند. پرستاران باید بتوانند واجد شرایط باشند. ساده ترین روش پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا ارتباط با تیم های مشاور ماست.

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از نوع دانشجویی

ویزای دانشجویی آمریکا عموماً از بهترین ویزاها برای سفر به آمریکا محسوب می شود. ایالت متحده پس از جنگ جهانی دوم طبق یک سری سیاست های مناسب توانست در زمینه مهاجرت برای تحصیل یک سری شرایط فراهم کند. برای ویزای دانشجوی به طور کلی چهار رده بندی متفاوت وجود دارد.

مبرهن است که هر یک از انواع ویزای دانشجویی آمریکا دارای رده بندی الفبایی خاص خود و همینطور حقوق ویژه و محدودیت خاص است.

ویزای دانشجویی J-1 : این ویزا مخصوص محققین و پژوهشگران است. طبق قانون مهاجرتی آمریکا محقق به فردی گفته می شود که دارای حداقل مدرک لیسانس باشد و در رشته فوق لیسانس به بالا در آمریکا بخواهد در یک موسسه تحقیقاتی مشغول به تحقیق شود و پس از پایان تحقیق مدرک فوق لیسانس وی اخذ شود.

ویزای دانشجویی M-1: این ویزا تنها برای دانشجویان پزشکی است. طبق قوانین پیکاپ دانشجویان خارجی که پذیرش از یکی از دانشگاه های آمریکا  دارند می توانند از طریق این نوع ویزا به آمریکا سفر کنند.

ویزای دانشجویی F-1 : اگر شما از دسته افرادی هستید که مشتاق به کسب علم و دانش هستید و می خواهید برای تحصیل به آمریکا سفر کنید این ویزا متعلق به شماست.

این ویزا برای افراد هیچ محدودیت سنی ایجاد نمی کند. افرادی که این ویزا را اخذ می کنند می توانند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز به امریکا بیاورند.

ویزای دانشجویی H-3:  افرادی که علاقمند هستند رشته خاصی را بیاموزند می توانند از این ویزا استفاده کنند. در این ویزا می تواند برای مدتی مشخص به آمریکا سفر کنید و پس از پایان دوره آموزش خود باز گردید. بنابراین برای اخذ پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا روش های مختلفی پیش روی شما قرار دارد.

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از نوع کار و تجارت

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از نوع سرمایه گذاری

تجارت و همینطور یک سری فعالیت های تجاری از دیگر موارد گنجانده شده در قوانین آمریکا محسوب می شود. ایالت متحده امریکا به شهروندان کشورهای مشخص برای ورود و سرمایه گذاری در کسب و کارهای موجود یک سری مجوز عرضه می کند.

یکی از انواع ویزای سرمایه گذاری آمریکا به این شکل است که هر فردی که با آمریکا داد و ستد می کند می تواند از آن برخوردار شود. به این معنی که شخص می تواند برای گسترش کار خود به همراه خانواده اش به آمریکا سفر کند.

نوع دیگر ویزای سرمایه گذاری برای افرادی که بیزنس خاصی دارند و می خواهند خود و خانواده شان به آمریکا سفر کند. در این نوع ویزا گردش مالی پر اهمیت است.

یکی دیگر از ویزاهایی که برای افرادی که از نظر مالی در موقعیت خوبی هستند ویزای E-2 است. در واقع بیزنسی در امریکا در وضعیت تأسیس شده قرار می گیرد و فردی می خواهد آن را خریداری کند می تواند از این ویزا استفاده کند. پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا دشوار نیست.

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا تکمیلی

ویزای پزشکی و همینطور ویزای ازدواج از دیگر ویزاهایی است که برای سفر به آمریکا عرضه می شود. در ویزای پزشکی فرد در شرایطی قرار دارد که تنها در بیمارستان های آمریکا و تحت شرایط خاص می تواند بهبود یابد اخذ چنین ویزایی معمولاً در سریعترین زمان ممکن عرضه می شود. ویزای ازدواج برای افرادی است که می خواهند از طریق ازدواج موقت و یا ثابت به آمریکا سفر کنند. پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا با هر هدفی به سادگی در دسترس شما قرار گرفته است کافیست بخواهید بهترین روش را انتخاب کنید.

سایر ویزاها :

ویزای عراق

ویزای عراق

شاید بسیاری از ما هنگام سفر به کشور خارجی نیازمند ویزا بوده ایم! باید گفت که درخواست ویزا برای اقامت در کشور خارجی، امری معمول

مطالعه »
دریافت ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا چگونه و با چه شرایطی صادر می شود؟ معمولاً برای سفر  با چه اهدافی ویزای ایتالیا صادر می شود؟ اگر قصد سفر به

مطالعه »
ویزای عمان

ویزای عمان

اگر شما هم از افرادی هستید که علاقه بسیار به سفر دارید و سالانه سفرهای زیادی به کشورهای معروف جهان، برای مقاصد تفریحی و گردشگری

مطالعه »
ویزای یونان

ویزای یونان

اگر شما به دنبال اقامت یا اخذ ویزای یونان هستید با ما در این مقاله همراه باشید تا از صفر تا صد ویزای یونان و

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند