تور ونکوور

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر ونکوور

در این مقاله می خواهیم به تور ونکوور بپردازیم اگر تصمیم گرفته اید در قالب تور ونکوور به این شهر زیبا سفر کنید تا آخر همراه ما باشید چرا که قصد داریم اطلاعات جامعی را در مورد تور ونکوور ارائه دهیم، داشتن اطلاعاتی جامع قبل از تور ونکوور می تواند سفر شما را بسیار لذت بخش کند. بسیاری از کسانی که به گردشگری علاقه دارند قطعا ونکوور را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری خود انتخاب می کنند. ونکوور از شهرهای زیبای دنیا محسوب می شود که در آن شاهد سازماندهی و کیفیت خدمات بالایی هستیم. با تور ونکوور در شهری کاملا متفاوت حضور خواهید داشت.

آشنایی با شهر ونکوور

کسب اطلاعاتی در مورد ونکوور پیش از تور ونکوور بسیار مفید است زمانی که شما با اطلاعات قبلی در شهر ونکوور حضور پیدا می کنید به راحتی می توانید با جاذبه های شهر ارتباط برقرار کنید. ونکوور که در زبان انگلیسی به آن Vancouver گفته می شود یکی از شهرهای استان بریتیش کلمبیا در کانادا است که در ناحیه ونکوور بزرگ قرار دارد.

طبق سرشماری جدید ونکوور بالغ بر 600 هزار نفر جمعیت دارد که از این حیث در بین شهرهای کانادا رتبه هشتم را دارد جمعیت ونکوور به همراه حومه آن که ونکوور بزرگ نامیده می شود نزدیک 2.5 میلیون نفر است که از این حیث سومین کلانشهر در کانادا محسوب می گردد.  طبق شواهی که به دست آمده است در حدود 10 هزار سال پیش در ونکوور جمعیت بومی ساکن بوده اند. در اواخر قرن 18 ابتدا دریانوردان اسپانیایی و سپس جرج ونکوور دریانورد انگلیسی اولین کسانی بودند که از غرب آب های مجاور ونکوور را کشف کردند. بعد ها هم منطقه کشف شده به افتخار جرج ونکوور به ونکوور تغییر نام داده شد.

آشنایی با شهر ونکوور

آب و هوای شهر ونکوور

بسیاری از کسانی که قصد سفر به شهر و یا کشورهای دیگری را دارند در ابتدا به دنبال این هستند که آب و هوای منطقه مورد نظر آن ها چگونه است، پیش از تور ونکوور نیز آگاهی از آب و هوای آن می تواند در کیفیت سفر شما تاثیر داشته باشید چرا که وسایل متناسب با آب و هوای ونکوور را در مدت زمان تور ونکوور با خود به همراه خواهید داشت از آن جا که ونکوور در امتداد اقیانوس آرام در قسمت شمال غربی آن واقع شده است به طور کلی دارای آب و هوایی معتدل است، این شهر همچنین دارای باران های مشهوری هم است، در ماه های مه تا سپتامپر شاهد آب و هوای خشکی در ونکوور هستیم، از اکتبر تا آوریل نیز شاهد آسمان ابری با نم نم باران هستیم اما شدت باران زیاد نیست و شما بدون چتر هم مشکلی نخواهید داشت.

بهترین زمان سفر با تور ونکوور

برای کسانی که علاقه مند به گردشگری هستند و دوست دارند که تجربه های سفری گوناگون داشته باشند این سوال که بهترین زمان تور چه زمانی است از سوالات همیشگی است کسانی که قصد حضور در تور ونکوور را دارند قطعا در پی پاسخ این سوال هستند و باتوجه به سلیقه خود به دنبال این هستند که در زمان مناسب از تور ونکوور استفاد کنند تا خاطره به یادماندنی برای آن ها ثبت گردد.

به طور کلی ونکوور آب و هوای معتدلی دارد و اگر تصمیم گرفته اید که به این شهر سفر کنید از لحاظ آب و هوایی مشکل چندانی را نخواهید داشت، اما به نظر می آید که برای سفر به ونکوور فصل بهار، فصل مناسبی است در این فصل هوا کم کم رو به گرمی می رود و شاهد شکوفایی در شهر هستیم، در این فصل به دلیل این که مسافر کم تری در ونکوور وجود دارد قیمت هتل ها نیز در پایین ترین سطح خود قرار می گیرد علاوه بر آن در سطح شهر ونکوور شاهد برگزاری فستیوال های مختلفی از جمله سان ران، فستیوال بین المللی کودک، جشنواره ایت و … خواهیم بود.

تور ونکوور

یکی از تورهای جذاب و شگفت انگیز برای کسانی که علاقه مند به گردشگری هستند می تواند تور ونکوور باشد، در تور ونکوور از یک شهر با ویژگی های خاص خود دیدار خواهید کرد، ونکوور از شهرهای مهم دنیا محسوب می شود که هر ساله گردشگران زیادی در قالب تور ونکوور و یا در سفرهای مجزا به این شهر سفر می کنند ونکوور را هیچ وقت نمی توانید بدون حضور توریست و مسافر مشاهده کنید در تور ونکوور می توانید از بسیاری از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید در خیابان های آن قدم بزنید و از مراکز خرید ونکوور دیدن کنید، تور ونکوور یکی از مهم ترین خدمات مجموعهٔ ما است که در زمینه توریسم و گردشگری فعال است و شما در هر زمان که خواستید می توانید تور ونکوور را رزرو کنید، این تور در طول سال و در زمان های مختلفی برگزار می شود.

بهترین زمان سفر با تور ونکوور

خدمات تور ونکوور

خدماتی که در تور ونکوور و در تورهای دیگر ارائه می شوند خدمات یکسانی نیستند، در واقع نمی توانیم به طور قطعی بگوییم که در تور ونکوور که از سوی آژانس های مسافرتی مختلف برگزار می شود چه نوع خدماتی ارائه می شود، ما در برگزاری تور ونکوور تمام تلاش خود را به کار بسته ایم که در این تور بهترین خدمات را ارائه دهیم، آژانس های مسافرتی و مجریان تور برای تورهای مختلف پکیج هایی در نظر می گیرند که متشکل از عناصر و یا خدماتی هستند مهم ترین خدمات که در تورهای مختلف و تور ونکوور ارائه می شوند، عبارتند از:

 • در تور ونکوور بلیط رفت و برگشت از تهران به ونکوور توسط مجری تور تهیه می شود.
 • در تور ونکوور هتل محل اقامت از سوی مجری تور رزرو می شود.
 • در تور ونکوور برای همه مسافران بیمه های مسافرتی در نظر گرفته می شود.
 • در تور ونکوور از راهنمای فارسی زبان استفاده می شود.
 • در تور ونکوور ممکن است خدماتی مثل صبحانه یا ناهار و شام ارائه شود.
 • در تور ونکوور ممکن است که مراحل اخذ ویزای شما را مجری تور بر عهده بگیرد.

قیمت تور ونکوور

نرخ تور ونکوور نیز به مانند بسیاری از تورهای دیگر ثابت نیست، ممکن است که در زمان های مختلف قیمت تور ونکوور افزایش و یا کاهش داشته باشد، به طور کلی عوامل مختلف در تعیین قیمت تور ونکوور دخیل هستند یکی از مهم ترین آن ها خدمات ارائه شده در این تور است، کمیت و کیفیت خدماتی که در تور ونکوور ارائه می شود در تعیین قیمت نهایی تور دخیل هستند ممکن است که در یک تور ونکوور خدمات ارائه شده زیاد باشد و در تور دیگر ونکوور خدمات معمولی باشد در این صورت شاهد تفاوت قیمت در میان تورهای مختلف ونکوور خواهیم بود، کیفیت خدمات نیز در قیمت نهایی این تور تاثیرگذار است

فرض کنید در یک تور ونکوور از یک هتل و یا یک محل اقامت مناسب و با درجه عالی استفاده شود و در تور دیگر ونکوور از هتل و محل اقامت با درجه پایین تر استفاده شود در این صورت قیمت تورهای ونکوور متفاوت خواهد بود.  عامل دیگری که در قیمت تور ونکوور تاثیرگذار است فصل سفر است، ممکن است که شما در فصلی به ونکوور سفر کنید که مسافر کم تری در این شهر حضور داشته باشد در این صورت قیمت های عوامل تاثیرگذار مانند هتل پایین خواهد بود و موجب کاهش قیمت نهایی تور ونکوور نسبت به فصل های شلوغ و پر از مسافر خواهد شد.

لیست پروازهای مستقیم و غیرمستقیم به ونکوور

پروازهایی که از ایران به سمت ونکوور وجود دارد پروازهای غیر مستقیم هستند یعنی پرواز شما پس از توقفی در یک مسیر میانی به سمت ونکوور حرکت خواهد کرد از مهم ترین این پروازها می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:

 • پرواز با هواپیمایی IranAir, LufthansaIranAir, Lufthansa که از طریق فرانکفورت انجام می پذیرد و مدت پرواز 18 ساعت و سی و پنج دقیقه است.
 • پرواز با هواپیمایی Austrian, Air CanadaAustrian, Air Canada که از طریق فرانکفورت انجام می پذیرد و مدت پرواز 18 ساعت و چهل دقیقه است.
 • پرواز با هواپیمایی Austrian, Air FranceAustrian, Air France که از طریق وین و یا پاریس انجام می پذیرد و مدت پرواز 18 ساعت و پنجاه و پنج دقیقه است.
 • پرواز با هواپیمایی Lufthansa, Air CanadaLufthansa, Air Canada که از طریق فرانکفورت انجام می پذیرد و مدت پرواز 19 ساعت و چهل دقیقه است.
 • پرواز با هواپیمایی IranAir, Eurowings, Air CanadaIranAir, Eurowings, Air Canada که از طریق کلوگن یا لندن انجام می پذیرد و مدت پرواز 19 ساعت و چهل دقیقه است.
 • پرواز با هواپیمایی Turkish Airlines, KLMTurkish Airlines, KLM که از طریق استانبول و آمستردام انجام می پذیرد و مدت پرواز 19 ساعت و پنجاه دقیقه است.
 • پرواز با هواپیمایی British Airways, Air CanadaBritish Airways, Air Canada که از طریق لندن انجام می پذیرد و 20 ساعت و سی و پنج دقیقه طول می کشد.

جاذبه های گردشگری و تفریحی ونکوور

در تور ونکوور با جاذبه های گردشگری فراوانی آشنا خواهید شد ونکوور شهری زیبا است که در آن کوه ها و سواحل شهری را مشاهده خواهید کرد. ونکوور آن قدر زیبایی مسحور کننده دارد که عنوان یکی از زیباترین شهرهای جهان را همیشه با خود به همراه دارد. در این شهر شما می توانید از حضور در طبیعت بکر لذت ببرید. ونکوور مملو از پارک است و می توانید در آن ها حضور پیدا کنید. اگر می خواهید نمای زیبایی این شهر را مشاهده کنید به کوه گروس بروید. از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر می توانیم به پارک استنلی، کوه گروز، ونکوور لوت اوت، دنیای علم و… اشاره کنیم.

پارک استنلی

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری در ونکوور کانادا پارک استنلی است که دیدن آن را پیشنهاد می کنیم. از بهترین فضاهای سبز در شهر ونکوور پارک استنلی است این پارک در واقع شبه جزیره ای است که در آن می توانید درخت های انبوهی را مشاهده کنید که در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است. بسیاری از توریست هایی که در ونکوور کانادا حضور پیدا می کنند در این پارک به منظور پیاده روی و دوچرخه سواری حاضر می شوند، با حضور در پارک استنلی علاوه بر این که از فضای زیبا و دل انگیز لذت خواهید برد می توانید محیط بسیار آرامی را به دور از شهر و شلوغی آن تجربه کنید.

کوه گروز

کوه گروز شاید از مهم ترین جاذبه های گردشگری  شهر ونکوور محسوب شود که دیدن آن را نباید در تور ونکوور از دست بدهید. فرقی نمی کند در فصل زمستان یا تابستان به ونکوور سفر کرده باشید در دو فصل نیز این کوه مناظر دیدنی بسیار زیبایی دارد، کوه گروز برای خانواده ها لذت بیشتری خواهد داشت و آن ها می توانند از بسیاری از جاذبه های دیدنی و تفریحی گروز در مدت زمان حضور در این کوه لذت ببرند. در فصل تابستان از مسیر های پیاده روی این کوه می توانید لذت ببرید و در فصل زمستان نیز می توانید از انواع مختلف ورزش های زمستانی بهره ببرید و یک تجربه شگفت انگیز داشته باشید.

برج ونکور لوک اوت

برج ونکور لوک اوت نیز یکی دیگر از جاذبه های معروف شهر ونکوور می باشد از این برج می توانید نمایی بسیار زیبا از ونکوور در حالت 360 درجه را مشاهده کنید. بسیاری از کسانی که به ونکوور سفر می کنند در اولین بازدید خود به این برج سر می زنند. زمانی که می خواهید به وسیله آسانسور بر بلندای این برج بروید منظره بسیار زیبایی را از آن مشاهده خواهید کرد و شهر تحت نظر شما قرار خواهد گرفت، زمان بازدید از این برج در تمام روزهای هفته از 9 صبح تا 9 شب می باشد.

جاذبه های گردشگری و تفریحی ونکوور

دنیای علم

در تور ونکوور حتما از دنیای علم بازدید کنید که یکی از نمادهای شهر ونکوور محسوب می شود، دنیای علم ساختمان کره ای شکل و مدرنی است که در آن شاهد برگزاری نمایشگاه های گوناگون برای شناخت اتفاقات و پدیده های گوناگون هستیم که بیشتر به منظور جلب توجه کودکان است در این نمایشگاه در مدت زمانی اندک با بسیاری از موضوعات علمی آشنا خواهید شد. این مرکز همه روزه از 10 صبح تا 6 عصر فعال است و پنج شنبه ها نیز سه ساعت بیشتر و تا 9 شب فعال است.

مراکز خرید و بازارهای شهر ونکوور

بسیاری از کسانی که در ونکوور حضورپیدا می کنند به دنبال مراکز خرید مهم ونکوور هستند در ونکوور می توانید اجناس مختلف با برندهای بین الملی را خریداری کنید از جمله مهم ترین مرکز خرید این شهر می توانیم به موارد ذیل اشاره اداشته باشیم:

 • مارکت جزیره گرانویل (Granville Island Public Market)

آدرس: ۱۵۸۵-۱۶۰۱ Johnston St، Vancouver، BC V۶H، Canada

 • مرکز خرید (Nordstrom Pacific Centre)

آدرس: ۷۰۱ Granville St، Vancouver، BC V۶Z ۱E۴، Canada

 • مرکز خرید (CF Pacific Centre)

آدرس: ۷۷۷ Dunsmuir St، Vancouver، BC V۶C ۱X۶، Canada

 • مرکز خرید (CF Pacific Centre)

آدرس: ۷۷۷ Dunsmuir St، Vancouver، BC V۶C ۱X۶، Canada

سایر تورها :

جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر کیف

تور کیف

تور کیف از تورهای توریستی جذاب اروپا است و شرکت کنندگان در تور کیف می توانند از اماکن تاریخی و دیدنی این شهر زیبای شرق اروپا

مطالعه »
آشنایی با جزیره موریس

تور جزیره موریس

جزیره موریس جزیره زیبایی هاست به همین دلیل تور جزیره موریس همیشه از سراسر دنیا مسافرانی را به سوی خود جذب کرده است، موریس از

مطالعه »
خرید تور و بلیط ایتالیا

تور ایتالیا

با شرکت در تور ایتالیا میتوانید از معماری بسیار زیبای این کشور دیدن کنید و طعم غذاهای بی نظیرش را بچشید. در این مقاله اطلاعاتی

مطالعه »
آشنایی با شهر کراچی

تور کراچی

صنعت گردشگری از مهترین صنایع جهان به شمار می آید و شما می توانید با تور کراچی  به شهر کراچی پاکستان سفر آسان و خوبی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند