راهنمای سفر به کانادا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های راهنمای سفر :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

راهنمای سفر به کانادا

این مقاله در مورد راهنمای سفر به کانادا است، کسانی که به دنبال سفر به کانادا هستند معمولا از مطالبی تحت عنوان راهنمای سفر به کانادا استفاده می کنند، کانادا کشوری است که در شمال آمریکای شمالی واقع شده است و از نظر مجموع وسعت به عنوان دومین کشور پهناور جهان محسوب می شود، با این حال بخشی از کانادا به دلیل مجاورت با قطب شمال خالی از سکنه است، کانادا یکی از کشورهای مرفه و پیشرفته جهان محسوب می شود و به همین دلیل است که در طول سال گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند، همچنین کانادا به عنوان یکی از کشورهای مهاجر پذیر مطرح می باشد و شاهد حضور هزاران مهاجر در طول سال در این کشور هستیم، برای سفر به این کشور مراجعه به راهنمای سفر به کانادا بسیار مفید خواهد بود.

راهنمای سفر به کانادا

راهنمای سفر به کانادا، مجموعه اطلاعاتی است که در مورد سفر به کشور کانادا در اختیار شما قرار داده می شود، با استفاده از راهنمای سفر به کانادا می توانید از قبل اطلاعاتی را در مورد کانادا کسب کنید و بتوانید در این کشور با آمادگی حضور داشته باشید راهنمای سفر به کانادا می تواند اطلاعات بسیار جزئی تا کلی را شامل شود، در این مقاله راهنمای سفر به کانادا به منظور سفر توریستی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد از جمله مهم ترین مطالبی که تحت عنوان راهنمای سفر به کانادا ارائه می شود توضیحاتی در مورد تور کانادا، ویزای کانادا، وقت سفارت کانادا و همچنین مهاجرت به کانادا است.

راهنمای سفر به کانادا

تور کانادا

یکی از مهم ترین مواردی که در راهنمای سفر به کانادا باید با آن آشنا شوید، تور کانادا  است برای کسانی که به گردشگری علاقه مند هستند و می خواهند دنیایی متفاوت را ببینند حضور در تور کانادا توصیه می شود، در کانادا در کنار پیشرفت و مدرنیته با طبیعت بکری روبه رو خواهید شد که در نوع خود کم نظیر است، این کشور در میان سه اقیانوس معروف آرام، اطلس و منجمد شمالی واقع شده است و اهمیت آن را دو چندان کرده است، شهرهای ونکوور و تورنتو دارای آب و هوای بسیار عالی هستند که برای یک سفر توریستی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد، اگر می خواهید در همه شرایط، آب و هوای سرد و برفی را ببیند به استان معروف کبک سر بزنید. در کانادا تنوع فرهنگی بسیار غنی است و در این کشور قوم های مختلفی را خواهید دید.

کانادا جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که توصیه می کنیم حتما از آن ها بازدید کنید مهم ترین آن ها که دیدنشان در تور کانادا توصیه می شود آبشار نیاگارا، پارک ملی بنف (Banff) و کوه های راکی، برج سی ان (CN) در شهر تورنتو، کبک قدیم (Vieux-Quebec)، ویسلر (Whistler)، ساختمان پارلمان در اتاوا (Ottawa’s Parliament Hill)، سنت جان سیگنال هیل (St. John’s Signal Hill)، مونترال قدیمی (Old Montreal)، مهاجرت خرس قطبی در منیتوبا (Manitoba)، خلیج کوچک فاندی (Bay of Fundy)، بندرگاه داخلی ویکتوریا، پارک ملی گروس مورن (Gros Morne)، استنلی پارک ونکوور و… است.

ویزای کانادا

در ادامه راهنمای سفر به کانادا به ویزای کانادا و نحوه اخذ آن خواهیم پرداخت، برای ورود به کانادا نیز به مانند بقیه کشورها مردم ایران نیازمند اخذ ویزا هستند، ویزای کانادا نیز در انواع مختلفی برای سفرهای گوناگون صادر می شود از آنجا که سفارت کانادا در ایران فعال نیست نحوه اخذ ویزای کانادا نیز کمی متفاوت خواهد بود برای اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان دو روش وجود دارد اول این که به کارگزاری امور کنسولی دولت کانادا در شهرهای آنکارا، ابوظبی و استانبول مراجعه کنید و درخواست ویزای کانادا را بدهید و یا به صورت آنلاین از طریق سفارت کانادا درخواست ویزای کانادا را بکنید و مدارک لازم را بارگزاری کنید وتا یک ماه به منظور انگشت نگاری به یکی از کارگزاری های امور کنسولی در شهرهای گفته شده مراجعه کنید و مراحل دریافت ویزا را به پایان برسانید.

وقت سفارت کانادا

یکی دیگر از مواردی که در راهنمای سفر به کانادا باید به آن پرداخته شود، وقت سفارت کانادا است، اخذ وقت سفارت از اقدامات اولیه به منظور گرفتن ویزای کانادا محسوب می شود، بر اساس قوانین این کشور مرجعی که ویزای کانادا را صادر می کند کارگزاری امور کنسولی با نام اختصاری وک (VAC) می باشد، در واقع نه از سفارت کانادا بلکه از وک باید وقت گرفته شود.

در ایران وک وجود ندارد و طبق اعلام دولت کانادا مردم ایران برای اخذ وقت باید به کارگزاری های شهرهای ابوظبی، استانبول و آنکارا مراجعه کنند. طبق قوانین دولت کانادا روند برای گرفتن وقت سفارت کانادا در هر سه کارگزاری امور کنسولی کانادا یکسان می باشد.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

در انتهای مقاله راهنمای سفر به کانادا به راه های مهاجرت به این کشور خواهیم پرداخت. کانادا از جمله کشورهایی است که از لحاظ پذیرش افراد مهاجر برنامه های متنوعی را دارد و هر سال شاهد حضور هزاران مهاجر در این کشور هستیم، به منظور مهاجرت به کانادا و کسب اقامت این کشور راه های مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن ها عبات اند از:

 مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار، مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص فدرال، مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص کبک، مهاجرت به کانادا از روش تخصصی نووااسکوشیا، مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری کبک، مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی فدرال، مهاجرت از روش کارآفرینی کبک، مهاجرت از روش خوداشتغالی کبک، مهاجرت از روش خویشاوندی و..

سایر نوشته های راهنمای سفر :

راهنمای سفر به اروپا

بسیاری از افراد تمایل دارند تعطیلات و اوقات فراغت خود را در کشورهای خارجی سپری کنند و تجربه های جدیدی کسب نمایند. راهنمای سفر به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند