بلیط هواپیما کيش اير

بدون شک بسیاری از افراد برای پرواز هواپیمایی خود حساسیت بالایی نشان می دهند و به دنبال خرید بلیط از یک شرکت معتبر، با سابقه و همچنین دارای امکانات رفاهی بیشتر هستند. در این جهت بهترین پیشنهاد برای مسافرت، تهیه بلیط هواپیما کيش اير و تجربه یک سفر آرامش بخش خواهد بود. شرکت کیش ایر یکی از معتبرترین شرکت های هواپیمایی در ایران است که مسافرت به بسیاری از مقاصد داخلی و بین المللی را پوشش می دهد.

شرکت هواپیمایی کیش ایر

اگر شما نیز اهل سفر و گردش باشید بدون شک بلیط هواپیما کيش اير برای شما شناخته شده است. یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های هوایی شرکت هواپیمایی کیش ایر است که در سال 1370 تأسیس شد. هدف از احداث این شرکت در واقع توسعه بخشیدن به فعالت های مربوط به گردشگری در کیش و همچنین افزایش ارتباط جزیره با مراکز استان ها و کشورهای خارجی حاشیه خلیج فارس بود. شرکت هواپیمایی کیش ایر به سازمان منطقه آزاد کیش تعلق داشت و جزو یکی از شرکت های تابعه آن است. همچنین فعالیت کیش ایر در قالب شرکت سهامی خاص است و در کیش و تهران دارای دفتر مرکزی است. در ابتدا بلیط هواپیما کيش اير در سال های آغازی اختصاص به 2 فروند هواپیمای اجاره شده بود که اکنون تعداد هواپیمای های این شرکت بیشتر شده است. در نهایت ذکر این نکته بسیار حائز اهمت است که شرکت کیش ایر تمام استانداردهای لازم بین المللی را کسب نموده و جزو شرکت های عضو در IATA است. همچنین اولین گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA در ایران متعلق به کیش ایر می باشد.

شرکت هواپیمایی کیش ایر

مدل هواپیماهای شرکت هواپیمایی کیش ایر

هم اکنون کیش ایر دارای 12 فروند هواپیما است. لازم به ذکر است بلیط هواپیمای کيش اير قبلاً برای 2 هواپیمای توپولوف نیز به فروش می رسید اما پس از اینکه استفاده از این نوع هواپیماها بر اساس بخشنامه سازمان هواپیمایی ایران ممنوع شد، شرکت ایران ایر این 2 فروند هواپیما را به طور کامل کنار گذاشت و اقدام به جایگزین کردن هواپیماهای جدیدی به جای آن ها نمود. در حال حاضر برای 12 نوع هواپیما بلیط هواپیما کيش اير صادر می شود. این هواپیماها را 2 فروند هواپیمای ایرباس 320 که ظرفیت جا به جایی 110 مسافر را دارند، 2 فروند هواپیمای ایرباس 321 با ظرفیت 120 مسافر، 3 هواپیما از نوع فوکر 100 با ظرفیت حمل 117 نفر و همچنین 5 هواپیمای مک دانل داگلاس ام دی-80 که توانایی جا به جایی 162 مسافر را دارند، تشکیل داده اند.

کلاس های پروازی شرکت کیش ایر

پروازهای شرکت کیش ایر و همچنین عرضه بلیط هواپیما کيش اير در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی صورت می پذیرند. اگرچه در اغلب مسیرهای پروازی کلاس اکونومی ارائه می شود اما در برخی مسیرها همچون مسیرهای تهران – کیش – تهران و تهران- مشهد-تهران کلاس پروازی تجاری نیز به مسافران ارائه داده می شوند. بلیط هواپیمایی کيش اير از نوع کلاس بیزینس در مسیرهای رفت و برگشت پروازهای مربوط به تهران-کیش و تهران-مشهد صورت می پذیرند. لازم به ذکر است که در ابتدا کلاس های پروازی این شرکت را فقط کلاس های اقتصادی و اکونومی تشکیل می دادند که بعدها به دلیل جلب هرچه بیشتر رضایت مسافران کلاس های بیزینس نیز به آن اضافه شد.

مسیرهای پروازی شرکت کیش ایر

لیست پروازهای داخلی بلیط هواپیما کيش اير

با توجه به بین المللی بودن این شرکت و تعدد پروازها در داخل و خارج کشور برای اکثر شهرها در ایران قادر به خرید بلیط هواپیما کيش اير خواهید بود. مسیرهای داخلی این شرکت به شرح زیر می باشد و می توانید با توجه به آن ها و بر حسب نیاز بلیط هواپیمایی کيش اير خود را تهیه کنید:

بوشهر (فرودگاه بین المللی بوشهر)، آبادان (فرودگاه آبادان)، جزیره ابوموسی (فرودگاه ابوموسی)، اراک (فرودگاه اراک)، اهواز (فرودگاه اهواز)، بندر عسلویه (فرودگاه عسلویه)، یزد (فرودگاه شهید صدوقی)، زنجان (فرودگاه زنجان)، تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)، همدان (فرودگاه همدان)، تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب)، شاهرود (فرودگاه شاهرود)، شهرکرد (فرودگاه شهرکرد)، جزیره قشم (فرودگاه دیرستان)، رشت (فرودگاه سردار جنگل)، مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد)، بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر)، جزیره کیش (فرودگاه بین المللی کیش)، کرمان (فرودگاه کرمان)، کرمانشاه (فرودگاه کرمانشاه)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی) و بندر عباس (فرودگاه بین المللی بندرعباس)

لیست پروازهای خارجی بلیط هواپیما کيش اير

برای برخی از کشورهای خارجی نیز تهیه بلیط هواپیمایی کيش اير امکان پذیر است که در زیر این مقاصد بین المللی را بیان می کنیم:

جمهوری آذربایجان (فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو)، عراق (فرودگاه بین المللی بغداد)، امارات متحده عربی (فرودگاه بین المللی دبی و شارجه – فرودگاه بین المللی شارجه دبی)، عمان (فرودگاه خصب)، ترکیه (فرودگاه بین المللی آتاترک استانبول)، سوریه (فرودگاه بین المللی دمشق). بنابراین شما به راحتی می توانید نسبت به خرید بلیط هواپیما کيش اير برای مسافرت های بین المللی نیز اقدام کنید و از سفری امن، مطمئن و راحت لذت ببرید.

مجوز و گواهینامه های شرکت هوایی کیش ایر

قوانین حاکم بر بلیط هواپیما کيش اير

پرواز هواپیمایی شرکت ایر کیش و همچنین تهیه بلیط هواپیما کيش اير دارای قوانین و مقررات بسیار زیادی است که به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم. به هنگام وارد کردن مشخصات مسافرها، اطلاعات گفته شده باید عیناً مطابق با مدارک شناسایی شما باشد و در صورت عدم تطابق بلیط شما لغو خواهد شد. شما برای پرداخت هزینه صندلی خریداری شده تنها 15 دقیقه فرصت دارید. توجه داشته باشید رسید بلیط اینترنتی در هنگام پرواز باید به مأمور مربوطه تحویل داده شود. همچنین برای تهیه بلیط هواپیمایی کيش اير برای سفرهای خارجی باید گذرنامه شما حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

مجوز و گواهینامه های شرکت هوایی کیش ایر

اگر ما برای پروازهای هواپیمایی شما بلیط هواپیما کيش اير را توصیه کنیم، به دلیل سوابق، تجربه ها و گواهی های کسب شده توسط این شرکت است که باعث اطمینان خاطر شما از سفر خواهد شد. از مهم ترین انجمن های هوایی دنیا که شرکت کیش ایر نیز در آن عضو است می توان به شرکت هواپیمایی یاتا اشاره کرد، که هم اکنون بیش از 140 کشور و 230 شرکت هواپیمایی در آن عضویت دارند. برای اینکه شرکتی مجاز به عملیات حمل و نقل بازرگانی باشد باید گواهینامه AOC سازمان هواپیمایی کشوری را کسب نماید. شرکت کیش ایر از جمله شرکت هایی است که این گواهی را نیز در کارنامه خود ثبت کرده است. همچنین لازم به ذکر است که شرکت بین المللی کیش ایر اولین ایرلاین در ایران است که موفق به کسب گواهینامه بین المللی ایمنی پرواز (IOSA) شده است. با توجه مطالب گفته شده شما می توانید از برتری بلیط هواپیمایی کيش اير اطمینان حاصل کنید.

خدمات و کترینگ شرکت هوایی کیش ایر

اگر شما هم از دسته افرادی باشید که زیاد با هواپیما سفر می کنید بدون شک نام کترینگ را شنیده اید. کترینگ در واقع به تهیه غذا و نوشیدنی و عرضه آن برای یک مکان خاص گفته می شود. بدون شک کترینگ از ویژگی های مهم یک پرواز به شمار می رود و باید برای آن اهمیت قائل شد. بلیط هواپیما کيش اير باعث خواهد شد تا شما از یک کترینگ مناسب با ذائقه ایرانی و همچنین سنت های غذایی ایرانی بهره مند شوید. همچنین از دیگر مزایای کترینگ مربوط به بلیط هواپیمایی کيش اير بهره بردن از استاندارد های جهانی و تکنولوژی های مطرح دنیا در ارائه غذا است. کترینگی که بلیط هواپیما کيش اير برای شما به ارمغان می آورد یکی از بزرگ ترین کترینگ ها در کشور است که بیش از 20 سال سابقه خدمت رسانی در این زمینه را دارد. ارائه 10،000 سرویس غذایی، استفاده از کادری مجرب، داشتن کیفیتی بسیار بالا، تضمین سلامتی غذا، برخی از ویژگی های مربوط به شرکت کیش ایر و بلیط هواپیمایی کيش اير است.

خدمات و کترینگ کیش ایر

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیما کيش اير

همان طور که قبلاً نیز گفتیم شرکت کیش ایر در ابتدا فعالیت خود را با تعداد 2 فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد که بعدها به گسترش ناوگان خود در سال 1372 پرداخت و مسافران توانستند در بیشتر مسیرهای داخلی و خارجی قادر به تهیه بلیط هواپیمایی کيش اير باشند. بلیط هواپیمایی کيش اير در کنار تمام ویژگی های مثبت و با ارزشی که دارد از قیمت پایین تری برخوردار است و به آسانی قابل خرید کردن است. شما به راحتی می توانید برای خرید بلیط هواپیمایی کيش اير به یکی از آژانس های هواپیمایی مراجعه کنید، اما در صورتی که وقت کافی برای مراجعه حضوری ندارید و با مشکلات دیگری برای این کار مواجه هستید، می توانید به راحتی از طریق سامانه های اینترنتی اقدام به خرید بلیط هواپیما کيش اير کنید و از مزایای ویژه این خرید نیز بهره مند شوید.

شرایط استرداد بلیط هواپیما کيش اير

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به هنگام خرید بلیط هواپیما کيش اير به آن توجه کنید شرایط کنسلی و استرداد این بلیط ها است. در مورد کلاس های J,C,Y,H,V باید بدانید که در صورت تغیر و استرداد بلیط هواپیمایی کيش اير تا قبل از 24 ساعات مانده به زمان پرواز 20 درصد از هزینه بلیط کسر می شود و برای کمتر از 24 ساعت مانده به پرواز 40 درصد از هزینه بلیط هواپیما کيش کسر خواهد شد. برای کلاس های Q,M,N,L,O نیز هزینه تغیر و استرداد تا قبل از 24 ساعات مانده به زمان پرواز 25 درصد از هزینه بلیط و برای کمتر از 24 ساعت مانده به پرواز 50 درصد از هزینه بلیط هواپیما کيش اير خواهد بود. اگر بعد از خرید بلیط هواپیمایی کيش اير تأخیر یا لغو پرواز باعث انصراف شما از مسافرت گردد با پیگیری های لازم می توانید هزینه خود را پس بگیرید. بلیط هواپیمایی کيش اير که از طریق سایت های اینترنتی خریداری شده باشد قابل انتقال به افراد دیگر نیست. بهتر است تمامی قوانین و مقررات مربوط به استرداد بلیط هواپیمایی کيش اير را از قبل مطالعه کنید و سپس با تصمیمی قطعی به خریداری آن اقدام نمایید.

حواشی موجود در مورد شرکت هوایی کیش ایر

هر شرکت معتبر و پر سابقه ای ممکن است در طول زمان دچار حواشی مختلفی شود و این امر به هیچ عنوان از ارزش بلیط هواپیما کيش اير کم نخواهد کرد. در بهمن ماه 1382 به دلایل نقص فنی به وجود آمده در هواپیمای فوکر این هواپیما سقوط کرد و تنها 3 سرنشین آن نجات پیدا کردند. یکی دیگر از مهم ترین حادثه های مربوط به این شرکت در ارتباط با پرواز 707 است که قرار بود 28 شهریور ماه 1374 از فرودگاه مهر آباد پرواز کند و در کیش فرود بیاید. اما در حین پرواز توسط یک پایگاه نظامی مربوط به اسرائیل ربوده شد و در خاک آن کشور به زمین نشست. این حادثه به کمک یکی از مهماندارهای هواپیما صورت گرفته بود که هیچ کشته یا مجروحی در پی نداشت. در حالت کلی می توان گفت شرکت کیش ایر شرکتی بسیار کوشا در جهت توسعه بخشیدن به صنعت هواپیمایی کشور است و تمامی خدمات آن بر اساس استانداردهای بین المللی انجام می شود. بنابراین بلیط هواپیمایی کيش اير یکی از بهترین انتخاب های شما برای پرواز با هواپیما خواهد بود.

تجارب شرکت کیش ایر

بلیط هواپیما کيش اير باعث خواهد شد تا شما پروازی از طریق یک شرکت پر سابقه و باتجربه را داشته باشید. کمک به توسعه پایدار جزیره کیش، تبدیل شدن به شرکتی با ساز و کار الکترونیکی، توسعه دادن همکاری های بازرگانی و فنی با بسیاری از شرکت های معتبر، گسترش دادن شبکه پروازی در خطوط هوایی داخلی و خارجی، افزایش چشم گیر امنیت ناوگان، تجهیزات فنی و همچنین مسافران، پوشش دادن تمامی مناطق آزاد، بهبود و تقویت مناطق آزاد تجاری- صنعتی به وسیله زیر ساخت های مربوط به حمل و نقل هوایی، دست یابی به برنامه های طرح مجتمع و همچنین سند 1404  برخی از مهم ترین تجربه ها و چشم اندازهای مربوط به شرکت کیش ایر هستند که باعث هرچه بیشتر شدن ارزش بلیط هواپیما کيش اير می شوند.

پذیرش مسافر

اگر شما نیز بلیط هواپیما کيش اير را برای سفر خود انتخاب کرده اید بهتر است به نکاتی در این خصوص توجه داشته باشید. مسافرانی که بلیط هواپیمایی کيش اير برای پروازهای داخلی تهیه کرده اند لازم است که 2 ساعت زودتر از ساعت پرواز در فرودگاه حاضر شوند. این زمان برای افرادی که اقدام به خرید بلیط هواپیمایی کيش اير برای مسافرت خارجی کرده اند 3 ساعت می باشد. دقت داشته باشید گیت های پرواز برای سفرهای خارجی 45 دقیقه و برای سفرهای داخلی 30 دقیقه قبل از پرواز بسته می شود و به هیچ وجه مسافری پذیرش نخواهد شد. همچنین ارائه مدارک مورد نیز به باجه های مربوطه از الزامات پذیرش مسافر می باشد.

قوانین حمل بار

تمام ایرلاین های معتبر دنیا برای حمل بار خود دارای قوانین و شرایط خاصی هستند. شرکت کیش ایر نیز از این امر مستثنا نیست و شما باید برای تهیه بلیط هواپیمایی کيش اير به این قوانین توجه داشته باشید. هریک از مسافران تنها مجاز به بردن یک کیف دستی به داخل کابین هواپیما هستند. وزنی که این کیف دارد نباید بیشتر از 5 کیلوگرم و ابعادش نیز نباید بیشتر از 115 سانتی متر باشد. برچسب اطلاعات پرواز شما به هنگام تحویل چمدان به قسمت بار بر روی چمدان چسیده می شود و باید تا اتمام پرواز از کندن آن بپرهیزید. همچنین اگر قصد دارید بلیط هواپیمایی کيش اير را خریداری کنید باید توجه داشته کنید که بردن برخی از اشیا مانند مواد اسیدی همچون آب لیمو و سرکه، مواد اشتعال پذیر و منفجره، اشیاء تیزی همچون چاقو، اشیاء شکستنی همچون شیشه، اسلحه های تقلبی و اسباب بازی مشابه با اسلحه های واقعی و مواد خوراکی چسبنده ای همچون مربا به داخل هواپیما ممنوع است.

نکاتی درباره خرید بلیط هواپیما کيش اير

توجه داشته باشید که پس از خرید بلیط هواپیما کيش اير داخلی، شما باید یک ساعت قبل از پرواز با همراه داشتن مدارک مورد نیاز خود به کانتر مراجعه کنید. افرادی که دارای بیماری خاصی هستند و یا باردار هستند باید قبل از خرید بلیط هواپیمایی کيش اير در مورد شرایط پذیرش خود با دفاتر فروش مشورت کنند. اگر تأخیر بیشتر از 2 ساعته باعث انصراف شما از مسافرت شود شما می توانید تمام هزینه خود را دریافت نمایید. حتماً یک نسخه از بلیط هواپیمایی کيش اير را چاپ کنید و برای تحویل به باجه پذیرش به همراه داشته باشید. همچنین لازم است بعد از تهیه بلیط هواپیمایی کيش اير و به هنگام مراجعه به فرودگاه تمامی مدارک مورد نیاز پرواز را در نزد خود داشته باشید.

نکاتی درباره خرید بلیط هواپیما کيش اير

درباره کیش

خلیج فارس دارای تعداد زیادی جزیره است. یکی از دیدنی ترین جزایر خلیج فارس که بسیار سرسبز و زیبا است، جزیره کیش می باشد. اکثر جاذبه های جزیره کیش طبیعی هستند. البته برخی از آن ها توسط انسان دچار تغییرات و دستکاری هایی شده اند. در زمان های گذشته به کیش “قیس” گفته می شد. این جزیره به شکل بیضی است و در فاصله 12 کیلومتری کرانه شیبکوه قرار گرفته است. به دلیلی جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیار زیاد در این جزیره سالانه بیش از 1.700.000 گردشگر به آن مسافرت می کنند. شما به راحتی می توانید از طریق خرید بلیط هواپیما کيش اير به وسیله هواپیما به آن سفر کنید. در ضمن آب و هوای کیش معمولاً گرم و مرطوب است و در حالت کلی خشک و کم باران محسوب می شود. عمده بارندگی ها در ماه های فصل زمستان اتفاق می افتد که به صورت رگباری است.

بی تردید هرچقدر از جاذبه های این جزیره سرسبز گفته شود کم است و بهتر خواهد بود تا شما با خرید بلیط هواپیمایی کيش اير خودتان از نزدیک به دیدن این جزیره بپردازید. با این حال از مناطق گردشگری مهم این جزیره می توان به سواحل ماسه ای بسیار زیبا، اسکله تفریحی کیش، جاده کناره، شهر زیر زمینی کاریز، پیست دوچرخه سواری، شهر باستانی، کشتی یونانی، مجموعه آوای خلیج فارس، لاکپشت های دریایی موجود در جزیره کیش، خانه عیانی، پارک دلفین، پارک شهر جزیره کیش، پارک ساحلی سیمرغ، روستای باغو، پارک ساحلی میرمهنا، آب انبار، گذر هنرمندان، جزیره هندورابی، ساحل مرجان، خانه بومیان، بوستان آهوان، پایاب کیش، نخلستان باغ بهشت، درخت لور و غیره اشاره کرد.

اگر شما نیز کیش را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید. شما به راحتی برای داشتن پروازی راحت و بدون دردسر می توانید با تهیه بلیط هواپیمایی کيش اير به این جزیره زیبا مسافرت کنید. سفر به این جزیره معمولاً اگر از طریق تورها انجام شود هزینه کمتری نسبت به سفر شخصی خواهد داشت. سعی کنید برای اینکه لذت سفر خود را چند برابر کنید از قبل فهرستی از مناطق دیدنی و گردشگری آن تهیه نمایید. قبل از سفر هزینه های سفر را در نظر بگیرید و در جزیره کیش آن را مدیریت کنید. داشتن نقشه، تلفن های ضروری نیز بدون شک بسیار مفید خواهد بود. پس از خرید بلیط هواپیمایی کيش اير سعی کنید حدود دو ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه باشید و همچنین تمام مدارک مورد نیازتان را به همراه داشته باشید. شما به راحتی می توانید در جزیره کیش انواع هتل ها و سوئیت ها را متناسب با سلیقه و بودجه خودتان انتخاب کرده و اجاره کنید. لازم است بدانید از اواخر ماه خرداد تا شهریور هوای جزیره کیش بسیار گرم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.