تور آمستردام

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

بهترین زمان سفر با تور آمستردام

هلند کشوری پر از گل و زیبایی! تور آمستردام می تواند هر آنچه که در ذهن خود در رویای خود قرار داده اید را به واقعیت تبدیل کند. تور آمستردام یکی از بهترین تورهایی است که قطعا برای افراد شاد بسیار دوست داشتنی است. در نظر داشته باشید که در بررسی های اخیر مشخص شده است که مردم هلند بسیار شاد هستند و خندیدن از دسته رفتارهای عمومی و همه گیر در این کشور محسوب می شود. امروز قصد داریم در این مقاله در خصوص تور آمستردام و شرایط مختلف آن صحبت کنیم.

آشنایی با شهر آمستردام

معماری های بی نظیر سبب می شود که تور آمستردام با هر سلیقه ای سازگار باشد. موزه های هنر، کلیساهای سر به فلک کشیده، خیابان های سرسبز، مغازه های رنگارنگ و … سبب می شود که تور آمستردام از دسته تورهای شلوغ محسوب شود.

وضعیت معیشتی در این شهر در حد نرمال است و شاید به نسبت سایر شهرهای هلند مقرون به صرفه تر محسوب شود. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید خودتان اقدام به رزرو هتل کنید قطعا هزینه های سرسام آور شما را از سفر پشیمان خواهد کرد اما در تور آمستردام ما بهترین شرایط اقامت را با هزینه ای بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد. کافیست 40 دقیقه در خیابان های این شهر قدم بزنید آنگاه خواهید دید که مهربان ترین آدم های دنیا در کنارتان آمده اند. تور آمستردام بهترین تور خانوادگی محسوب می شود.

آشنایی با شهر آمستردام

فرهنگ و زبان مردم آمستردام

در این شهر فقط باید لبخند به لب داشته باشید افرادی که عبوس هستند در دل مردم جای نخواهند داشت. در هر بخش می توانید مجموعه ای از گل های طبیعی را نظاره گر باشید. در آمستردام در تمامی نقاط شهر و همینطور مغازه ها صدای موسیقی شنیده می شود و موسیقی از گزینه های جدا نشدنی شهر محسوب می شود در نظر داشته باشید که فرهنگ و زبان این مردم بسیار شیرین است. مردم به زبان هلندی صحبت می کنند و البته اغلب این افراد زبان های انگلیسی و آلمانی را نیز یاد گرفته اند. مردمان شهر بسیار مهمان نواز هستند و قطعا به شما نان های محلی خوش طعمی را تعارف خواهند کرد. واحد پول رسمی در این شهر یورو اعلام شده است.

در نظر داشته باشید که بهتر است در طول سفر با خود پول نقد به همراه داشته باشید. مردمان این شهر روابط خوبی با ایرانیان دارند و معمولا حتی اگر زبان بلد نباشید هم به شما کمک خواهند کرد. یکی از موضوعات مهم دیگری که در خصوص تورهای آمستردام دیده می شود طرح های تخفیف بسیار قدرتمندی است که سبب می شد افراد سفر خانوادگی ارزانی برای خود فراهم سازید. در تور آمستردام می توانید از امکانات ویژه ای بهرمند شوید و درجه بندی مناسبی برای تور آمستردام دیده می شود.

وضعیت آب و هوای آمستردام

آب و هوای این شهر به نسبت سایر شهرهای هلند معتدل اعلام شده است به این معنی که در این شهر برف بسیار کمتر دیده می شود و همینطور میزان گرمی هوا نیز آزار دهنده نخواهد بود. آسمان های شهر خاکستری است و نم نم باران از مسایل بسیار طبیعی در این شهر محسوب می شود. در فصل زمستان شاهد وزش بادهای شدید هستیم که وجود چنین بادهایی سبب می شود که هوا سردتر باشد. شما در تور آمستردام نیاز به چتر ندارید زیرا هرگز بارش باران آنقدر شدید نخواهد بود.

آب و هوای تابستان بسیار عالی است و به این دلیل بیشترین حجم سفر و رزرو تور آمستردام در این فصل اعلام شده است. پاییز های آمستردام به نوعی متغیر اعلام شده است و شاید بهتر باشد برای اینکه بتوانید سفری دل انگیز برای خود فراهم سازید این فصل بهترین گزینه محسوب می شود. در شهر می توانید با یک سری مردمان غیر بومی نیز روبرو شوید. در نظر داشته باشید که شاید بهتر باشد لباس گرم نیز به همراه داشته باشید این موضوع برای کودکان بیشتر توصیه می شود زیرا در معرض باد سرد قرار می گیرند و احتمال دارد که مریض شوند. تور آمستردام در هر آب و هوایی لذت بخش است.

بهترین زمان سفر با تور آمستردام

بهتر است که یک بخش بندی دقیق در خصوص زمان مناسب سفر به این شهر داشته باشیم از نظر آب و هوا تابستان بهترین گزینه برای تور آمستردام است اما آیا هزینه های موجود برای شما مناسب خواهد بود. ماه مرداد قیمت تور آمستردام بسیار گران است و این موضوع به دلیل افزایش قیمت هتل ها خواهد بود این موضوع در شهریور و به دنبال آن فصل پاییز کمی ارزانتر خواهد شد. ارزان ترین زمان رزرو تور آمستردام می تواند پاییز و زمستان باشد زیرا میزان گردشگر در این دو فصل بسیار کمتر است بنابراین شما می توانید با هزینه ای بسیار ارزان و مناسب تور آمستردام را رزرو کنید. دقت کنید که این دو فصل شهر دارای آب و هوای بسیار عالی است و شما شاهد برف نخواهید بود بنابراین نه تنها از شلوغی های شهر در امان هستید بلکه از نظر آب و هوایی انتخاب خوبی خواهید داشت.

بهترین زمان تور آمستردام از نظر فستیوال ها و جشن های همگانی فصل بهار است در این فصل با توجه به فضای طبیعت زیبایی که در شهر حاکم است دیده می شود که بهترین جشن های شهری برگزار می شود و هزاران گردشگر را به سمت خود می رساند. عموم افراد فصل بهار و زمستان را برای تور آمستردام انتخاب می کنند. بهتر است که در انتخاب تور آمستردام در ابتدا تاریخ سفر را بررسی کنید.

تور آمستردام

تور آمستردام به دلیل کافی شاپ ها و کانال های آبی بی نظیری که دارد بسیار مشهور است. این شهر در سال 1275 توسط دو ماهیگیر تاسیس شده است. هم اکنون آمستردام از نظر اهمیت و ثروت در وضعیت مناسبی قرار دارد و در بین عموم قدرتمندان جهان دارای رتبه خاصی است. بزرگترین شرکت های کمپانی هلندی ثروت خود را به سمت این شهر سراریز کرده اند.

بهترین زمان سفر با تور آمستردام

فرودگاه شهر آمستردام

فرودگاه مشهور در آمستردام AMS نام دارد این فرودگاه دارای دو پایانه بزرگ است که تمامی امکانات مورد نیاز برای مسافر فراهم شده است. در نظر داشته باشید که پرواز های ایران نیز به صورت سه روز در هفته از این فرودگاه صورت می پذیرد در نظر داشته باشید که همیشه بهترین شرایط سفر برای افراد فراهم می شود که بتوانند رزرو خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. تاریخ پرواز از سوی فرودگاه به طور دقیق بر روی جدول زمان بندی قید می شود به این ترتیب هر فرد می تواند بهترین شرایط را برای سفر انتخاب کند.

از آمستردام پرواز های مستقیم به ایران وجود ندارد و شما باید در ابتدا از طریق پرواز به ترکیه اقدام کنید و سپس به ایران بیایید. سایر کشورهای اروپایی از آمستردام پرواز مستقیم دارند. ارمنستان نیز شامل پرواز های غیر مستقیم محسوب می شود.

دیدنی های تفریحی و توریستی آمستردام

در تور آمستردام شما به یک پارک بسیار مجهز و عالی خواهید رفت که بهترین زمان برای استراحت و رفع خستگی محسوب می شود. در این پارک الاچیق هایی برای خانواده تنظیم شده است و آب و هوای بسیار عالی پارک سبب می شود که با تمام وجود بتوانید تنفس کنید. در این پارک به صورت دوره ای تئاتر برگزار می شود و همینطور برنامه هایی که در طول تابستان در پارک دیده می شود برای کودکان شما بسیار عالی خواهد بود. اگر ابتدای صبح را برای بازدید از پارک انتخاب کنید قطعا با تعداد زیادی از افراد که این پارک را برای دویدن صبحگاهی انتخاب کرده اند می شوید.

کانال پرنسس

کانال پرنسس سومین کانال آلی آمستردام به شمار می رود که به صورت خاص و عجیبی طراحی شده است. ساخت این کانال 50 سال زمان برده است. این کانال در میراث جهانی به ثبت رسیده است و دارای زیبایی چشم نوازی است. شما می توانید با پرداخت مبلغی قابل قبول از کشتی های کروز استفاده کنید و درون این کانال آبی علاوه بر بازدید از شرایط موجود یک وعده ناهار دلچسب نیز میل کنید.

در تور آمستردام با کمترین هزینه شرایطی فراهم می کنیم تا از کشتی کروز استفاده کنید. موزه قایقی از دیگر دیدنی های آمستردام محسوب می شود. این موزه شبیه موزه هایی که تا بحال دیده اید نخواهد بود. زمانی که در امتداد کانال قدم می زنید فرصت بازدید از این موزه زیبا را از دست ندهید. در مجاورت این موزه یک کافی شاپ بسیار عالی قرار دارد که به شما اجازه می دهد غذاهای بسیار خوش طعم سرو کنید. در نظر داشته باشید که بازدید از فرد در این موزه زمان بندی شده است و البته تایم بندی هایی که برای این موزه در نظر گرفته می شود بسیار عالی و مناسب و کافی است.

خیابان هوف

در تور آمستردام گشت و گذار در یک سری از خیابان های مشهور نباید از یاد برود، خیابان هوف از دیدنی ترین خیابان ها شهر محسوب می شود که هر ساله هزاران نفر را برای خرید به سمت خود می کشاند. این خیابان شاهکار شهر به شمار می رود و طرح بندی و معماری آن آنقدر لوکس است که ساعت ها شما را در فکر فرو خواهد برد.

 موزه آمستردام

در انتهای این خیابان یک موزه زیبا با آثار هنری بسیار برجسته وجود دارد که سبب می شود افراد هنرمند و هنردوست از شاهکارهای موجود آن لذت ببرند. اینطور که مشخص شده است همیشه تماشای این نمایشگاه بسیار جالب و همه پسند است البته برای ورود باید بلیط تهیه شود که بهتر است افراد بلیط مورد نظر را از چند روز قبل تهیه کرده باشند زیرا صف بلیط معمولا طولانی است. تور آمستردام این بلیط را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب در اختیار شما قرار می دهد. از طبقه سوم موزه نیز دیدن کنید از این طبقه می توانید آثار هنری و زیبای مختلفی را مورد بررسی قرار دهید و همینطور از چشم انداز شهر نیز لذت ببرید

میدان لیدن

در تور آمستردام میدان بسیار زیبا و پر جنب و جوش لیدن دارای شهرت زیادی است. این میدان دقیق در مرکز شهر قرار دارد از مکان های بسیار لوکس محسوب می شود. رستوران ها و کافه های بسیار عالی در این میدان دیده می شود و همینطور تراس های بلندی دور تا دور میدان وجود دارد که از این تراس ها می توانید به اجرا های زنده ای که در مرکز شهر وجود دارد خیره شوید. افرادی که به دنبال تفریح هستند به هیچ عنوان این میدان را از دست ندهند بازی های شاد کودکانه ای برای فرزندان شما دورتادور این میدان فراهم شده است.

کاخ های آمستردام

کاخ سلطنتی آمستردام در ابتدا در قرن 17 میلادی به عنوان تالار شهر شناخته شد اما پس از مدتی تبدیل به اقامتگاهی بسیار عالی شد. در نظر داشته باشید که این کاخ در حال حاضر به روی مراجعه کنندگان باز است و بازدید از آن نیاز به تهیه بلیط دارد و البته هزینه بلیط نیز بسیار مناسب و ارزان است.

معماری این کاخ بسیار زیبا و شگفت انگیز است و همینطور تاریخ غنی و عالی که در شهر دیده می شود سبب شده است که افراد علاقه مند به بازدید شهر باشند. خانه آنه فرانک از دسته مکان های تاریخی در شهر است که این روزها به عنوان یک کاخ بسیار زیبا مشهور است. شما در این فضا می توانید انواع اسناد تاریخی و همینطور سرگذشت افراد مختلفی را مورد بازدید قرار دهید. در نظر داشته باشید که دفترچه خاطراتی در این کاخ دیده می شود که به بیش از 60 زبان دنیا ترجمه شده است و بازدید از ان بسیار لذت بخش خواهد بود.

دیدنی های تفریحی و توریستی آمستردام

مراکز خرید آمستردام

در تور آمستردام بازارهای خیابانی را از دست ندهید در نظر داشته باشید که شما می توانید در این بازارها سوغاتی های خود را خریداری کنید. اینطور که به نظر می رسد همیشه تور آمستردام برای افرادی که قصد دارند با کمترین بودجه به سفری دل انگیز بروند بسیار عالی است. قیمت بندی های بسیار مناسب در خیابان های شهر از دسته گزینه هایی است که مورد تعیین قرار می گیرد.

مرکز خرید وی اند دی

این مرکز خرید از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در شهر محسوب می شود. در این مرکز خرید می توانید محصولاتی با کیفیت بالا خریداری کنید و البته هزینه هایی که در نظر گرفته می شود به نسب مناطق دیگر کمی گرانتر است. در این مرکز انواع نان هایی با مزه عالی پخت می شود. در طبقه همکف این مرکز بخشی برای فرزندان شما در نظر گرفته شده است که بسیار مجهز و عالی است.

مرکز خرید بیجنکورف

این مرکز از بزرگترین مراکز خریدی است که در آمستردام وجود دارد در این مرکز می توانید انواع فروشگاه های بزرگ را مورد بازدید قرار دهید. در این مرکز خرید می توانید انواع غذاها و لوازم آرایش را با بهترین قیمت خریداری کنید. لوازم خانگی این مرکز خرید بی نظیر است. بیجنکورف دقیق در قلب شهر قرار دارد.

مرکز خرید مگنا

یک مرکز خرید بسیار کوچک در پشت کاخ کوییز در میدان دام قرار دارد طراحی زیبایی برای این مرکز خرید صورت پذیرفته است که قطعا برای شما لذت بخش خواهد بود. سه طبقه از این مرکز خرید با بهترین برندهای روز همراه است. لباس های زنانه ای که در این مرکز خرید برای فروش دیده می شود بسیار زیبا هستند. در این مرکز بیش از 40 بوتیک و مغازه کوچک دیده می شود و موسیقی بسیار دل نوازی در بخش های مختلف مرکز به گوش می رسد.

مرکز خرید بونتری

در مرکز خرید بونتری شاهد مغازه ها و فروشگاه های قدیمی و لوکس خواهید بود که با گالری های چوبی تزیین شده است. معماری به کار رفته در این مرکز خرید انگلیسی است و شما می توانید با آسانسور بخش های مختلف آن را رصد کنید. در طبقه بالای آن فروشگاه ویژه گلف وجود دارد که توپ های گلف بسیار عالی برای فروش داشته که قطعا فرزندان شما جذب آن خواهند شد.

سایر تورها :

موزه تاریخی طبیعی

تور برلین

برلین پایتخت کشور آلمان یکی از مهم ترین شهرهای اقتصادی دنیا است. شهری مدرن و پیشرفته که دل هر گردشگر و مسافری را در تور

مطالعه »
آشنایی با کشور دانمارک

تور دانمارک

به تور دانمارک خوش آمدید. دانمارک سرزمینی دوست داشتنی است و با شنیدن اسم سرود ملی اش این حس را بیشتر پیدا خواهید کرد ،

مطالعه »
جاذبه های دیدنی و تفریحی تور بلغارستان

تور بلغارستان

تور بلغارستان بدون شک یکی از بهترین خاطرات را برای شما فراهم خواهد کرد. در تور بلغارستان می توانید با هزینه ای کم و مناسب

مطالعه »
آشنایی با کشور ارمنستان

تور ارمنستان

کشور ارمنستان سرزمینی بسیار پر فراز و نشیبی است و در این منطقه می توانید با مقصد های گردشگری مختلفی با تور ارمنستان روبرو شوید.

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند