بلیط هواپیما رامسر

بلیط هواپیما رامسر از جمله پر فروش ترین بلیط های فروشی در کشور است. برای خرید بلیط هواپیما رامسر راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد. شهر رامسر تقریباً در حدود 150 کیلومتری تهران می باشد و با پرواز از تهران به رامسر در حدود 13 دقیقه زمان پرواز شما خواهد بود. البته به دلیل نزدیکی این فاصله ، اغلب پرواز های رامسر از شهر های دورتر از تهران انجام می پذیرد.

آشنایی با شهر رامسر

شهر رامسر در مرز بین استان مازندران و گیلان قرار دارد ولی به لحاظ جغرافیایی در استان مازندران است و می توان این شهر را غربی ترین نقطه استان مازندران به حساب آورد که از شرق به تنکابن و از غرب با چابکسر هم جوار است. در شمال و جنوب این شهر نیز به ترتیب دریای خزر و کوه های سرسبز البرز قرار گرفته اند.

یکی از عواملی که تردد مسافرین به این شهر زیبا را دوچندان بهبود می بخشد هوای بسیاری معتدل و مرطوب آن است که این امر همچنین باعث پدید آمدن سرسبزی با چگالی بالا و جنگل های متراکم در این شهر شده است. جالب است بدانید که نام پیشین این شهر سخت سر نام داشت. در ادامه به معرفی سوغاتی رامسر می پردازیم. پس چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما رامسر را دارید همچنان با ما همراه باشید.

معرفی فرودگاه شهر رامسر

فرودگاه رامسر در شهر رامسر از زیباترین فرودگاه های کشور است که در طول روز دو الی سه پرواز رفت و برگشت از تهران را معمولاً شامل می شود. البته ظرفیت هر پرواز به صورت تقریبی در حد 60 الی 70 نفر می باشد. در اکثر مواقع ولی فرودگاه این شهر برای پرواز های خصوصی و ورزش در کنار دریای خزر مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که باند فرود و نشست این فرودگاه 2.7 کیلومتر است که برای هواپیما های بزرگ نیز مانند بوئینگ ظرفیت لازم را دارد. پس اگر قصد خرید بلیط هواپیما رامسر را دارید حتما با فرودگاه رامسر آشنا شوید. در ادامه مطلب می خواهیم به معرفی شرکت های هواپیمایی فعال در بلیط هواپیما رامسر بپردازیم.

بلیط هواپیما رامسر

شرکت های هواپیمایی فعال در بلیط هواپیما رامسر

امروزه شرکت های هواپیمایی بسیاری در اقصا نقاط کشور در حال فعالیت هستند که برخی از آن ها صرفاً در فرودگاه رامسر پرواز انجام می دهند. شرکت های هواپیمایی در بلیط هواپیما رامسر شامل ایران ایر ، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی نفت هستند که بیشترین پرواز به فرودگاه رامسر از طریق این شرکت ها انجام می گیرد. در ادامه به انواع روش خرید بلیط هواپیما رامسر می پردازیم.

خرید بلیط هواپیما رامسر

خرید بلیط هواپیما رامسر با دو روش اینترنتی و حضوری امکان پذیر است که هریک معایب و مزایای خود را دارند. در خرید بلیط هواپیما رامسر به صورت چارتری شما می توانید بلیط خود را ارزان تر تهیه کنید ولی مشکل این روش آن است که ممکن است در زمان سفر شما این بلیط ها پر شده باشند و امکان تهیه آن نباشد و اگر چنانچه هتل را رزرو کرده باشید ولی نتوانید بلیط تهیه کنید بی شک متحمل ضرر خواهید شد. پس اگر چنانچه هزینه سفر برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است از این بلیط ها استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که چند روز قبل از سفر آن را تهیه کنید.

لازم به ذکر است که برخی از بلیط های چارتری امکان استرداد وجه وجود ندارد. ولی اگر هزینه برای شما مهم نیست بهتر است بلیط خود را به صورت معمولی خریداری کنید و یا حضوری به دفاتر فروش بلیط هواپیما مراجعه کنید. این نکته هم قابل ذکر است که در خرید بلیط به صورت چارتری شما هر لحظه از روز که بخواهید چه شب و چه صبح می توانید اقدام به خرید بلیط نمایید که خرید بلیط حضوری این مزیت را ندارد و باید در تایم اداری مراجعه کنید.

بهترین زمان پرواز به رامسر

بهترین زمان پرواز به رامسر اگر از لحاظ دمای هوا و معتدل بودن به آن نگاه شود ، رامسر تقریباً سرسبزی خود را در تمام ایام سال به جز چند روزی که برفی است دارد. ولی اگر از آن دسته از افرادی هستید که این موضوع دما برای شما اهمیت زیادی دارد این موضوع را به صورت دقیق تری بررسی می کنیم.

بلیط هواپیما رامسر در تابستان

شهر رامسر چون از شهر های هم جوار با دریای خزر است در فصل تابستان هوا کمی شرجی و مرطوب می شود و ممکن است کمی گرما شما را اذیت کند. ولی از آنجایی که تابستان فصل تفریح و سرگرمی است در عوض مکان های تفریحی و گردشگری زیادی در این فصل در رامسر مشغول به فعالیت هستند که بیشترین امکانات خود را در فصل تابستان برای مسافران فراهم می کنند.

پس اگر فرزند محصل در خانه دارید که در ایام تابستان وقت آزاد زیادی دارد و قصد تفریح دارید ، سفر به رامسر را حتما در گزینه های پیشنهادی خود داشته باشید چرا که بیشترین سرگرمی و امکانات را در اختیار شما قرار خواهد داد که در خرید بلیط هواپیما رامسر باید به آن توجه کنید. البته در مورد قیمت سفر این پارامتر بستگی به میزان عرضه و تقاضا دارد و قیمت ثابتی ندارد که بتوان در مورد آن صحبت کرد ولی به صورت کلی در تابستان با توجه به حجم انبوه مسافرین ممکن است قیمت بلیط افزایش پیدا کند. در ادامه می خواهیم بلیط هواپیما رامسر را در فصل پاییز مورد بررسی قرار دهیم.

بلیط هواپیما رامسر

بلیط هواپیما رامسر در پاییز

در فصل پاییز که مرزی میان گرمی تابستان و سردی زمستان در رامسر رخ می دهد که باعث می شود هوایی بسیار معتدل برای سفر پدید آید. به صورت کلی دو فصل پاییز و بهار فصل های خوبی برای سفر به استان مازندران و به صورت خاص شهر رامسر می باشد. البته چون خانواده های دارای فرزند محصل در ایران بخش بزرگی از مسافران را تشکیل می دهند خرید بلیط هواپیما رامسر در فصل پاییز به دلیل کمبود مسافر کم می شود. کم شدن بلیط هواپیما رامسر هم در نسبت عرضه به تقاضای بلیط اثر می گذارد و باعث کاهش قیمت ها می شود.  ولی اگر چنانچه در فصل پاییز فرصتی مناسب برای گردش یافتید خرید بلیط هواپیما رامسر را فراموش نکنید.

بلیط هواپیما رامسر در بهار

در فصل بهار به خصوص در ایام عید اکثر مسافران به رامسر را ایرانیان تشکیل می دهند چرا که ایام تعطیل عید فرصت مناسبی را برای قشر بزرگی از شاغلان برای سفر به رامسر مخصوصا سفر های نوروزی پدید می آورد. در نوروز نیز باتوجه به حجم انبوهی از مسافر در رامسر امکانات تفریحی و ورزشی زیادی در قالب تفریح های نوروزی برای مسافرین ارائه می شود که خود امری مهم است. ولی نکته مهم تر برای کسانی که سفری ارزان برای آن ها مهم است آن است که باتوجه به بالا بودن تقاضا نسبت به عرضه بلیط هواپیما رامسر ، ممکن است بلیط هواپیما رامسر با افزایش قیمت در ایام عید و فصل بهار صورت پذیرد که مسافران باید به آن توجه کنند.

بلیط هواپیما رامسر در زمستان

در فصل زمستان باتوجه به نبودن آن گرمای طاقت فرسا در تابستان فصل خوبی برای سفر به رامسر است که ممکن است در سفر خود حتی با برف نیز روبرو شوید. اگر از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید زیبایی های مازندران و رامسر را در فصل زمستان ببینید خرید بلیط هواپیما رامسر را فراموش نکنید. همچنین در فصل زمستان باتوجه به کم بودن مسافر در رامسر بلیط هواپیما رامسر از قیمت های نسبتاً پایینی نسبت به بقیه فصل های سال دارند و در این صورت سفر شما ارزان نیز خواهد بود.

این امر البته در مورد بقیه امکانات رامسر نیز شامل می شود و به طور خاص قیمت برخی هتل ها در ایام زمستان باتوجه به کم بودن مسافر کاهش چشم گیری پیدا می کند. در ادامه به معرفی برخی هتل های رامسر می پردازیم که مسافرانی که قصد رزرو بلیط هواپیما رامسر آن را دارند به این اطلاعات نیاز پیدا خواهند کرد.

هتل های رامسر

هتل های هر شهر می توان گفت نماینده ای از آن شهر در برابر مسافرین می باشد و هرچه امکانات بهتری را داشته باشند نشان دهنده امکانات بهینه شهر می باشد. برخی هتل های با امکانات بالا در رامسر می توان به هتل‌آپارتمان نیستان و هتل آپارتمان لیان اشاره کرد که فاصله آن ها نیز از فرودگاه رامسر در حدود 3 کیلومتر است و سه ستاره بوده و از امکانات خوبی نسبت به هزینه ای که مسافر پرداخت می کند برخوردار است.

هتل اشک نیز کمی دور تر از فرودگاه در حدود 8 کیلومتری رامسر می باشد و سه ستاره بوده و از همان امکانات دو هتل قبلی برخوردار است که اکثر مسافرین در سفر خود به رامسر معمولاً این سه هتل را برای اقامت خود بر می‌گزینند. در ادامه می خواهیم به برخی توصیه های گردشگری در مورد مکان های دیدنی رامسر بپردازیم که مورد توجه مسافرین زیادی است. پس اگر بلیط هواپیما رامسر را تهیه کردید حتما مطلب بعدی را نیز بخوانید.

بلیط هواپیما رامسر

مدارک مورد نیاز برای خرید بلیط

همواره در هر سفری به طور کلی مدارک کافی را نیز با خود به همراه داشته باشید. به طور مثال بعد از خرید بلیط هواپیما رامسر در فرودگاه در روز سفر حتما به کارت ملی و شناسنامه و بلیط سفر خود نیاز پیدا خواهید کرد. پس حتما در یادداشتی در گوشی یا کاغذ این اقلام را بنویسید تا از خاطر نبرید. در رزرو هتل نیز اگر به صورت خانواده ای سفر می کنید مسئولین هتل در پذیرش شما حتما شناسنامه خواهند خواست که باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید. پس بعد از خرید بلیط هواپیما رامسر حتما به این نکات توجه کافی را داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش سرعت وردپرس با ماژول افزایش سرعت مهندس محمدپور