راهنمای سفر به استرالیا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های راهنمای سفر :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

راهنمای سفر به استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای پر بازدید در دنیا می باشد که سالانه مسافران زیادی را مخصوصا از ایران میزبانی می کند. برای راهنمای سفر به استرالیا و یا مهاجرت به این کشور شما در ابتدا باید ویزای استرالیا را دریافت کنید. استرالیا کشوری بسیار زیبا و پر از امکانات فراوان می باشد که در نیم کره جنوبی قرار گرفته است. این کشور تا سال 1901 مستعمره کشور انگلیس بود و بعد از استقلال یافت. پایتخت این کشور شهر کانبرا می باشد. کشور استرالیا دارای شهر های بزرگ و زیبا و پر جمعیتی مانند سیدنی و ملبورن می باشد.

وقت سفارت استرالیا

تمامی کسانی که به نوعی قصد سفر به کشور استرالیا را دارند می دانند که در ابتدا باید ویزای استرالیا را دریافت کنند، برای دریافت ویزای استرالیا شما باید در ابتدا وقت سفارت استرالیا را دریافت کنید تا بتوانید تقاضای ویزای استرالیا را بکنید. پس پیش نیاز گرفتن ویزای استرالیا گرفتن وقت سفارت استرالیا می باشد، دریافت وقت سفارت استرالیا فقط و فقط از طریق وب سایت انجام می گیرد و باید حتما به صورت آنلاین باشد.

راهنمای سفر به استرالیا

ویزای استرالیا

برای مهاجرت  و یا رفتن به تور استرالیا شما در ابتدا باید اقدام به دریافت ویزای استرالیا و راهنمای سفر به استرالیا کنید. برای دریافت ویزا شما در ابتدا باید از انواع ویزاهای استرالیا آگاهی پیدا کنید و سپس اقدام به دریافت آن کنید. انواع ویزای استرالیا عبارت است از: ویزای مهاجرت همسر که مناسب افرادی می باشد که با یک فرد استرالیایی ازدواج کرده اند، ویزای مهاجرت والدین که مناسب افرادی است که پدر و مادرشان ویزای استرالیا را دارند، ویزای آخرین فرد بازمانده که مناسب افرادی است که تمامی اقوام درجه یک آن ها در استرالیا اقامت دارند و کسی را در ایران ندارند، ویزای دانشجویی برای تمامی دانشجو های مستعد که می خواهند در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری در این کشور تحصیل کنند، ویزای موقت توریستی برای افرادی که قصد سفر کوتاه مدت به استرالیا را دارند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای استرالیا

برای دریافت ویزای استرالیا شما نیاز دارید مدارکی را از قبل تامین کنید و  به سفارت استرالیا تحویل دهید که در ادامه به توضیح این مدارک می پردازیم:

داشتن گذرنامه از اولین شرایط اخذ ویزای استرالیا می باشد، برای دریافت ویزای استرالیا شما باید دارای شناسنامه ایرانی باشید، یک قطعه عکس شش در چهار از دیگر موارد مورد نیاز می باشد، داشتن کارت پایان خدمت، ارائه مدارک بانکی جهت تضمین توانایی مالی شما، مدارک مورد نیاز برای تضمین بازگشت به کشور در صورت اقدام برای دریافت ویزای موقت و در پایان پرداخت مبلغی بین 135 تا 1000 دلار برای صدور ویزای استرالیا برای شما.

تور استرالیا

کشور استرالیا از کشورهای توریستی می باشد که سالانه مسافران زیادی را از ایران می پذیرد، شما بعد از دریافت ویزای استرالیا می توانید نسبت به سفر به این کشور اقدام کنید، کشور استرالیا از کشور های بسیار زیبا می باشد که دارای مکان های تفریحی و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که شما در تور استرالیا می توانید از تمامی این مکان ها دیدن کنید و نهایت لذت را از این تور ببرید.

جاذبه های گردشگری استرالیا

همان طور که گفته شد کشور استرالیا دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که در ادامه به توصیف مختصر این جاذبه ها می پردازیم: تالار اپرای سیدنی یک ساختمان فوق العاده زیبا و دیدنی در وسط دریاچه می باشد که زیبایی فوق العاده اش در کشور استرالیا زبانزد مردم می باشد، دیوار بزرگ مرجانی جزو بزرگترین ساختار های زیستی در تمامی دنیا می باشد که در عکس هایی که از فضای بیرون کره زمین گفته می شود نیز قابل مشاهده است، پل بندرگاه سیدنی جزو مهم ترین نمادهای کشور استرالیا می باشد که شما حتما باید در سفر به استرالیا از این مکان دیدن کنید.

شهر ملبورن نیز از دیگر مکان های دیدنی در استرالیا می باشد این شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی که دارد طبیعتی بسیار زیبا و دیدنی را داراست که حتما باید از آن دیدن کنید، پارک ملی کوهستان های آبی نیز یکی از مهم ترین مکان  های دیدنی در استرالیا می باشد که جزو میراث یونسکو ثبت شده است در در غرب شهر سیدنی واقع شده است و جزو مکان هایی است که راهنماهای تورهای مسافرتی حتما شما را به آن جا راهنمایی می کنند.

تور استرالیا

مهاجرت به استرالیا

در سال های اخیر آمار مهاجرت به استرالیا بسیار زیاد شده است مخصوصا از کشور ایران سالانه مهاجران زیادی وارد کشور استرالیا می شوند. اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا، راهنمای سفر به استرالیا و دریافت ویزای دائم این کشور می باشد، برای دریافت ویزای استرالیا به صورت دائمی و مهاجرت به این کشور چندین راه پیش روی شماست که از جمله آن ها می توان به ویزای کار، ویزای جست و جوی کار، ثبت شرکت، دریافت ویزای استرالیا برای ثبت شرکت، ویزای سرمایه گذاری، ویزای خویشاوندی، ویزای دانشجویی.

راهنمای سفر به استرالیا به دلیل تولد در این کشور و در پایان دریافت ویزای ازدواج. ولی یکی از بهترین روش ها برای دریافت ویزای استرالیا را می توان دریافت ویزای ورکر استرالیا می باشد این ویزا یکی از مهمترین ویزاهای کشور استرالیا می باشد که مبنای دریافت این ویزا تخصص شما می باشد که متناسب با هر تخصصی می توانید این ویزا را دریافت کنید.

سایر نوشته های راهنمای سفر :

راهنمای سفر به اروپا

بسیاری از افراد تمایل دارند تعطیلات و اوقات فراغت خود را در کشورهای خارجی سپری کنند و تجربه های جدیدی کسب نمایند. راهنمای سفر به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند