بلیط هواپیما نفت

امروزه بلیط هواپیما نفت به یکی از پرطرفدارترین بلیط ها در میان شرکت‌های هواپیمایی تبدیل شده است چرا که با توجه به وضعیت امنیت جاده ها و هزینه بالای سفر با قطار به علاوه‌ی زمانی که باید در این وسیله نقلیه در انتظار ماند، هواپیما یک راه پر سرعت و البته مطمئن برای رسیدن به مقصد شما در سفرهای تفریحی و کاری می‌باشد؛ البته به شرطی که شما شرکتی را انتخاب کنید که از هواپیماهای نو و قابل اطمینانی برای پروازهایش استفاده کند. حتماً یکی از خواسته‌هایی که شما از شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پروازتان دارید این است که غذای با کیفیتی به شما ارائه دهد و برخورد مهمانداران خوب باشد و سفری ایمن را تجربه کنید. تمام مواردی که در بالا گفتیم در شرکت هواپیمایی نفت رعایت شده و دلایل کوچکی از دلایل بی شماری است که این پرواز را به یکی از پر تقاضاترین پروازهای روز و داخلی تبدیل کرده است. در این مقاله همراه ما باشید تا همه چیز را در رابطه با تهیه و خرید بلیط هواپیمایی نفت بدانید. تهیه بلیط هواپیما نفت بی شک درست ترین انتخاب شما خواهد بود .

 شرکت هواپیمایی نفت

شرکت هواپیمایی نفت ایران به عنوان قدیمی‌ترین و اولین ایر لاین هوایی ایران شهرت دارد. این خط هوایی حدود 85 سال است که مشغول به فعالیت می‌باشد. هدف از تأسیس شرکت هواپیمایی نفت در ابتدا کمک در سهولت عملیات کشف منابع نفتی و استخراج و توسعه مناطق نفتی کشور بوده است. فعالیت این ایر لاین هم به صورت حمل مسافر و هم حمل بار می‌باشد. و این نکته ای مهم در هنگام تهیه بلیط هواپیما نفت است. خطوط هوایی این پروازها هم به شهرهای داخل کشور و هم چنین به چند کشور همسایه مانند ارمنستان و امارات متحده می باشد. دفتر مرکزی خطوط هواپیمایی نفت در شهر اهواز واقع شده است. در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی نفت، سهام دار و مالک این خط هواپیمایی می‌باشد و بیش از 400 نفر در این مجموعه مشغول به کار و فعالیت هستند.

شرکت هواپیمایی نفت در ابتدا با نام شرکت هواپیمایی نفت ایران به عنوان یک شرکت غیر نظامی فعالیت می‌کرد این شرکت از همان ابتدا به دلیل خدمات خوب و متنوعی که ارائه می‌کرد به سرعت توانست جایی را در میان ایرلاین های داخلی و خارجی معروف برای خود پیدا کند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت شرکت هواپیمایی نفت ایران در زمان جنگ بوده است چرا که با خروج متخصصین و نیروهای خارجی از کشور ایران با مشکلات زیادی مواجه شد و کمبود نیرو به خوبی احساس می‌شد. شرکت نفت تمام تلاش خود را برای انتقال وسایل جنگی و حتی مصدومین و آسیب دیدگان جنگ تحمیلی بین ایران و عراق انجام می‌داد و به عنوان یک شرکت با فداکاری‌های بسیاری در ذهن مردم ماند و به خاطره‌ای نیک تبدیل شد. اعتماد مردم، از جمله موارد قابل اهمیت در هنگام تهیه بلیط هواپیمایی نفت می باشد.

 شرکت هواپیمایی نفت

مدل هواپیماهای شرکت هواپیمایی نفت

شرکت هواپیمایی نفت یکی از ایمن‌ترین خطوط هواپیمایی کشور شناخته شده و با تهیه بلیط هواپیما نفت، شما دیگر نگرانی بابت پرواز نخواهید داشت. هواپیماهایی که در این ایر لاین استفاده می‌شوند 6 فروند هواپیمای فوکر 50 و تعداد 4 فروند هواپیمای فوکر 100 می‌باشد. به تازگی هم یک فروند هواپیمای بوئینگ 300-737 در اختیار هواپیمایی نفت قرار گرفته است.

کلاس‌های پروازی بلیط هواپیما نفت

همان طور که در جریان هستید برای هر پرواز هواپیمایی در شرکت‌های مختلف و مطرح جهانی مانند قطر ایرویز و ترکیش ایرلاین، کلاس‌های مختلفی برای پرواز وجود دارد که این کلاس‌ها در جهت راحتی مسافرین در نظر گرفته می‌شود. برای مثال بلیط هایی که به عنوان فرست کلاس فروخته می‌شوند برای سفرهایی با زمان طولانی در نظر گرفته شده‌اند و تمامی ویژگی‌های لازم و لاکچری را دارا هستند. پروازهای بیزینس کلس نیز برای افرادی در نظر گرفته شده‌اند که قصد سفر تجاری را دارند و همواره لازم دارند که با تلفن همراه و لبتاپ خود کار کنند و به وای فای و میز کار روی صندلی خود نیاز دارند. نوع دیگر پروازها پروازهای اکونومی یا مقرون به صرفه می‌باشد که در کشور ما بیشتر پروازها در این کلاس ارائه می‌شوند در این پروازها امکانات خاصی وجود ندارد اما شرکت هواپیمایی نفت می‌تواند این پرواز معمولی را برای شما به خاطره‌ای خوش از آرامش و امنیت تبدیل کند.

مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی نفت

برای تهیه بلیط ارزان هواپیما نفت شما باید اطلاعاتی به مقاصد پروازی این شرکت هوایی داشته و لیست پروازهای داخلی و خارجی آن را بدانید. این ایر لاین در طول هفته به طور متوسط حدود 190 پرواز دارد. پروازهای داخلی این شرکت به فرودگاه شهرهایی از جمله اصفهان- آبادان – بوشهر – تبریز – عسلویه – مشهد – کیش – یزد – آغا جاری – شیراز و … پرواز دارد. پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی نفت نیز به کشورهای همسایه از جمله امارات متحده عربی و ارمنستان است.

خدمات و کترینگ هواپیمایی نفت

قوانین حاکم بر حمل بار در تهیه بلیط هواپیما نفت

در زمانی که شما بلیط هواپیما نفت یا هر شرکت دیگری را تهیه می‌کنید باید همواره به این موضوع توجه داشته باشید که این شرکت چه مقدار بار مجاز برای شما در هر سفر تعیین کرده است و وزن چمدانی که شما می‌توانید در سفر همراه خود داشته باشید چقدر است. این میزان در هر پروازی متفاوت است و بیشتر در پروازهای خارجی اهمیت دارد. در ضمن شما حتماً باید به لیست وسایلی که می‌توانید با خود به داخل هواپیما ببرید توجه داشته باشید تا به عنوان یک مجرم شناخته نشوید و در فرودگاه وقت شما گرفته نشود. در ادامه لیستی از مواد و وسایلی که حمل آن ها در هنگام تهیه بلیط هواپیمایی نفت و سفر با آن غیر مجاز است، برای شما آورده‌ایم:

تیغ اصلاح، انواع اسلحه ساچمه‌ای و بادی، کلنگ و تبر، تیغ موکت بری، چماغ، اسپری، انواع فندک، وسیله های دفاعی مانند پنجه بوکس، رنگ، باتری و شمع.

لازم است دقت داشته باشید که بردن این اجسام به داخل هواپیما ممنوع است و ممکن است در قسمت بار محدودیتی نداشته باشند و شما بهتر است که برای هر سفر از قبل این موارد را در سایت شرکت هواپیمایی مربوطه کنترل کنید. اما قوانین بلیط هواپیمایی نفت و نکاتی که در تهیه بلیط هواپیما نفت باید بدانید برای شما گفته شد.

خدمات و کترینگ هواپیمایی نفت

یکی از عواملی که تأثیر بسیاری در جذابیت شرکت هواپیمایی نفت دارد، غذاهایی است که در طول پرواز ارائه می‌کند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر بلیط هواپیما نفت را تهیه کنید و از خدماتی که در رابطه با غذا و خوردنی ارائه می‌دهد نهایت لذت را ببرید. منوی شرکت هواپیمایی نفت دارای انتخاب‌های گوناگونی برای انواع سلیقه‌هاست و شما حتماً باید بیشتر غذاها را امتحان کنید. البته امکان سفارش غذا تنها برای سفرهای طولانی مدت مقدور است و در سفرهای کوتاه مدت با توجه به اینکه شما کدام وعده غذایی را در خدمت ما باشید ما به شما امکاناتی را ارائه خواهیم داد. غذاهای کترینگ شرکت هواپیمایی نفت، بر اساس ذائقه ایرانی و استانداردهای بین المللی تهیه شده است.

مجوزها و گواهینامه‌های شرکت هواپیمایی نفت

حتماً شما بعد از تهیه بلیط هواپیما نفت به نکات ایمنی و استاندارد بودن این شرکت هواپیمایی نیز اهمیت می‌دهید. لازم است که ذکر کنیم شرکت هواپیمایی نفت یکی از موفق‌ترین خطوط هواپیمایی بوده که خوش بختانه تاکنون حادثه هوایی نداشته و همه ساله موفق به کسب گواهینامه صلاحیت پرواز و گواهینامه اپراتور هوایی شده است.

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیمای نفت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت و اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند دیگر لازم نیست که برای تهیه بلیط حتماً به دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید و می‌توانید بلیط هواپیما نفت را در حالی که در منزل نشسته‌اید به راحتی و با موبایل یا رایانه خود تهیه کنید. می‌توانید برای تهیه بلیط هواپیمایی نفت ابتدا یک سایت آنلاین معتبر را که دارای نماد اعتبار الکترونیک است را پیدا کنید و در این سایت مبدأ و مقصد خود را انتخاب کنید و در قسمت شرکت‌هایی که پرواز مورد نظر شما را برای بلیط هواپیما نفت ارائه می‌دهند، شرکت نفت را انتخاب کنید. چرا که در بالا به شما گفته شده که این شرکت چه مزیتی نسبت به سایر شرکت‌ها دارد. بعد از انتخاب شرکت نفت حالا باید تعداد همسفران، نوع پرواز و تاریخ رفت و برگشتتان را وارد کنید تا پرواز مورد نظر شما روی صفحه سایت ظاهر شود و شما بلیط هواپیمایی نفت خود را به صورت آنلاین تهیه کنید و بدون اتلاف هرگونه وقت و انرژی در منزل بلیط تان را تهیه کرده و اولین گام را برای آغاز سفر خود بردارید.

با توجه به اینکه شرکت هواپیمایی نفت بیشتر پروازهایی به سمت جنوب و جنوب غربی دارد، راحت‌تر می‌توان در این شهرها بلیط را تهیه کرد. شما می‌توانید در جهت اطمینان خاطر به یک دفتر هواپیمایی مراجعه کرده و پس از مشورت با راهنمایان آژانس هواپیمایی در رابطه با تهیه بلیط هواپیمایی نفت بلیط خود را به آسانی تهیه کنید. البته همان طور که ما در بالا گفتیم یکی دیگر از آسان‌ترین راه‌ها برای خرید و تهیه بلیط هواپیما نفت این است که به صورت آنلاین به تهیه و خرید بلیط هواپیمایی نفت بپردازید و با انتخاب یک سایت مطمئن از خرید خود آسوده خاطر باشید.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما نفت

هر شرکتی و هر دفتر هواپیمایی در رابطه با زمان کنسل کردن بلیط هواپیمایی و نحوه دریافت وجه توسط خریدار، قوانین مخصوص به خودش را دارد برای مثال شرکت هواپیمایی نفت معتقد است که اگر شما دو ساعت قبل از پرواز بلیط خود را کنسل کنید وجه به شما بازگردانده خواهد شد با توجه به اینکه چقدر نا زمان پرواز فرصت باقی مانده باشد هر چقدر که زودتر بلیط خود را کنسل کنید به نفع شما خواهد بود و می‌توانید هزینه بیشتری را از پولی که برای بلیط پرداخته‌اید باز پس بگیردید.

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیما اترک

شرایط استرداد بلیط هواپیمایی نفت

در برخی موارد که در کشور ما اندک نیستند، پروازهای هوایی توسط فرودگاه یا شرکت‌ها به دلایل مختلفی لغو می‌شوند. حال شما باید بدانید که در این زمان تکلیف شما چیست؟ اگر قبل از اینکه ساعت پرواز شما فرا برسد از طرف شرکت با شما تماس گرفته شود، شما می‌توانید پرواز دیگری را که به شما پیشنهاد می‌شود انتخاب کرده یا تمام وجه خود را باز پس بگیرید. اگر در فرودگاه و به دلایل جوی بلیط هواپیما نفت شما کنسل شود، شما فقط می‌توانید کپی بلیط خود را برای شرکت ایمیل، فکس یا پست کنید و بعد با شرکت ما تماس بگیرید تا در رابطه با استرداد وجه به شما مشاوره بدهند.

نکاتی درباره خرید بلیط هواپیمایی نفت

در تهیه بلیط هواپیما نفت حتماً به این نکته توجه داشته باشید که باید بلیط خود را از مراکز مجاز تهیه کنید و حتماً از شرکت‌های هواپیمایی بلیط را تهیه کنید تا خیالتان آسوده‌تر باشد و اگر قصد دارید بلیط خود را آنلاین تهیه کنید، حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که از سایتی بلیط خود را تهیه کنید که دارای نماد اعتبار الکترونیک بوده و مورد تأیید باشد تا در آغاز سفر خود با مشکل مواجه نشوید و آغازی زیبا و دلنشین را با تهیه بلیط هواپیمایی نفت داشته باشید.

دورنما و هدف شرکت هواپیمایی نفت

این شرکت هواپیمایی علاوه بر هدف اصلی شرکت که جابجایی مسافر – بار و محصولات پستی به سراسر کشور و کشورهای هم جوار می‌باشد، اهداف و برنامه‌های مشخصی را که از قبل تعیین شده است نیز دنبال می‌کند که از جمله این برنامه و اهداف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ارائه خدمات مختلف هوانوردی
  • ارائه خدمات مهندسی و تعمیرات به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی
  • انجام فعالیت‌های اداری، آموزشی، بازرگانی و … که در راستای خدمات بهتر این ایر لاین می‌باشد.

تدابیر امنیتی و ایمنی شرکت برای بلیط هواپیما نفت

همان طور که قبلاً اشاره شد این شرکت هواپیمایی در خصوص استخراج نفت و مسائل مربوطه نیز فعالیت دارد لذا با توجه به حساسیت موضوع و احتمال به وقوع پیوستن حوادث، این ناوگان هوایی همواره تدابیر ایمنی را رعایت کرده و امکاناتی از جمله آمبولانس، کلینیک هوایی و برانکارد را همیشه در دسترس دارد تا در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کند و هر گاه نیاز به کادر پزشکی مانند پرستار و دکتر بود به محل اعظام کند. هم چنین امکانات پزشکی از جمله تنفس مصنوعی، دستگاه مانیتورینگ قلب، دستگاه شوک مصنوعی و سایر لوازم و مایحتاج ضروری نیز مهیا است.

ویژگی‌های پرسنل شرکت هواپیمایی نفت

در یک شرکت هواپیمایی موفق و کارآمد علاوه بر ناوگان هوایی معتبر و قابل اطمینان و ایمن، خدمه پرواز و افرادی که در این شرکت هوایی مشغول به کار هستند در درجه بعدی اهمیت قرار دارند. پرسنلی که در شرکت هواپیمایی نفت مشغول به کار و فعالیت هستند باید دارای شرایطی خاص باشند. به عنوان مثال خدمه پرواز باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و از نظر جسمانی شرایط ایده آلی را به واسطه زمان و تایم طولانی کار داشته باشند. همچنین این شرکت در گزینش خدمه پرواز به واسطه شغل حساسی که دارند و ارتباط مستقیم با مسافران و ایجاد حس امنیت و آرامش برای مسافر در طول سفر سخت گیری و حساسیت بالایی دارد و از بین داوطلبان بسیار، افراد کارآمد و ماهر را برای این کار بر می‌گزیند. همچمین به عنوان مثال در قسمت کترینگ نیز افرادی که مهارت کافی تجربی و دانش علمی در زمینه تهیه غذا و مسائل مربوط به این بخش مهم را بداند، برمی گزیند.

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیمای نفت

ویژگی‌هایی که بلیط هواپیما نفت را از سایر شرکت‌ها متمایز کرده است

در بالا ما تمام مواردی که در رابطه با بلیط هواپیما نفت لازم بود بدانید را به شما گفتیم. ما همواره به شما پیشنهاد می‌کنیم که بلیط هواپیما نفت را تهیه کنید چرا که این شرکت از ویژگی‌های مثبت بسیاری برخوردار است که آن را از سایر شرکت‌های هواپیمایی متمایز می‌کند و ما به تفضیل تمام آن‌ها را به شما با ذکر دلیل و مدرک ارائه داده‌ایم. اما یکی از مواردی که در بالا به آن به اندازه کافی توجه نشد این است که این شرکت همواره به حقوق مشتریان توجه می‌کند و شما با تهیه بلیط هواپیمایی نفت لازم نیست نگران تأخیرهای زیاد یا حتی سوانح در طول پرواز باشید. چرا که این شرکت در سابقه خود تعداد بسیار اندکی از این سوانح هوایی را دارد و شما با تهیه بلیط هواپیمایی نفت می‌توانید با خاطری آسوده سفر کنید و حتی عزیزانتان را به این شرکت هواپیمایی بسپارید و برای آن‌ها بلیط هواپیمایی نفت را تهیه کنید. با توجه به این شرکت هواپیمایی نفت، بیشترین بلیط هواپیما نفت که مربوط به نقاط نفت خیز و جنوبی کشور عزیزمان ایران می‌باشد را داراست. در صورت بروز هر گونه حادثه یا سانحه در شرکت‌های نفتی، این شرکت هواپیمایی اولین گزینه برای خدمت رسانی به مردمان و آسیب دیدگان در این مسائل می‌باشد و همچون دوران جنگ تحمیلی بین ایران و عراق در اوایل انقلاب اسلامی در خدمت رسانی به هم وطنان خود حاضر است.

یکی دیگر از مواردی که بلیط هواپیما نفت را از سایر ایرلاین ها متمایز کرده است قیمت و هزینه‌ای است که شما بابت تهیه بلیط هواپیمایی نفت می‌پردازید و اصلاً امکان ندارد که بتوانید بلیط هواپیمایی خود را با هزینه کمتری در سایر شرکت ها بیابید که همین خدمات عالی را به شما ارائه کنند و نسبت به بلیط هواپیمایی نفت از قیمت کمتری برخوردار باشند. در نهایت ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که بلیط هواپیما نفت می‌تواند بهترین گزینه برای سفرهای داخلی و خارجی شما باشد که با دریافت کمترین هزینه، بیشترین امکانات را به شما ارائه خواهد داد. در نهایت پرسنل ما در تمامی پروازها از لحظه آغاز تهیه بلیط هواپیمایی نفت تا زمانی که شما فرودگاه را ترک خواهید کرد در خدمت رسانی به شما حاضرند و شما هرگز از انتخاب خود در انتخاب بلیط هواپیما نفت پشیمان نخواهید شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.