تور کشتی کروز

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

کشتی کروز نئوفر

دریانوردی همواره از دسته تفریحات بسیار هیجان انگیز برای گردشگران تور کشتی کروز به شمار می رود. تورهای کشتی کروز و یا کشتی های تفریحی دریایی از گزینه های بسیار محبوب در بین گردشگران مختلف هستند سفر به کشتی کروز بسیار دل چسب است. کشتی کروز تجربه ای چند ساعته  بر روی اقیانوس را برای شما فراهم می سازد. امروز می خواهیم بهترین کشتی های کروز جهان را معرفی کنیم.

سفر با تور کشتی کروز

فیورد یکی از مکان های بسیار عالی برای سفر با تور کشتی کروز است. این مکان دارای دیواره های بسیار پرشیب و تند است . استفاده از کشتی کروز برای بازدید از این مکان دیدنی بهترین گزینه محسوب می شود. آبدره های نروژ از بهترین جاذبه های طبیعی در جهان محسوب می شود. هم اکنون 11 کشتی کروز به این منطقه زیبا سفر می کنند و شما می توانید از امکانات ویژه هر یک بهرمند شوید. خوشبختانه هزینه هایی که برای این کشتی در نظر گرفته می شود بسیار مناسب و قابل قبول است.

کشتی کروز اقیانوس

به طور کلی به نظر می رسد که کشتی کروز مکانی شناور برای استراحت است، اما بر طبق بررسی های انجام شده مشخص شد که تعداد زیادی از این کشتی ها باعث می شوند تا با بندرهای مختلفی آشنا شوید. ملوکا یکی از کشتی های کروز بسیار مشهور است که به اندازه 16 مسافر گنجایش دارد. این کشتی بر روی رود نیل حرکت می کند.

استفاده از کشتی زیبا سبب می شود تا با بخش های مختلف رود نیل آشنا شوید و سفری دریایی و بی نظیر برای خود فراهم سازید. زندگی در کشتی کروز بسیار لذت بخش است . در این فضا تمامی امکانات ویژه فراهم شده است. بنابراین این گزینه می تواند انتخاب بسیار ایده آلی برای مسافران باشد. این کشتی اغلب بر روی رودخانه و اقیانوس های پهناور شنا می کند.

سفر با تور کشتی کروز

کشتی کروز دانوب

ام اس جوی یک تاک یکی دیگر از کشتی های کروز با گنجایش 130 مسافر است و از دسته کشتی های بزرگ محسوب می شود. در این سفر هزینه ها بر اساس یورو محاسبه می شود. تاک امکانات بسیار ویژه ای در اختیار مسافران قرار می دهد. به عنوان مثال می توانید شام را در آکادمیای کلاب صرف کنید. با استفاده از این کشتی کروز می توانید از ساختمان های اپرای ملی مجارستان و همینطور از آکادکی علوم مجارستان دیدن کنید، به کلیسای انگلسنز بروید و در صومعه تراپیست مدتی را به استراحت مشغول شوید. سفر با تور کشتی کروز بسیار هیجان انگیز است.

کشتی کروز آمازون

آریا آمازون از دیگر کشتی های کروزی است که جنگل های پرووین را رد می کند و با گذر از دهکده های بومی و طبیعی فرصتی فراهم می سازد تا از ماهی گیری لذت ببرید. اگر به فضای داخلی این کشتی نگاهی بیندازید همچون هتل لوکس دارای اتاق های چند تخته است که دارای دیوار های شیشه ای هستند و از این پنجره ها بازدید به بیرون بسیار لذت بخش است. امکانات این کشتی کروز بی نظیر است. بر روی کشتی یک سری غذاهای محلی و سنتی و انواع غذاهای دریایی سرو می شود.

کشتی کروز رود چوبی

یکی دیگر از بهترین کشتی کروز که می توانید با آن از مناطق بسیاری دیدن کنید ملکه زامبری نام دارد. این کشتی زیبا در طول رود چوبی در مرزهای بوتسواناد حرکت می کند و در منطقه نامبیا مدتی توقف کرده و سپس به حرکت خود ادامه می دهد. حرکت این کشتی کروز به صورت سالیانه است و شما می توانید با انتخاب این کشتی حیوانات وحشی را در ساحل پارک ملی تماشا کنید و از دیدن دسته فیل های بزرگ در آفریقا لذت ببرید. این کشتی کروز به نسبت سایر موارد هزینه مناسب تری دارد.

کشتی کروز نئوفر

نئوفر یکی از بهترین کشتی های کروز محسوب می شود که تنها گنجایش حمل و نقل 12 مسافر را داردو از مسیر آبی فرانسه حرکت می کند. با استفاده از این کشتی کروز می توانید از اقامتگاه های موقتی مثل کافه ها و فروشگاه ها لذت ببرید. این شکتی در مسیر قدیمی بورگاندی حرکت می کند و سبب می شود تا از دهکده های فرانسوی و تاکستان های خارق العاده لذت ببرید. توجه کنید که به طور کلی این قایق به دو بخش تقسیم می شود.

یک بخش آن مربوط به دوچرخه هایی است که بتوانید از مسیرهای روستایی پر از درخت استفاده کنید. بخش دیگر آن به سمت مهمان سراهایی می رود که می توانید از بهترین برنامه های موسیقی در این مکان ها لذت ببرید و با صرف چای و نوشیدنی کمی استراحت کنید. در نهایت به باغ سبزیجات خواهید رفت. در این باغ می توانید به عکاسی مشغول شوید . طبیعت بکری که در این فضا حاکم است سبب می شود که در سال صدها گردشگر و هنرمند به سمت آن کشیده شوند. بازدید هر کدام از مناطق دیدنی یاد شده به نوعی سبب می شود تا خاطرات بسیار عالی به ثبت برسانید

کشتی کروز نئوفر

کشتی کروز ملکه امریکایی

ملکه امریکایی دارای گنجایش 436 نفر است و دارای سیستم پدالی بسیار قدرتمندی است. در این کشتی شما باید بر روی صندلی بنشینید و از پنجره مناظر زیبایی را تماشا کنید. در این کشتی کروز وعده های محلی از قبیل مرغ های سرخ شده، میگو و کوفته را میل خواهید کرد. این کشتی دارای شکل ظاهری بسیار متفاوتی است و معمولا در طول رودخانه هایی با ابعاد مشخص حرکت می کند عموما چنین کشتی در طول اقیانوس حرکتی ندارد. شما می توانید غروب آفتاب را بر روی این قایق زیبا تماشا کنید.

کشتی کروز سنیک اسپریت

سنیک اسپریت که دارای رنگ ارغوانی بسیار زیبایی است دارای گنجایش 68 مسافر است و با استفاده از فضای بسیار بکری که در این کشتی دیده می شود می توانید تماشاگر فضای بسیار زیبایی باشید که دور تا دور این اقیانوس دیده می شود. در این کشتی یک سری سوئیت های بالکن دارد با کابین های یک تخته قرار دارد که سبب می شود تجربه ای بسیار عالی برای شما فراهم شود. با این کشتی می توانید به صومعه هایی در کمبوجیه بروید و از پایتخت قدیمی اودونگ دیدن کنید.

کشتی کروز آلوالون

آلوالون یک کشتی کروز بسیار جالب است که عموما برای بچه های محصل و مدرسه ای فراهم می شود و به وسیله این کشتی از مناطق مختلف کشور دیدن خواهند کرد. این کشتی گنجایش 36 مسافر را دارد. این کشتی تمام سال را به میانمار سفر می کند. در این کشتی می توانید در بخش های مخصوص به مسافرین بهرمند شوید. اگر با محصلین هم سفر تور کشتی کروز شوید می توانید از سرودهای دسته جمعی بهرمند شده و از خانه ماهیگیر دیدن کرده و به مانک سفر کنید. این کشتی بسیار مهیج و دل پذیر است.

کشتی کروز نیمه کروز

یک دیگر از کشتی های کروزی که از شهرت خاصی برخودار است، کشتی نیمه کروز نام دارد. این کشتی دارای 5 خدمه محلی است که به طور کلی دارای حرکت های 14 روزه بوده و به مناطق مشخصی سفر می کند. این کشتی سفید رنگ و زیبا به مجمع الجزایر دور افتاده اقیانوس آرام سفر می کند. در این کشتی یک سری افراد حضور دارند که سعی می کنند شما را از داستن های خانواگی شان مطلع سازند. فضایی که در این کشتی حاکم است بسیار متفاوت از سایر کشتی های کروز است. با این قایق می توانید از مکان های باستانی تیکی دیدن کنید و باغ های گرمسیری بسیار زیبایی را مورد بازدید قرار دهید. عکس برداری در این کشتی یکی از ضروریات محسوب می شود.

مشهورترین کشتی کروز

اندوور نشنال جئوگرافیک یکی از کشتی هایی است که به صورت جداگانه ای دارای قایق های پارویی و قایق های شیشه ای است. در این کشتی می توانید دریای شمال را مورد بازدید قرار دهید. از پنجره های شیشه ای کشتی می توان غازهای دریای شمالی و شیرهای دریایی را مورد بازدید قرار دارد. افرادی که علاقمند به جانور شناسی هستند می توانند از روی این کشتی به بازدید از پرنده های دریایی بپردازند.

مشهورترین کشتی کروز

شگفت انگیز ترین کشتی کروز

کشتی آیلند یکی از کشتی های بسیار عجیب و غریب است که دارای 26 نفر گنجایش بوده و تمامی خدمه آن اهل جزایر کارائیب هستند. در این کشتی می توانید از مکان های سنت لوشیا و همینطور مهمانی های خیابانی ماهی جمعه دیدن کنید. کشتی کروز آیلند اغلب بروی خیلج رودنی حرکت می کند و در دوره های خاصی از سال به حرکت خود ادامه می دهد. توجه کنید که امکانات بسیار ویژه ای بر روی این کشتی عرضه می شود. به شما پیشنهاد می کنیم یک کشتی کروز را امتحان کنید.

لوکس ترین کشتی کروز

ملکه ماری 2 یکی از کشتی های دریادار بسیار مهیجی است که دارای بدنه ای بسیار مقاوم است. داخل این کشتی همچون یک هتل بزرگ و مجهز است. این کشتی با سرعت بسیار بالایی حرکت می کند و به شما اجازه می دهد فرهنگ بریتانیایی را از نزدیک لمس کنید. این کشتی کروز از تالاب های زیبایی عبور می کند. مقصد این کشتی کافه شیر طلایی و فیش اند چیپس است که می توانید در این مکان زیبا چند ساعتی استراحت کنید.

جدیدترین کشتی کروز

یکی از کشتی هایی که به تازگی شهرت خاصی پیدا کرده است پائول گاگوئین نام دارد. این کشتی به صورت خاصی ساخته شده است و در بخش زیرین خود دارای قسمت آبخوری مجزا است و این بخش به این دلیل است که کشتی به کف دریا برخورد نکند. از این کشتی برای محیط های کم عمق استفاده می شود. در این کشتی از خوانندگان محلی دعوت به عمل می آید، بخش خاصی در کشتی وجود دارد که مشهور به آب گرم درمانی است. به شما پیشنهاد می کنیم از این بخش شگفت انگیز بهرمند شوید.

بزرگترین کشتی کروز دنیا

قطعا وقتی صحبت بزرگترین کشتی کروز دنیا می شود همگی به یاد کشتی تایتانیک می افتیم. اما باید بدانید که بزرگترین کشتی کروز دنیا 5 برابر کشتی تایتانیک است و دارای امکانات ویژه ای از قبیل زمین گلف، والیبال و … است. بزرگترین کشتی کروز “آبادی در دریا” نام دارد. این کشتی در ابتدا برای سفر به فنلاند به دریا انداخته شد. این کشتی کروز دارای مساحت بسیار زیادی است و می تواند حدود 7000 مسافر و 2000 خدمه را در خود جای دهد.

امکانات بی نظیری که در این کشتی وجود دارد سبب شده است که به بزرگترین و مهم ترین کشتی کروز در جهان مشغول شوید. در این کشتی باشگاه بدنسازی، و سالن های تئاتر و موسیقی زنده قرار دارد. استخری وسیع داخل این کشتی قرار دارد که بسیاری از بازی ها و ورزش های آبی در آن صورت می گیرد. زمین گلفی موجود در این کشتی بی نظیر است، سالن آمفی تئاتر آن دارای 1300 نفر گنجایش و 4 استخر شنا است. زمین های والیبال و بسکتبال موجود نیز از بهترین امکانات برخوردار است. بهترین وسایل بازی کودکان و بزرگسال و بسیاری از امکانات تنها بخشی از تور کشتی کروز محسوب می شود.

سایر تورها :

آشنایی با شهر طرابلس

تور طرابلس

طرابلس شهر کوچکی است که در کشور لبنان وجود دارد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف

مطالعه »
آشنایی با شهر صوفیه

تور صوفیه

صوفیه شهری از دوران نئولتیک است که در اروپا و کشور بلغارستان واقع شده است. با تور صوفیه به قدیمی ترین شهر در قاره اروپا

مطالعه »
آب و هوای مناسب برای سفر با تور توکیو

تور توکیو

اطلاعات جامع و کامل تور توکیو را میهمان ما باشید تا راهنمای شما در سفرتان به این شهر زیبای آسیای شرقی باشد. آشنایی با شهر

مطالعه »
آشنایی با کشور فنلاند

تور فنلاند

سفر به کشورهای اسکاندیناوی، خصوصاً کشور فنلاند، می ‌تواند یک سفر هیجان انگیز و البته پر خاطره باشد. بیشتر مردم، سفر با تور را ترجیح

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند