مهاجرت به سنگاپور

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به سنگاپور

اگر قصد مهاجرت به سنگاپور را دارید حتما به دنبال اطلاعات مفیدی در این زمینه می باشید و می خواهید بدانید که از چه طریفی می توانید به این کشور مهاجرت کنید یا این که آیا جزو واجدان شرایط برای مهاجرت به سنگاپور می باشید یا خیر. همچنین این را نیز باید بدانید که مدارک مورد نیاز جهت درخواست مهاجرت به سنگاپور چیست و اطلاعات دیگر که شما برای مهاجرت به آن ها نیاز دارید. اگر شما نیز به دنبال مهاجرت می باشید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی مفیدی در این زمینه به دست آورید.

کشور سنگاپور

کشور سنگاپور که نوع حکومت آن جمهوری است به عنوان جمهوری سنگاپور شناخته می شود. پایتخت کشور سنگاپور شهر سنگاپور است و به عنوان یک شهر-کشور محسوب می شود. سنگاپور در شمال خط استوا و در جنوب شرقی آسیا و در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده است و به عنوان کوچکترین کشور در جنوب شرق آسیا شناخته می شود.

سنگاپور یکی از کشور های مدرن و ثروتمند است که عمده اقتصاد آن بر پایه واردات و صادرات است. سنگاپور تنها با کشور های مالزی و اندونزی همسایه می باشد. قبل از استقلال سنگاپور این کشور مستعمره انگلستان بود و سپس در سال 1965 توانست استقلال خود را به دست بیاورد. مساحت کشور سنگاپور تنها کمی کوچکتر از کشور بحرین است و از تعدادی جزیره تشکیل شده است اما با وجود این مساحت کوچک یکی از مراکز مهم داد و ستد کالا در جهان است.

سنگاپور با وجود فقر ذخایر معدنی یکی از پررونق ترین کشور های دنیا محسوب می شود و اقتصاد این کشور برپایه خدمات و صنعت می باشد که رشد و شکوفایی اقتصادی بسیار خوبی را داشته است. این کشور دارای آب و هوای گرم و مرطوب است و میانگین بارش سالانه در آن بیش از 2340 میلی متر است.

مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

شهر سازی در سنگاپور به شکلی است که می توان عبارت شهر در باغ را برای آن به کار برد زیرا جنگل های انبوه با ساختمان هایی با معماری مدرن با یکدیگر ترکیب شده اند. سنگاپور یک کشور سرسبز است که بیش از نیمی از مساحت آن را جنگل های انبوه در بر گرفته است. براساس نظرسنجی ها کشور سنگاپور بهترین کشور برای مهاجرت اتباع خارجی به شمار می رود.

در این نظر سنجی تعداد بسیاری به دلیلی ثبات سیاسی، وضعیت اقتصادی و بهرمندی از کیفیت زندگی بهتر مهاجرت به سنگاپور را انتخاب کرده اند. همچنین این افراد اعلام کردند که درآمد آن ها در سنگاپور بسیار بالاتر و قابل قبول تر نسبت به کشور خودشان بوده است و این یکی از مهم ترین دلایل آن ها برای مهاجرت بوده است. امنیت بالا یکی دیگر از عوامل بالای مهاجرت بوده است و بسیاری از مهاجران ابراز کرده اند که احساس امنیت بیشتری نسبت به کشور خود دارند.

برای رفتن به این کشور این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه نگهداری کودکان در این کشور بسیار بالا می باشد اما در مقابل توجه ویژه ای به کودکان شده است و انواع امکانات تفریحی و آموزشی را برای نگهداری کودکان در اختیار شهروندان قرار می دهند. همچنین در این نظر سنجی مشخص شده است که تعادل میان کار و زندگی در سنگاپور نسبت به سایر کشور های منتخب کمتر می باشد. اما با این وجود در انتها باید گفت که مزیت های مهاجرت و زندگی در سنگاپور بسیار بیشتر از معایب آن است.

انواع راههای مهاجرت به سنگاپور

سنگاپور یکی از کشور های با نرخ رشد اقتصادی بالا در آسیای جنوب شرقی است و چهارمین مرکز مالی مهم دنیا نیز به حساب می آید. مهاجرت به سنگاپور برای افرادی که به دنبال آینده ای روشن و داشتن یک زندگی ایده آل هستند یک انتخاب خوب به شمار می رود.

یکی از راه های مهاجرت به سنگاپور ویزای محل سکونت اقامت دائم است که یک فرایند مستقیم می باشد و با استفاده از ویزای اقامت سنگاپور به صوت دائم همراه با خانواده خود می توانید به سنگاپور مهاجرت کنید. بر اساس قانون اساسی کشور سنگاپور برای مهاجرت به سنگاپور از راه های زیر می توان اقدام کرد: تحصیل در سنگاپور، کار در سنگاپور، سرمایه گذاری در سنگاپور، تولد در سنگاپور، ازدواج در سنگاپور، توریستی در سنگاپور

انواع راههای مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

چنانچه قصد سرمایه گذاری در سنگاپور را دارید و می خواهید از طریق این سرمایه گذاری شانس مهاجرت را نیز به دست آورید از راه های زیر می توانید اقدام کنید: اوراق قرضه ، واحد اعتباراتی ، خرید سهام ، بیمه نامه های تجاری در سنگاپور ، تبادل وجوه معامله ، اعتبارات سرمایه گذاری مستغلات ، ساختار سپرده ای ، تفاضل قرار داد ها ، بیمه نامه های سرمایه گذاری مرتبط.

مهاجرت به سنگاپور برای تحصیل

اگر شما تمایل به مهاجرت در زمینه تحصیلی دارید باید به مواردی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت توجه نمایید. برای مهاجرت تحصیلی به این کشور اگر قصد دارید تا به صورت تمام وقت به تحصیل در این دانشگاه بپردازید باید ویزای طولانی مدت یکساله را دریافت نمایید به این نکته نیز توجه کنید که ویزای شما در پایان زمان یکساله خود باید تمدید شود که این کار را می توان به سه روش انجام داد.

1_ مدارک تحصیلی مورد نیاز را به امور دانشجویان مرتبط با بین الملل ارائه داده و جهت تمدید ویزای خود اقدام نماییید. 2_ از طریق اینترنتی و با مراجعه به وبسایت دولت سنگاپور به صورت مستقیم برای تمدید ویزا برای مهاجرت اقدام نمایید. 3_ راه دیگر مراجعه به اداره پلیس این کشور می باشد که می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با شما همکاری کند.

مهاجرت به سنگاپور با ازدواج

برخی افراد ویزای کوتاه مدت دریافت نموده و بعد از مهاجرتدر صورتی که با فردی ازدواج کنند که از شهروندان این کشور باشد می تواند برای دریافت اقامت دائم خود اقدام نموده و تمامی مدارک لازم را تهیه و تکمیل کرده و به اداره مربوطه یعنی اداره مهاجرت برده و آن ها را ارائه دهد و یا می تواند با تحویل آن مدارک به اداره پلیس از همکاری آن ها نیز بهره مند شود. بعد از این مرحله، پرونده شخص مورد نظر بعد از مدت زمانی حدودا 6 ماهه که مورد بررسی قرار گرفته است نتیجه آن اعلام خواهد شد.

مهاجرت به سنگاپور برای کار

هر ساله افراد زیادی هستند که تمایل دارند تا برای کار به این کشور مهاجرت نمایند. برای مهاجرت به سنگاپور برای کار به چند مورد باید توجه کرد اول از همه کار های مورد نیاز در این کشور می باشد. سنگاپور از نظر اقتصادی جز کشور های برتر آسیای شرقی به حساب می آید؛ که بیشتر نیازمند افراد ماهر در زمینه کار های الکتریکی، بانکداری، کار های مربوط به حمل و نقل و. می باشد. شما می توانید به چند روش برای مهاجرت کاری به این کشور اقدام نمایید.

روش اول، دریافت دعوتنامه کاری از طرف یک شرکت و یا کارفرمای معتبر می باشد. روش دوم، شمااگر ابتدا برای تحصیل به این کشور مهاجرت کرده اید، می توانید بعد از اتمام درس و تحصیل خود و انجام کار تمام وقت جهت اقامت دائم خود در این کشور اقدام نمایید. در هر دو مورد باید سعی کنید تا شغلی را انتخاب کنید تا هم در آن زمینه مهارت بالایی داشته باشید و هم آن شغل از جمله مواردی باشد که دولت این کشور برای آن تقاضای نیروی کاردارد.

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به کرواسی

حتماً خیلی از شما به مهاجرت به کرواسی این کشور زیبا و هیجان انگیز در قاره اروپا فکر کرده اید. ما در این مقاله شما

مطالعه »
مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد، برخی از افراد به هدف پیشرفت و دستیابی به آینده ای روشن تصمیم به مهاجرت می

مطالعه »

مهاجرت به روسیه

یکی از مباحث جنجال برانگیز دنیا از نظر مبانی و تأثیرهای مختلف آن بر کشورها مهاجرت می باشد. مهاجرت یعنی نقل مکان کردن افراد یک

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند