مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری باید در ابتدا تمامی شرایط و قوانین را بررسی کنید. با توجه به سیاست های موجود به طور کلی مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری برای ایرانیان کمی پیچیده به نظر می رسد. به طور کلی افرادی که قصد دارند سرمایه خود را وارد کشور آمریکا کنند باید یکسری اصول را رعایت کنند اما به طور کلی مسیر مهاجرت به آمریکا کمی هموارتر از گزینه های دیگر است. در نظر داشته باشید که با مطالعه جدیدترین اخبار در زمینه مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری می توانید اقامتی بسیار مناسب داشته باشید.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

در ابتدا باید بیزنس های موجود و همینطور گزینش های لازم در این مسیر از نظر ریسک بررسی شود. یعنی باید شغل های پر ریسک و کم ریستک جدا شده و پر سودترین حرفه ها بررسی شود. در نهایت باید بیزنسی انتخاب شود برای بیزنس انتخاب شده باید مبلغی در حدود 500000 دلار در نظر گرفته شود. در مرحله بعدی صحبت از تولید پرونده و همینطور فایل های دیگر خواهد بود که فای نامبر از گزینه های مهم مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری محسوب می شود. پرونده شما باید به درستی تنظیم شود.

در نظر داشته باشید که شما باید تست پزشکی بدهید و به نوعی تمامی تست های پزشکی در این زمینه قابل قبول محسوب می شود. فرد باید بتواند اقامت موقت امریکا را در ابتدا کسب کند و از مرحله مصاحبه به درستی عبور کند. داخل شدن به کشور آمریکا و همینطور انتخاب شهر دلخواه از مسایلی است که باید توسط نماینده پیگیری شود. شما در این روش می بایست دو سال در آمرکیا زندگی کنید و پس از این دوره می توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید. پس از مدت مشخص مبلغ 500000 دلار به همراه سود به فرد متقاضی باز می گردد. و او می تواند به تابیعت دائم این کشور دست یابد. مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری از دسته روش های آسان و مطمئن است.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

به طور کلی وقتی فرد بخواهد مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری داشته باشد قطعا یک سری شرایط پیش روی فرد است که باید بررسی شود.

در ابتدا باید نشان بدهد که مبلغ 1000000 دلار سرمایه دارد و البته سرمایه موجود را از راه های حق و قانونی بدست آورده است. او باید تعهد به سرمایه کذاری به مبلغ 50000 دلار آمریکا بدهد و همینطور در یک یا چندین پروژه های تجاری و عمرانی شرکت کند. مبلغ یاد شده پس از 5 سال با سود مشخص به وی باز می گردد. به طور کلی چنین شرایط شامل حال افراد مختلفی می شود. که البته باید بتوانند مراحل ثبت نام را به درستی طی کنند.

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

روش های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری روش های بسیار متنوعی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ای بی 5 نام دارد. این روش از آسانترین و شاید مناسب ترین روش مهاجرت به آمریکا، سرمایه گذاری محسوب شود. این نوع سرمایه گذاری بسیار سریع صورت می گیرد به این شکل که در نهایت 7 الی 12 ماه زمان نیاز است تاب برای همیشه مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری داشته باشند. در این روش شما نیازی به دریافت مدرک زبان انگلیسی، تحصیلات عالی و همینطور سابقه مدیریت بسیار مطرح نخواهید داشت. در نظر داشته باشید که سرمایه شما با سود و پس از 5 سال به شمار باز می گردد.

مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری با بیزینس E2

اگر به دنبال روشی سریع برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری هستید بهترین گزینه برای شما خرید بیزنس است. در این مسیر در ابتدا اقامت موقت کسب می کنید و سپس اقامت دائم برای شما فراهم می شود. به طور کلی خرید بیزنس در آمریکا بسیار سریع و آسام است. شما می توانید در مدت 2 الی 4 ماه همراهان خود را نیز به این کشور ببرید. همراه به معنی همسر قانونی و فرزندان کمتر از 21 سال خواهد بود. ویزای ای 2 تا وقتی که فرد متقاضی در امریکا بیزنسی به اسم خود داشته باشد می تواند تمدید شود.

این ویزا طولانی مدت است اما موقت است و طبق یک سری سیاست ها می تواند تبدیل به اقامت دائم شود. برای مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری با ویزای ای 2 یک سری شرایط وجود دارد در وهله اول فرد متقاضی باید حداقل سرمایه 300000 دلاری داشته باشد او باید نیمی از مبلغ ذکر شده را وارد بیزنس انتخابی خود کند به این مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت دائمی این کشور بسیار ساده می شود و او می تواند در زمان مشخص به بودجه ای مناسب دست یابد.

مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری با بیزینس E2

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت از دسته روش هایی است که باید به طور دقیق بررسی شود. در ابتدا ثبت شرکت در آمریکا باید اینطور بررسی شود که دولت آمریکا یک نظام سرمایه گذاری بسیار عالی و مقتدر دارد و شما می توانید از روش های مختلف در این کشور ثبت شرکت داشته باشید. در امریکا امکان ثبت شرکت های سهامی و همینطور شرکت هایی با مسئولیت محدود وجود دارد. به طور کلی انواع شرکت ها را زمانی می تواند در امریکا به ثبت رساند که فرد متقاضی خود در امریکا حضور داشته باشد. شرکت های نوع سهامی را تنهای افرادی که مقیم آمریکا هستند می توانند به ثبت برسانند، و همینطور یک سری قوانین و الزامات برای افراد در این زمینه فراهم شده است. یکی از شروط این است که مدیران شرکت سهامی و همینطور افرادی که در دسته سهامداران این کشور هستند باید در آمریکا سکونت داشته باشند. قطعا افراد بسیاری وجود دارند که قصد سفر به آمریکا را دارند اما تمایلی به پرداخت مالیات ندارند این افراد باید از مسیر جداگانه ای مهاجرت داشته باشند که به آن مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت با کسئولیت محدود LLC گفته می شود.

مدارک مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

برای اینکه بتوانید مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت داشته باشید باید یک سری مدارک فراهم سازید.

  • در ابتدا باید گواهی ثبت و یا مقالات اختلاط را فراهم سازید. مقالات سازنده و همینطور سازمان باید به درستی ترجمه شود.
  • گواهی ها و همینطور سندهای اشتراکی نیز باید به درستی مشخص شود. فرد متقاضی باید گواهی اعضا برای هر عضو فراهم سازد.
  • یکی از شرایطی که برای ثبت شرکت LLC وجود دارد که برای شروع کار هزینه بالایی نیاز نخواهد بود.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با کارآفرینی به آمریکا

طبق قانون مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با کارآفرینی فرد خارجی می توانید به طور موقت برای راه اندازی کسب و کاری وارد آمریکا شود. در این روش یک سری معیارها از سوی وزارت امنیت داخلی در امریکا بررسی می شود. قطعا فرد باید بتواند پتانسیل کاری قابل قبولی از خود نشان دهد. در این مسیر یک سری الزامات وجود دارد به هر حال کارآفرین خارجی که می خواهد برای اولین بار وارد ایالت متحده شود باید درخواستش را به DHS اعلام کند. اقامت اولیه ای که برای فرد در نظر گرفته می شود به مدت دو سال است. و پس از ان می تواند تمدید های لازم را انجام دهد. اولین و مهمی گزینه در این مسیر این است که باید ده درصد از پروژه راه اندازی شده را سهیم باشد، در واقع او باید نقش مهم و اجرایی در راه اندازی داشته باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با کارآفرینی به آمریکا

مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری با ویزای E2

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای ای 2 از پرسرعت ترین راه های اقامت دائمی محسوب شده و در نهایت نیز منجر به تابعیت کامل می شود. در این مسیر نیازی به مدرک تحصیلی بالا نبوده و فرد می تواند با حداقل های موجود در این مسیر پای بگذارد. مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری با این ویزا نیاز به رعایت شرایط سنی ندارد و همینطور نبود مردک زبان انگلیسی مشکلی ایجاد نمی کند.

فرد امکان دریافت اقامت دائم و سیتیزنشیپ دارد. ویزا برای اعضای خانواده فرد متقاضی نیز صادر می شود. بر طبق بررسی های انجام شده مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری از ارزانترین گزینه ها محسوب می شود.

مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری با ویزای E2

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای EB3

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای ای بی 3 از روش های نسبتا جدید محسوب می شود که به نوعی دارای یک شرط بسیار بزرگ است. در این روش فرد باید یک طرح کاری بسیار عالی ارائه دهد. در واقع پیشنهاد کاری در این مسیر بسیار مهم است. شما باید در این روش پیشنهاد کاری خود را رد یک شرکت قانونی به ثبت برسانید. این روش نیز در ورود فرزندان و همسر افراد بسیار مهم و تاثیرگذار است.

شما نیاز به مدرک ایتلس و همینطور تافل ندارید. این ویزا دارای یک ویژگی بسیار عالی است که در نهایت منجر به دریافت کارت سبز دائم می شود. متقاضی به محض اینکه وارد آمریکا می شوند می توانند گرین کارت خود را دریافت کنند. در این روش فقط فرد متقاضی در خصوص برنامه های موجود تعهد دارد و همراهان او وظیفه ای ندارند.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری از طریق ای بی 3 یک سری مراحل دارد که باید به درستی طی شود. در ابتدا باید پرونده مورد نظر تهیه شده و به وزارت کار آمریکا ارسال شود. شما نیاز به دریافت شماره پرونده از وزارت کار دارید و اغلب برای دریافت این شماره 2 هفته زمان نیاز است. یکی از گزینه های بسیار مهم دریافت مجوز کار است که باید مسیر آن به درستی طی شود. در گام بعدی نامه ای باید برای مصاحبه ارسال شود و همینطور در نهایت نیاز به انجام مصاحبه و دریافت کارت سبز شود.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای EB3

مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای O1

برای افرادی است که دارای یک سری توانایی های استثنایی هستند. این ویزا به نوعی سبب می شود تا کارفرمایی از سوی دولت آمریکا حمایتگر فرد مورد نظر باشد. در واقع با این ویزا شما یک مدیر اجرایی نیستند اما دارای یک دانش و یا تخصص خاصی هستند. شما امکان تغییر شرکت برای کار کردن را دارید.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای L1

این ویزای برای مدیران اجرایی ارائه می شود که دارای دفترهایی در داخل کشور و یا در بخش های دیگر هستند. برای اخذ این ویزا فرد باید در یک دفتر خارجی حداقل یک سال فعالیت کرده باشد و فعالیت وی در طول سه سال گذشته باشد.

مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری با ویزای H1B

این ویزا برای کارآفرینان است و از دسته ویزاهای بسیار محبوب در آمریکا محسوب می شود. در این ویزای فرد باید دارای مدرک لیسانس باشد، برای پذیرش این نوع ویزا باید مشخص شود که بین کارمند و کارفرما یک رابطه مشروع وجود دارد. البته باید چنین رابطه ای به طور کتبی مشخص شود.

این ویزای برای کارآفرینانی مناسب است که قصد راه اندازی یک پروژه بسیار بزرگی را دارند. در این مسیر یک سری قوانین وجود دارد که قطعا باید به درستی رعایت شود. متقاضی باید مدرک لیسانس چها ساله و نه بیشتر داشته باشد. اگر فرد از دانشگاهی معتبر درس خوانده باید شانس بیشتری برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری از این روش خواهد داشت. فرد باید مجوز عدم محدودیت برای کار در کشور مبدا داشته باشد. گواهی معادل تحصیلی او باید ارائه شود.

مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری با ویزای H1B

مزایای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

باید دقت داشته باشید که مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری با LLC به این صورت است که مالیات تنها بر اجناس فروخته شده است. در این مسیر یک سری هزینه ها وجود دارد که باید به طور دقیق برآورد شود. هر یک ایالت های موجود در آمریکا دارای شرایط هزینه مختلفی برای ثبت شرکت هستند. سرمایه اولیه در این کشور از یک دلار آغاز می شود. شما برای اینکه بتوانید این پروسه را به درستی طی کنید دو هفته تا دو ماه زمان نیاز دارید. یکی از مزایای بسیار مهم در این مسیر عدم احتیاج به حضور مدیران است. در واقع نیازی به تشکیل جلسات هیئت مدیره وجود ندارد.

لزومی دیده نمی شود که اعضای هیئت مدیره حتما سهامدار باشند البته اگر این اتفاق پیش آید مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری بسیار ساده تر خواهد بود. برای ثبت شرکت در آمریکا نیز به یک الی 3 نفر خواهد بود. جالب است بدانید که یک سری از ایالت هایی آمریکا برای ثبت شرکت هیچ نوع مالیاتی در نظر نمی گیرند و این موضوع مهاجرت به آمریکا را بسیار ساده تر می کند. شما برای انجام کارهای اولیه ثبت شرکت نیاز به سرمایه زیادی ندارید. البته این موضوع با توجه به هدف شرکت می تواند متغیر باشد.

مزایای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری در این مسیر نیاز به یک نفر سرپرست دارد نیازی به قید نام سرپرست در اساسنامه نخواهد بود. نیازی به اقامت سرپرست در آمریکا نخواهد بود. موضوع مهم عدم تشابه نام شرکت با شرکت های دیگر است. طبق بررسی های مشخص شود هزینه سالیانه ای که برای نگهداری شرکت دیده می شود حدود 300 دلار است که سررسید آن اغلب در ماه ژانویه ارائه می شود.

کارفرما نیاز به یک کدشناسایی دارد که باید مالیات های ضروری را پرداخت کند. در نظر داشته باشید که افزودن میزان اعتبار و سرمایه اولیه سبب می شود تا افزایش در هزینه ها صورت بگیرد. به طور کلی هزینه های دفتر شرکت و همینطور هزینه های فکس، تلفن و اینترنت ماهی 30 دلار محسوب می شود. شما باید مبلغ 100 دلار در زمان ختم قرار داد واریز کنید. در این مسیر مالیات ها صفر است.

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

  1. در ابتدا بهتر است که فرم درخواست ثبت شرکت در آمریکا به درستی تکمیل شود.
  2. پاسپورت هر یک از سهامداران و همینطور سرپرستان شرکت باید کپی و ارائه شود.
  3. به هر حال در مهاجرت به آمریکا با ثبت شرکت باید اثبات کنید که 50 درصدر از هزینه های مورد نیاز با پرداخت خواهید کرد.
  4. دو مورد از خدماتی که در 3 ماه اخیر عرضه شده است نیز باید ارائه شود.
  5. ثبت شرکت باید طبق آیین نامه و مهر و امضا شود. ایالت های دلاور باید موافقت نامه خود را اعلام کنند. در وزارت امور خارجه یک سری هزینه ها وجود دارد که باید پرداخت شود.

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

تقسیم بندی ثبت شرکت در آمریکا

به طور کلی ثبت شرکت در آمریکا در وضعیت 4 قالب صورت  می گیرد. قالب اول برای ثبت شرکت انحصاری در آمریکا است مورد بعدی در خصوص شرکت های شمارکتی در امریکا هستند و نوع روتین تر نیز برای شرکت با مسئولیت محدود گزارش شده است. شرکت های سهامی خود دارای 4 پوزیشم مختلف هستند. نوع اخر نیز در خصوص شرکت های LLC است دارای ماهیت تجاری هستند و از دسته روش های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری بدون خطر محسوب می شود.

در این روش در واقع شرایط مثل شرکت های انحصاری دنبال می شود اما نیازی به همکاری های گسترده در این زمینه وجود ندارد. گزینه دیگر در خصوص شرکت های مشراکتی وجود حداقل 2 نفر برای ثبت شرکت است. مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری در شرمت های سهامی محدود به دانگ بندی و سهام است. در این شرکت ها باید پرداخت مالیات صورت بگیرد.

ثبت شرکت در ایالت نوادا آمریکا

این ایالت نیز می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری محسوب شود. در این ایالت طبق بررسی های انجام شده حدود 12 درصد از شرکت برای افراد غیر مقیم فراهم شده است. هزینه سالانه اعلام شده برای ثبت شرکت 650 دلار اعلام شده است. و البته باید فرم درخواست شرکت در آمریکا به تایید برسد. شما برای تشکیل پرونده نیاز به هزینه 165 دلاری دارید. و البته نیاز به موافقت ایالت نوادا خواهد بود.

ثبت شرکت در ایالت نوادا آمریکا

ثبت شرکت در ایالت کالیفرنیا آمریکا

کالیفرنیا از دسته ایالت هایی است که دارای امنیت تجارتی و همینطور اقتصادی بسیار بالایی است. این منطقه برای مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری می تواند گزینه عالی برای ثبت شرکت محسوب شود. ثبت شرکت در این ایالت به مدت یک سال زمان می برد و همینطور مدارک مورد تایید و پرونده های موجود طبق زمان دو هفته ای به مرحله ثبت می رسد. برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت در ایالت کالیفرنیا با گواهی عدم سوپیشینه ارائه دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.