راهنمای سفر به آلمان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های راهنمای سفر :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به آلمان

یکی از کشور های پر طرفدار و پر تقاضا برای مهاجرت کشور آلمان می باشد. اخذ ویزای کشور آلمان دارای شرایط و نکات خاص خود است. راهنمای سفر به آلمان با توجه به حضور سفارت این کشور در ایران نسبتا ساده می باشد. برای اخذ وقت سفارت آلمان باید به سایت اینترنتی سفارت این کشور مراجعه کنید. دریافت ویزای آلمان معمولا بین چند روز تا چند هفته طول می کشد. در اینجا به نکاتی راجع به مهاجرت به آلمان و نکات مربوط به اخذ ویزا اشاره می کنیم.

کشور آلمان

کشور آلمان با داشتن مساحتی در حدود 357 هزار کیلومتر مربع 63 امین کشور وسیع دنیا می باشد. کشور آلمان با کشور هایی همچون فرانسه، دانمارک، لهستان، لوکزامبورگ، بلژیک، هلند، اتریش، سوئیس و جمهوری چک همسایه می باشد. کشور آلمان یکی از کشور های توسعه یافته دنیا است که از لحاظ صنعت های مختلف جزء کشور های مهم و تاثیر گذار اروپا می باشد. این کشور همچنین با دو دریای بزرگ قاره اروپا مانند دریای بالتیک و دریای شمال دارای مرز می باشد..

با توجه به قرار گرفتن این کشور در منطقه یورو واحد پولی این کشور یورو می باشد. کشور آلمان دارای صنایع خودرو سازی بسیار قدرتمندی می باشد. بسیاری از شرکت ها و برند های معروف در این کشور می باشند. این کشور همچنین دارای صنعت گردشگری بسیار پر رونقی می باشد. مردم کشور آلمان دارای مذهب های مختلفی می باشند. اکثریت مردم کشور آلمان به زبان آلمانی صحبت می کنند. دانستن مقداری زبان آلمانی به ایجاد ارتباط با مردم شهر برلین کمک می کند. کشور آلمان دارای جمعیتی در حدود 82 میلیون نفر می باشد و پر جمعیت ترین کشور قاره اروپا می باشد.

تور آلمان

از جمله موارد مهم در مهاجرت به آلمان ایجاد ظاهری آراسته و رسمی می باشد. تور آلمان در فصل های مختلفی از سال ارائه می شود. شما برای اخذ پذیرش و سفر با تور آلمان باید مدارک و عکس های خود را به سفارت ارائه دهید . ساعت کاری سفارت از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر می باشد. مدتی قبل از مهاجرت به آلمان درخواست ویزا خود را بدهید تا شرایط برای سفر با تور برایتان مهیا باشد. رسید پرداختی هتل و بلیط هواپیما را بعد از پاسخ مثبت ویزا نیز ارائه دهید.

مهاجرت به آلمان

شرایط کشور آلمان برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور توسعه یافته را دارند بسیار مناسب می باشد. شرایط مهاجرت به آلمان با توجه به قرار گیری این کشور در منطقه یورو و عضو بودن آن پیمان شینگن بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با اخذ ویزا این کشور به کشور های عضو این پیمان سفر کنید. برای مهاجرت به آلمان باید ابتدا به صورت حضوری به یکی از سفارت های این کشور رفته و نسبت به تکمیل فرم اخذ ویزا این کشور اقدام کنید. فرم مربوط به اخذ ویزا را با دقت پر کنید تا در مراحل بعدی به مشکل برنخورید. مهاجرت به آلمان یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن زندگی آسوده و بدون استرس می باشد.

مهاجرت به آلمان

ویزای کشور آلمان

همانطور که گفته شما برای مهاجرت به آلمان و اخذ ویزا باید به نزدیک ترین سفارت کشور آلمان رفته و فرم مربوط به درخواست ویزا را تکمیل کنید. اخذ ویزای کشور آلمان و مهاجرت به آلمان در حالت عمومی دارای مدارک خاصی نمی باشد اما برای حالت تخصصی که شما در صدد دریافت اجازه کار یا تحصیل در کشور را دارید باید مدارک تخصصی مرتبط را به سفارت ارائه دهید.

مدارک عمومی و کلی مورد نیاز برای اخذ ویزا کشور آلمان عبارتند از تکمیل فرم در خواست ویزا امضا شده به همراه کپی، هدف سفر به آلمان در یک صفحه، چند قطعه عکس برای گذرنامه، اصل شناسنامه و کپی آن به صورت ترجمه شده، برنامه سفر و دلیل سفر به آلمان، رزرو بلیط هواپیما و هتل برای کل مدت زمان اقامت و یا آدرس خانه میزبان در دعوت نامه خانوادگی ، بیمه مسافرتی و پزشکی، مدارکی دال بر توانایی مالی، ارائه مدرک دال بر رابطه فرد متقاضی با ایران (سند ماکیت خانه و یا مغازه )، اصل سند ازدواج و کپی آن به صورت ترجمه شده، اصل و کپی شناسنامه فرزندان به صورت ترجمه شده می باشد. توجه کنید تا برای مهاجرت به آلمان گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

یکی از مزایای راهنمای سفر به آلمان امکان اخذ وقت سفارت و دریافت ویزا در داخل کشور می باشد. سفارت کشور آلمان در شهر تهران قرار داشته و امکان ارائه انواع ویزا های مورد نظر را دارد. افراد متقاضی برای مهاجرت به آلمان می توانند به راحتی با سفر به شهر تهران نسبت به تکمیل فرم تقاضای ویزا اقدام کرده و مدارک لازم را ارائه دهید.

سفارت آلمان در تهران: تهران، خیابان فردوسی، پلاک 324

سایر نوشته های راهنمای سفر :

کشور فرانسه

راهنمای سفر به فرانسه

فرانسه یکی از کشورهایی است که هر ساله مسافرین و گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند. این مسافرین برای بازدید نیازمند راهنمای سفر به

مطالعه »

راهنمای سفر به اروپا

بسیاری از افراد تمایل دارند تعطیلات و اوقات فراغت خود را در کشورهای خارجی سپری کنند و تجربه های جدیدی کسب نمایند. راهنمای سفر به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند