مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک یکی از بهترین راه های کسب اقامت در این کشور محسوب می شود، عمده ترین دلیل برای مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک، سرمایه گذاری راحت در این استان است.

آشنایی با استان نیوبرانزویک

اگر خیلی مشتاق مهاجرت به کشور کانادا هستید و به دنبال راه های آن گشته باشید حتماً چندین بار با عبارت مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک برخورد کرده اید و احتمالاً کنجکاو شده باشید که دربارهٔ استان نیوبرانزویک اطلاعاتی کسب کنید. استان نیوبرانزویک یکی از استان های حاصل خیز و بکر کشور کانادا است، این استان یکی از 4 استان آتلانتیک کانادا محسوب می شود. شهر فردریکتون مرکز این استان و شهر سنت جان از شهرهای بزرگ نیوبرانزویک هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

اگر به فکر مهاجرت به نیوبرانزویک هستید بهتر است زبان خود را تقویت کنید، مردم این استان بزرگ و جذاب اغلب به زبان های فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. وجود جنگل های سرسبز و پربار در استان نیوبرانزویک باعث شده که عمده‌ترین درآمدهای اقتصادی این کشور از طریق صنعت چوب و بعد از آن از طریق ماهی گیری و صنایع معدن باشد. از برنامه های اصلی مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک می توان به جذب نیروی کار متخصص و سرمایه گذاری اشاره کرد.

روش های مهاجرت به نیوبرانزویک

کشور کانادا به دلیل قوانین خاص و به نسبت سختی که دارد مدت ها طول می کشد که به کسی اقامت بدهد اما اگر دوست دارید که به کشور زیبای کانادا مهاجرت کنید بهترین کار انتخاب استان نیوبرانزویک به عنوان مقصد است، این استان به دلیل موقعیت های شغلی بالایی که دارد به‌راحتی قابل سرمایه گذاری و درآمدزایی است.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوبرانزویک را می توانید از طریق سرمایه گذاری در این استان مؤثر کنید، به دلیل سرعت بررسی پرونده های کار آفرینی در نیوبرانزویک با راحتی روند کاری و سرمایه گذاری شما طی شده و ویزا و اجازه ی اقامت شما در کانادا صادر خواهد شد. شما می توانید در زمینه چوب، ماهی گیری، معدن، کشاورزی، صنایع کاغذ سازی، صنعت غذا، نوشیدنی، تجهیزات حمل و نقل و فلزکاری و … سرمایه گذاری خود را شروع کنید. خوشبختانه به دلیل امکانات و تجهیزات پیشرفته ای که در این استان موجود است شما می توانید شرکت و کارخانه های مجهزی تأسیس نمایید و علاوه بر یک شغل پر درآمد اقامت در کانادا را مؤثر کنید.

خوشبختانه تمامی ارگان های دولتی این استان با شما در زمینهٔ مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک همکاری های لازم را انجام می دهند به طور مثال شهردار استان نیوبرانزویک با کاهش مالیات اطمینان بسیاری از سرمایه گذاران را جلب کرده است. برای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک لازم است که حداقل 300 هزار دلار کانادایی بودجهٔ مالی داشته باشید. بعد از تأیید شدن پروندهٔ کارآفرینی شما توسط دولت، باید مبلغی (حدوداً ۷۵ هزار دلار) به عنوان سپرده جهت صدور موافقت نامه بپردازید. در حقیقت این پیش پرداخت یک نوع تضمین مالی برای آغاز فعالیت های تجاری و راه اندازی شرکت تجاری شما است که پس تأسیس شرکت خود این مبلغ به شما برگرداننده می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت کارآفرینی

اگر به دنبال سرمایه گذاری جهت مهاجرت به نیوبرانزویک هستید نیاز است که برای پذیرش پروندهٔ خود شرایطی را مهیا نمایید، برای این کار بهتر است حداقل یک سفر ۵ روزه به شهرهای استان نیوبرانزیک داشته باشید و تحقیقاتی در باب کسب و کار و زندگی قبل از شروع پروسهٔ سرمایه گذاری انجام دهید. از شرایط پذیرش پرونده اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین سن برای درخواست کار در رنج 22 تا 55 سال است.
 2. شما باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم را داشته باشید.
 3. مدارکی جهت اثبات تسلط شما بر زبان انگلیسی یا فرانسه
 4. هدف ایجاد اشتغال و زندگی در استان نیوبرانزویک به روشنی توضیح داده شود.
 5. داشتن تجربهٔ سه سال کار مدیریتی در 5 سال گذشته که مرتبط با زمینه‌ای باشد که می خواهید سرمایه گذاری کنید.
 6. ارائهٔ طرح اقتصادی خود در استان
 7. دارا بودن سرمایه ای به ارزش 300 هزار دلار کانادایی
 8. توانایی پرداخت 75 هزار دلار به‌عنوان سپرده جهت تضمین راه‌اندازی تجارت
 9. دانش اقتصاد کافی مربوط به استان نیوبرانزویک
 10. تحویل یک طرح تجاری (Business plan) جهت راه‌اندازی یک واحد تجاری
 11. داشتن سابقه تحصیلات یا کاری در استان نیوبرانزیک

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت جذب نیروی کار

هزینه های مناسب و کم زندگی، سیستم آموزشی استاندارد، تجهیزات پزشکی و سیستم درمانی پیشرفته و دسترسی راحت به مناطق سرسبز و دریاچه ها و رودها از عواملی است که مهاجرت به نیوبرانزویک را در ذهن مهاجران قوت می بخشد. سالیانه هزاران نفر برای مهاجرت به نیوبرانزویک اقدام می کنند.

همانطور که اشاره کردیم راحت ترین راه برای کسب این اقامت، سرمایه گذاری است اما اگر پول کافی برای ایجاد اشتغال ندارید نگران نباشید از دیگر راه های مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک جذب نیروی کار است که به دو دستهٔ نیروی متخصص (skill worker) تحت حمایت کارفرما و نیروی متخصص (skill worker) تحت حمایت خانواده تقسیم می شود.

اگر مهاجرت به نیوبرانزویک را خواستار هستید بهتر است که به شرکت ها و مراکز استخدامی شهر های این استان درخواست پذیرش دهید، استان نیوبرانزویک افرادی با سوابق تحصیلی بالا و با مهارت را به راحتی جذب می کند. جهت پذیرش راحت پروندهٔ کاریتان و کسب امتیاز بالا شرایط زیر را باید رعایت نمایید:

 1. محدودهٔ سنی متقاضی 22 تا 55 سال است.
 2. تسلط بر حداقل یکی از زبان های انگلیسی و فرانسه
 3. مدرک تحصیلی دانشگاه شما باید از سازمان آموزشی معتبری باشد.
 4. بیان هدف کار و زندگی
 5. از پیشنهاد کاری شما باید حداکثر یک سال گذشته باشد.
 6. پیشنهاد کاری باید به‌صورت تمام وقت و یا دائمی باشد.
 7. پیشنهاد کاری که دریافت کرده اید باید از دسته بندی شغلی زیر باشد: مشاغل گروه O,A,B – مشاغل گروه C از نوع 1،3،7،8،9 – مشاغل گروه D از نوع 1،3،7،8،9.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت جذب نیروی کار

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت نیروی متخصص

شرایط پذیرش پروندهٔ نیروی متخصص تحت حمایت خانواده جهت مهاجرت به نیوبرانزویک تقریباً مشابه موارد بالا است، به خاطر داشته باشید موارد گفته شد حداقل ویژگی هایی است که شما باید دارا باشید. از شرایط پذیرش در برنامهٔ جامع استانی نیوبرانزویک از طریق نیروی متخصص تحت حمایت خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. مدارکی جهت اثبات رابطهٔ فامیلی نزدیک به شخص حامی
 2. محدودهٔ سنی 22 تا 55 برای متقاضی کار
 3. تسلط کامل بر زبان انگلیسی یا فرانسه
 4. داشتن مدرک تحصیلی معتبر از سازمان های آموزشی مورد تأیید
 5. مشخص کردن هدف کار و زندگی
 6. اثبات توانایی پرداخت هزینهٔ مالی زندگی خود در استان نیوبرانزویک
 7. داشتن تجربهٔ کاری در 5 سال گذشته (تمام وقت و حداقل 2 سال)

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت تحصیلی

اگر به فکر مهاجرت به نیوبرانزویک هستید اما از طرفی نگرانی هایی جهت تحصیل خود یا فرزندانتان دارید باید این اطمینان را به شما بدهیم که استان نیوبرانزویک مانند سایر استان های کانادا از امکانات آموزشی فوق العاده ای برخوردار است. دارندگان اقامت دائم مانند شهروندان این استان این امکان را دارند .

از سن 5 سالگی با شروع مهد کودک تا پایان دبیرستان از تحصیلات رایگان بهره ببرند. برای مهاجرت به نیوبرانزویک باید سعی کنید که زبان انگلیسی و یا فرانسه خود را قوی نمایید اما جای نگرانی برای فرزندان شما وجود ندارد آن ها به‌راحتی این زبان ها را از طریق تحصیل در مدارس آموزش خواهند دید.

استان نیوبرانزویک با وجود داشتن 7 دانشکده، دو مؤسسه فنی، یک کالج با 11 ساختمان، مدارس خصوصی کارآموزی و چندین کالج مذهبی خصوصی کوچک تمامی خواسته های تحصیلی شما را برآورده خواهد کرد. اکثر این مراکز آموزشی جهت راحتی دانش آموزان و دانشجویان وام و بورسیه هایی را در نظر گرفته اند. تمامی مدارس و کالج ها و دانشگاه ها مجهز به فن آوری روز دنیا هستند، طبق آمار های گرفته شده استان نیوبرانزویک بالاترین نرخ فارغ التحصیلی از دبیرستان (86 درصد) را در کشور کانادا دارا است.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به صورت تحصیلی

 اگر دوست دارید که در کشور مرفه کانادا تحصیلات دانشگاهی خود را بگذرانید، بهترین کار مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک است. دانشگاه های استان نیوبرانزویک از بالاترین سطح آموزشی و علمی برخوردار است، این موضوع را می توان از پیشرفت اقتصادی این استان در طی سال های اخیر متوجه شد. از قدیمی ترین دانشگاه های کشور کانادا می توان به New Brunswick اشاره کرد، این دانشگاه طرح های آموزشی استاندار با سطح علمی بالایی در زمینه های کامپیوتر و مهندسی ارائه می کند. اگر مهاجرت به نیوبرانزویک انجام دهید و تحصیلات خود را در این استان بگذرانید به‌راحتی اجازه کار و سرمایه گذاری و اقامت دائم به شما داده خواهد شد.

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به نگلیس برای اقامت دائم و یا موقت را می توانید به کارشناسان ما در سایت مذکور بسپارید. روش های مختلفی برای این نوع

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند