مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

توسعه در کسب و کار و فراهم آوردن شرایط مناسب برای زندگی از طریق اقامت در کشورهای توسعه یافته از جمله خواسته های فردی می باشد در این مقاله با روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای دیگر آشنا خواهیم شد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

یکی از روش های کسب اقامت برای خود و خانواده در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته جهان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. با آشنایی روش های سرمایه گذاری و شرایط لازم برای این موضوع می توانید راهی مطمئن برای توسعه کسب و کار، اقامت دائم و دریافت گرین کارت برای خانواده خود اقدام نمایید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا به روش های سرمایه گذاری، کارآفرینی  و ثبت شرکت امکان پذیر می باشد. سرمایه گذاری در کانادا به جهت توسعه اقتصادی و جذب سرمایه متقاضایان بنا نهاده شده است و  اساس آن به صورت سرمایه گذاری در مقادیر 800000 دلار و قیمت های کلان در مدت 5 سال در کانادا می باشد و در طی آن شخص سرمایه گذار و خانواده اش می توانند در مورد دریافت اقامت دائم اقدام نمایند. مقدار سرمایه شما بازگشت پذیر بوده و بعد از 5 سال سرمایه شما بازگردانده خواهد شد.

از جمله مزیت های اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا با روش فدرال موارد زیر می باشد:

-نیازی به داشتن مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه ندارید

-تعهدی در زمینه ایجاد یک حرفه ندارید

-می توانید نسبت به اقامت دائم همسر و فرزندان اقدام نمایید

-نیاز به مدرک تحصیلی ندارید

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اروپا

اروپا یک منطقه محبوب برای همه افراد در جهت کسب تابعیت دوم، اقامت دائم و سرمایه گذاری به جهت توسعه کسب و کار می باشد. برخورداری از امکانات بالای رفاهی برای زندگی، فرصت های عالی برای سرمایه گذاری، رفت و آمد آسان به کشور های شینگن و…از جمله این دلایل می باشد. تحقیق در مورد بهترین کشور اروپایی جهت سرمایه گذاری یک امر مهم می باشد و شخص متقاضی باید با معیارهایی همچون هزینه های زندگی و روش های سرمایه گذاری و…آشنا باشد. بهترین کشور های مناسب و مطلوب به جهت اقامت از طریق سرمایه گذاری کشورهایی نظیر مجارستان، آلمان و … می باشد. مهاجرت سرمایه گذاری در اروپا با روش هایی نظیر سرمایه گذاری، ثبت شرکت و یا خرید ملک امکان پذیر می باشد که به توضیح آن خواهیم پرداخت.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: این روش با هدف دریافت سرمایه متقاضی به جهت اقامت دائم فرد صورت می پذیرد و دارای مدت زمان 5 ساله جهت اقامت و بازگشت سرمایه می باشد. این مبلغ در کشور مجارستان 300000 یورو می باشد و این وجه نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان تر و مناسب تر می باشد.

در روش ثبت شرکت در اروپا فرد متقاضی مستلزم ایجاد شغل، ارائه سود و استخدام کارمند، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده می باشد. و فرد برای دریافت اقامت دائم باید دارای شرایطی از قبیل تحصیلات، آشنایی با زبان و گزارش مستند از سرمایه خود باشد. ثبت شرکت و ایجاد حرفه در اروپا می تواند شامل مواردی همچون مشاغل آزاد، انواع ثبت شرکت محدود یا سهامی، ثبت شعبه وابسته و دریافت نمایندگی می باشد.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

آلمان از جمله کشورهای مهم و محبوب به جهت سرمایه گذاری می باشد. آلمان از قطب های صنعتی مهم در اروپا به حساب آمده و یکی از کشور های مطلوب برای رشته های مهندسی در زمینه خودرو و…می باشد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان با روش های زیر امکان پذیر می باشد:

1-ثبت مشاغل آزاد، ثبت شرکت با روش های مدنی-مسئولیت محدود، ثبت شعبه شرکت، دریافت نمایندگی و..

2-سرمایه گذاری به صورت انتقال وجه

3-خرید ملک

برای ثبت شرکت در آلمان و سرمایه گذاری مستلزم شرایطی همچون حداقل مدرک لیسانس و یا مدرک زبان B2 آلمان، افتتاح حساب حداقل 25 هزار یورو و…می باشد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان از جمله بهترین روش ها می باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آلمان نیز از دیگر روش های آسان جهت اقامت دائم در این کشور می باشد. شخص متقاضی می تواند با پرداخت مبلغ مشخص شده به مدت 5 سال به همراه خانواده در آلمان اقامت داشته باشد، بازگشت سرمایه از طرف دولت آلمان بعد از 5 سال تضمین شده می باشد. بعد از این مدت شخص می تواند نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام نماید. مهاجرت سرمایه گذاری فرد را مستلزم به ثبت شرکت، ایجاد حرفه، یادگیری زبان، تحصیل و… نمی کند.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

ایالات متحده یکی از کشور های توسعه یافته در زمینه اقتصاد بوده که به واسطه روابط گسترده در سطح جهان از جمله بهترین کشور ها به منظور سرمایه گذاری و اقامت محسوب می گردد. روش های سرمایه گذاری به جهت اقامت موارد زیر می باشد:

-روش EB5: این روش برای متقاضیان مهاجر و غیر مهاجری است که توان سرمایه گذاری های کلان را در این کشور دارا می باشند. با این روش دریافت پاسپورت آمریکا، دریافت اقامت دائم برای خود و خانواده امکان پذیر می باشد. مبلغ سرمایه گذاری با این روش حداقل 500 هزار دلار تا 1 میلیون دلار می باشد.

-روش E2: این روش یک روش سریع به جهت دریافت اقامت موقت اما طولانی مدت می باشد و امکان تبدیل شدن به اقامت دائم را دارا می باشد. از شرایط لازم برای این نوع اقامت دارایی حداقل 300 هزار دلار، سرمایه گذاری حداقل 150 هزار دلار برای بیزنس بوده و فرد نیاز به یادگیری زبان یا داشتن مدرک تحصیلی ندارد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا

استرالیا از جمله کشور های دارای اقتصاد پیشرو در جهان می باشد که فرصت های اقتصادی و امکانات رفاهی بالا در این کشور هر فردی را به جهت مهاجرت سرمایه گذاری ترغیب می نماید. از جمله اقسام مختلف سرمایه گذاری در استرالیا موارد زیر می باشد:

-کارآفرینی در این کشور و اخذ اقامت به مدت چند سال که احتمال تبدیل این نوع از اقامت به اقامت دائم زیاد می باشد

-سرمایه گذاری معمولی که در این نوع از سرمایه گذاری، فرد باید دارای حداقل 2 میلیون دلار در حساب جاری خود باشد و علاوه بر آن می بایستی دارای سابقه مدیریتی بالایی باشد

-سرمایه گذاری کلان که در آن، شخص می بایستی دارای سرمایه حداقلی 5 میلیون دلار باشد

با در نظر گرفتن شرایط مهاجرت سرمایه گذاری می توانید در بهترین کشورهای جهان اقامت دائم برای خود و خانواده کسب نمایید.

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی

قطعاً مهاجرت یکی از تصمیم های دشوار و پر مسئولیت است که اگر در نگاه اول انتخاب های درستی صورت نگیرد می تواند خساراتی جبران

مطالعه »
مهاجرت به آمریکا از طریق خرید ملک

مهاجرت به آمریکا

برای مهاجرت به آمریکا می بایست به دریافت انواع ویزا بپردازید. مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق خرید ملک، مهاجرت

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند