بلیط هواپیمای جیرفت

یکی از شهرهایی که هر ساله مسافرین زیادی را از سرتاسر کشور به سوی خود جذب می کند جیرفت کرمان است. مسافرین برای سفر به این شهر زیبا و دوست داشتنی سعی می کند تا با هواپیما سفر کنند و بلیط هواپیمای جیرفت را تهیه کنند. البته درست است می توان با ماشین یا قطار نیز به این شهر رفت و مسیر سفر را طی چند ساعت طی کرد، اما مسافرین برای راحتی بیشتر از بلیط هواپیما جیرفت استفاده می کنند تا سریعتر به مقصد برسند و هر چه می توانند از سفر خود لذت ببرند. با ما همراه شوید تا با شهر جیرفت و امکانات بلیط هواپیما جیرفت بیشتر آشنا شوید.

راهنمای سفر به شهر جیرفت

شهر جیرفت یکی از شهرستان های جنوبی استان کرمان است. جیرفت در حدود 235 کیلومتری کرمان قرار دارد. در این شهر با تمدن 5 هزار ساله رو به رو خواهید شد. جیرفت را به عنوان کالیفرنیای ایران و البته نگین خاورمیانه می شناسند. در جیرفت می توانید مکان های تاریخی، باستانی، کشاورزی را ببینید که نظیر این مناطق را در سرتاسر ایران نخواهید دید. این شهر جمعیتی برابر با صد و بیست هزار نفر دارد که از فرهنگی غنی برخوردارند و زیبایی های خاصی دارند. این منطقه دارای مناطق گردشگری فوق العاده زیبایی است که کمتر کسی است که از آن ها دیدن کرده باشد و دوست نداشته باشد بار دیگر به این شهر برود. حتماً وقتی به کرمان رفتید به این مکان بروید و از تمامی باغ های میوه و بناهای خشتی و تاریخی آن دیدن کنید.

راهنمای سفر به شهر جیرفت

وضعیت آب و هوایی جیرفت

این شهر زیبا دارای آب و هوای منحصر بفردی است که در سرتاسر کشور نظیر آن را نخواهید دید. گفته شده است که در این شهر فصل پاییر رنگی ندارد و هر چه می بینید بهار است. در بهار دمای هوا بسیار خوب و مناسب است به همین خاطر شبیه کالیفرنیا می باشد. زمستان این شهر خیلی کوتاه می باشد و هوای خوب و ملایمی دارید. اما در تابستان ها هوا گرم است. شما نیز اگر می خواهید بلیط هواپیمای جیرفت را تهیه کنید و طاقت گرما را ندارید می توانید در فصل های دیگری به جز تابستان به این شهر فوق العاده زیبا بروید و از هر لحظه حضور خود لذت ببرید.

اطلاعات پرواز و فرودگاه جیرفت

همانطور که همگی می دانید فرودگاه جیرفت یکی از فرودگاه های فعال کشور ما می باشد. این فرودگاه پروازهای داخلی زیادی را همه روزه انجام می دهد. این فرودگاه در سال 1387 شروع به احداث و در سال 1393 افتتاح شد و مورد استفاده قرار گرفت. در این فرودگاه هر روزه پروازهای مختلفی برای استان های مختلف کشور انجام می شود. البته باید بدانید که در حال حاضر یک پرواز برای تهران انجام می شود.

مدارک لازم برای رزرو بلیط هواپیمای جیرفت

همیشه در زمان سفر و تهیه بلیط، چه برای پروازهای داخلی و چه برای خارجی باید مدارکی را به همراه داشته باشید تا بتوانید خیلی آسان بلیط خود را تهیه کنید. برای پرواز به جیرفت نیز باید بلیط هواپیمای جیرفت را تهیه کنید و مدارکی را برای رزرو بلیط ارائه دهید. در پرواز داخلی فقط کافی است کارت ملی خود و سایر افرادی که می خواهید برای آن ها بلیط تهیه کنید را به همراه داشته باشید و همچنین ارائه شناسنامه الزامی است.

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای جیرفت

وقتی که فرودگاه جیرفت برای اولین بار افتتاح شد، فقط پذیرای هواپیماهای شرکت آسمان بود و بیشتر پروازها توسط این شرکت انجام می شد. اما امروزه با پیشرفت این فرودگاه، پروازهای دیگری نیز انجام می شود. شرکت های هواپیمایی مانند ایرباس 320 و فوکر 100 نیز در این راستا خدمات خود را به مسافرین ارائه می دهند و این افراد می توانند در زمان کوتاهی بلیط هواپیمای جیرفت را از هر شرکتی که می خواهند تهیه کنند و به سفر بروند.

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای جیرفت

قیمت بلیط هواپیمای جیرفت در فصل های مختلف سال

قیمت بلیط هواپیمای جیرفت در فصول مختلف متفاوت می باشد. مسافرین در بعضی از فصل ها با قیمت های باورنکردنی و مناسب روبه رو می شوند و از تخفیف های استثنایی برخوردار می شوند. در فصل تابستان و در تیر ماه که هوا گرم است بلیط هواپیما جیرفت را می توانید برای هر نفر با قیمت 287 هزار تومان تهیه کنید. در مرداد ماه نیز برای خرید بلیط هواپیما جیرفت باید همان قیمت 287 هزار تومان را پرداخت کنید. اما در شهریور ماه که در اواخر تعطیلات است و تابستان رو به اتمام است تعداد مسافرین این شهر زیاد است و بلیط هواپیما جیرفت به چیزی حدود 305 هزار تومان می رسد.

در ابتدای فصل پاییز و مهر ماه بلیط هواپیمای جیرفت 284 هزار تومان می باشد. این روند تا آذر ماه همچنان ادامه دارد تا اینکه در اواخر آذرماه به 305 هزار تومان می رسد. شما نیز هر فصلی را که برای گردش انتخاب می کنید می توانید از بهترین نرخ قیمت های بلیط هواپیما جیرفت استفاده کنید. قیمت بلیط هواپیما جیرفت با توجه به فصل و زمان متفاوت است. البته در فصل تابستان می توانید از قیمت های پایین و تخفیف های استثنایی لذت ببرید و بلیط هواپیمای جیرفت را با قیمتی پایین بخرید.

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای جیرفت

جیرفت شهری است با تمدن 5 هزار ساله که دارای تاریخ و تمدن بالایی است. این شهر فقط کنار صندل نیست، بلکه صدها جاذبه گردشگری و تاریخی فروان دارد. هر ساله گردشگران و مسافرین زیادی برای بازدید از این مناطق باستانی و خاطره انگیز راهی این شهر تاریخی می شوند. این شهر گهواره تمدن خاورمیانه است و زیبایی های خاص خود را دارد. هر وقت تصمیم به سفر به این شهر را گرفتید، حتماً اطلاعاتی از تاریخ و آثار باستانی این شهر کسب کنید تا بتوانید سر وقت و فرصت همه مکان های تاریخی شهر را ببینید. زمانی که بلیط هواپیمای جیرفت را رزرو کردید برنامه ریزی کنید و از وقت خود از روزی که هواپیمای شما به زمین می نشیند استفاده کنید تا از تمامی دقایق خود نهایت بهره را ببرید. همانطور که گفته شد، فقط یک پرواز به جیرفت انجام می شود. شما در صورتی که بخواهید به این شهر زیبای تاریخی بروید باید توجه کنید که بیشتر بلیط های آن پیش فروش می شوند و در کوتاه ترین زمان به فروش می رسند. در صورت نیاز به بلیط ارزان قیمت هواپیما جیرفت باید از قبل بلیط خود را رزرو کنید تا در روز سفر دچار مشکل نشوید. بیشتر قیمت های بلیط ثابت است و می توانید در زمان های خاصی از تخفیف و کاهش قیمت استفاده کنید. همانطور که می دانید برای تهیه هر بلیطی باید از قبل اقدام کنید، بلیط هواپیمای جیرفت نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر گاه خواستید به این شهر سفر کنید بلیط هواپیما جیرفت خود را از قبل رزرو کنید. این کارها را می توانید با مراجعه به سایت انجام دهید. تمامی اطلاعات مربوط به پرواز را می توانید در سایت به صورت آنلاین ببینید. تمامی اطلاعات پرواز، زمان پرواز و نوع پرواز در آن وجود دارد. این خدمات هر روزه وارد می شود تا بهترین و به روزترین خدمات بلیط هواپیما جیرفت ارائه شود.

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای جیرفت

بلیط آنلاین هواپیمای جیرفت

ما تمام تلاش خود برای ارائه بهترین خدمات به مسافرین انجام می دهیم تا مسافرین بتوانند در زمان کوتاهی بلیط هواپیمای جیرفت را تهیه کند. شما می توانید تمام خدمات مورد نیاز خود را در وب سایت ما ببینید و می توانید با کم ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن بلیط هواپیما جیرفت خود را بخرید. فقط با چند کلیک می توانید بلیط هواپیما جیرفت را رزرو کنید. این خدمات در وب سایت قابل دسترسی است.

شما نیز اگر می خواهید از هر یک از خدمات خرید بلیط و رزرو بهرمند شوید می توانید وارد سایت ما شوید و از بهترین و ارزنده ترین خدمات استفاده کنید. ما بهترین خدمات را با ارزان ترین قیمت ها به تمامی مسافرین و گردشگران ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد سایت ما شوید.

بلیط لحظه آخری هواپیمایی جیرفت

در مواردی پیش می آید که افرادی بلیط هواپیمای جیرفت را کنسل می کنند و یا اینکه تمامی بلیط های پرواز فروخته نمی شود، در این صورت است که شرکت چارتر کننده بلیط هواپیما جیرفت را با قیمتی ارزان تر و پایین تر برای مسافرین عرضه می کند. در این موارد می توانید از این فرصت های ایجاد شده نهایت استفاده را ببرید و با هزینه ای پایین بلیط تهیه کنید. با خرید بلیط هواپیما جیرفت در لحظه آخر می توانید از تخفیف های استثنایی بهرمند شوید و بیشترین لذت را از سفر خود ببرید.

قیمت مناسب بلیط هواپیمای جیرفت

همیشه وقتی صحبت از سفر می شود، اولین چیزی که در مورد آن صحبت می شود، هزینه و نرخ های بالای سفر است. امروزه هزینه همه چیز بالا است و هر فرد برای سفر باید هزینه زیادی کند. اما اگر شما بخواهید به جیرفت بروید جای هیچ نگرانی نیست و لازم نیست نگران هزینه تهیه بلیط هواپیما جیرفت باشید. ما بهترین شرایط سفر را برای شما ایجاد کرده ایم. تهیه و خرید بلیط کار سختی نیست، چرا که ما شرایطی برای شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید با قیمت های کم و مقرون به صرفه بلیط هواپیمای جیرفت را تهیه و سفری رویایی با کم ترین هزینه را داشته باشید.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی جیرفت

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی جیرفت

وقتی تصمیم به خرید بلیط هواپیمای جیرفت گرفتید، حتماً به بعضی از مناطق گردشگری و تاریخی سری بزنید، چند مکان را در اینجا برای شما نام می بریم تا کمی با آن ها آشنا شوید تا در زمان تهیه بلیط هواپیما جیرفت بهترین تصمیم را بگیرید.

  • مسجد شهر دقیانوس، یک مسجد هزار و دویست ساله است که یکی از قدیمی ترین مساجد جهان اسلام است و در حاشیه رودخانه هلیل رود در این شهر قرار دارد.
  • کاروانسرای گنجعلیخان، این بنا متعلق به دوران صفوی است. یادبودهای زیادی به خطوط زیبا در آن وجود دارد و دارای گچ بری و نقوش متفاوتی است. زیبایی بنای تاریخی و ایرانی را می توان در این بنا دید.
  • قلعه سموران، این بنای زیبا از سنگ های مرمر ساخته شده است که در بالای کوه قرار دارد. این مکان دارای صخره ها و پرتگاه هایی طبیعی می باشد که زیبایی منحصر به فردی دارند. این قلعه به علت استحکام خود شبیه قلعه های اسماعیلیه است.
  • موزه جیرفت، در این موزه اشیای تاریخی و باستانی زیادی نگه داری می شود. بعضی از آثار مربوط به اشیای بازیافتی ساخته شده از سنگ صابون است. ظروفی در این موزه دیده می شود که دارای نقوش و کنده کاری های زیادی است.
  • آبشار گلم دخترکش، این آبشار در شمال جیرفت قرار دارد و در بخش سردسیر دلفارد واقع شده است.
  • روستای دوساری، این روستا در شرق جاده جیرفت قرار دارد. این روستای زیبا و با شکوه در کنار کوه های آهکی قرار دارد. باغات و مرکبات این منطقه دل هر بیننده ای را می برد.
  • آبگرم دیمند و گویکان، این منطقه یکی از زیباترین مناطق گردشگری این منطقه کوهستانی است.
  • غار شعیب، این غار زیبا در غرب جیرفت قرار دارد. مردم بومی بر این باور هستند که این غار همان غار اصحاب کهف است. اما هیچ مدرکی بر صحت آن وجود دارد. نام شعیب نیز از عارفی گرفته شده است که به این مکان رفت و آمد می کرده است. حتماً در زمان تهیه بلیط هواپیما جیرفت و برنامه ریزی سفر زمانی برای بازدید این مکان نیز بگذارید.
  • آرامگاه سالار رضا، این بنا مربوط به دوره صفوی است. این مکان یکی از مکان های ملی کشور شناخته شده است.
  • دریاچه و سد جیرفت، دریاچه سد جیرفت بزرگ ترین دریاچه جیرفت می باشد. این دریاچه در شمال غرب جیرفت قرار دارد و در محل تنگ ناب قرار دارد. این مکان یکی از بهترین مکان ها برای بازدید و تفریح می باشد

شما نیز اگر تصمیم سفر به جیرفت و خرید بلیط هواپیما جیرفت را گرفتید، حتماً مناطق گردشگری این شهر را در نظر بگیرید و چند روزی را برای بازدید از آن ها بگذرانید. این مناطق زیبا چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کنند و خاطره ای به یاد ماندنی برای شما ایجاد می کنند. این مکان ها زیباترین مکان های گردشگری هستند که با خرید بلیط هواپیمای جیرفت حتماً باید از آن ها بازدید کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.