مهاجرت به انگلیس

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به نگلیس برای اقامت دائم و یا موقت را می توانید به کارشناسان ما در سایت مذکور بسپارید. روش های مختلفی برای این نوع اقامت ها وجود دارد که می توان به ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری، کار و تجارت و کارآفرینی در این کشور اشاره کرد. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با روش های مهاجرت به انگلیس  کسب خواهید کرد.

مهاجرت به انگلیس

در میان کشورهای مختلف دنیا افراد بسیاری تمایل دارند که اقامت دائم و یا موقت کشور انگلیس را دریافت کنند. برخی نیز ترجیح می دهند برای چند روز اقامت و تفریح به این کشور سفر کنند؛ اما اگر قصد اقامت دائم و یا حتی موقت کشور انگلستان را دارید باید به این کشور مهاجرت کنید. مهاجرت به انگلیس می تواند به دلایل مختلفی صورت گیرد که هر کدام از این دلایل با توجه به شرایط فرد متقاضی تعیین می شوند.

 این نکته مهم را نیز بدانید که مهاجرت به انگلیس یا هر کشور اروپایی دیگر از مراحل مختلفی برخوردار است که با توجه به نوع مهاجرت این مراحل می توانند متفاوت از یکدیگر باشند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با روش ها و راه های مهاجرت به انگلستان با شما عزیزان به بحث و گفتگو بنشینیم.

مهاجرت به انگلیس

دلایل مهاجرت به نگلیس

برای سفر کردن به هر کشور خارجی افراد می بایست دلایل مهم و قابل قبولی برای دریافت ویزا داشته باشند. سفرهای توریستی، تفریحی و همچنین تجاری تنها با دریافت ویزا انجام می شوند حال تصور کنید که قصد مهاجرت به صورت دائم و بلند مدت به کشوری مانند انگلستان را داشته باشید؛ بنابراین باید مدارک مختلفی را تهیه نموده و مراحل مختلفی را برای دریافت اقامت انگلستان به انجام برسانید؛ اما شاید برای برخی این سؤال پیش آید که چرا مهاجرت به انگلستان؟

 در پاسخ باید بگوییم که انگلیس یکی از کشورهای مطرح دنیا در زمینه سیاست، اقتصاد و همچنین رفاه می باشد. سیل بسیاری از مهاجران لندن ، پایتخت این کشور را انتخاب می کنند تا بتوانند در آن به اهداف خود برسند که یکی از این اهداف اقامت دائم می باشد. در ادامه اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب خواهید کرد اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید.

انواع مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس همان طور که در بخش های قبلی به آن اشاره کردیم از اهداف بسیاری از افراد است که مدت های بسیار برای ان برنامه ریزی کرده اند. با توجه به این موضوع باید این افراد یکی از روش های مهاجرت به این کشور را تعیین کنند و با توجه به آن مراحل دریافت اقامت دائم و یا موقت را سپری نمایند. در این بخش در رابطه با انواع این مهاجرت و مدارک مورد نیاز برای دریافت اقدام دائم آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

مهاجرت به نگلیس از طریق ازدواج

یکی از راه های مهاجرت به انگلیس ازدواج کردن با فردی است که تبعه این کشور است یا از اقامت دائم انگلستان برخوردار است. در واقع برای این که بتوانید از اقامت دائم انگلستان در مهاجرت به این کشور برخوردار باشید باید به ازدواج با فردی که دارای شرایط ذکر شده است اقدام نمایید.

 این نکته مهم را نیز بدانید که حق شهروندی همسر یا نامزدتان نیز می تواند باعث اقامت دائم شما در انگلستان شود. در واقع از طریق ویزای ازدواج می توانید به انگلستان مهاجرت کنید. در ادامه در رابطه با نکاتی در رابطه با مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج خواهیم پرداخت. در این بخش در رابطه با نکاتی در رابطه با مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج خواهیم پرداخت.

 • اثبات کردن ارتباط 18 ماهه شما با همسرتان که دارای اقامت دائم انگلستان است یکی از موارد مهم برای مهاجرت به این کشور می باشد.
 • در واقع باید ثابت کنید در این چند ماه ازدواج کرده اید یا قصد ازدواج کردن دارید و یا اینکه به مدت دو سال در کنار یکدیگر زندگی کرده اید.
 • در صورت نامزد بودن باید به اثبات کردن ازدواجتان در شش ماه آینده در بریتانیا اقدام کنید.
 • عدم ارتباط خصوصی دیگر به جز همسرتان از دیگر نکات مربوط به دریافت ویزای ازدواج است.
 • در صورت داشتن اقامت موقت توسط نامزد و یا همسرتان باید مراحل دریافت اقامت دائم را برای همسرتان طی کنید تا بتوانید از طریق ویزای ازدواج به انگلستان مهاجرت نمایید.

برای مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج باید به مشخص کردن میزان درآمد برای دریافت ویزای مربوط به آن اقدام کنید. اگر به تنهایی خود اپلای می کنید باید در آمدی نزدیک به 18600 پوند در سال داشته باشید. در صورتی که به همراه فرزند زیر هجده سال به انگلستان مهاجرت می کنید می بایست درآمدی در حدود 22400 پوند در سال داشته باشید.

 اما اگر تعداد فرزندان شما بیشتر از یک نفر بود باید هزینه ای بالغ بر 2400 پوند در سال به ازای هر فرزند در نظر بگیرد؛ بنابراین برای مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج با فردی که اقامت دائم این کشور را دارد ملزم رعایت نکات مختلفی است که در این چند بخش به آن ها پرداختیم.

مهاجرت به نگلیس از طریق سرمایه گذاری و کار

یکی دیگر از راه های مهاجرت به انگلیس به جز ازدواج، سرمایه گذاری و اشتغال به صورت بلند مدت می باشد. در واقع افراد می توانند از این طریق به انگلستان مهاجرت کرده و اقدام به اقامت دائم نمایند؛ اما از موارد و نکات مهم در رابطه با این نوع مهاجرت می توان به ویزا و شرایط آن اشاره کرد. برای مهاجرت از طریق این ویزا می بایست درخواست اقامت بلند مدت و دائمی در این کشور دهید و البته در یکی از تخصص هایی که در این کشور کمتر توجه می شود یا بهتر بگوییم کمبود ان احساس می شود مشغول به کار شوید.

به عنوان مثال در حوزه های فناوری اطلاعات، تدریس، حسابرسی و مراقبت های بهداشتی باید مشغول به کار شوید. از شرایط مهم دیگر در رابطه با این نوع ویزا می توان به معرفی حرفه مورد نظر در حوزه اقتصادی اروپا اشاره کرد که در صورت تائید امکان مهاجرت و اقامت دائم در این کشور وجود خواهد داشت.

برای این که بتوانید از طریق سرمایه گذاری و یا تجارت به انگلستان مهاجرت کنید باید به انتخاب یکی از انواع مهاجرت به انگلیس در این حوزه اقدام کنید. این موارد در چهار دسته بندی قرار دارند که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

 • ویزای کار عمومی که برای مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تخصص دریافت می شود.
 • ویزای انتقال داخل شرکتی نیز یکی از انواع ویزای TIER 2 محسوب می شود که افراد برای مهاجرت به انگلیس باید آن را دریافت کنند.
 • ویزای مبلغ دینی برای مهاجرت به منظور اقامت دائم در انگلستان
 • ویزای ورزشکاری برای مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به نگلیس از طریق سرمایه گذاری و کار

مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای تحصیلی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به انگلیس دریافت ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف این کشور می باشد. در واقع این نوع ویزا که به نوع TIER 4 شناخته می شود برای دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر انگلستان را دارند.

همان طور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم این نوع ویزا از محبوب ترین نوع ویزاها برای اقامت در انگلستان شناخته می شود. برای دریافت این ویزا باید به چند نکته مهم و کلیدی توجه نمایید که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

مهاجرت به نگلیس از طریق خرید ملک

یکی دیگر روش های مؤثر برای گرفتن اقامت دائم و مهاجرت به انگلیس  خرید ملک در این کشور می باشد. برای خرید ملک در انگلستان باید مبلغ مناسب در حدود 2 میلیون پوند را در نظر بگیرید. با توجه به این که خرید ملک در این کشور با هزینه 750 پوند شروع شده و به 2 میلیون پوند و بیشتر ختم می شود می توان اشاره کرد که تنها راه اقامت دائم در انگلستان از طریق خرید ملک پرداخت هزینه ای بالغ بر 2 میلیون پوند است.

 خرید ملکی زیر 2 میلیون پوند امکان اقامت دائم را برای شما فراهم نخواهد کرد. البته برای خرید ملک در انگلستان با ارزش مشخص شده می توانید از وام های خرید مسکن این کشور بهره مند شوید در صورتی که توانایی مالی خود را برای بازگشت وام گرفته شده اثبات کنید. برای اینکه بتوانید از طریق خرید ملک به مهاجرت به انگلیس اقدام کنید باید چند مرحله را طی کنید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مراحل خرید ملک برای مهاجرت به انگلیس

برای مهاجرت به انگلیس باید به خرید ملک با ارزش دو میلیون پوند اقدام کنید؛ اما برای این خرید باید مراحل مختلفی را طی کنید که در ادامه به بیان آن ها به صورت خلاصه وار خواهیم پرداخت.

 • تنظیم بودجه لازم برای خرید مسکن و در صورت کمبود مالی استفاده از وام های مسکن
 • انتخاب یک وکیل با تجربه انتقال
 • انتقال پیشنهاد خریدار به عامل فروشنده و انتقال این اطلاعات به دو وکیل فروشنده و خریدار از طریق عامل.
 • تماس با وکیلی خریدار از سوی وکیل فروشنده برای ارائه کپی سند فروشنده.
 • سوالات مور نظر ازوکیل فروشنده توسط وکیل خریدار پرسیده می شود و تمامی امکانات و مشخصات ملک مورد نظر مورد بررسی قرار می گیرد.
 • در مراحل بعدی قرار داد قانونی و محکم برای خرید و فروش خانه بین دو طرف انجام خواهد شد.

مهاجرت به نگلیس از طریق ویزای کار آفرینی

ایجاد شغل و یا سرمایه گذاری از طریق ایده های جدید علمی و فکری می تواند امکان اقامت دائم و مهاجرت به انگلیس را برای شما عزیزان فراهم نماید. در واقع از طریق کار آفرینی می توانید اقامت خود را در انگلستان به صورت دائم دریافت کنید. ویزای کار آفرینی برای سفر به انگلیس و دریافت اقامت دائم در این کشور الزامی است که افراد می توانند با مراجعه به سفارت به دریافت این ویزا اقدام کنند.

 اخذ این ویزا سه هفته به طول می انجامد. درزمان اخذ ویزا زمان اعتبار آن سه سال و چهار ماه خواهد بود که پس از اتمام تا دو سال دیگر تمدید خواهد شد. با انجام فعالیت مثبت در زمینه کار آفرینی می توانید به دریافت اقامت دائم انگلستان اقدام کنید. برای دریافت ویزای کارآفرینی ملزم هستید به شرایط آن توجه کنید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مهاجرت به نگلیس از طریق ویزای کار آفرینی

برای مهاجرت به انگلیس باید به دریافت ویزای کار آفرینی اقدام کنید. دریافت این ویزا از شرایط مختلفی برخوردار است که در ادامه به آن ها می پردازیم. برای اینکه بتوانید در انگلستان شغلی را برپا کنید و به سرمایه گذاری بپردازید باید بتوانید ۲۰۰ هزار پوند را به عنوان توانایی مالی خود اعلام کنید. در صورتی که نتوانید این مقدار توان مالی را ثابت کنید می توانید برای خود یک نفر را به عنوان شریک انتخاب نمایید.

 از دیگر موارد در رابطه با اخذ ویزای کارآفرینی برای مهاجرت به انگلیس ، تائید مالی برای تأمین هزینه های زندگی است. البته باید به زبان انگلیسی نیز مسلط باشید. یکی دیگر از این موارد توانایی و مهارت مدیریت شغل مورد نظر می‌باشد البته می‌توانید یک طرح توجیهی بسیار خوب نیز برای اجرایی کردن حرفه‌تان در انگلستان ارائه دهید

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا

آیا می دانید برای مهاجرت به ایتالیا بهترین گزینه کدام است؟ با توجه به روش های مختلفی که برای مهاجرت به ایتالیا دیده می شود

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند