تور کراکوف

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آشنایی با شهر کراکوف

تور کراکوف  یک تور بسیار مهیج و تکرار نشدنی محسوب می شود. کراکوف از بزرگترین شهر هایی است که در لهستان وجود دارد و یک دوره پایتخت لهستان محسوب شده است. زیبایی های کراکوف بسیار زیاد است. تور کراکوف بهترین توری است که می توانید مورد بازدید قرار دهید. این شهر لغت فلورانس را یدک می کشد. در نظر داشته باشید که ویرانی های این شهر نیز زیبا و خاص است و از میراث تاریخی محسوب شده است.

آشنایی با شهر کراکوف

این شهر به نسبت شهرهای دیگر دارای فضای بازدید گسترده تری است. زبان رسمی مردمان کراکوف لهستانی است و واحد پول دیده شده زلوتی لهستان است. در نظر داشته باشید که عموم مسافران سعی می کنند از دیدنی های شهر لذت ببرند و با مردم ارتباط بگیرند. کراکوف منفی دو ساعت از ایران اختلاف ساعتی دارد. در این شهر می توانید از غذاهای محلی بسیار متنوعی استفاده کنید. در بخشی از زمان ها در شهر یک سری جشن های بسیار خاص برگزار می شود ، مسابقات رقص و موسیقی این شهر بسیار مشهور است. عموما مردمان کراکوف بسیار علاقمند به بچه هستند و رابطه بسیار خوبی با فرزندان خود دارند در نظر داشته باشید که تور کراکوف برای کودکان شما بسیار مهیج و خاص است و قطعا به آنها خوش می گذرد.

آشنایی با شهر کراکوف

آب و هوای شهر کراکوف

کراکوف دارای منطقه جغرافیایی بسیار عالی است به طوری که شما در گرم ترین روز تابستان نیز به ندرت با فضایی شرجی روبرو هستید. اما به هر حال تابستان از دسته فصل های بسیار مرطوب سال محسوب می شود و امکان بارش در این فصل بسیار کم است و بارها دیده شده است که فصل تابستان برای تور کراکوف بسیار پر مسافر است. کراکوف دارای بهار و پاییز بسیار مطلوبی است و بارش باران در این فصل ها بسیار کم است و شاهد هوایی بسیار عالی و مناسب هستیم. در نظر داشته باشید که در این فصل از سال می توانید به بهترین شکل ممکن از سفر خود لذت ببرید.

به طور کلی وضعیت آب و هوایی در کراکوف اغلب بسیار مناسب است و شاید هر فصلی به نوبه خود برای رزرو تور کراکوف مناسب باشد. اما آنطور که مشخص است زمستان های کراکوف بسیار سرد و بارانی است که البته برای ورزش های یخی بسیار عالی است اما اگر میانه خوبی با سرما ندارید قطعا در این فصل تور کراکوف برای شما مناسب نخواهد بود.

بهترین زمان سفر با تور کراکوف

بهترین زمان سفر برای تور کراکوف می تواند بهار و پاییز باشد این دو گزینه از نظر آب و هوایی بسیار عالی هستند و همینطور بازدید از جاذبه های مختلف تور کراکوف بسیار آسانتر است. اما بهتر است که بهترین فصل برای تور کراکوف را کمی از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

در نظر داشته باشید که موضوعی که در خصوص انتخاب فصل مناسب سفر برای تور کراکوف دیده می شود از نظر هزینه نیز خواهد بود. اگر می خواهید سفری ارزان داشته باشید قطعا بهار گزینه خوبی برای شما نخواهد بود. ایام نوروز از دسته زمان هایی است اغلب ایرانیان به سفر می روند و تور کراکوف نیز بسیار طرفدار دارد بنابراین هزینه های تور کراکوف در فصل بهار بسیار زیاد است.

تور کراکوف

کراکوف از دسته شهرهایی است که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. این شهر دارای فضای دانشگاهی بسیار گسترده ای است. در تمامی شهر جنب و جوش می شود. آثار تاریخی شهر بی نظیر است. شهر کراکوف دارای جمعیت بسیار محدودی است و به طور کلی از دسته ارزان ترین شهرها محسوب می شود. شما می توانید از شرایط مقرون به صرفه ای که در شهر وجود دارد لذت ببرید. جذابیت های این شهر بسیار عالی است و شما می توانید سفری بسیار دل انگیز برای خود فراهم سازید. تور کراکوف یکی از تورهای بسیار مناسب برای سفرهای خانوادگی محسوب می شود که قطعا با سلیقه عموم افراد سازگار است.

رزرو تور کراکوف به صورت اینترنتی فراهم شده است. هزینه هایی که برای رزرو تور کراکوف در نظر گرفته می شود به صورت دوره ای تغییر می کند. بهتر است که شرایط دقیق تور کراکوف را مطالعه کنید. در نظر داشته باشید که رزرو شما تنها با پرداخت کل هزینه به وضعیت تأیید می رسد.

فرودگاه های شهر کراکوف

پرواز هایی که از کراکوف به ایران به صورت مستقیم دیده می شود اغلب در فصل های بهار و تابستان است و اگر می خواهید که فصل پاییز و زمستان را برای سفر خود انتخاب کنید باید از پرواز های غیر مستقیم استفاده کنید. فرودگاه بین المللی جان پائول دوم از بهترین فرودگاه هایی است که برای تور کراکوف در نظر گرفته شده است و اغلب از پرواز های مستقیم تهران کرانکوف استفاده می کند.

تور کراکوف

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی کراکوف

میدان بازار اصلی

میدان بازار اصلی در کراکوف از زیباترین میدان هایی است که در تور کراکوف در الویت قرار دارد. قدمت این میدان به قرن 13 میلادی باز می گردد. وسعت این میدان بسیار زیاد است. اطراف این میدان تاریخی پر از خانه های قدیمی است و همینطور یک سری رستوران ها و کافه ها در این فضا وجود دارد که بسیار زیبا و دیدنی است. تزیین این بنا بسیار زیبا و خاص است. تورهای اسب و همینطور کالسکه سواری در کراکوف بسیار رواج دارد و در این میدان نیز شاهد یک سری مسابقات بسیار زیبا هستیم. شما می توانید در تور کراکوف از کلیسای سنت ماری نزدیک به این میدان نیز دیدن کنید.

کلیسای ویرجین ماری

کلیسای ویرجین ماری از دسته مکان های بسیار زیبا و خاص محسوب می شود که دارای معماری مخروطی شکل است. برج شمالی این کلیسا به صورت بسیار خاصی طراحی شده است. فضای داخلی کلیسا بسیار متفاوت و خاص است و از سبک باروک برای آن استفاده شده است. رنگ آمیزی به کار رفته برای بخش های داخلی کلیسا بسیار خاص و قابل قبول است و محرابی که برای این ساختمان در نظر گرفته شده است بسیار زیبا حکاکی شده است. در نظر داشته باشید که فضاهای چوبی در کل کلیسا به صورتی طراحی شده است که دارای شرایط هنری بسیار عالی است.

کلاف هال

کلاف هال از ساختمان های بسیار قدیمی و زیبا در کراکوف محسوب می شود. این ساختمان به قرون وسطی باز می گردد. شما می توانید غرفه هایی در طبقه همکف این ساختمان ببینید که بسیار زیبا و خاص است. سوغاتی های بسیار عالی در این ساختمان برای فروش قرار دارد. از طرفی می توانید از تخم مرغ های رنگ شده استفاده کنید. افرادی که علاقمند به جواهرات طلایی هستند می توانند خرید بسیار ارزان و آسانی در این فضا داشته باشند. طبقه بالایی این ساختمان دارای گالری های هنری بسیار زیبایی است که به قرن نوزدهم باز می گردد. عاشقان معماری و هنر در این فضا به تجربه بسیار بی نظیری دست می یابند. این بنا در طول شب بسیار خیره کننده به نظر می رسد.

کارخانه اسکار شیندلر

کارخانه اسکار شیندلر یکی از بهترین مکان هایی است که در این شهر وجود دارد و شما می توانید از آن بهرمند شوید. این کارخانه امروزه به عنوان یک موزه بسیار زیبا و خاص دیده می شود که دارای شرایط بسیار عالی است. تصاویر گرافیکی و همینطور نقاشی های سه بعدی بسیار عالی که در این مکان وجود دارد بسیار زیبا و خاص است.

قلعه سلطنتی واول

قلعه سلطنتی واول روی تپه ای بر بخش جنوبی شهر قرار دارد و دارای سازه های خاصی است. این قلعه دارای سبک گوتیک است. عاشقان معماری در این فضا قطعا بسیار لذت خواهند برد.

خیابان فلوریانسکا

خیابان فلوریانسکا از دسته خیابان های اصلی و بسیار مشهور محسوب می شود که بسیار پر جنب و جوش و زیبا است. این خیابان در امتداد شمال غربی میدان اصلی شهر قرار دارد و به نوعی دارای فضای بسیار عجیبی است، به عنوان مثال رستوران های این منطقه بسیار خاص طراحی شده اند و دارای منوهای بسیار جالبی هستند. این خیابان بسیار توریستی است و قیمت ها در آن به نسبت سایر بخش ها کمی گرانتر است.

منطقه یهودی ها

در تور کراکوف بازدید از منطقه یهودی ها بسیار عالی و بی نظیر است. این رودخانه از جنوب شهر جدا شده و به صورت مستقل فعالیت می کند. چند قرنی است که مردمان مسیحی و یهودی در این منطقه زندگی می کنند و بسیار خوش اخلاق و مهربان هستند. فضای موجود در این منطقه برای مستندسازان بسیار دل نشین است.

کنسرت های شوپن

کنسرت های شوپن در تور کراکوف از دسته مواردی است که باید به آن توجه شود. در این فضا می توانید اجرای منظم و زنده پیانو را بازدید کنید و با بهترین آهنگسازان دنیا نیز ملاقات داشته باشید. این فضا برای زوج های جوان گزینه بسیار جالبی محسوب می شود که باید مورد بررسی قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که شب زنده داری در این کنسرت ها بسیار رایج است و بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند از آن دیدن کنند.

کوه های تاتراس

کوه های تاتراس از دیدنی های خاص و مشهور تور کراکوف محسوب می شود. این رشته کوه ها وضعیتی طبیعی و در عین حال زیبا دارد. این رشته ها 53 کیلومتر طول دارد و از قله های بسیار بلند و زیبا محسوب می شود. در این کوهستان ها جنگل هایی بسیار زیبا دیده می شود که دارای صنوبر های بسیار ویژه ای هستند. انواع پرنده های شکاری در این مکان و همینطور مسیر های پیاده روی و کوهنوردی بسیار دل چسب تنها بخشی از زیبایی های این رشته کوه محسوب می شود.

رودخانه دوناجک

قایق سواری در رودخانه دوناجک یکی از بهترین تفریحاتی است که در تور کراکوف به آن توجه می شود. این رود دارای چشم اندازهای بسیار ناهمواری است که با طراحی خاص بسیار زیبا به نظر می رسد. شما می توانید در این فضا پیاده روی و دوچرخه سواری کنید. چندین صومعه و همینطور کلیسا های چوبی در این فضا وجود دارد که بازدید از آن بسیار زیبا و خاص است. دهکده چشمه آب گرم در این فضا بسیار مشهور است. ماه های آوریل تا اکتبر این فضا بسیار زیبا و خاص است و البته تور های خاص و همینطور شرایط قایق سواری بی نظیری که در این رودخانه وجود دارد زیبایی آن را تکمیل تر کرده است.

پارک ملی اوجکوف

پارک ملی اوجکوف از پارک های بسیار زیبا در تور کراکوف می باشد که نامش را از روستایی زیبا گرفته است. این پارک از کوچکترین پارک های ملی به شمار می رود و دارای غار ها و قله های عجیبی است به شما پیشنهاد می کنیم که روز را برای بازدید از این فضا انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این پارک دارای سنگ های آهکی خاصی است که با ستون های سنگی بلندی طراحی شده اند.

در این پارک بیش از 5000 گونه حیوانی دیده می شود. صخره نوردی در این فضا بسیار مشهور است و افرادی که علاقمند به کوهنوری هستند نیز می توانند در این پارک به خواسته خود دست یابند. در نظر داشته باشید که گشت و گذار در غار های این پارک بسیار لذت بخش و بی نظیر است.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی کراکوف

مراکز خرید کراکوف

مرکز خرید رینک

این مرکز خرید به شماره 13 مشهور است و دارای یک سری اقلام مشخص برای فروش است در این مرکز خرید می توانید بهترین لباس بچه را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که در این مرکز خرید می توانید خرید عمده نیز داشته باشید  و هزینه های موجود نیز بسیار ارزان و مناسب تر خواهد برود. دسترسی به این مرکز خرید از شهر بسیار آسان است.

مرکز خرید گالریا

این مرکز خرید در خیابان پازیا 5 قرار دارد و دارای فروشگاه های بسیار شیک و بی نظیری است. در این مرکز خرید می توانید از بهترین محصولات بهرمند شوید. در نظر داشته باشید که فروشگاه های این مرکز خرید اغلب به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند و شما در هر زمان می توانید به آن سر بزنید خوشبختانه اجناسی که در این مرکز به فروش می رسد دارای قیمت بندی های مناسبی است و هیچ مشکلی از این دست وجود ندارد. خوشبختانه گالریا در چند سال اخیر توانسته بسیاری از سلیقه ها را به خود جذب کند.

مرکز خرید بونارکا

این مرکز خرید به صورت شعبه ای در بخش های مختلف شهر قرار دارد به این صورت می توانید از بخش های مختلف آن دیدن کنید و از آن لذت ببرید. خوشبختانه در مرکز خرید بونارکا افراد می توانند از وضعیت موجود لذت ببرند. اینطور که مشخص شده است همیشه یک سری طرح های تخفیف بسیار عالی در این مرکز خرید دیده می شود که انتخاب بسیار عالی برای افرادی است که قصد خرید سوغاتی دارند.

سایر تورها :

هنگ کنگ

تور هنگ کنگ

بخشی کوچکی از شهر هنگ کنگ با این که جزئی از کشور چین محسوب می شود, اما با کشور بریتانیا نیز ترکیب شده است .

مطالعه »
بهترین زمان برای سفر با تور ژنو

تور ژنو

به تور ژنو خوش آمدید. ژنو یکی از با ارزش ترین و مشهورترین شهرهای اروپا و جهان است و این شهرت را به دلیل تولیدات

مطالعه »
آشنایی با کشور لبنان

تور لبنان

لبنان یکی از کشور های آسیایی است که از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار است. از طریق تور لبنان می توان از جاذبه های این

مطالعه »
شهر ارومیه

تور ارومیه

کشورمان ایران را می توان یکی از زیباترین کشورها دانست، که همواره با وجود تحریم ها و ذهنیت بدی که دشمنان برای آن به وجود

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند