مهاجرت به بلغارستان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به بلغارستان

مهاجرت به بلغارستان از راه های متفاوتی انجام می شود که از این راه ها می توان به انواع دعوت نامه ها و ویزاهای مختلف نام برد. دعوت نامه، نامه ای است که از طرف آشنایان و بستگان که در یک کشور دیگر زندگی می کنند برای شخصی از آشنایان برای سفر به آن کشور ارسال می شود.

کشور بلغارستان

شهر صوفیه پایتخت و بزرگترین شهر کشور بلغارستان است. کشور بلغارستان در جنوب شرقی اروپاست و مورد توجه بسیاری از مردم برای مهاجرت به بلغارستان می باشد. کشور بلغارستان از شمال با کشور رومانی، از سمت غرب با کشور یوگوسلاوی و مقدونیه، از جنوب با یونان و ترکیه و از شرق با دریای سیاه همسایه است.

زبان رسمی مردم  بلغارستان، زبان محلی بلغاری است. وضعیت آب و هوایی در این کشور بسیار متفاوت است و مناطق مختلف هوایی متفاوت دارد؛ آب و هوای سرد و کوهستانی در بیشتر نواحی بلغارستان حاکم است و نواحی اطراف دریای سیاه دارای آب و هوای مرطوب و معتدل هستند.

منبع اصلی درآمد و اقتصاد این کشور بر مبنای کشاورزی است و این به دلیل این است که بلغارستان کشوری بسیار حاصل خیز است. واحد پول این کشور لف است که با علامت اختصاری (BGN) است. صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس و روسه از شهر های مهم بلغارستان هستند که برای مهاجرت به بلغارستان طرفداران بسیاری دارند.

مهاجرت به بلغارستان

شرایط و مزایای مهاجرت به بلغارستان

برنامه سرمایه گذاری برای اقامت و تابعیت و مهاجرت به بلغارستان با اهداف بسیاری از جمله جذب سرمایه گذاران خارجی و بهره ‌مندی اقتصادی در کشور در سال 2009 تاسیس شد.  سرمایه گذاران خارجی و خانواده‌ شان می‌توانند پس از پرداخت مبلغ تعیین شده به عنوان سرمایه گذاری اقامت دائم  را به دست می آورند و شرایط شهروندی و مهاجرت  را به دست می آورند.

مهاجرت به بلغارستان

برای سفر به کشور بلغارستان و مهاجرت نیز مانند بسیاری از کشور های دیگر داشتن دعوت نامه برای مهاجرت الزامی است. برای ارسال دعوت نامه بلغارستان از طرف بستگان، خانواده، آشنایان و شرکت ها نیز قوانین ویژه ای حاکم است که برای معتبر بودن دعوت نامه باید آن را مطابق با این قوانین تنظیم کرد .

این مقررات در روند قطعا صدور ویزا و مهاجرت به بلغارستان تاثیر دارد. دعوت نامه بلغارستان هم در زمینه های مختلفی ارسال می شود، از مهم ترین این دعوت نامه ها می توان به دعوت نامه های تجاری، توریستی و نمایشگاهی اشاره کرد، دعوت نامه بلغارستان در دو قالب رسمی و غیر رسمی است که با توجه به توضیحات بالا دعوت نامه رسمی به مراتب تاثیر بیشتری در روند صدور ویزا دارد.

مهاجرت به بلغارستان

مدارک لازم برای مهاجرت به بلغارستان

شناسنامه و پاسپورت، سند ازدواج یا طلاق، پرونده های تحصیلی، مدارک واکسیناسیون فرزندان، کپی تمام مدارک تحصیلی و حتی ریز نمرات درسی، گواهی معرفی از کارفرمای سابق شما، نمونه کارهای حرفه ای شما، گواهینامه بین المللی رانندگی، سوابق و مدارک پزشکی، مدارک مرتبط به بیمه سفر، گواهی بانک در خصوص سابقه اخذ تسهیلات، صورت اموال ، مالکیت ، سرمایه گذاری

سفارت بلغارستان در ایران

نشانی: خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، پلاک ۴۰

شماره تماس جهت تعیین وقت: ۸۸۷۷۵۰۳۷ ۰۲۱

نمابر: ۸۸۷۷۹۷۸۰

 تلفن راهنما در خارج از ساعت اداری: ۰۹۳۰۵۶۸۳۴۰۹

زمان پاسخگویی: یکشنبه تا پنج‌ شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴

سایر نوشته های مهاجرت :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند