تور اندونزی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دیدنی های توریستی و تفریحی تور اندونزی

به تور اندونزی خوش آمدید. اندونزی سرزمینی بسیار پهناور است کشور اندونزی بیش از 13 هزار جزیره دارد. این شهر برای هر سلیقه ای مناسب است شما می توانید با در این منطقه با گونه های متنوع جانوری آشنا شوید. امروز قصد داریم کشور اندونزی را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم و مناطق دیدنی این کشور را معرفی کنیم.

آشنایی با کشور اندونزی

کشور اندونزی یکی بهترین مناطق دیدنی در جهان محسوب می شود. اقامتگاه هایی در این کشور وجود دارد که به شما اجازه می دهد سفری بسیار ارزان به این منطقه داشته باشید. جاذبه ها و زیبایی طبیعی اندونزی بسیار و مشهور است. در نظر داشته باشید که اندونزی بسیار گسترده است و برای بازدید از بخش های مختلف آن نیاز به زمان زیادی است.

در نظر داشته باشید که کشور اندونزی از بهترین کشورهایی است شما می توانید برای بازدید از مناطق مختلف آن از شهر جاکارتا آغاز کنید. جاکارتا یکی دیگر از مناطق دیدنی عجیب در کشور اندونزی است که بیش از 10 میلیون جمعیت دارد و بسیار شلوغ و پر هیاهو به شمار می رود. در این شهر شلوغ می توانید به تماشای سبک زندگی مردمان کشور اندونزی بپردازید. عموما بازدید از بناهای تاریخی این منطقه بسیار لذت بخش است.

آشنایی با کشور اندونزی

فرهنگ و زبان مردم اندونزی

مردم کشور اندونزی به زبان اندونزیایی صحبت می کنند مردم اندونزی کمتر لبخند می زنند و به طور کلی شخصیت های جدی دارند عموما در این شهر خندیدن زیاد کمی عجیب است و اگر در خیابان های شهر زیاد از حد بخندید قطعا باید پاسخ گو سوالات مردم این شهر باشید. در نظر داشته باشید که واحد پول در کشور اندونزی روپیه اندونزی است و البته دلار نیز در این کشور رد و بدل می شود. جاکارتا پایتخت کشور اندونزی محسوب می شود. جهت رانندگی در این کشور سمت چپ است.

عموما تحصیل در این کشور اهمیت ویژه ای دارد و بسیاری از افراد در این کشور تحصیل کرده هستند. به طور کلی در نظر داشته باشید که هرچه باسوادتر باشید از سوی مردمان اندونزی محبوب تر هستید. فرهنگ مردم اندونزی به فرهنگ مردمان آلمان بسیار نزدیک است. در نظر داشته باشید که برای سفر به این کشور بهتر است فصل مناسبی را انتخاب کنید.

آب و هوای کشور اندونزی

در کشور اندونزی تغییرات آب و هوا بسیار محسوس است. دقت کنید که این موضوع به دلیل دمای هوا و یا فشار هوا نیست بلکه وجود بارندگی های عمده سبب می شود تا آب و هوای کشور اندونزی به صورت جدی تغییر کند. در واقع کشور اندونزی به دو بخش تقسیم شده است که به طور کلی می توان گفت که آب و هوای این منطقه گرم و استوایی است.

در مناطق ساحلی کشور اندونزی دمای هوا حدود 28 درجه است و بخش های کوهستانی این کشور نیز دارای دمای 26 درجه است. در نظر داشته باشید که تغییرات آب و هوای کشور اندونزی بر اثر بادهای موسمی ایجاد می شود. به طور کلی ماه های ژوئن تا سپتامبر این کشور یک فصل خشک محسوب می شود. ماه های دسامبر و همینطور مارس در اندونزی هوا به شدت بارانی است. البته بیشترین میزان بارندگی در بخش های شمالی و غربی اندونزی وجود دارد.

بهترین زمان سفر با تور اندونزی

عموما بهترین زمانی که می توان با تور اندونزی سفر کرد فصل های خشک سال است. ماه های مناسب برای سفر به این کشور نیز از ژوئن تا سپتامبر اعلام شده است. دسامبر را برای بازدید از اندونزی انتخاب نکنید، این ماه جاده های اندونزی بسیار شلوغ است و پارک های ملی نیز تعطیل هستند. در نظر داشته باشید که کشور اندونزی از دسته کشورهایی است که سفر به آن بسیار لذت بخش است.

کشور اندونزی به خط استوا بسیار نزدیک است این موضوع سبب شده است که آب و هوای این منطقه در وضعیت مناسبی قرار بگیرد و شاهد هوایی پاک و سالم باشید. در واقع هر فصلی برای سفر به اندونزی مناسب است. حال باید بررسی کنید که الویتتان به چه صورت است در واقع زمان سفر به اندونزی برای شما ازاد است از ماه دسامبر برای سفر با تور اندونزی منصرف شوید، اگر بازدید از تمامی مناطق دیدنی کشور اندونزی برای شما اهمیت ویژه ای دارد باید دقت کنید که در کدام فصل سال مناطق مختلف کشور اندونزی تعطیل نیستند. ایام عید فطر بهترین زمانی است که می توانید از منطقه جاوه اندونزی دیدن کنید. در ایام عید و شلوغی های موجود اغلب استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی دشوارتر می شود.

بهترین زمان سفر با تور اندونزی

اطلاعات پرواز کشور اندونزی

در کشور اندونزی فرودگاه های بسیاری قرار دارد. فرودگاه سلطان آجی محمد سلیمان یکی از فرودگاه های مشهور اندونزی محسوب می شود. از دیگر مناطق دیدنی کشور اندونزی نیز می توان به فرودگاه های دنپارساز و همینطور جاکارتا اشاره کرد. تمامی فرودگاه های کشور اندونزی به صورت دو بخشی فعالیت می کنند بخش های نظامی آن ها از بخش عمومی مجزا است. در نظر داشته باشید که برای اطلاع از زمان پرواز هر کدام از فرودگاه های کشور اندونزی بهتر است از طریق تیم های مشاور در این زمینه اقدام کنید.

دیدنی های توریستی و تفریحی تور اندونزی

جاذبه های گردشگری و همینطور فعالیت های تفریحی در تور اندونزی بی نظیر است.

جزیره بالی

بالی یکی از مشهورترین جزیره های کشور اندونزی محسوب می شود. در این جزیره زیبا می توانید موج سواری کنید و از جاذبه های سحر آمیز آن لذت ببرید. به طور کلی ساحل این جزیره بی نظیر است. بالی نسبت به سایر جزیره های کشور اندونزی گرانتر است، این گرانی به مناطق دیدنی و غذاهایی که در این جزیره عرضه می شود نیز سرایت کرده است. رقص های محلی زیادی در این بخش برگزار می شود. این جزیره علاوه بر جاذبه های فرهنگی دارای یک سری مراسم فرهنگی است. در منطقه بالی هیچ کمبودی احساس نخواهید کرد.

جزایر گیلی

از دیگر جزایر بسیار زیبا در کشور اندونزی جزایر گیلی نام دارد. با ماشین نمی توانید وارد این جزیره شوید در جای جای این جزیره یک سری دوچرخه، اسب و همین طور کالسکه قرار دارد که می توانید به سادگی از آنها استفاده کنید. بهترین امکانات غواصی نیز در این جزیره زیبا دیده می شود. افرادی که علاقمند به ورزش های آبی هستند بازدید از این منطقه زیبا را از یاد نبرند. تجربیاتی تکرار نشدنی در این جزیره پیش روی شما قرار می گیرد.

اژدهای کومودو

اژدهای کومودو از نام های آشنایی است که بارها در مستندات تلویزیونی از آن استفاده می شود. در اندونزی این فرصت برای شما وجود دارد تا بتوانید از نزدیک با این موجود روبرو شوید. پارک ملی کومودو از ترسناک ترین مناطقی است که در کشور اندونزی مورد بازدید قرار می گیرد. در این پارک می توانید بزرگترین مارمولک دنیا را از نزدیک ببینید.

با توجه به هزینه های نگهداری موجودات در این پارک عموما بازدید از آن هزینه بر است بنابراین برای ورود به پارک باید بلیط تهیه کنید. اگر بازدید از این موجود نامبرده برای شما ترسناک است می توانید به سراغ بخش های دیگر پارک بروید و از پیاده روی و غواصی و قایق سواری در این بخش لذت ببرید. استفاده از هر یک از دیدنی ها و وسایل بازی در این پارک هزینه جداگانه دارد.

پارک جنگلی میمون مقدس

پارک جنگلی میمون مقدس یکی از مشهورترین پارک هایی است که در کشور اندونزی قرار دارد. این پارک که به یوبود مشهور است مرکز فرهنگی بالی محسوب می شود. در این جنگل میمون های زیادی زندگی می کنند و مسیرهای پیاده روی مختلفی نیز برای شما فراهم شده است.

پارک ملی برومو

از دیگر پارک های مشهور در تور اندونزی است و محبوب ترین پارکی است که می توانید به دور از شلوغی های شهر در آن استراحت کنید. این پارک در کوه برومو قرار دارد و آتش فشانی از دریای شن را می توان با چشم خود نظاره کرد. در این پارک می توانید طلوع خورشید را تماشا کنید. این منطقه برای عکاسان مشهور جهان اهمیت ویژه ای دارد. ورودی این پارک گران است و اواخر هفته و روزهای تعطیل گرانتر نیز می شود. آتش فشان بسیار مشهوری در این پارک قرار دارد که به صورت کمربندی از آتش به دور کوه قرار گرفته است. فوران های عظیم و بسیار خطرناک این آتش فشان بسیار دیدنی و جذاب است.

معبد هندو

از دیگر مناطق دیدنی کشور اندونزی محسوب می شود. این معبد به لحاظ معماری بسیار شگفت انگیز و جالب است. در نظر داشته باشید که در این معبد می توانید بخش های مختلفی را مورد بازدید قرار دهید. عکس برداری در این معبد جریمه بالایی دارد بنابراین دوربین های خود را به همراه نبرید.

بوروبودور

از مناطق بسیار عجیب و زیبا در کشور اندونزی محسوب می شود. این مجموعه معبد بودایی از مشهورترین مکان هایی است که در کشور اندونزی قرار دارد و قدمت آن به قرن نهم میلادی باز می گردد. آموزه های بودا در این منطقه به صورت ویژه ای در وضعیت نقش برجسته طراحی شده اند. به طور کلی مجسمه های بسیار باشکوهی در این منطقه قرار دارد که تماشای آن بسیار لذت بخش است. بازدید از این معبد بسیار لذت بخش است. این معبد از باشکوه ترین مراکز آیین بودا محسوب می شود.

پارک ملی بوناکن

اگر عاشق غواصی هستید بهتر است از پارک ملی بوناکن دیدن کنید. این منطقه برای کودکان بسیار لذت بخش است. آب های عمیقی که در استخرهای وسیع این پارک وجود دارد آنقدر تمیز است که می توانید عمق آن را به سادگی با چشم ببینید. کودکان نیاز به خرید بلیط برای بازدید از این پارک ندارند. در کشور اندونزی اسپا و ماساژ اهمیت ویژه ای دارد و خدمات درمانی مختلفی در این خصوص در این منطقه وجود دارد. هزینه هایی که در این لاین در نظر گرفته می شود متغیر است.

دیدنی های توریستی و تفریحی تور اندونزی

تانا تراجا

تانا تراجا از مناطق بسیار زیبا و دیدنی در تور اندونزی محسوب می شود. در این منطقه می توانید با فرهنگ غنی مردمان اندونزی آشنا شوید. خانه هایی که در این منطقه ساخته شده اند بسیار شبیه به قایق هستند. در واقع معماری بسیار زیبایی برای ساخت این خانه ها به کار رفته است. مردمان این منطقه بسیار مهربان و مهمان نواز هستند و شما می توانید با آیین ها و جشن های سنتی که در این منطقه برگزار می شود بهترین خاطرات را بسازید.

کالیمانتان منطقه ای است که از لحاظ محیط زیست متنوع ترین منطقه دنیا محسوب می شود. تنوع جانوری در این منطقه بسیار زیبا است و حیات وحشی که در این منطقه وجود دارد متنوع و لذت بخش است. در دل این طبیعت زیبا کمی استراحت کنید.

مراکز خرید بزرگ کشور اندونزی

این مرکز خرید انقدر عظیم است که برای بازدید از بخش های مختلف آن باید چندین روز زمان بگذارید. به طور کلی این مرکز خرید در مرکز شهر جاکارتا قرار گرفته است و بهترین برندهای مشهور دنیا در این مرکز خرید وجود دارد. سرگرمی های بی نظیری که در این مرکز خرید دیده می شود بسیار عجیب است. مراکز بهداشتی، فروشگاه های زنجیره ای و دستگاه های خودپرداز و بزرگترین سینمای اندونزی تنها بخشی از این مرکز خرید محسوب می شود.

مرکز خرید مال تامان اندونزی

این مرکز خرید دارای 360 متر مربع مساحت است. در این مرکز خرید بیش از 500 واحد تجاری قرار دارد که به طور دقیق در 7 طبقه تقسیم شده اند. در این مرکز خرید 8 برج وجود دارد و در مجموع سرپوشیده ترین بخش این مرکز خرید محسوب می شود. شما می توانید در این منطقه از بازی های همچون اسکی بر روی یخ لذت ببرید . همینطور از اجناس بسیار باکیفیت ان نیز بهرمند شوید. ساعت کار هر روز از ساعت 10 صبح الی 10 شب است.

مراکز خرید تجاری اندونزی

مرکز خرید پلازا سنایان به طور کلی در لاین وسایل منزل و برندهای لوکس فعالیت می کند. در این مکان بهترین رستوران ها قرار دارد و مناسب ترین فروشگاه خرید قرار دارد. بهترین سینماهای چند بعدی در این مکان قرار دارد.

یکی دیگر از مرکز خرید های تجاری در کشور اندونزی پوندوک نام دارد، در این مرکز خرید می توانید بهترین برندها و رستوران های مخصوص را مشاهده کنید. برندهایی از قبیل لویز و مارکس در این مجتمع خرید عرضه می شود. در این مجموعه یک پارک آبی بسیار مشهوری قرار دارد که می توانید با توجه به مکان سر پوشیده ای که در این بخش قرار دارد از بازی های بسیار مفرح نیز بهرمند شوید.

مرکز خرید گاندریا سیتی

این مرکز خرید که در بین مردم شهر بسیار مشهور است از بهترین گزینه های خرید خانوادگی محسوب می شود. در این مرکز خرید می توانید بیش از 300 واحد تجاری و همینطور مکانی های بسیار مفرحی برای فرزندان خود پیدا کنید. سقف این مجتمع به شکل آسمان طراحی شده است. در این منطقه یک شهربازی بسیار زیبایی قرار دارد که فود کورت های بزرگ آن مشهور هستند. در مجموعه  “تجربه پرواز ” می توانید با جامبو جت ها پرواز کنید.

مرکز خرید سنترال پارک اندونزی

این مرکز خرید بسیار لوکس و ویژه طراحی شده است. در این مرکز خرید تور اندونزی یک هتل بسیار بزرگ نیز قرار دارد که در آن رستوران ها و کافه های خوبی فراهم شده است. شما می توانید در مرکز خرید سنترال به طور دقیق به محصولاتی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید. در این مرکز خرید کالاهایی با برندهای داخلی و خارجی با قیمت های بسیار مناسبی به فروش می رسد.

سایر تورها :

جاذبه های طبیعی کشور تاجیکستان

تور تاجیکستان

تور تاجیکستان یکی از تورهایی است که ما را به کشوری هم زبان و هم دین خواهد برد. تاجیکستان کشوری است پر از جاذبه های

مطالعه »
جاذبه های دیدنی و تفریحی اصفهان

تور اصفهان

تور اصفهان در این جا سعی کرده شما را با شهر تاریخی اصفهان بیشتر آشنا کند. اصفهان شهری با داشتن معماری های زیبا، مسجدها و

مطالعه »
آشنایی با شهر هانوفر آلمان

تور هانوفر

شاید شما هم از آن دست افرادی باشید که سفر به اروپا را بیش از هر جای دیگری ترجیح می دهید. خصوصاً اگر مقصد تان

مطالعه »
جاذبه‌های ديدنی و تفریحی شهر پراگ

تور پراگ

شهر پراگ، به سبب جاذبه هاي بي نظير خود يكي از شهر هاي تاريخي معروف اروپا مي باشد. در تور پراگ، سفري جذاب و متفاوت

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند