مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو کارآفرینی

مهاجرت یا کوچ، جابجایی افراد از مکانی به مکان دیگر به خاطر زندگی یا کار است. مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو از مسائلی است که امروزه در ایران با آن مواجه هستیم. در این نوشته مهاجرت به انتاریو را نیز بررسی می کنیم.

قوانین مهاجرت

مهاجرت باید بر اساس شرایط و قوانین خاص کشور مربوطه باشد و در غیر این صورت جرم تلقی شده و عواقب قانونی دارد. اما شهروندی و تابعیت یک کشور به خارجی ها اجازه اقامت در آن منطقه را می دهد. مهاجرت در برخی کشورها یک مسئله سیاسی-فرهنگی مهم تلقی می شود که با امنیت و میراث نژادی و هویت بومی و ملی گره خورده است. این کشورها معمولا از مهاجرین به عنوان نیروی کار ارزان قیمت استفاده می کنند. مهاجرین مخصوصا در بخش های کشاورزی، خدمتکاری منازل و فروشگاه ها، ساختمان، هتل داری و … به کار گرفته می شوند.

معمولا مردم به خاطر شرایط نامساعد و یا مشکلاتی مانند بیماری، مسائل سیاسی، مسائل مذهبی، ادامه تحصیل، جنگ، بیکاری و فقر از سرزمین خود به سرزمین دیگری جهت دریافت امکانات بیشتر و بهتر و به دست آوردن رفاه اجتماعی مهاجرت می کنند. مهاجرت از دیرباز وجود داشته است و معمولا افراد در گذشته نیز به دلایل مختلف، مهاجرت می کردند.

کشور کانادا

کانادا کشوری پهناور در شمال قاره آمریکای شمالی است و اقیانوس های اطلس، آرام و اقیانوس منجمد شمالی آن را در بر گرفته اند. پایتخت این کشور شهر اتاوا است. کانادا دومین کشور پهناور جهان از لحاظ مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از لحاظ میزان خشکی است. این کشور طولانی ترین مرز خشکی جهان را با آمریکا دارد. بخش هایی از خاک کانادا در شمال به دلیل سرمای بسیار زیاد خالی از سکنه است. کانادا یک حکومت پارلمانی فدرال و یک پادشاهی مشروطه است و هم اکنون ملکه الیزابت دوم ملکه بریتانیا، ملکه کشور کانادا نیز هست و قوانین به دست او امضا می شود. این کشور توسط دولت های مختلف اداره می شود که همگی تحت نظارت دولت فدرال مرکزی هستند.

از میان استان های کانادا، استان انتاریو به دلیل وجود شهرهای تورنتو و اتاوا مهم ترین استان به حساب می آید. به همین دلیل مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو یکی از راه های ورود به کانادا است. استان های کانادا دارای استقلال زیادی از دولت مرکزی هستند و شیوه ی حکومت آن ها فدرال است. قلمروها نیز دارای حکومت خود مختار هستند اما از آزادی عمل کمتری برخوردارند. تمام استان های این کشور در امر انتخاب اعضای قوه مقننه که از تمام کشور انتخاب می شوند سهیم هستند و همچنین آن ها نخست وزیر را نیز انتخاب می کنند. یکی از نهادهایی که مسئولیت مهاجرت به انتاریو را در اختیار دارد، وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا است.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو کارآفرینی

استان انتاریو (Ontario)

علاقه به مهاجرت به انتاریو توسط مهاجران، ما را بر آن داشت تا در این نوشته درباره این استان صحبت کنیم. انتاریو مهم ترین استان کانادا با مرکزیت تورنتو است. این استان در شرق کانادا قرار گرفته و حدود 13 میلیون نفر جمعیت دارد. انتاریو بیش ترین میزان تولید در کانادا را داراست. بیش از 70 هزار ایرانی در این استان زندگی می کنند. برخی از این افراد به سطوح پارلمانی استانی کانادا نیز رسیده اند.

استان انتاریو قلب اقتصلادی کانادا است. در این استان بسترهای لازم برای تولید وجود داشته و انواع صنایع در شهرهای آن مانند تورنتو فعال هستند. اتاوا نیز مرکز ادارت دولتی و وزارتخانه ای است. با مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو می توان از نظر شغلی تا حدودی مطمئن بود. همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت مهاجرت به انتاریو است. یکی از صنایع بسیار مهم در انتاریو صنعت اتوموبیل است.

شرکت های کانادایی از جمله کشورهای پیشرو در این صنعت به شمار می روند. این استان همچنین دارای منابع طبیعی فراوانی از جمله آهن و نیکل و همچنین جنگل های فراوان است. علاوه بر این طبیعت زیبای این منطقه فرصت سرمایه گذاری روی صنعت گردشگری را فراهم کرده است. این استان دارای کمترین میزان نرخ بیکاری در کانادا است و به همین دلیل مهاجرت به انتاریو امری معقول به نظر می رسد. زیرا در این استان اغلب صنایع و مشاغل در حال فعالیت گسترده هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو

یکی از عوامل قابل بررسی در مهاجرت به انتاریو میانگین درآمدی افراد این استان است. درآمد اهالی انتاریو به طور میانگین جزو بیشترین ها در کانادا است. هرچند که هزینه های زندگی در این استان کمی بیشتر از سایر مناطق کانادا است، اما میزان درآمد در این استان می تواند از پس هزینه های آن بر آید. در امر مهاجرت به انتاریو باید به مسئله مسکن نیز توجه کرد. هزینه های مسکن در این استان کمی بالاست به طوریکه حدودا 25 تا 41 درصد در آمد خانواده ها صرف تامین هزینه های خرید مسکن می شود.

از عوامل قابل بررسی در مهاجرت به انتاریو، توجه این استان به تحصیلات و تخصص است. این استان هم کسانی را که دارای تحصیلات و تخصص بالایی دارند را می پذیرد و همچنین افرادی که در این استان زندگی می کنند با توجه به امکانات مخصوص آموزشی در آن به تحصیلات و تخصص مورد علاقه ی خود دست می یابند.

یکی دیگر از عومل مهم در مهاجرت به انتاریو توجه به خدمات درمانی در این منطقه است. تقریبا تمام هزینه های درمانی در این منطقه به عهده دولت است و فرد هزینه ای نمی پردازد. مگر در مواردی که درمان های غیر ضروری مانند جراحی های زیبایی و یا مراقبت های دندان انجام می شود.

راه های مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو در سه بخش قابل انجام است

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو از روش دانشجویان فوق لیسانس و دکتری

شرایط این روش این است که باید فارغ التحصیل یا دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس یا دکتری یکی از دانشگاه های واجد شرایط کانادا باشید و قصد اقامت و کار در انتاریو را داشته باشید. باید در حال حاضر در استان انتاریو اقامت داشته باشید و طول تحصیل شما بیش از یک سال و به صورت تمام وقت بوده باشد. نباید بیش از 2 سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد. نمره حداقل 7 آیلتس داشته باشید. در 2 سال گذشته حداقل یک سال در انتاریو زندگی کرده باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو از روش دانشجویان لیسانس و کالج

شرایط این روش این است که باید فارغ التحصیل یا دانشجوی ترم آخر فوق دیپلم یا لیسانس یکی از دانشگاه های واجد شرایط کانادا باشید. باید حداقل نیمی از دوره تحصیلی خود را در کانادا گذرانده و یک پیشنهاد کار دائم و تمام وقت از یک کارفرما در انتاریو داشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو از روش گروه عمومی

در صورت داشتن تحصیلات، تخصص و مهارت خاص به کارفرماهای انتاریو و کانادا معرفی شده و و ضعیت شما مورد بررسی قرار می گیرد. کارفرمایان می توانند کارکنان و دانشجویان خارجی را چه در خارج باشند و چه به صورت قانونی در کانادا، استخدام کنند. تمام کسانی که خواهان مهاجرت هستند باید مدارک دال بر دلیل مهاجرت خود را ارائه کنند. کارکنان خارجی در صورت درخواست برای انجام حرفه یا صنعت نظام دار باید دو سال تجربه کاری یا گواهینامه ی حرفه ای انتاریو را داشته باشند.

مهاجرت به انتاریو از مسائل مهمی است که امروزه بخشی از جامعه ایران به آن فکر می کنند. شرایط مناسب، موقعیت کاری، حقوق شهروندی و… باعث شده تا متخصصین و تحصیل کرده ها به فکر مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو باشند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو کارآفرینی

یکی دیگر از راه های مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو کارآفرینی است. سرمایه گذاری در انتاریو بدون از دست رفتن سرمایه اولیه هر چند وقت یکبار توسط دولت فدرال این منطقه ارائه می شود. در این برنامه دولت انتاریو از واجد شرایط، دعوت می کند که برنامه های کارآفرینی خود را ارائه دهند. مهاجرت به انتاریو به وسیله ی کارآفرینی مخصوص کسانی است که سابقه مدیریت بیزینس داشته و ایده کارآفرینی دارند.

برای کسانی که از این طریق به مهاجرت به انتاریو اقدام می کنند ابتدا ویزای موقت توریستی صادر می شود تا فرد با حضور در منطقه شرایط را برای اجرا سازی ایده خود بررسی کند. مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی سرعت بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. فردی که خواستار مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی است باید قادر به سرمایه گذاری در استان انتاریو باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو کارآفرینی

برای مهاجرت به انتاریو فرد در ابتدا باید درخواست خود را به اداره مهاجرت ارسال کند. سپس سفری توریستی-تجاری در استان انتاریو داشته باشد. در مرحله بعد برای مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو، باید تجارت خود را ایجاد کند یا آن را بخرد.

در مرحله ی بعدی مهاجرت به انتاریو برای کارآفرینی، فرد باید مقرراتی را که برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال وضع شده است را پذیرفته و امضا کند و با مراجعه به وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا برای ویزای کاری موقت درخواست خود را اقدام می کند. در صورت اجرا به تعهدات می توان برای اقامت دائم و درخواست کارت اقامت درخواست داد و به مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو امیدوار بود.

 سابقه ی 36 ماه کار در 60 ماه گذشته در بیزنسی که می خواهید آن را راه اندازی کنید. اگر محل بیزینس شما در تورنتو باشد برای مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو از طریق کارآفرینی حداقل سرمایه لازم 1500000 دلار کانادا و اگر در بیرون از تورنتو باشد، 800000 دلار کانادا می باشد. به وسیله ی تجارت شما باید حداقل 2 شغل تمام وقت برای 2 نفر ایجاد شود.

سایر نوشته های مهاجرت :

​مهاجرت به قطر از طریق سرمایه گذاری و خرید املاک

مهاجرت به قطر

امروزه شاهد افزایش روزافزون مهاجرت به قطر هستیم؛ در واقع  برخی از افراد از سراسر جهان به دلایل مختلفی ترجیح می دهند که ادامه زندگی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند