تور لندن

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

بهترین زمان برای سفر با تور لندن

لندن از پربازدیدترین مقصدهای گردشگری در جهان محسوب می شود، در این شهر می توانید ترکیبی از تاریخ و فرهنگ و هنر را مشاهده کنید. دیدنی های تور لندن آن قدر زیاد است که قطعا روز آخر سفر دوست دارید که باز هم در این شهر بمانید. در این مقاله قصد داریم وضعیت کلی تور لندن و امکانات آن را بررسی کنیم، گذری به آب و هوای این شهر بیاندازیم و جاذبه های گردشگری و همین طور مراکز خرید جذاب آن را مورد بازدید قرار دهیم در نظر داشته باشید که تور لندن از دسته تورهای خانوادگی بسیار بی نظیر محسوب می شود. با ما همراه باشید.

آشنایی با شهر لندن

وقتی تور لندن را انتخاب می کنید در واقع قرار است به رویایی ترین شهر انگلیس سفر کنید. این شهر در کنار رودخانه تیمز قرار دارد و قدمت این شهر به بیش از 2000 سال می رسد. در نظر داشته باشید که لندن از پر بازدیدترین شهرهایی است که سبب می شود میلیون ها جهانگرد و گردشگرد به آن سفر کنند. تفریحات مدرن در کنار بافت تاریخی بی نظیر، جاذبه های طبیعی بکر، مراگز گردشگری لوکس ، شاهکارهای معماری بی نظیر همه و همه تنها بخشی از تور لندن به شمار می رود. در نظر داشته باشید که در محله های قدیمی و سرسبز این شهر می توانید قدم بزنید و از رویدادهای فرهنگی خاص دیدن کنید.

گالری های دیدنی این شهر توجه شما را جلب می کند. شما می توانید بهترین غذاهای محلی را تست کنید و تصاویری بسیار جالب از خود به ثبت برسانید. تور لندن فراتر از یک تور معمولی است در نظر داشته باشید که موزه ها، گالری های هنری مشهور دنیا و همین طور فضای شهری بسیار عالی که وجود دارد سبب می شود که هنرمندان و همین طور افراد معمولی سفری دل انگیز برای شما فراهم سازند.

آشنایی با شهر لندن

فرهنگ و زبان مردم لندن

مردمان لندن بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند بارها دیده شده است که افرادی که قصد رزرو هتل و یا بودجه کافی برای رزرو هتل ندارند می توانند مهمان مردمان لندن باشند. مردم لندن بسیار تلاشگر هستند و حتی کودکان نیز در تایم های فراغت خود به کار و فعالیت مشغول هستند این طور که مشخص است اغلب افرادی که در این شهر زندگی می کنند دارای زندگی مرفهی هستند.

زبان رسمی در لندن انگلیسی است و البته افراد فارسی زبان زیادی نیز در لندن زندگی می کنند. این شهر از دسته گزینه های انتخابی برای مهاجرت از سوی ایرانیان محسوب می شود. واحد پول لندن استرلینگ است در نظر داشته باشید که از نظر زمانی لندن با تهران حدود 3 ساعت و نیم فاصله دارد این طور که مشخص شده است بیشتر افراد فصل بهار را برای تور لندن انتخاب می کنند. چون در این زمان آب و هوای لندن بسیار عالی است.

در لندن هر ساله فستیوال  برگزار می شود و بسیاری از مسافران از سراسر دنیا ترجیح می دهند که این فصل را برای سفر به لندن انتخاب کنند در نظر داشته باشید که برای شرکت در جشنواره های لندن نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

آب و هوای شهر لندن

قطعا وقتی می خواهید تور لندن را انتخاب کنید در ابتدا باید آب و هوای این شهر در فصل های مختلف سال را به طور دقیق بررسی کنید. لندن دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی است. این شهر دارای آب و هوایی بسیار گرم در فصل تابستان و همین طور زمستان های نه چندان سرد است. در واقع وقتی صحبت از لندن می شود یاد هوای گرم آن خواهیم افتاد.

میانگین آب و هوای این شهر معتدل اعلام شده است و این موضوع سبب می شود شاهد بارش بسیار کمی در لندن باشیم. بسیاری از روزهای سال این شهر ابری و مه آلود است، در نظر داشته باشید که کمترین دمایی که در لندن دیده شده است منفی 16 بوده و همین طور بیشترین دما 36 درجه اعلام شده است. به این ترتیب در تور لندن شاهد آب و هوایی بسیار سرد و یا بسیار گرم نخواهیم بود.

به طور میانگین این شهر در سال در حدود 1600 ساعت روز آفتابی دارد. در نتیجه تور لندن برای افرادی که تحمل گرمای زیاد و به همین ترتیب سرمای زیاد را ندارند بهترین انتخاب محسوب می شود. در بخش بعد بهترین زمان تور لندن را از چندین نظر بررسی می کنیم.

بهترین زمان برای سفر با تور لندن

شما در هر فصل که اراده کنید می توانید تور لندن را انتخاب کنید، لندن از دسته شهرهای 4 فصله محسوب می شود و در طول سال هیچ محدودیتی برای رزرو دیده نمی شود. خوشبختانه تور لندن نیز در تمامی سال در دسترس است. اما در حال حاضر قصد داریم بهترین زمان برای تور لندن را کمی دقیق تر بررسی کنیم.

اگر فصل بهار را برای تور لندن انتخاب کرده باشید شاهد روزهای بلند و آفتابی هستند و گاه شاهد بارش باران خفیفی خواهید بود. به طور کلی بارندگی بهاری در لندن امری طبیعی است. مراسم عید پاک در این فصل برگزار می شود فصل تابستان با وجود هوای گرم بیشترین تعداد مسافر را به خود اختصاص داده است. در این فصل می توانید از فستیوال های تابستانی موسیقی لندن و همین طور سینماهای رو باز آن دیدن کنید. در نظر داشته باشید که هزینه های تور لندن در فصل تابستان شاید کمی بالاتر از سایر فصل ها باشد. زمستان از دسته فصل های بسیار ارزان قیمت برای سفر به لندن محسوب می شود، این طور که مشخص است همیشه در این فصل افراد می توانند با بودجه ای بسیار ارزان و مناسب به لندن سفر کنند.

بهترین زمان برای سفر با تور لندن

فرودگاه های مقصد در تور لندن

به طور کلی در لندن 6 فرودگاه مشغول به فعالیت است که تنها فرودگاه لندن سی تی و همین طور هیترو برای ایران فعالیت می کنند البته این آمار تقریبی است و باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. از سمت دیگر این طور که مشخص شده است فرودگاه جنوبی لندن نیز به صورت فصلی با تورهای ایرانی مشارکت دارد. فرودگاه های لندن دارای پایانه های مجزا هستند و امکانات عرضه شده در هر یک از فرودگاه ها بسیار عالی و مناسب گزارش شده است. در نظر داشته باشید که تاریخ های تور لندن در هر فصل مشخص می شود.

از لندن به ایران، ترکیه، و کشورهایی از قبیل ارمنستان و گرجستان پروازهای مستقیم وجود دارد. اما کشورهای عضو اتحادیه اروپا اغلب باید از طریق لندن به انگلستان و از انگلستان به مقصد نهایی خود بروند و دارای پروازهای مستقیم نخواهند بود.

زیباترین جاذبه های گردشگری تور لندن

کاخ باکینگهام

از مهم ترین و مشهورترین بناهای بریتانیا محسوب می شود. در این کاخ مراسم تعویض گارد دیده می شود و از دسته محبوب ترین جاذبه های لندن به شمار می آید. در این کاخ می توانید شاهد نمایش های رنگارنگ و بسیار شاد به همراه موسیقی زنده باشید. کاخ باکینگهام در سال 1873 ساخته شده است و تا امروز بارها مورد بازسازی قرار گرفته است. در این کاخ ملکه زندگی می کند.

برج لندن یا تاور بریج

در طی قرن های متمادی بسیار پر کاربرد شناخته شده است. این محوطه دارای گنجینه های سلطنتی و همین طور باغ وحش خصوصی است. در نظر داشته باشید که این برج از بناهای نمادین بریتانیا محسوب می شود و بازدید از آن بسیار لذت بخش است. نام دیگر این برج، برج سفید است و در بین مردم لندن بسیار مشهور است.برای ورود به این برج نیاز به تهیه بلیط دارید و البته کارت های تخفیف نیز برای شما فراهم شده است تا بتوانید در هزینه خود صرفه جویی کنید. این برج ها دارای 61 متر ارتفاع هستند و از شناخته شده ترین نمادهای لندن محسوب می شوند.

موزه بریتانیا

موزه بریتانیا  دارای بیش از 13 میلیون اثر تاریخی است که از دنیای باستانی تا به امروز در این موزه دسته بندی شده است. شما می توانید از آثار موجود در این موزه عکس برداری کنید. در نظر داشته باشید که تندیس های نیم تنه زیبا، مومیایی های مصری عجیب و … برای افرادی که به تاریخ علاقه مند هستند بسیار جالب خواهد بود.

موزه ویکتوریا و آلبرت

از دیگر دیدنی های تور لندن محسوب می شود. این موزه در سال 1852 ساخته شده است و اکنون دارای 145 گالری است در نظر داشته باشید که در این موزه می توانید آثار باستانی از 5000 سال گذشته را نیز مورد بازدید قرار دهید. موضوعاتی که در این موزه پوشش داده شده است شیشه، سرامیک، منسوجات و نقره و زیور آلات است. برای بازدید از این موزه نیاز به تهیه بلیط دارید و معمولا هزینه ای که برای بلیط این موزه در نظر گرفته شده است گران است بهتر است که در تایم هایی که بلیط ها شامل طرح های تخفیف هستند تور لندن را انتخاب کنید.

پیکادلی سرکس

یک منطقه بسیار جذاب و دیدنی در لندن محسوب می شود. در واقع شما با یک تقاطع بسیار عجیب از شهر روبرو هستید که دارای تابلوهای بسیار است و همین طور مراکز خرید بسیار متنوعی را در بر می گیرد. در این تقاطع می توانید از صفحه نمایش های ویدیویی استفاده کنید و همین طور حوض میدانی بسیار مشهور لندن را مورد بازدید قرار دهید.

نگارخانه دو بیت

از دیگر دیدنی های تور لندن محسوب می شود که معماری عجیب آن در ذهن افراد نقش بسته است. در این نگارخانه می توانید مجموعه ای از آثار هنری را مورد بازدید قرار دهید. علاقه مندان به هنر می توانند یک روز کامل را برای بازدید از این نگارخانه اختصاص دهند. 2 گالری بسیار عالی و مشهور در این نگارخانه وجود دارد که بازدید از آن برای افرادی که قصد دارند از آثار هنری عجیب و نایاب دیدن کنند تجربه جالبی خواهد بود. البته شاید گشت و کذار در این فضا برای کودکان کمی کسل کننده به نظر برسد اما برای مستندسازان و هنردوستان بهترین تجربه محسوب می شود.

صومعه وست مینستر

از مکان های تاریخی بسیار عالی در لندن محسوب می شود. این صومعه دارای شهرت بسیار زیادی است و البته از دسته گزینه های بسیار عالی برای افرادی است که می خواهند با فرهنگ مردم لندن آشنا شوند. معماری خاصی که برای این صومعه در نظر گرفته شده است بسیار زیبا و بی نظیر است از طرفی وقتی صحبت از ساخت و ساز این صومعه می شود بهتر است به طور دقیق بررسی شود هنوز هم بخش هایی از آن دست نخورده باقی مانده است. این فضا از لوکیشن های بسیار مشهور برای عروسی های سلطنتی محسوب می شود.

اتاق جنگ چرچیل

از دیگر دیدنی های تور لندن محسوب می شود که بازدید از آن شما را شگفت زده می کند. در این اتاق می توانید با شرایط زندگی چرچیل آشنا شوید و این موضوع سبب می شود تا گذری به دوران قدیم داشته باشید. بازدید از این فضا تنها در دوره خاصی از سال توصیه می شود و بهتر است که زمان بازدید از آن را با تور لندن هماهنگ کنید.

هاید پارک لندن

هاید پارک بهترین گزینه برای جوانان و کودکان محسوب می شود. این پارک یک فضای عمومی بسیار بزرگ در لندن است که برای گشت و گذار تمامی اهالی شهر و مسافران فراهم شده است. در این پارک یک دریاچه مصنوعی دیده می شود که در قرن 18 ساخته شده است و دارای تفریحاتی مانند قایق سواری و اسکیت است. بخشی از این پارک برای تئاتر روباز و همین طور فرم های سنتی در نظر گرفته شده است. یکی از دیدنی های بسیار مشهور در پارک خانه تاریخی اپسلی است که در حال حاضر تبدیل به یک موزه بسیار زیبا شده است. مجموعه های ارزشمندی در این فضا قابل رویت است که قطعا شما را به فکر فرو خواهد برد.

چرخ و فلک لندن

تور لندن بدون بازدید از چرخ و فلک مشهور آن تکمیل نخواهد بود. این چرخ و فلک در سال 2000 ساخته شده است و کپسول های شیشه ای این چرخ و فلک دارای ارتفاع 135 متری هستند. این سفر جذاب در حدود 30 دقیقه طول می کشد شما نیز به تهیه بلیط نیاز دارید و هزینه خرید بلیط ها ارزان نیست به این ترتیب بهتر است که از قبل بلیط ها را تهیه کرده باشید. ما در تور لندن این بلیط ها را با تعرفه ای ارزان برای شما تهیه خواهیم کرد.

کلیسای جامع سنت پاول

کلیسای جامع سنت پاول بدون شک از بهترین جاذبه های دیدنی تور لندن محسوب می شود. این کلیسا دارای فضای داخلی بسیار شیک و بی نظیری است شما در این کلیسا می توانید از معماری بسیار زیبایی که برای سقف و دیوار در نظر گرفته شده است دیدن کنید.در نظر داشته باشید که فضای داخلی کلیسا بسیار خاص طراحی شده است و پلکان های بسیار زیبای آن نیز به سبک باروک طراحی شده اند.

زیباترین جاذبه های گردشگری تور لندن

بهترین مراکز خرید شهر لندن

مرکز خرید برنت کراس

این مرکز خرید از بهترین مراکز در شمال غرب لندن محسوب می شود. درخت کریسمس زیبایی که در این مرکز خرید دیده می شود برای کودکان خاطرات شیرینی به همراه دارد.  در این مرکز خرید مجموعه ای از 120 مغازه، رستوران و همین طور کافه های بسیار مجهز دیده می شود.

مرکز خرید استراتفورد

این مرکز خرید در لاین برندهای بسیار مشهور در دنیا محسوب می شود. در این مرکز خرید می توانید از فودکورت های بسیار بزرگ و اوت لت های مخصوص غذا استفاده کنید. سالن بولینگ این مرکز بسیار جالب است.

مرکز خرید آنجل

این مرکز خرید آن قدر زیباست که شاید یک روز کامل وقت شما را بگیرد. در این مرکز می توانید بهترین فستیوال های لندن را مشاهده کنید. همچنین در آن مجموعه رستوران ها و سالن های تفریحی، و سینمای چند بعدی وجود دارد.  همین طور سوغاتی های بسیار عالی می توانید در این مرکز خرید تهیه نمایید.

سایر تورها :

آشنایی با شهر پاریس

تور پاریس

  به جرئت می توان گفت یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگران تور پاریس است ، شهر پاریس به دلیل جاذبه های بی نظیر گردشگری ، فرهنگی

مطالعه »
آشنایی با شهر ونکوور

تور ونکوور

در این مقاله می خواهیم به تور ونکوور بپردازیم اگر تصمیم گرفته اید در قالب تور ونکوور به این شهر زیبا سفر کنید تا آخر

مطالعه »

تور سن پترزبورگ

با شرکت در تور سن پترزبورگ میتوانید از برترین و زیباترین شهر روسیه دیدن نمایید، این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری ست که بازدید

مطالعه »
سفر با تور لیون

تور لیون

لیون شهری بزرگ و دیدنی در شرق فرانسه که آن را پایتخت خوش‌گذرانی فرانسه نیز می‌نامند. در این شهر، مدرنیته و سنت به طرز زیبایی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند