بلیط هواپیما مونته نگرو

با بلیط مونته نگرو به کشوری اروپایی خواهید رفت که در تمام سال جاذبه های خاص خود را دارد. این کشور بعد از جنگ های مختلفی که در آن رخ داده است، مساحت بیشتری پیدا کرده است. با تهیه بلیط مونته نگرو سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد و تجربه های جدیدی به دست خواهید آورد. در این مقاله به بررسی بلیط هواپیما مونته نگرو خواهیم پرداخت تا با اطلاعات جامعی سفر خود به این کشور را آغاز کنید.

آشنایی مختصری با مونته نگرو

مونته نگرو بر اساس آمار سال 2011 جمعیتی برابر با 620029 نفر دارد و پایتخت آن پودگوریتسا است، موقعیت این کشور کرانه دریای آدریاتیک است. نام این کشور به معنی کوه سیاه است و واحد پول آن یورو می باشد. بخش کوهستانی را در قسمت های شمالی این کشور خواهید دید که هر چه به سمت جنوب و غرب می رویم ارتفاع آن کم می شود تا اینکه به دریای بالتیک برسیم.

بوبوتوف کوک بلندترین قله این کشور است که مربوط به کوه دورمیتور است و 2522 متر ارتفاع دارد. این کشور با کرواسی، بوسنی و هرزه گوین، دریای آدریاتیک، آلبانی و صربستان همسایه است. بیشترین عامل جذب گردشگری این کشور، شهرهای ساحلی و مناطق کوهستانی آن هستند. ساعت این کشور در 6 ماهه اول 3 ساعت و نیم و در شش ماهه دوم 2 ساعت و نیم، عقب تر از تهران است. مردم مونته نگرو به زبان مونته نگرویی صحبت می کنند و به زبان های آلبانیایی، بوسنیایی، صربی و کرواتی آشنا هستند و صحبت می کنند.

فرودگاه مونته نگرو

در کشور مونته نگرو دو فرودگاه به اسم های تیوات و پودگوریتسا وجود دارد که با تهیه بلیط هواپیما مونته نگرو در یکی از این دو به زمین خواهید نشست. مهم ترین فرودگاه آن فرودگاه بین المللی تیوات است که در شهری به همین نام قرار دارد و مسافران زیادی را هر ساله جابه جا می کند. فرودگاه بین المللی تیوات به شهرهای مهمی پرواز دارد و افتتاح آن در سال 1957 بوده است. از شهر تهران به فرودگاه بین المللی تیوات به صورت مستقیم پرواز وجود ندارد. امکانات تقریباً مناسبی در پایانه این فرودگاه وجود دارد که از جمله آن ها می توان به اینترنت رایگان، رستوران، فروشگاه، کافه و خودپرداز اشاره کرد.   بلیط هواپیما مونته نگرو

بلیط هواپیما مونته نگرو

برای تهیه بلیط هواپیما مونته نگرو به صورت اینترنتی می توانید اقدام کنید و آن را به صورت آنلاین رزرو نمایید. برای این منظور ابتدا با مراجعه به سایت، مبدأ و مقصد را مشخص نمایید که مبدأ شهر محل زندگی و یا شهری است که قصد دارید سفر را از آنجا آغاز کنید و مقصد نیز مونته نگرو است. یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط مونته نگرو را مشخص نمایید و تعداد مسافران و نوع آن ها که بزرگسال، کودک و یا نوزاد هستند را تعیین نمایید تا تخفیفاتی که برای رده های سنی مختلف در نظر گرفته شده است در آن اعمال شود.

با زدن گزینه جستجو لیستی از انواع بلیط ها به نمایش در خواهد آمد که نوع ایرلاین و قیمت آن ها متفاوت خواهد بود. با توجه به بودجه ای که دارید بلیط مونته نگرو خود را انتخاب نمایید و یا آن را بر اساس نوع ایرلاین و قیمتی که مدنظرتان است جستجو کنید تا در زمان کمتری آن را پیدا کنید. این امکان وجود دارد که نوع پرواز خود که مستقیم و با با توقف باشد را انتخاب کنید.

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما مونته نگرو

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما مونته نگرو از نظر قیمت، فصل های کم گردشگر است که قیمت بلیط با کاهش روبه رو می شود. اوایل هفته و روز هایی که مناسبتی در آن نیست، بهترین زمان رزرو بلیط مونته نگرو خواهد بود. گردشگران زیادی فصل بهار و تابستان را برای سفر به مونته نگرو انتخاب می کنند که سبب افزایش قیمت بلیط مونته نگرو خواهد شد، به همین دلیل بهتر است فصل های دیگر را برای داشتن سفری ارزان انتخاب کنید و از گردش در شهرهای مختلف این کشور لذت ببرید.

بهترین زمان پرواز به مونته نگرو

بهترین زمان پرواز به مونته نگرو برای بازدید از جاذبه ها و گشت و گذار در این کشور، فصل بهار و تابستان است. ژوئن تا سپتامبر نیز ماه های مناسبی برای پرواز به مونته نگرو هستند. اگر قصد دارید در این کشور به جنگل بروید و از گردش در کوهستان ها لذت ببرید، ماه های ژوئن تا سپتامبر یعنی از 11 خرداد ماه تا 10 مهرماه بهترین زمان برای پرواز به مونته نگرو هستند که امکان کوه نوردی و طبیعت گردی را فراهم می کنند.

شرکت هایی که به مونته نگرو پرواز دارند

شرکت های هواپیمایی مختلفی پرواز به فرودگاه های مونته نگرو را انجام می دهند از جمله هواپیمایی ترکیش، آلیتالیا، اتریشی، ایرفلوت و مونته نگرو که هر کدام خدمات و قیمت متفاوتی دارند. برخی از این شرکت های هوایپمایی تنها از تهران و برخی از شهرهای دیگری چون مشهد، تبریز، شیراز و اصفهان به سمت مونته نگرو پرواز خواهند داشت.

هواپیمایی ترکیش در استانبول توقف خواهد داشت و سپس به سمت مونته نگرو پرواز می کند. آلیتالیا در رم ایتالیا توقف می کند و سپس به سمت مونته نگرو می رود. اتریشی در وین اتریش توقف خواهد داشت و ایرفلوت در مسکو روسیه توقف می کند. هواپیمایی مونته نگرو پروازی از شهرهای ایران نخواهد داشت و تنها پروازهای داخلی مونته نگرو و کشورهای اروپایی به این کشور را انجام خواهد داد.

بلیط هواپیما مونته نگرو

نکات مورد توجه در هنگام تهیه بلیط هواپیما مونته نگرو

برای تهیه بلیط مونته نگرو بهتر است 2 ماه قبل از تاریخی که برای سفر در نظر دارید اقدام نمایید، در این صورت قادر خواهید بود بلیط مونته نگرو را با قیمت ارزان و مناسبی خریدار کنید و بهترین مسیر را انتخاب کنید. بلیط مونته نگرو را بعد از اینکه ویزا دریافت نمودید تهیه نمایید تا مجبور به کنسل کردن و پرداخت جریمه های سنگین نباشید. بلیط ها در دو نوع چارتی و سیستمی هستند که در نوع چارتری، کنسل کردن همراه با جریمه های سنگین خواهد بود، اما در نوع سیستمی این جریمه مطابق با قوانین هواپیمایی کشور می باشد و کمتر است.

مدارک مورد نیاز برای تهیه بلیط هواپیما مونته نگرو

برای تهیه بلیط مونته نگرو نیاز به کارت شناسایی همچون شناسنامه و کارت ملی خواهید داشت. خرید اینترنتی بلیط مونته نگرو راحت تر است و با سرعت بیشتری آن را می توانید خریداری نمایید. کارت ملی را همراهتان داشته باشید تا در صورت لزوم در فرودگاه از آن استفاده کنید. سعی کنید یک ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه و گیت مسافران حضور پیدا کنید.

آب و هوای مونته نگرو

شرایط آب و هوایی مونته نگرو به گونه ای است که حتی در اواسط تابستان در کوهستان های آن نیاز به ژاکت خواهید داشت. مناطق ساحلی آن برای آفتاب گرفتن بسیار مناسب هستند. این کشور اقلیم متفاوتی دارد که در هر شهری با توجه به موقعیت و منطقه آن خواهد بود، مثلاً سواحل آن در فصل زمستان آب و هوای معتدلی دارد.

اما کوهستان های آن در این فصل سخت و ناملایم هستند، در فصل تابستان هوا گرم خواهد بود اما در سواحل به دلیل نسیم هایی که می وزد هوا خنک تر است، هوای بارانی را در فصل پاییز مشاهده خواهید کرد. تنوع زیستی و جانوری این کشور ناشی از همسایگی آن با دریای آدریاتیک و موقعیت جغرافیایی آن است. مونته نگرو به صورت کلی از آب و هوای معتدلی برخوردار است و با خرید بلیط مونته نگرو و رفتن به سواحل آن، هوای مدیترانه ای را در سواحل خواهیم دید.

قیمت بلیط مونته نگرو در فصل بهار

فصل بهار در مونته نگرو با گردشگران زیادی همراه خواهد بود به همین دلیل قیمت بلیط مونته نگرو با افزایش رو به رو خواهد شد. در این فصل کوتور که شهری ساحلی است سبب جذب مسافران زیادی از سراسر جهان می شود و قیمت بلیط مونته نگرو و اجاره هتل را با افزایش رو به رو می کند. اگر به دنبال سفری ارزان هستید این فصل مناسب نخواهد بود، البته می توانید بلیط مونته نگرو لحظه آخری آن را با قیمت مناسب تری خریداری کنید و از سفر خود لذت ببرید.

قیمت بلیط مونته نگرو در فصل تابستان

فصل تابستان فصل پرگردشگر مونته نگرو است و اغلب مسافران سفر را از اردیبهشت ماه تا اوایل مهرماه  جهت گشت و گذار و تفریح در این کشور انتخاب می کنند، از این رو قیمت بلیط هواپیما مونته نگرو در فصل تابستان با افزایش همراه خواهد بود و سفر گرانی برای تان رقم خواهد زد. برای سفر ارزان به مونته نگرو این بلیط را در روزهای ابتدایی هفته انتخاب کنید. اکر زیبایی های مونته نگرو را می خواهید لمس کنید، فصل تابستان انتخاب مناسب برای تهیه بلیط مونته نگرو خواهد بود.

قیمت بلیط مونته نگرو در فصل پاییز

فصل پاییز از نوامبر فصل سردی در مونته نگرو است و مسافران تمایل زیادی به سفر در این فصل به مونته نگرو نشان نمی دهند. اگر قصد دارید جاذبه های این کشور را به خوبی تماشا کنید و از گردش لذت ببرید، این فصل مناسب نخواهد بود زیرا سرد است. قیمت بلیط هواپیما مونته نگرو در فصل پاییز به دلیل سرما ارزان تر است و سفر ارزانی برای تان رقم می زند.

بلیط هواپیما مونته نگرو

قیمت بلیط مونته نگرو در فصل زمستان

فصل زمستان از اوایل فوریه فصل سردی در مونته نگرو است و گردشگران کمتری آن را برای سفر انتخاب می کنند. از آنجا که گردشگران زیادی در این فصل به مونته نگرو سفر نمی کنند قیمت بلیط مونته نگرو با کاهش رو به رو خواهد شد. برای داشتن سفری ارزان به مونته نگرو فصل زمستان مناسب خواهد بود، اگر چه سرد است و بازدید از جاذبه ها با سختی همراه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش سرعت وردپرس با ماژول افزایش سرعت مهندس محمدپور