بلیط هواپیما پویا

با تهیه بلیط هواپیما پویا می توان سفری لذت بخش و ایمن به سراسر کشور و نیز سایر کشورهای خارجی داشت. شرکت هواپیمایی پویا یک از شرکت های هواپیمایی با سابقه خوب در حوزه حمل و نقل مسافر می باشد که جزء شرکت های تازه تأسیس در ایران بوده و از بهترین امکانات برای کسب رضایت مشتری استفاده می کند. از آنجا که بلیط هواپیما پویا دارای تنوع در مقصد و مبداء می باشد سبب جلب توجه مسافرین داخلی و خارجی و فروش بالای بلیط این شرکت هواپیمایی معتبر شده است.

شرکت هواپیمایی پویا

در حال حاضر در ناوگان هوایی کشور، شرکت های هواپیمایی متعددی مشغول فعالیت هستند. شرکت هواپیمایی پویا در زمره شرکت های تازه تأسیس هواپیمایی در کشور قرار دارد که ارائه دهنده انواع بلیط هواپیما با مقصدها و مبداء های مختلف می باشد. با سر زدن به نمایندگی این شرکت به صورت حضوری و مجازی می توان نسبت به رزرو بلیط هواپیما پویا اقدام کرد که دارای نرخ های متنوع می باشد. هدف شرکت بلیط هواپیمایی پویا ارائه خدمات مختلف به مشتری می باشد که سبب جلب رضایت افراد و استقبال آنها از خطوط هوایی این برند شده است.

شرکت هواپیمایی پویا

مدل هواپیماهای شرکت هواپیمایی پویا

از آنجا که شرکت هواپیمایی پویا در حوزه حمل مسافر و نیز جابه جایی بار به صورت داخلی و خارجی فعالیت دارد از هواپیمای تخصصی بهره می برد که از قدرت و امکانات لازم برخوردار باشد. هنگام خرید بلیط هواپیما پویا می توان به نوع پروازها و مدل هواپیماهای فعال در این شرکت توجه نمود که از مدل های استاندارد و ایمن در سطح جهان می باشند. هواپیماهای شرکت پویا مجهز به سیستم های راداری پیشرفته متناسب با آخرین فناوری های روز می باشد که برای پروازهای خارجی و داخلی در نظر گرفته شده است. هواپیماهای مسافربری این شرکت از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و مجهز به مدرن ترین نوع صندلی است که دارای فاکتورهای استاندارد جهانی می باشد. با دریافت بلیط هواپیما پویا می توان سفری ایمن و راحت با مقاصد خارجی و نیز استان های مختلف کشور داشت.

از جمله پرنده های مورد استفاده در خطوط هواپیمایی پویا جت VIP می باشد که ظرفیت 44 مسافر به همراه خدمه را دارا است. در این هواپیماها برای حفظ ایمنی مسافران، بخش بار از مسافران توسط محافظ های محکم جدا شده است. از دیگر ابزار پروازی این شرکت، هواپیماهای 17 نفره ایرلاین می باشد که برای مسافرت های خانوادگی مناسب است و دارای امکانات گوناگون می باشد.

 کلاس های پروازی هواپیمایی پویا

قبل از اقدام به رزرو بلیط هواپیما پویا باید در مورد کلاس های پروازی این شرکت اطلاعات لازم را دریافت نمود. چون خدمات ارائه شده در پرواز با توجه به کلاس های پروازی مختلف متنوع می باشد. کلاس های پروازی بر اساس صندلی های هواپیما تعیین می گردد که باعث تفاوت در قیمت بلیط هواپیما پویا و سایر شرکت های هواپیمایی نیز خواهد شد. هر فرد با کسب اطلاع در مورد کلاس های پروازی، نرخ فروش بلیط و مزایای بهره گیری از انواع کلاس های پروازی می تواند اقدام به خرید بلیط هواپیمایی پویا با مقاصد داخلی و خارجی نماید که با نرخ های مناسب ارائه می شود. در ادامه به کلاس های پروازی مختلف اشاره می گردد.

کلاس پروازی فرست کلاس

در درجه بندی کلاس های پروازی، کلاس پروازی فرست کلاس در صدر قرار دارد که معمولاً مخصوص اشخاص خاص و سرمایه داران می باشد. با توجه به امکانات متنوع ارائه شده در این کلاس پروازی قیمت بلیط هواپیما پویا و سایر شرکت ها در کلاس پروازی فرست کلاس گران تر می باشد. صندلی و در کل محل اقامت پروازهای فرست کلاس در هواپیما جدا از سایر قسمت های پروازی بوده و دارای امکانات رفاهی متنوع می باشد. مکان اقامت مسافران فرست کلاس اتاقکی جدا دارای امکانات متنوع از جمله صندلی مبله، تلویزیون خصوصی، سرویس اینترنت، لپ تاپ و سرویس بهداشتی جداگانه می باشد. به دلیل تنوع خدمات ارائه شده در پروازهای فرست کلاس نرخ بلیط آن نیز بالاتر از سایر کلاس های پروازی در نظر گرفته می شود. هواپیماهای مخصوص پرواز فرست کلاس هواپیماهای دو طبقه از جمله بوئینگ و ایرباس می باشد که از فضای کافی برای ارائه انواع خدمات رفاهی برخوردار است.

کلاس پرواز تجاری

دومین کلاس پروازی کلاس تجاری است که متشکل از صندلی های دو نفره و در عین حال راحت و استاندارد می باشد. صندلی های بخش کلاس پروازی تجاری راحت، جادار و اتوماتیک می باشد و برای همه مسافران خدماتی از قبیل امکانات صوتی و تصویری عرضه می شود. خدمات ویژه از قبیل حمل و نقل جدا و ارائه سرویس های کترینگ کامل از جمله دلایل تمایل افراد برای دریافت بلیط کلاس تجاری است. قیمت بلیط کلاس تجاری پایین تر از بخش فرست کلاس و بالاتر از بخش معمولی یا اقتصادی است.

کلاس پروازی اقتصادی

متقاضیان بلیط هواپیما پویا جهت پروازهای داخلی می توانند اقدام به خرید بلیط هواپیما با کلاس اقتصادی نمایند. کلاس اقتصادی یا اکونومی که مشتریان آن افراد معمولی هستند در هر خط پرواز ایرانی رواج دارد. در کلاس پروازی اکونومی امکانات رفاهی معمولی ارائه می گردد که در برخی از هواپیماها شامل مانیتورهایی با انتخاب محدود می باشد. قمیت بلیط هواپیمایی پویا و سایر شرکت های هواپیمایی در کلاس پروازی اکونومی پایین ترین قیمت در بین کلاس های پروازی است.

 کلاس های پروازی هواپیمایی پویا

پروازهای سیستمی

اکثر کسانی که اقدام به رزرو بلیط هواپیما پویا می نمایند در قالب پرواز سیستمی یا منظم بلیط های خود را دریافت می نماید. پروازهای سیستمی پروازهایی است که توسط شرکت های هواپیمایی برای پروازهای مختلف در طول سال تنظیم می شود. قیمت بلیط هواپیما پویا در پروازهای سیستمی تقریباً ثابت می باشد و شامل مقررات معمول سازمان هواپیمایی کشور است. در پروازهای سیستمی پرنشدن ظرفیت و خسارت ناشی از آن بر عهده شرکت های هواپیمایی می باشد و در این پروازها به صورت معمول بلیط افراد بین 2 تا 12 سال نصف قیمت محاسبه می گردد. همچنین در پروازهای سیستمی که با دریافت بلیط هواپیما پویا صورت می گیرد مقررات مربوط به کنسل شدن بلیط ها و استرداد قیمت بلیط آن مطابق با اعلام سازمان هواپیمایی کشور اعمال می گردد که با توجه به زمان کنسلی متغیر می باشد.

پروازهای چارتری

بسیاری از افراد هنگام خرید و رزرو بلیط هواپیما پویا به دنبال دریافت پروازهای چارتری هستند. پروازهای چارتری به پروازهایی گفته می شود که بخشی یا همه صندلی های یک هواپیما توسط آژانس های مسافرتی اجاره می شود. بلیط هواپیمایی پویا نیز مانند سایر شرکت های هواپیمایی در برخی از مواقع سال به صورت چارتری و توسط آژانس های هواپیمایی به متقاضیان عرضه می گردد. پروازهای چارتری معمولاً در مسیرهایی صورت می گیرد که بیشترین آمار رفت و برگشت را دارد و در مواقع خاصی از سال مانند تعطیلات به اوج خود می رسد. شرکت هواپیمایی پویا نیز در مواقع خاصی از سال اقدام به ارائه بلیط هواپیما پویا به صورت چارتری می نماید که با استقبال خریداران روبه رو است. در صورت عدم خرید همه صندلی های هواپیما در پرواز چارتری هزینه ها بر عهده آزانس های هواپیمایی مربوطه می باشد و در موارد متعددی این شرکت ها برای پر کردن صندلی های هواپیما اقدام به شکستن و پایین آوردن قیمت بلیط می نمایند که فرصت مناسبی برای خریداران محسوب می گردد. در هنگام دریافت بلیط هواپیمایی پویا به صورت چارتری باید به این نکته توجه کرد که هزینه پرداخت شده قابل برگشت یا کنسل نمودن نیست و نمی توان زمان و ساعت آن را تغییر داد.

مسیرهای پرواز شرکت هواپیمایی پویا

هنگام خرید بلیط هواپیما پویا بهترین کار کسب اطلاع از مسیرهای پروازی این شرکت می باشد که به انتخاب مناسب بلیط داخلی و خارجی کمک می کند. روزانه افراد زیادی خواستار دریافت بلیط هواپیما پویا با مقاصد داخلی و خارجی هستند که در طول هفته و در زمان های مختلف صورت می گیرد.

لیست پروازهای داخلی

با کسب اطلاع در مورد لیست پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی پویا می توان اقدام به دریافت بلیط هواپیما پویا با نرخ های مختلف نمود. در حال حاضر و با افزایش تعداد پروازهای داخلی هر روزه پروازهای متعددی از طرف شرکت هواپیمایی پویا به سراسر کشور انجام می گیرد. برای دریافت لیست پروازهای داخلی جهت تهیه بلیط هواپبما پویا می توان به سایت های معتبر اینترنتی سر زد که به روزترین اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می دهند. لیست پروازهای داخلی شرکت پویا شامل مراکز استان ها و برخی شهرستان های بزرگ می باشد که در طول هفته و به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت صورت می گیرد.

لیست پروازهای خارجی

کسانی که به دنبال دریافت لیست پروازهای خارجی جهت رزرو بلیط هواپیمایی پویا هستند برای سفر خود به خارج از کشور دلایل مختلفی دارند. سفرهای گردشگری و توریستی، ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج و انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی از دلایل مسافرین جهت رزرو بلیط هواپیما پویا با مقاصد خارج از کشور می باشد. با توجه به استقبال از بلیط های پرواز خارجی در طول سال مخصوصاً در هنگام تعطیلات، شرکت پویا در طول هفته پروازهای خارجی متعددی را با مقاصد مختلف و با بهترین هواپیماها در برنامه کاری خود قرار داده است.

از طریق منابع معتبر در حوزه عرضه بلیط هواپیمایی پویا می توان لیست پروازهای خارجی این شرکت، زمان و ساعت پرواز و نرخ بلیط هواپیما را به دست آورد و با آگاهی کامل اقدام به خرید یا رزرو بلیط هواپیما نمود. در حال حاضر پروازهای خارجی به کشورهای مختلف از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و آسیایی در تعداد بالا صورت می گیرد که بسته به فصول سال تعداد این پروازها متغیر می باشد. رزرو بلیط پروازهای خارجی در حال حاضر به صورت سیستمی و نیز در قالب برنامه چارتری توسط آژانس های هواپیمایی در کشور صورت می گیرد.

مسیرهای پرواز شرکت هواپیمایی پویا

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیما پویا

از مهم ترین فاکتورها جهت رزرو بلیط هواپیما پویا از نظر خریداران دسترسی به این بلیط ها با قیمت ارزان و زمان مناسب می باشد. سابق بر این رزرو بلیط هواپیماها به صورت حضوری و با سر زدن به آژانس های هواپیمایی امکان پذیر بوده است؛ اما امروزه و با گسترش فعالیت آژانس ها در قالب سایت های اینترنتی معتبر امکان رزرو بلیط هواپیمایی پویا بدون پرداخت هزینه اضافی و اتلاف وقت قابل انجام می باشد. از این رو افراد با دریافت اطلاعات لازم در مورد نحوه رزرو بلیط می توانند به سایت های مربوطه سر زده و با توجه به اطلاعات ارائه شده اقدام به رزرو بلیط در زمان مناسب نمایند. از دیگر مزایای رزرو بلیط از طریق فضای مجازی، امکان لغو یا تغییر ساعت پرواز در زمان های مشخص شده می باشد که سبب جلب رضایت خریدار شده است.

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما پویا هستید راهکارهای مختلفی پیش روی شما قرار دارد. علاوه بر مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی می توانید به سایت های مجازی مربوطه مراجعه نمایید. از طریق این سایت های مجازی می توانید اقدام به رزرو یا خرید بلیط هواپیما با نرخ مناسب بنمایید. از جمله خدمات عرضه شده در این سایت های مجازی ارائه لیست پروازهای خارجی و داخلی به صورت هفتگی و ماهانه با مقاصد مختلف می باشد که کار را برای کاربران و متقاضیان دریافت بلیط آسان نموده است.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما پویا

در مورد کنسل شدن بلیط هواپیما پویا شرایط بسته به طرف کنسل کننده بلیط متفاوت می باشد. کنسل شدن بلیط از طرف شرکت هواپیمایی باشد به دلایلی از جمله بدی آب و هوا یا تغییر زمان پرواز است که برای خریدار بلیط هیچ کسری هزینه به دنبال نخواهد داشت. در صورتی که کنسلی بلیط از طرف خریدار باشد بسته به زمان کنسل کردن ممکن است مقداری از هزینه بلیط از طرف آژانس مسترد شود. بلیط های چارتری دارای امتیاز کنسلی نیستند. در شرایطی که تا زمان پرواز زمان زیادی مانده می توان بدون کسر هزینه از طریق حضوری، تلفنی یا اینترنتی اقدام به کنسل نمودن بلیط نمود.

 شرایط استرداد بلیط هواپیما پویا

قبل از دریافت بلیط هواپیما پویا خریداران بهتر است در مورد شرایط استرداد هزینه بلیط در صورت کنسلی کسب اطلاع نمایند. همان گونه که اطلاع دارید امکان کنسل بلیط هواپیما چارتر وجود ندارد و از این رو استرداد بلیط صورت نمی گیرد. در صورت کنسل کردن بلیط هواپیما پویا در پزوازهای سیستمی بسته به زمان کنسل کردن بلیط مقداری از هزینه بلیط توسط شرکت ارائه دهنده مسترد می شود. مقدار کسر و استرداد بلیط بسته به کلاس پروازی متغیر می باشد. استرداد بلیط هواپیمایی پویا تا سه روز قبل از پرواز بین 15 تا 20 درصد، یک روز قبل 20 تا 30 درصد و 3 ساعت تا پرواز تا میزان 60 درصد نیز می رسد که بستگی به مسیر پروازی و نوع هواپیما دارد.

 نکاتی درباره خرید بلیط هواپیما پویا

 نکاتی درباره خرید بلیط هواپیما پویا

از نکات مهم در خرید بلیط هواپیما پویا در سفرهای خارجی دارا بودن ویزا و پاسپورت با اعتبار زمانی کافی می باشد. در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی پویا باید مراحل رزرو و حرید بلیط به صورت کامل و تا انتها صورت گیرد تا بلیط مربوطه برای فرد یا افراد مورد نظر قطعی شود. برای خرید بلیط هواپیمایی پویا مخصوصاً در زمان های شلوغ سال نباید با تاخیر و در لحظات آخر اقدام نمود. در این صورت یا بلیط به مقصد مورد نظر تمام می شود یا صندلی های مناسب توسط دیگران رزرو می گردد. از این رو هنگام تعیین زمان سفر حداقل یک هفته تا 4 روز قبل از سفر باید اقدام به خرید بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر نمود. از دیگر موارد مهم برای خرید بلیط هواپیما توجه به زمان فرود هواپیما در مقصد می باشد که از نظر دسترسی به وسایل نقلیه و اماکن اقامتی مهم است. مخصوصاً برای سفرهای خانوادگی که به همراه همسر و کودکان می باشد زمان فرود از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.