بلیط هواپیما تای ایرویز

 با تهیه ی بلیط هواپیما تای ایرویز می توانید برای سفر بی نظیر برای خود داشته باشید. شرکت هواپیمایی تای ایرویز دارای بهترین امکانات برای یک سفر هوایی می باشد. به گونه ای که در آن تمامی امکانات ویژه در تمامی کلاس هایش موجود می باشد. بیشترین توجه این شرکت هوایی رعایت اصول بهداشتی می باشد که از این لحاظ شهرت جهانی دارد. بلیط هواپیما تای ایرویز برای تمامی مسیرها بسیار مقرون به صرفه است.

شرکت هواپیمایی تای ایرویز

 شرکت هواپیمایی تای ایرویز جزء یکی از اعضای توافق ستاره می باشد؛ که در بین مهمترین شرکت های هواپیمایی قرار گرفته است. این توافق که شامل 28 عضو از شرکت های هوایی مختلف است یک توافق جهانی بین خطوط هوایی جهانی می باشد؛ که هدف آن کمک به سودآوری بلند مدت می باشد. از اهداف شرکت هواپیمای تای ایرویز این است که خدمات بهداشتی بی نظیری برای مسافران در طول سفر ارائه شود. تمیزی مربوط به بهداشت غذاهای سرو شده نیز در اولویت می باشد و اقدامات مربوط به ضدعفونی ها نیز در اهمیت بسیار بالایی قرار دارد. تمامی هواپیماها مجهز به امکانات سیستم تهویه می باشد و با وجود تمامی این ها تیم کارشناسی ویژه ای برای بررسی نظافت تشکیل شده است. این شرکت هواپیمایی حتی دارای فیلترهای هواپیمایی درجه ی بیمارستانی در تمامی هواپیماها می باشد. با توجه به تمامی این تلاش ها برای برقرای بهترین شرایط بهداشتی، سازمان بهداشت 2004 نشان تقدیری را برای این شرکت هواپیمایی در نظر گرفت؛ که جزء بی نظیرترین جایزه ها برای یک شرکت خصوصی می باشد.

 این شرکت هوایی در سال 1960 تأسیس گردیده است که در اثر سرمایه گذاری بین دو شرکت اسکاندیناوی و تایلندی این شرکت هوایی تاسیس شده است. البته بعد از سال ها همکاری بین این دو شرکت، شرکت تایلندی سهم شرکت اسکاندیناوی را خرید و تمامی این شرکت را به خود اختصاص داد. این شرکت هوایی تنها به حمل و نقل مسافران محدود نمی شود بلکه در بین خدمات آن حمل و نقل مواد غذایی نیز صورت می گیرد. همچنین شرکت هواپیمایی تای ایرویز بخش های ویژه ای را برای آموزش مهماندار نیز شامل می شود. مسئولان شرکت هواپیمایی تای ایرویز همواره در تلاش هستند که بهترین امکانات نصیب تمامی مسافران شود و همواره ایده های جدیدی را برای ارتقا دادن خدمات خود در نظر می گیرد.

مدل هواپیماهای تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز دارای چند مدل متفاوت هواپیما است. مدل هواپیماهای تای ایرویز در مقایسه با هواپیماهای دیگر شرکت ها بسیار عالی می باشد و کیفیت خوب و امکانات فوق العاده ای را دارا هستند و شما می توانید بلیط هواپیما تای ایرویز خود را با انتخاب یکی از این هواپیماها خرید نمایید.

کلاس های پروازی تای ایرویز

امروزه تعیین قیمت ها در قسمت های مختلف داخل یک هواپیما بسیار سخت و پیچیده می باشد. با توجه به تنوع این کلاس ها می توان گفت که شرکت هواپیمایی تای ایرویز دارای چندین کلاس مختلف می باشد که از جمله آن ها می توان به فرست کلاس و سیلک کلاس و اکونومی کلاس اشاره کرد که هر کدام از آن ها نیز دارای خدمات ویژه ای است و البته با توجه به نوع خدمات هر کدام دارای قیمت های ویژه ای نیز می باشند. در زیر از ویژگی های هر کدام از این کلاس های هواپیمایی تای ایرویز توضیحی ارائه می شود و امکانات آن ها توضیح داده می شود. بی شک شما با توجه به بودجه و مسیر خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

شرکت هواپیمایی تای ایرویز کلاس های پروازی خود را به بهترین شکل ممکن تعیین می کنند و قیمت های مناسبی را نیز ارائه می دهند تا افراد بتوانند بر اساس بودجه خود از این کلاس های پروازی بهره مند شوند.

کلاس پرواز اکونومی

در بخش کلاس اکونومی شرکت هواپیمایی تای ایرویز، خدمات ویژه ای برای تمامی مسافران در نظر گرفته شده است. از جمله این خدمات می توان به دارا بودن غذاهای متنوع که حاصل بهترین آشپزها می باشد و همچنین کابین های ویژه و مخصوص اشاره کرد. همچنین در این سفر شما به مجموعه ای از فیلم ها و آهنگ های مختلف دسترسی خواهید داشت که تمامی این امکانات بر روی مانیتور ویژه ای که به طور جداگانه برای تمامی مسافران فراهم شده است، قرار دارد. در مورد صندلی های شرکت هواپیمایی تای ایرویز می توان گفت که فضای خوبی برای نشستن در تمامی صندلی های آن موجود می باشد. همچنین تمامی مسافران دارای بالش و پتوی مخصوص می باشند. در صورت نیاز خدمات دیگری از جمله چشم بند و گوش گیر نیز به آن افزوده می شود. سرویس بهداشتی مجهزی در تمامی کابین وجود دارد. به طور کلی تمامی خدمات به گونه ای است که بهترین سفر نصیب شما شود.

کلاس پروازی سیلک

بعد از کلاس فرست می توان کلاس سیلک شرکت هواپیما تای ایرویز را نام برد. در این کلاس که شامل امکانات ویژه ای از جمله بالش و پتوی ویژه و نرم، لوازم های بهداشتی ویژه و پذیرایی با منوی غذایی متونع می باشد؛ در بین غذاهای سرو شده سالادهای ویژه ای نیز وجود دارد و همچنین پنیرها و میوه های ویژه ای نیز مطابق میل مسافران در طول سفر سرو می شود. بی شک شما با حضور در این هواپیما در طول مسیر خود از بهترین نوع غذاهای تایلند و غذاهای بین المللی لذت خواهید برد. همچنین نوشیدنی های ویژه از جمله قهوه و چای های مخصوص را نیز در بین این ها خواهید یافت. مسئولان در پی آن هستند که سطح این امکانات را ارتقا دهند تا به بیشترین سطح رضایت از مسافران دست یابند. تمامی مسافران مجهز به یک اسکرین می باشند که در آن می توانند هر فیلم و آهنگ مورد علاقه ی خود را در طول سفر ببیند. بی شک با نشستن بر روی صندلی های فرست کلاس شرکت هواپیمایی تای ایرویز، دوباره خواستار این سفر بی نظیر خواهید شد

کلاس پروازی فرست

بی شک شما با رزرو کردن بلیط هواپیما تای ایرویز فرست کلاس تجربه ی بی نظیری از سفر خود خواهید داشت. این کلاس از بین کلاس های تای ایرویز ،دارای بهترین و بی نظیرترین امکانات می باشد. در سوئیت های نیمه خصوصی آن تمامی امکانات برای آسایش از جمله دارا بودن بالش و پتوهای نرم و لوازم بهداشتی ویژه و حوله های کتان مخصوص بهره مند خواهید شد. بهترین منوهای غذایی برای شما فراهم شده است به گونه ای که شما می توانید تعداد بی شماری از غذاهای مختلف به همراه دسرهای ویژه را سفارش دهید. همچنین نوشیدنی های ویژه ای نیز شامل این منو می باشد. در این کلاس از پرواز برای سفرهایی که بیش از 6 ساعت طول می کشد، برای مسافران لباس و دمپایی راحتی نیز داده می شود که مسافران در طول سفر احساس راحتی کنند.

کلاس های پروازی تای ایرویز

مسیرهای پرواز شرکت تای ایرویز

لیست پروازهای داخلی

 این شرکت هواپیمایی، بلیط هواپیما تای ایرویز را برای تمامی شهرهای تایلند دارا می باشد. شما فقط کافیست بلیط هواپیما تای ایرویز خود را چند روز قبل رزرو کنید. تا با مشکل تمام شدن بلیط هواپیمایی تای ایرویز برای مسیر خود روبرو نشوید.

لیست پروازهای خارجی

 از تهران برای تمامی شهرهایی مثل بانکوک، توکیو، هنگ کنگ  و سیدنی می توان بلیط هواپیما تای ایرویز را رزرو کرد. این شرکت هواپیمایی مسیرها و شهرهای فراوانی در تمامی جهان را در لیست پروازهای خود دارد. تمامی بلیط هواپیمایی تای ایرویز در این مسیرها قیمت خوبی دارند که البته بلیط هواپیما تای ایرویز با توجه به نوع کلاس آن تغییر می کند.

مجوزها و گواهینامه های هواپیمای تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز جزء یکی از اعضای توافق ستاره می باشد که تنها شرکت های هوایی بی نظیر در این توافق قرار دارند. شرکت هواپیمایی تای ایرویز در سال 1960 مجوز به کار گرفتن هواپیماهای خود را بر روی خطوط هوایی بدست آوده است و از سال آغاز خدمت آن همواره بهترین خدمات نصیب مسافران شده است و هر سال نیز بر این خدمات ایده های جدید تری افزوده می شود. با انتخاب شرکت هواپیمایی تای ایرویز می توانید بهترین سفر را هم برای خود و هم برای خانواده ی خود فراهم کنید. بی شک با انتخاب یک بار سفر با این شرکت هواپیمایی سفرهای دیگر خود را نیز با آن انجام خواهید داد.

خدمات و كترينگ هواپیمای تای ایرویز

در سفرهای هوایی اولویت شرکت های هواپیمایی در نوع و نحوه پذیرایی خلاصه می شود. هم چنین تعیین کلاس پروازی نیز در این موضوع تأثیر بسیار زیادی دارد. شرکت های هواپیمایی بهترین و باتجربه ترین آشپزها را استخدام می کنند. در شرکت هواپیمایی تای ایرویز نیز بهترین و باتجربه ترین آشپزها در حال تهیه غذاهای بی نظیر بین المللی می باشند و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد غذایی، لذیذترین غذاها را برای مسافران سرو می کنند. جدول کترینگ بسته به ساعات پرواز متغیر می باشد. هم چنین در کنار کترینگ، خدمات دیگری نیز در جهت پذیرایی از مهمانان عزیز صورت می پذیرد. از جمله نوشیدنی ها و پنیرها و میوه های ویژه ای که در کنار غذاهای مختلف ارائه می شود. شما می توانید با خرید بلیط هواپیما تای ایرویز از برترین خدمات و کترینگ هواپیمایی بهره مند شوید و سفر هوایی بی نظیری را تجربه نمایید.

خدمات و كترينگ هواپیمای تای ایرویز

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیمای تای ایرویز

بلیط هواپیما تای ایرویز به راحتی با ورود به سایت شرکت قابل رزرو می باشد. بلیط هواپیما تای ایرویز برای تمامی کلاس ها دارای قیمت های مشخص است. برای دانستن قیمت و شرایط خرید بلیط هواپیمایی تای ایرویز برای هر یک از کلاس ها می توانید نوع کلاس را در سایت مشخص کنید. قیمت بلیط هواپیما تای ایرویز با توجه به امکانات و خدمات آن متغیر می باشد. بلیط هواپیما تای ایرویز دارای شرایط استرداد و کنسلی می باشد. بلیط هواپیمایی تای ایرویز را حتماً چند روز قبل از سفر خود رزرو کنید.

همان طور که در قسمت بالا اشاره شد روش های رزرو بلیط هواپیما تای ایرویز به صورت ورود به سایت آن امکان پذیر می باشد. شما با مشخص کردن بلیط هواپیما تای ایرویز یک سفر بی نظیری برای خود خواهید داشت. تمام نکات مربوطه برای رزرو بلیط هواپیمایی تای ایرویز در صفحات سایت مشخص شده است. در صورت بروز مشکل در رزرو بلیط هواپیمایی تای ایرویز نیز می توان با بخش های مربوطه هماهنگ کنید. خودتان تنها با مراجعه به سایت این شرکت می توانید بلیط هواپیمایی تای ایرویز خود را رزرو کنید. در هنگام واریز کردن هزینه ی بلیط هواپیمایی تای ایرویز نیز دقت کنید. اگر در ثبت رزرو بلیط هواپیما تای ایرویز اطلاعات نادرستی در مورد مشخصات وارد کنید، در روز سفر مشکل ساز خواهد شد.

شرایط کنسلی و استرداد بلیط هواپیمای تای ایرویز

شرایط کنسلی بلیط هواپیما تای ایرویز در انواع کلاس های هوایی متغیر می باشد. اما در حالت کلی بلیط هواپیما تای ایرویز تا قبل از ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز با کسر 20 درصد از وجه بلیط پرداخت می شود و بلیط هواپیما تای ایرویز از ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز به بعد با 40 درصد کسری از وجه بلیط هواپیمایی تای ایرویز به مسافر پس داده می شود. شما برای کنسل کردن بلیط هواپیمایی تای ایرویز خود باید به صفحه کاربری خود وارد شوید و استرداد وجه نمایید. بر روی بلیط هواپیما تای ایرویز شرایط و مقررات لازم برای استرداد بلیط هواپیمایی تای ایرویز درج شده است و شما می توانید از آن طریق برای استرداد بلیط هواپیمایی تای ایرویز خود اقدام نمایید. در استرداد بلیط هواپیما تای ایرویز وجه به کارت شخص پرداخت کننده منتقل می شود.

نکاتی درباره خرید بلیط هواپیمایی تای ایرویز

نکاتی درباره خرید بلیط هواپیمایی تای ایرویز

مسافران باید نکات مهم در خرید بلیط هواپیما تای ایرویز را قبل از این که بلیط هواپیمایی تای ایرویز خود را رزرو نمایند، بدانند. از نکات مهم در خرید بلیط هواپیما تای ایرویز می توان به این موارد اشاره کنیم:

در هنگام وارد کردن نام و نام خانوادگی بسیار دقت و توجه داشته باشید زیرا اگر مدرک شناسایی شما با اطلاعات روی بلیط هواپیما تای ایرویز مطابقت نداشته باشد، جریمه ای در زمان پرواز خود باید پرداخت نمایید. هم چنین بعد از اینکه بلیط هواپیمایی تای ایرویز خود را رزرو کردید، نمی توانید نام خود را تغییر دهید. شما می توانید هنگام خرید بلیط هواپیما تای ایرویز این قوانین را از طریق اینترنت سرچ کرده و بخوانید. افرادی که می خواهند بلیط هواپیمایی تای ایرویز را تهیه کنند و با این شرکت هواپیمایی سفر خود را آغاز نمایند، مجبورند برخی اقدامات ضروری را رعایت کنند. مسافران و افراد باید قوانین حاکم بر بلیط هواپیما تای ایرویز را بدانند و در این زمینه اطلاعات کافی به دست آورند تا به مشکلی برنخورند. توصیه می شود در پروازهای داخلی یک ساعت قبل و در پروازهای خارجی خود سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید هم چنین از کالاهای مجاز همراه خود حمل کنید زیرا کالا و اشیاء غیر مجاز اجازه داده نمی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.