بلیط هواپیما کرمانشاه

اگر می خواهید در فصل های گرم سال از هوای خنک و دلپذیر و مناظر طبیعی چشم گیر لذت ببرید یک بلیط هواپیما کرمانشاه تهیه کنید. سفر به کرمانشاه می تواند یکی از دلپذیرترین سفرهای شما باشد. بلیط هواپیما کرمانشاه و بلیط چارتر کرمانشاه  را می توانید از ایستگاه های فروش بلیط یا سایتهای فروش بلیط هواپیما تهیه نمائید.

مختصری درباره شهر کرمانشاه

شهر کرمانشاه را می توان به عنوان یکی از شهرهای پرجمعیت ایران در نظر گرفت. کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه است . بیشتر ساکنین این شهر کرد می باشند. شهر کرمانشاه یکی از شهرهای تاریخی ایران است و بسیاری از افرادی که بلیط هواپیما کرمانشاه را تهیه کرده و راهی این شهر می شوند علاقه مندند تا دومین پایتخت حکومت ساسانیان و زیبایی های تاریخی و طبیعی این منطقه را بازدید کنند. رشد شهر کرمانشاه مربوط به دوره ساسانیان و بعدها سلجوقیان بود. در دوره قاجار این شهر بار دیگر رونق گرفت و اهمیت ژئوپلتیکی آن و همسایگی آن با کشورهای عراق و شهرهای نفت خیز ایران و قرار گرفتن در مسیر زیارتی کربلا موجب بیشتر شدن اهمیت این شهر شد.

 از اهمیت تاریخی شهر کرمانشاه می توان به نقش آن در جنبش مشروطه نیز اشاره کرد. در دوره جنگهای جهانی کرمانشاه به تصرف بیگانگان در آمد. پس از جنگ جهانی مدتی تخلیه شد؛ اما دوباره پا گرفت و مردم عاشق آن بار دیگر به خانه بازگشتند؛ اما تنها چند سال بعد در دوره جنگ تحمیلی کرمانشاه یکبار دیگر در خطر قرار گرفت؛ مانند همیشه جوانان غیور این منطقه دفاع جانانه ای از سرزمین خود کردند و کرمانشاه را به دژ دفاعی غرب ایران تبدیل نمودند.

مرزهای استان کرمانشاه در سمت شمال به کوه فرخشاد می رسد. منطقه تاریخی طاق بستان در شرق به طاق بستان می رسد. جنوب این سفید کوه قرار دارد که موجب ایجاد طبیعتی شگفت انگیز از کوههای زیبا، جنگل ها و رودخانه ها و آبشارهای شگفت انگیز شده است. آب و هوای کرمانشاه در تابستان معتدل و کوهستانی است. هوای دلپذیر آن موجب شد که بسیاری از شاهان ساسانی تابستان خود را در این منطقه خوش آب و هوا سپری کنند. باغهای این منطقه اقامتگاه شاهان ساسانی و بزرگان دولت آنها بوده است.

فرودگاه اشرفی اصفهانی کرمانشاه

زمانی که بلیط هواپیما کرمانشاه تهیه می کنید، مقصد شما فرودگاه اشرفی اصفهانی می باشد. فرودگاه بین المللی کرمانشاه یکی از فرودگاههای مهم در غرب ایران است. این فرودگاه دوازده متر از سطح دریا ارتفاع دارد. این فرودگاه با کد فرودگاهی IATA: KSH – ICAO: OICC در صنعت هوایی شناخته می شود که این کد را می توانید روی بلیط هواپیما کرمانشاه خود ببینید. کرمانشاه

در زمان خرید بلیط هواپیما کرمانشاه، مقصد شما فرودگاه اشرفی اصفهانی می باشد. این فرودگاه را می توان یکی از فرودگاههای پر ترافیک ایران دانست. هر هفته بیش تر از 145 پرواز در این فرودگاه انجام می شود. فرودگاه اشرفی اصفهانی دو ترمینال مسافربری دارد که یکی از آنها به پروازهای خارجی و دیگری به پروازهای داخلی اختصاص دارد.

علاوه بر کسانی که با خرید بلیط هواپیما کرمانشاه برای گردش در این شهر راهی این منطقه می شوند، فرودگاه کرمانشاه در جابه جایی زائران مکه نیز نقش بسیار مهمی دارد. در فرودگاه کرمانشاه همچنین پروازهایی به مقصد شهرهای زیارتی عراق نیز انجام می شود. بیشتر پروازهای داخلی که از فرودگاه کرمانشاه انجام می شوند به مقصد شهرهای تهران، بندرعباس، مشهد، اهواز، کیش، عسلویه و اصفهان می باشد. همچنین بیشترین پروازهای خارجی این فرودگاه به مقصد جده، استانبول، سلیمانیه، دمشق، دبی، بغداد و نجف آباد می باشد و شما می توانید از هریک از این شهرها بلیط هواپیما کرمانشاه را تهیه نمائید.

اتوبوس ها و تاکسی های خطی نیز راه دیگر دسترسی به فرودگاه هستند. همچنین می توانید با گرفتن شماره تلفن 1881 از خدمات تاکسی بی سیم نیز استفاده کنید تا به فرودگاه رفته یا از فرودگاه به هتل محل اقامت خود بروید. در هر دو ترمینال فرودگاه کرمانشاه امکان دسترسی به سوغاتی های این شهر مانند روغن کرمانشاهی، صنایع دستی و نان برنجی موجود است. همچنین یک کافی شاپ به مسافران سرویس دهی می کند. فرودگاه همچنین یک نمازخانه نیز جهت ادای فریضه مسافران مسلمان دارد.

خطوط هوایی فعال در این خط هوایی

خطوط مختلف هواپیمایی داخلی و خارجی که در فرودگاه بین المللی کرمانشاه به رفت و آمد می پردازند. از جمله این خطوط هوایی می توان از ماهان ایر، کیش ایر، هواپیمایی هسا، ایران ایر تور،شرکت هواپیمایی تابان،هواپیمایی آسمان، قشم، کاسپین و تیلویند از جمله شرکت های هواپیمایی هستند که در این مسیر رفت و آمد می کنند و شما در زمان خرید بلیط هواپیما کرمانشاه می توانید پرواز خود را از میان پروازهای ارائه شده هر یک از این شرکت ها انتخاب کرده و بلیط هواپیما کرمانشاه را بسته به پرواز دلخواهتان رزرو کنید. در ادامه معرفی مختصری درباره سه شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما کرمانشاه می پردازیم.

هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یکی از شرکت های فروش بلیط هواپیما کرمانشاه است. افتتاح این شرکت در سال 1371 صورت گرفت و در هفته های آخر همان سال اولین پرواز بین المللی خود را به مسیر دبی آغاز کرد. تا امروز این شرکت در سراسر ایران بیش از 3300 کارمند دارد و روزانه پروازهای منظمی به کشورهای اروپایی و آسیایی برگزار می کند. شرکت ماهان یکی از صد برند برتر در زمینه صنعت ایران نیز محاسبه می شود. ماهان را می توان یکی از اولین هواپیمایی های خصوصی ایران دانست.

هواپیمایی کیش ایر

از دیگر خطوط هوایی خصوصی ایران که مرتبط با سازمان منطقه آزاد کیش، هواپیمایی کیش ایر است. این شرکت خصوصی در سال 1370 تاسیس شد. این خطوط هوایی فعالیت خود را در مسیر توسعه جزیره کیش در سال 1370 آغاز کرد؛ اما پس از مدتی پروازهای بین المللی آن با کشورهای همسایه نیز آغاز شد و امروزه می توانید بلیط هواپیمایی کیش ایر را در مقاصد مختلف داخلی و خارجی تهیه فرمایید.

هواپیمایی ایران ایرتور

یکی از خطوط هوایی که می توانید بلیط هواپیما کرمانشاه را از آن خریداری کنید، شرکت هواپیمایی ایران ایرتور می باشد. این شرکت که با هدف توسعۀ گردشگری در کشور تاسیس شد، در حقیقت شاخه ای از هواپیمایی هما بود. اولین پرواز ایران ایر تور به مقصد مشهد صورت گرفت و سپس مسیرهایی مانند دبی، چین، کوالالامپور و سنگاپور نیز در میان مقاصد آن قرار گرفت. در حال حاضر همه روزه پروازهای بسیاری را در مسیرهای داخلی و خارجی انجام می دهد.

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه

شما می توانید به دو روش بلیط هواپیما کرمانشاه را تهیه کنید. می توانید بلیط هواپیما کرمانشاه را به صورت سیستمی یا چارتر تهیه کنید. قطعا می دانید که بلیط هواپیما به صورت چارتر ارزانتر از بلیط های عادی است. شما بلیط سیستمی را می توانید کنسل کنید اما اگر بلیط هواپیما کرمانشاه را به صورت چارتر تهیه کنید نمی توانید پرواز خود را کنسل کنید.

کرمانشاه

قیمت بلیط هواپیمای شهر کرمانشاه در فصل مختلف

به طور کلی قیمت پروازهای داخلی در زمان های مختلف سال تفاوت چندانی ندارد. بالا رفتن قیمت بلیط هواپیما بسته به قیمت سوخت هواپیما، نوع پرواز، کیفیت خدمات و شرکت هواپیمایی و مبدا سفر می باشد. بنابراین فصل های مختلف نقش مهمی در قیمت بلیط کرمانشاه ندارد. با این حال توضیحاتی درباره کیفیت استقبال مردم از سفر به کرمانشاه در ماههای مختلف را بیان می کنیم. قیمت بلیط این شهر از دویست تا چهارصد هزار تومان بسته به نوع پرواز متفاوت است و نمی توان قیمت ثابتی برای آن ارائه داد.

قیمت بلیط کرمانشاه در فصل بهار

در این فصل با توجه به ایام نوروز که تقریبا تمامی شهر ها مسافران زیادی را می پذیرند شهر کرمانشاه نیز مملو از مسافر می باشد در این زمان نیز به دلیل افزایش مسافرین ممکن است قیمت بلیط کرمانشاه رو به افزایش برود چناچه قصد دارید تعطیلات بهاری خود را در این شهر بگذرانید باید زودتر به فکر رزرو بلیط باشید. البته در ابتدای فصل بهار آب و هوای کرمانشاه کمی سرد است. اما خیلی زود یک هوای تمیز و دلپذیر بهاری همراه با طبیعتی چشمگیر را در این شهر خواهید دید.

قیمت بلیط کرمانشاه در فصل تابستان

در تابستان هوای کرمانشاه گرم اما دلپذیر است. پیشنهاد ما این است که به سراغ یکی از آبشارها یا رودخانه های اطراف بروید و از طبیعت لذت ببرید.به دلیل گرمای هوا در این فصل ممکن است قیمت بلیط ها در همان رنج ثابت یا رو به پایین قرار بگیرد که آن هم زیاد نیست.

قیمت بلیط کرمانشاه در فصل پاییز

شما تا اواسط پاییز می توانید از هوای این منطقه لذت ببرید اما از اواسط آبان زمستان این منطقه شروع می شود پس می توان پاییز را بهترین زمان پرواز دانست در این فصل نیز به شروع مدرسه ها امکان کاهش قیمت بلیط کرمانشاه وجود دارد .

قیمت بلیط کرمانشاه در فصل زمستان

یک  زمستان سرد و پر برف در منطقه کوهستانی ممکن است سفر به کرمانشاه را کمی مشکل ساز کند اما همچنان این شهر زیبایی های خودش را دارد.امکان دارد به علت هوای سرد این منطقه سفر به آن در این فصل رو به کاهش باشد که این امر نیز در قیمت بلیط این فصل بی تاثیر نیست اما همچنان گردشگرانی دوست دار زمستان هستند  که این فصل را برای سفر به کرمانشاه مناسب می بینند.

خرید چارتر بلیط هواپیما کرمانشاه

برای خرید چارتر بلیط هواپیما کرمانشاه سری به سایتهای رزرو بلیط بزنید و بلیط هواپیما کرمانشاه را جستجو کنید. سپس از میان لیست ارائه شده پروازهای چارتر را بررسی کنید. برای اینکه مطمئن شوید می توانید قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه را در سایتهای مختلف فروش بلیط با هم مقایسه کنید.

بهترین زمان برای پرواز و رزرو بلیط هواپیمای شهر

 به دلیل وجود آثار تاریخی دوره ساسانی و طبیعت بکر و زیبا این شهر در تمام اوقات سال مسافرانی از سراسر کشور را در خود جای می دهد؛ اما اگر می خواهید بلیط هواپیما کرمانشاه تهیه کنید بهترین زمان ایام نوروز و اواخر اردیبهشت است. خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به صورت آنلاین را حضوری در دفاتر فروش بلیط انجام دهید. گردشگران بسیاری سفر زمینی به کرمانشاه را ترجیح می دهند تا بتوانند با اتومبیل خود به مناطق گردشگری بیشتری در این شهر سفر کنند اما برای بسیاری از افراد نیز عبور از گردنه ها و جاده های کوهستانی کار ساده ای نیست و ترجیح می دهند به جای سفر جاده ای با خرید یک بلیط هواپیما کرمانشاه، سفر امن هوایی را به این شهر تجربه کنند.

بلیط کرمانشاه

نکات مهمی که باید در زمان اقامت در شهر بدانید

مردم کرمانشاه کرد زبان هستند. گویش های مشهور این منطقه نیز سورانی، اورامی، کلهری و لکی هستند. همچنین مردم این منطقه زبان فارسی را با لهجه کرمانشاهی صحبت می کنند. بیاد داشته باشید تنها بخشی از ساکنین این منطقه مسلمان و شیعه هستند. زرتشتیان و هموطنان اهل تسنن بخش مهمی از جمعیت این منطقه را تشکیل می دهند. بیاد داشته باشید که شما مهمان اهالی این منطقه هستید پس به آداب و رسوم و مذهب میزبانان خود احترام بگذارید. مردم کرمانشاه به طبیعت اطراف خود اهمیت بسیار می دهند. از آلوده کردن فضای طبیعی این منطقه جدا خودداری کنید.

مقررات فرودگاه کرمانشاه

زمانی که بلیط هواپیما کرمانشاه یا هر مقصد دیگری را دارید بهتر است یک ساعت قبل از پروازهای داخلی و دو تا سه ساعت قبل از پروازهای خارجی در محل فرودگاه حضور پیدا کنید. در زمان پرواز از روشن گذاشتن گوشی موبایل، تبلت و لپ تاب خودداری کنید. کشیدن سیگار در کلیه پروازهای هوایی ممنوع است.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط هواپیما کرمانشاه

برای خرید بلیط پروازهای داخلی نیاز به مدارک خاصی ندارید. تنها رسید خرید بلیط (درصورت خرید اینترنتی) و یک کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا پاسپورت یا شناسنامه) امیدواریم با تهیه بلیط هواپیما کرمانشاه از سفر به این شهر زیبا لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش سرعت وردپرس با ماژول افزایش سرعت مهندس محمدپور