تور مکزیک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

سفر با تور مکزیک

یکی از انتخابهای خوب برای سفرهای تفریحی، ثبت نام در تور مکزیک است. کشور مکزیک یکی از انتخاب های خوب برای یک سفر گردشگری مناسب است. قبل از سفر با تور مکزیک بهتر است این مقاله را کامل بخوانید تا اطلاعات خود را درباره این کشور کامل کنید. همراه ما به تور مکزیک بیایید.

آشنایی کشور مکزیک

کشور مکزیک یکی از کشورهای زیبایی است که انواع مکانهای دیدنی را در خود جای داده است. مردم این کشور مهربان و مهمان نواز هستند. تاریخ قدیمی کشور مکزیک موجب شده که آثار تاریخی و طبیعی زیبایی در این کشور وجود داشته باشد که برای گردشگران بسیار جذاب هستند. همچنین شهرت این کشور به غذاهای تند آن است. اگر با تور مکزیک سفر کردید یک وعده غذای خوشمزه مکزیکی را از دست ندهید. همانطور که در مطالعات خود قبل از سفر با تور مکزیک فهمیده اید مردم مکزیک بیشتر سرخ پوست یا دو رگه های سرخ پوست هستند. این کشور پایه تمدن ازتک است که یکی از تمدنهای مهم سرخ پوستان می باشد.

یک سری از اطلاعات را لازم است قبل از هر سفر هوایی در نظر بگیرید. به عنوان مثال زبان مردم مکزیک اسپانیایی است. واحد پول این کشور نیز پزو نام دارد. اختلاف ساعت کشور مکزیک تا ایران حدود نه و نیم ساعت است. اگر میخواهید از ایران با فردی که به تور مکزیک رفته تماس بگیرید باید بدانید که پیش شماره این کشور 52 است. در کشور مکزیک برای تماس با آتش نشانی، پلیس و آمبولانس تنها یک شماره تماس وجود دارد و آن 911 است.

آشنایی کشور مکزیک

آب و هوای کشور مکزیک

یکی از مسائلی که قبل از ثبت نام در تور مکزیک باید بیاد داشته باشید کنترل آب و هوا و انتخاب زمان مناسب برای سفر است. بزرگی کشور مکزیک موجب شده که در مناطق مختلف آن شاهد آب و هوای گوناگونی باشیم. به طور کلی هوای این کشور در سواحل غربی و بخشهای داخلی خشک است اما بخشهای جنوبی هوای مرطوب تری دارد. بخشهایی از این کشور نیز آب و هوای مرطوب استوایی را دارند که میزان بارندگی در آنها بالا است. برخلاف بیشتر کشورها، فصل تابستان در مکزیک پر باران ترین فصل سال است. البته میزان بارندگی در بخشهای مختلف کشور مکزیک یکسان نیست و اگر می خواهید که در تمام طول سفرتان خیس نشوید بهتر است زمان مناسبی را برای سفر پیدا کنید.

یکی از موارد موثر در آب و هوای مکزیک، ارتفاع آن از سطح دریا است. هرچه مکانی که در آن قرار دارید بالاتر باشد سردتر است؛ بنابراین در سفر با تور مکزیک این نکات را بیاد داشته باشید که در زمستان بادهای سرد از سمت آمریکا دمای این منطقه را کاهش میدهد؛ بنابراین اگر در زمستان به تور مکزیک رفتید بهتر است که لباس گرم با خودتان داشته باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور مکزیک

چه زمانی بهترین زمان برای سفر با تور مکزیک است؟ همانطورکه بالاتر گفتیم، فصل بارانی کشور مکزیک، تابستان است. این کشور در فاصله بین ماههای ژوئن و اکتبر بارندگیهای بسیاری دارد اما میزان این بارش در هر منطقه نسبت به منطقه دیگر متفاوت است. سواحل مکزیک در ماههای سپتامبر، نوامبر و دسامبر با تندبادها و طوفانهای دریایی دست و پنجه نرم می کنند.

اما مناسب ترین زمان برای سفر به مکزیک دوماه آخر زمستان است. در این زمان مراکز تفریحی و گردشگری مشهور این کشور مانند آکاپولکو و کانگون نیز به فعالیت مشغولند. اگرچه در فصل زمستان هوای مکزیک سرد است اما بیشتر گردانندگان تور مکزیک این زمان را برای سفر به این منطقه انتخاب میکنند. کسانی که با تور مکزیک به این کشور سفر می کنند باید بدانند که هوای این منطقه بسیار سرد خواهد بود. البته شما میتوانید تور مکزیک را در اوقات دیگر سال نیز تجربه کنید. برای حضور مسافران در این کشور محدودیتی وضع نشده است اما ماه نوامبر مناسب ترین ماه سفر به مکزیک است چرا که هوا عالی و زمین سرسبز است. ضمن اینکه نسبت به ماههای بعدی مناطق گردشگری شلوغی کمتری نیز دارند.

سفر با تور مکزیک

بیاد داشته باشید که کشور مکزیک یکی از اقتصادهای قدرتمند دنیا را دارد بنابراین سفر به این کشور حتی با تور مکزیک نمی تواند سفری ارزان باشد. با این وجود شما می توانید با کمی تحقیق مواردی از استثنا نیز پیدا کنید. به عنوان مثال بلیط های هواپیمایی ارزان قیمت در برخی موارد به مقصد مکزیک قابل دریافت است. شرکت آمریکایی بلوجت از جمله شرکتهایی است که می توانید بلیط هواپیما به مقصد مکزیک را با قیمتی مناسب تر از آن تهیه کنید.

علت ارزان تر بودن پروازهای این شرکت این است که امکانات آن نسبت به سایر شرکتها کمتر است به عنوان مثال در این شرکت حمل و نقل چمدان به صورت رایگان صورت نمیگیرد و مسافرین این پروازها باید برای غذا و نوشیدنی خود نیز هزینه های جداگانه ای پرداخت نمایند. با این وجود هزینه سفر با این شرکت نسبت به سایر خطوط هوایی بسیار مناسب است و برای کسانی که در تور مکزیک ثبت نام نکرده اند یک راه کاهش هزینه محسوب می شود. همچنین برخی از شرکتهای آمریکایی نیز در مواقع خاص بلیط های ارزان قیمت اعلام میکنند. هواپیمایی آئرومکزیکو یکی از موارد دیگری است که سفر کم هزینه به سواحل مکزیک را برای شما امکان پذیر می سازد.

هزینه‌های سفر با تور مکزیک

 اگر با تور مکزیک به این کشور سفر کنید برخی از هزینه ها از طریق تور پرداخت می شود؛ اما برای کسانی که می خواهند شخصا به مکزیک سفر کنند یک اقامتگاه کم هزینه، می تواند انتخاب یک هاستل باشد. هاستل ها در مکزیک هزینه های مناسبی دارند. یک تخت هاستل در هر شب حدود 127 پزو برای شما هزینه دارد. البته اگر در یک شهر بزرگ مانند مکزیکو سیتی بخواهید به هاستل بروید این مبلغ می تواند تا دویست پزو نیز افزایش یابد.

اگر هم در یک هاستل اتاق اختصاصی بخواهید هزینه شما می تواند بین 400 تا ششصد پزو باشد. اگر مایل باشید به جای هاستل در یک هتل اقامت کنید، قیمت هتل ها متفاوت است. یک هتل ارزان قیمت برای هر شب حدود 340 پزو هزینه دارد. هتل آپارتمانها نیز بین 400 تا 450 پزو هزینه دارند و اگر بخواهید یک آپارتمان کرایه کنید شبی 640 پزو باید پرداخت کنید. قیمت اقامتگاهها بسته به امکانات موجود افزایش پیدا می کند؛ اما اگر شما با تور مکزیک سفر کنید بدون شک قبلا اقامتگاه شما مشخص شده است.

سفر با تور مکزیک

فرودگاه های کشور مکزیک

همانطور که گفتیم کشور مکزیک یک کشور بزرگ است. به همین دلیل هم فرودگاههای بین المللی بسیاری دارد. از جمله این فرودگاهها می توان به فرودگاه ژنرال خوان آلوارز در گوئررو، فرودگاه ال آی سی خزوس تران پردو در آگوئاسکالینتس، فرودگاه کابو سن لوکاس، فرودگاه اینگ، فرودگاه کانکون، فرودگاه ژنرال روبرتو فیرو ویلالوبوس، فرودگاه سیوداد دل کارمن، فرودگاه کوزومل، فرودگاه دل بایو، فرودگاه ژنرال رافائل بولنا، فرودگاه بین المللی مکزیکو سیتی و دهها فرودگاه دیگر نام برد. شما می توانید با توجه به شهر مقصدی که در تور مکزیک برای فرودتان مشخص شده، فرودگاه مورد نظرتان را پیدا کنید.

فرودگاه بین المللی مکزیکوسیتی

فرقی نمی کند که شما به تنهایی راهی این سفر شده باشید یا همراه با تور مکزیک به این کشور سفر کنید. به احتمال قوی محل فرود هواپیمای رزرو شده توسط تور مکزیک شما فرودگاه مکزیکوسیتی می باشد. این فرودگاه یک فرودگاه غیر نظامی در پایتخت کشور مکزیک است. ارتفاع فرودگاه مکزیکوسیتی از دریا 7316 فوت است که برابر است با 2230 متر. باند این فرودگاه حدود 3900 متر طول دارد. اگر به بلیط هواپیمایی که گردانندگان تور مکزیک به شما داده اند نگاه کنید و کد IATA: MEX – ICAO: MMMX را ببینید به این مفهوم است که مقصد پرواز شما فرودگاه مکزیکوسیتی می باشد.

  یکی از نکات جالب درباره این فرودگاه این است که برای طراحی آن سه شرکت معماری مشهور با هم به رقابت پرداختند. مساحت این فرودگاه 555 هزار متر مربع است و یکی از بزرگترین فرودگاههای دنیا محسوب میشود. شرکت فاستر و شرکا طراحی فرودگاه و ترمینال آن را انجام داد و فرودگاه زیبایی نیز از کار در آمد. پس از فرود در فرودگاه مکزیکوسیتی همراه با تور مکزیک گشتی نیز در این فرودگاه بزنید.

جاذبه های گردشگری و تفریحی مکزیک

یکی از مسائل مهم در تور مکزیک بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی کشور مکزیک است. به طور معمول گردانندگان تور مکزیک شما را به مشهورترین گردشگاههای شهر محل اقامتتان خواهند برد؛ اما بهتر است که قبل از سفر با تور مکزیک یا شخصی به این کشور به حد کافی درباره جاذبه های گردشگری و تفریحی مکزیک تحقیق کنید. در ادامه ما شما را با بخشی از تفریحات و دیدنیهای مکزیک آشنا خواهیم کرد.

غواصی

یکی از تفریحات گران قیمتی که در تور مکزیک می توانید تجربه کنید غواصی است. برای سفر یک روزه همراه با غواصی در سواحل مکزیک حدود 2400 پزو باید بپردازید. همچنین مکانهای باستانشناسی که مرتبط با تمدن مایا هستند نیز ورودی 160 پزویی دارند.

سواحل کانکون و ریوریا مایا

در تور مکزیک زمانی که به خلیج مکزیک رسیدید چند منطقه بسیار زیبا وجود دارد که می توانید اوقات خوبی را در آن سپری کنید. سواحل کانکون، پلایا دل کارمن و جزیره ی کزومل از نواحی زیبای خلیج مکزیک هستند که در طول گردش خود در تور مکزیک می توانید از آن بازدید کنید. این مناطق به ریوریا مایا شهرت دارند. منطقه ای که سالانه بیشتر از پنج میلیون گردشگر را پذیرایی می کند. در این آبها می توانید قایق رانی کنید، غواصی کنید یا با دلفین ها شنا کنید و یا در ساحل آفتاب بگیرید. به هرحال در طول گردش تور مکزیک خلیج مکزیک مکانی است که باید از آن بازدید کنید.

جاذبه های گردشگری و تفریحی مکزیک

پورتو بایارتا

از دیگر مکانهایی که در طول مدت تور مکزیک باید آنها را ببینید شهر پورتو بایارتا می باشد. این شهر ساحلی در مجاورت اقیانوس آرام مکانی دنج و بکر است. اگر می خواهید از سرو صدا و تکنولوژی فاصله بگیرید این یک مکان دیدنی است. درگذشته پورتوبایارتا اقامتگاه ثروتمندان شمال آمریکا بود اما امروزه از همه نقاط جهان به این منطقه سفر می کنند. موج سواری، غواصی، جت اسکی و چتر بازی در آبهای این منطقه بسیار دلپذیر است. همچنین فروشگاههایی برای عرضه کالاهای هنری و صنایع محلی وجود دارد که می توانند یادگاری های خوبی از سفر با تور مکزیک برای شما باشند.

گرند کنیون مکزیک

یکی از مناطقی که در طول تور مکزیک باید بازدید کنید در شمال مکزیک قرار دارد. ایالت Chihuahua از کشور مکزیک مرز مشترکی با نیومکزیکو در آمریکا دارد. جذاب ترین منطقه ای که در طی تور مکزیک می توانید در این منطقه ببینید درۀ مشهور کاپرپکنیون است که نام دیگر آن گرند کنیون می باشد. این دره بزرگ و عمیق در طی سالها توسط شش رودخانه پر آب ایجاد شده که همه آنها در خلیج کالیفرنیا به هم می پیوندند.

در سالهای اخیر امکانات خوبی برای گردشگران در این منطقه فراهم شده. شما می توانید با تور مکزیک به این منطقه سفر کنید و به طبیعت گردی، دوچرخه سواری و اسب سواری بپردازید.

قلعه‌ تاریخی تولوم

یکی از مکانهای تاریخی کشور مکزیک که در تور مکزیک باید از آن بازدید کنید، قلعه به جا مانده از دوره مایاها می باشد. این قلعه که باقیمانده آن در ارتفاعات ساحل تولوم قرار دارد در میان پرطرفدارترین دیدنی هایی قرار دارد که در تور مکزیک می توانید بازدید کنید. مجاورت قلعه با ساحل کانکون و پلایا دل کارمن منظره زیبایی را پدید آورده است. جالب است بدانید که قدمت این شهر به قرن 13 می رسد. همچنین بناهای تاریخی دیگری در این منطقه وجود دارد. از جمله معبد فرسکو. شهرت معبد فرسکو به مجسمه ها، تندیسها و نقوش برجسته آن است. در سفر خود با تور مکزیک این منطقه را فراموش نکنید.

پالاسیو د بالاس

 مهمترین تئاتر کشور مکزیک پالاسیودبالاس نام دارد. در بازدید از این تئاتر میتوانید تلفیق هنرمندانه هنر های نو و باستانی را مشاهده کنید و از آن لذت ببرید. در این مکان نقاشی های مشهوری نیز از نقاشان وجود دارد.

بهترین مراکز خرید مکزیک

پس حتی اگر گردانندگان تور مکزیک شما را به این مکان نبردند پیشنهاد میکنم در وقت خالی خود سری به آن بزنید.

مرکز خرید لا ایزا ویلیج

یکی از مراکز خریدی که در شهر مکزیکو سیتی قرار دارد و در طی سفر با تور مکزیک باید به آن سر بزنید مرکز خرید لاایزا ویلیچ می باشد. به این دلیل پیشنهاد بازدید با تور مکزیک از این مرکز خرید را دادیم که در مجاورت آن یک کانال آب وجود دارد. این منطقه یک مکان دیدنی و یک مرکز خرید لوکس است که تمام امکانات ممکن از جمله بوتیکهای فروش برند، رستوران، کافی شاپ و فروشگاه و سینما و یک اکواریوم زیبا را دارد. می توانید ضمن صرف غذا در رستوران منظره دلپذیری از غروب خورشید را تماشا کنید.

مرکز خرید پلازا پلازا

اگر به دنبال یک مرکز خرید خوب با قیمت مناسب هستید پلازا پلازا انتخاب خوبی است. در این مرکز خرید شما می توانید خرید کنید، سوغاتی بخرید، تفریح کنید و در کافه ها چای بنوشید.

مرکز خرید پریسور

از مراکز خرید خوب مکزیکو که انواع اجناس برند یا غیر برند را می توانید در آن پیدا کنید مرکز خرید پریسور است. بازدید از این مرکز خرید می تواند برای شما جذاب باشد.

مرکز خرید لاز آمریکاز

این مرکز خرید همه روزه از ساعت نه صبح تا نه شب پاسخگوی بازدید کنندگان است و میتوانید در آن انواع لباس، کیف و کفش، بدلیجات، جواهرات، لوازم آرایشی و کافه و رستوران و سوغاتی را پیدا کنید.

سایر تورها :

 مراکز دیدنی در تور سنگاپور

تور سنگاپور

 کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. این کشور از جزایر فراوانی تشکیل شده که در سفر با تور سنگاپور  می توانید از این

مطالعه »
تور تنریف

تور تنریف

اگر شما هم قصد سفر با تور تنریف به جزایر قناری واقع در اسپانیا و اقیانوس اطلس را دارید همراه ما باشید تا علاوه بر

مطالعه »
جاذبه‌های توریستی و تفریحی شهر بوستون

تور بوستون

شهر بوستون، شهری باستانی با اماکن و ابنیا تاریخی بسیاری است. سفر با تور بوستون شما را با جاذبه های بی نظیر این شهر و

مطالعه »
جاذبه های دیدنی و تفریحی تور بلغارستان

تور بلغارستان

تور بلغارستان بدون شک یکی از بهترین خاطرات را برای شما فراهم خواهد کرد. در تور بلغارستان می توانید با هزینه ای کم و مناسب

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند