بلیط هواپیما ساری

بلیط هواپیما ساری یکی از پر فروش ترین و پرتردد ترین مسیر های به سمت ساری می باشد. در این مقاله می خواهیم به بررسی بلیط هواپیما ساری بپردازیم. در ابتدای مقاله به معرفی کوتاهی از شهر ساری می پردازیم تا ببینیم چه عواملی باعث شده است که بلیط هواپیما ساری از پرفروش ترین ها بوده و به طور کلی مسیر تهران به ساری از مسیر های محبوب مسافران قرار گیرد.

معرفی شهر ساری

ساری شهری است که از قدیم الیام در استان مازندران بوده و دارای تاریخی بسیار غنی با 5 هزار سال می باشد به طوری که این شهر در شمال ایران از دوران باستان محل سکونت نخستین انسان ها نیز به شمار می آمده است. از لحاظ جمعیت ساری را می توان سومین شهر پر جمعیت شمال کشور به حساب آورد. بخشی از عوامل این شلوغ بودن و پر جمعیت بودن این شهر را می توان مدیون قرار گیری این شهر در حاشیه دیای خزر دانست که باعث شده است این شهر دارای آب و هوایی بسیار معتدل و بارانی و مرطوب به خصوص در فصل زمستان باشد. در فصل زمستان اکثر نقاط کشور معمولا سرد و غیر قابل تحمل است ولی شهر ساری برخلاف آن دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب است.

فرودگاه ساری

فرودگاه شهر ساری به نام فرودگاه دشت ناز شناخته می شود که قدمتی بسیار قدیمی در حدود بیش از 70 سال دارد که در سال 1326 بنا شد. این فرودگاه با حجم پروازهای بسیار از بزرگترین فرودگاه های شمال کشور محسوب می شود به طوری که در طول یک هفته بیشتر از 90 پرواز به طور میانگین در آن انجام می شود که نشان دهنده ی محبوبیت بسیار این شهر در بین مسافرین است.

جالب است بدانید که فرودگاه دشت ناز در ساری در بین کل فرودگاه های کشور از رتبه 16 در تردد دارد که در بین استان های کشور رقمی بالا محسوب می شود. چنانچه در مورد مکان این فرودگاه نیز دغدغه دارید نگران نباشید چرا که این فرودگاه تنها 15 کیلومتر با شهر ساری فاصله دارد و به محض رسیدن به فرودگاه نیز تاکسی های فرودگاه شما را تا هتل یا اقامت گاه مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد. پس در خرید بلیط هواپیما ساری نگران مکان فرودگاه نباشید.

بلیط هواپیما ساری

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ساری

در مطالب قبلی همانطور که اشاره شد در فصل های مختلف دمای شهر ساری کمی فرق می کند و در تابستان کمی گرم است و در زمستان ممکن است کمی سرما سفر شما را با مخاطره روبرو کند. بنابراین بهترین زمان خرید بلیط هواپیمای ساری فصل بهار است که هم مغازه های بسیاری بخصوص در ایام عید برای مسافران باز بوده و تخفیف ویژه دارند و همچنین از لحاظ دما نیز هوا بسیار معتدل و مناسب می باشد.

رزرو بلیط ارزان هواپیما ساری

همان طور که می دانید امروزه بلیط هواپیما ساری از عوامل مختلفی تاثیر پذیر است. از جمله این عوامل می توان به نوع هواپیما و کلاس پروازی آن ، نوع شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز و حتی زمان پرواز شما اشاره کرد. البته زمان پرواز های داخلی معمولا از صبح ساعت 5 الی شب ساعت 12 انجام می پذیرد و احتمالا در جست و جوی بلیط ها به این موارد بر بخورید. در پرواز های با کلاس های بالاتر صندلی های بلیط هواپیما ساری کمی بزرگتر از سایز معمول هستند و ممکن است ارائه پذیرایی نیز برای پرواز کلاس های بالاتر متفاوت باشد.

ولی اگر از آن دسته از افراد هستید که هزینه سفر برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است می توانید بلیط هواپیما ساری خود را به صورت چارتری انجام دهید. پس شما در خرید بلیط خود چنانچه هزینه از اهمیت چندانی برخوردار نیست حتما در خرید بلیط هواپیما ساری از کلاس های بالاتر رزرو کنید و در غیر این صورت بلیط هواپیما ساری را به صورت چارتری انجام دهید البته خرید بلیط چارتری و معمولی از مزایا و معایبی نیز برخوردار است که در ادامه به آن اشاره می شود.

خرید بلیط هواپیمای ساری

خرید بلیط هواپیمای ساری به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد. در صورت خرید اینترنتی مسافر مزایا و معایبی را در گزینه های پیش روی خود دارد که در ادامه به آن اشاره می شود. در صورت خرید حضوری نیز مسافر می تواند به مراجعه به دفاتر فروش بلیط های هواپیمایی مراجعه نماید. پس در خرید بلیط هواپیمای ساری مطلب بعدی را حتما مطالعه نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ساری

امروزه اکثر کار های بشر به سمتی می رود که با کم ترین هزینه و اتلاف وقت کارهای بشر صورت پذیرد. خرید بلیط هواپیما ساری نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما می توانید بلیط هواپیما ساری را به صورت اینترنتی تهیه کنید. خرید های اینترنتی همانطور که در مطالب فوق ذکر شد دارای مزایا و معایبی هستند. از جمله مزایای خرید اینترنتی می توان به صرف کمترین هزینه و وقت در خرید بلیط و همچنین امکان خرید بلیط های ارزانتر و چارتری اشاره کرد.

همچنین در خرید بلیط هواپیما ساری به صورت اینترنتی شما هیچ محدودیتی در زمان خرید ندارید! یعنی شما می توانید بلیط خود را هر موقع از روز که خود با خانواده تصمیم گرفتید خریداری نمایید و لازم نیست حتما روز باشد یا تایم اداری باشد. ولی در خرید بلیط هواپیما ساری به صورت حضوری شما بی شک باید در ایام غیرتعطیل هفته مراجعه کنید و حتما باید ساعت مراجعه ساعت کاری دفتر هواپیمایی باشد. پس در خرید بلیط هواپیمای ساری به این موضوع توجه کنید. در ادامه خرید اینترتی بلیط هواپیما ساری به صورت چارتری خواهیم پرداخت.

خرید ارزان بلیط چارتری هواپیما ساری

بلیط های چارتری امروزه از طرفداران بسیاری در خریدهای اینترنتی برخوردار هستند که البته مزایا و معایبی را دارا هستند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. قیمت بلیط های چارتری باتوجه به فصل و روزهای خاص قیمت های متفاوتی را دارند. بلیط هواپیما ساری به صورت چارتری به طور مثال در فصل بهار به خصوص ایام عید که بسیار پر تردد می شود ممکن است گرانتر از وقت معمولی شود. ولی معمولا در اواسط هفته چون حجم تردد کاهش پیدا می کند و میزان عرضه به تقاضا بیشتر می شود معمولا با افت قیمت کلی در بلیط های اینترنتی مخصوصا بلیط های چارتری مواجه می شویم. در مطلب بعدی می خواهیم بیشتر با بلیط چارتری هواپیمای ساری آشنا شویم.

بلیط هواپیما ساری

معایب بلیط های چارتری در بلیط هواپیما ساری

بلیط های چارتری از مزایا و معایبی برخوردار هستند که در این مطلب می خواهیم به آن اشاره کنیم. در بلیط های چارتری مکانیزم فروش بدین صورت است که شرکت هواپیمایی صندلی های خود را در پرواز برای عده ای با قیمت ارزان تر از معمول اجاره می دهد و آن افراد به صورت اینترنتی و تبلیغات و شبکه خود این بلیط ها را به فروش می رسانند که در نهایت باعث ارزان شدن کلی این بلیط های می شود. نکته قابل ذکر آن است که در این بلیط ها امکان استرداد مبلغ و همچنین کلاه برداری از سایت ها افزایش می یابد. پس می بایست حتما در خرید چارتری بلیط هواپیمای ساری دقت کافی را داشت که خدایی نکرده مورد سو استفاده برخی سودجویان نیوفتید.

مزایا خرید بلیط هواپیما ساری به صورت چارتری

از مزیت های این نوع بلیط ها نیز امکان خرید در لحظه آخر مخصوصا چند ساعت مانده به سفر است که این روش برای سفر های تفریحی چندان مناسب نیست و برای سفر های کاری بیشتر مناسب است. چون که سفر های تفریحی در بلیط هواپیما ساری معمولا وقت هتل و اقامت ما از قبل تعیین شده است پس بنابراین نباید ریسک کرد و بلیط چارتری تهیه کرد و بهتر است از بلیط معمولی استفاده کنیم. ولی در مورد سفرهای کاری بهتر است از بلیط هواپیمای ساری به صورت چارتری استفاده کنیم.

معرفی برخی شرکت های هواپیمایی در بلیط هواپیما ساری

در خرید بلیط هواپیمای ساری شرکت های هواپیمایی مختلفی با یکدیگر برسر جذب مشتریان و مسافرین رقابت می کنند. چون که ساری به عنوان یکی از شهرهای سرسبز کشور و بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر شمال کشور که در حاشیه دریای خزر است همواره یکی از مقاصد مهم گردشگری به خصوص در بین هم وطنان و پرواز های داخلی می باشد.

بنابراین شرکت های هواپیمایی بر سر جذب این تردد مسافر رقابت می کنند و هر یک امکانات متفاوتی را در قالب قیمت های متفاوت ارائه می دهند. برخی از شرکت های هواپیمایی در خرید بلیط هواپیما ساری شامل تابان ، معراج ، آسمان ، قشم ایر و هواپیمایی آتا می باشد. که معمولاً هواپیمایی تابان و آسمان بلیط های ارزان تری در سبد خود دارند و قیمت پایین تری نسبت به میزان خدماتی که به مسافرین می دهند دریافت می کنند. در ادامه به معرفی کوتاهی از مدارک موردنیاز برای رزرو بلیط هواپیما ساری می پردازیم.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط هواپیما ساری

اصولاً در سفرهای تفریحی و حتی کاری می بایست مسافر مدارک لازم و کافی موردنیاز خود و خانواده خود حتی فرزند خردسال را به همراه داشته باشد. برای رزرو بلیط هواپیما ساری باید مدارکی مانند شماره شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته باشید. دقت کنید که این مدارک تنها برای سرپرست خانواده نیست و برای تمامی اعضای خانواده می باشد. پس در خرید بلیط هواپیما ساری  به این موضوع دقت کافی را نمایید. در ادامه قیمت بلیط هواپیما ساری در فصل های مختلف بررسی می شود.

قیمت بلیط هواپیمای ساری در فصل پاییز

در فصل پاییز تعداد بلیط هواپیما ساری نسبت به فصل های دیگر کمتر می گردد. چون که نسبت عرضه به تقاضا بیشتر می شود و این عامل باعث کاهش قیمت های بلیط هواپیما ساری در پاییز می گردد. پس چنانچه قصد دارید سفر خود را به صورت ارزان انجام دهید ، فصل پاییز برای سفر به شهر زیبای ساری مناسب شما می باشد.

قیمت بلیط هواپیمای ساری در فصل زمستان

در فصل زمستان شهر ساری از آب و هوای معتدل تری نسبت به بقیه نقاط کشور برخوردار است و به همین دلیل ترافیک مسافرین به سمت ساری در زمستان افزایش می یابد. بنابراین نسبت عرضه به تقاضا کاهش یافته و این امر موجب افزایش قیمت بلیط در فصل زمستان می گردد.

قیمت بلیط هواپیمای ساری در فصل بهار

در فصل بهار باتوجه به وجود ایام تعطیل عید مسافرین به مقصد ساری از بقیه روزهای سال به بیشترین مقدار خود می رسد و قیمت ها نیز به تبعیت از این تعداد مسافر افزایش چشم گیری می یابد. پس اگر از آن دسته از مسافرینی هستید که می خواهید مقصد سفر خود را در ایام تعطیل عید به سمت ساری انتخاب کنید ، سفر به ساری را در این فصل زیبا فراموش نکنید. در ادامه قیمت بلیط هواپیما ساری در فصل تابستان توضیح داده می شود.

بلیط هواپیما ساری

قیمت بلیط هواپیمای ساری در فصل تابستان

شهر ساری در این فصل با توجه به گرم و شرجی بودن هوا در برخی اوقات مسافر زیادی را نسبت به بقیه فصل های سال جذب می کند. البته قیمت بلیط این شهر و حجم مسافران این شهر با توجه به نزدیکی به کلان‌شهر تهران و تعطیلی مدارس در تابستان ممکن است هرسال به دلیل این موضوع کمی بیشتر شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش سرعت وردپرس با ماژول افزایش سرعت مهندس محمدپور