بلیط هواپیمای فرانسه

یکی از زیباترین کشور های گردشگری در دنیا که برای همه مردم جهان شناخته شده است، کشور فرانسه است. سالانه میلیون ها گردشگر با تهیه بلیط هواپیمای فرانسه به این کشور بسیار زیبا مسافرت می کنند. پاریس پایتخت کشور فرانسه است و پرواز های هواپیمایی از ایران در فرودگاه های این کشور به زمین می نشینند. جاذبه های کشور فرانسه همچون موزه لوور و یا برج ایفل برای هیچ کسی ناشناخته نیستند و اگر شما نیز قصد سفر به کشوری متمدن و در عین حال دیدنی را دارید، خرید بلیط هواپیما فرانسه گزینه مناسبی خواهد بود.

راهنمای سفر به کشور فرانسه

کشور فرانسه که با نام رسمی جمهوری فرانسه شناخته می شود، بزرگ ترین شهری است که در اروپای غربی واقع شده است. بلیط هواپیمای فرانسه یکی از پر فروش ترین بلیط های هواپیمایی می باشد و علت آن فرهنگ غنی، صنعت، فناوری، هنر، جاذبه های گردشگری در این کشور است. کشور های همسایه فرانسه بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، موناکو، اسپانیا و آندروا می باشند. کشور فرانسه به وسیله تونل کانال مانش به بریتانیا نیز متصل شده است. علاوه بر کشور های اسپانیا و مراکش، کشور فرانسه نیز دارای سواحل مدیترانه و اقیانوس اطلس می باشد. نقشه کشور فرانسه کمی به شش ضلعی شباهت دارد و به همین دلیل نیز به آن لقب شش ضلعی را در زبان فرانسوی داده اند. اکثر مردم این کشور را مسیحی های کاتولیک تشکیل داده اند اما با این حال پروتستان ها، یهودی ها و مسلمان ها نیز در این کشور زندگی می کنند.

راهنمای سفر به کشور فرانسه

وضعیت آب و هوایی فرانسه

اگر شما با تهیه تور اروپا به این کشور زیبا سفر کنید با کشوری چهار فصل مواجه خواهید شد. لازم است بدانید در شهر های مختلف این کشور آب و هوا متفاوت است و باید با شناخت کافی اقدام به خرید بلیط هواپیما فرانسه کنید. معمولاً مقصد پرواز به فرانسه شهر پاریس است و باید بدانید پاریس هیچ وقت سرمای بسیار زیاد را به خود نمی بیند و معمولاً بارش برف در آن بسیار کم است. قسمت های شمالی و شمال شرقی فرانسه آب و هوای معتدلی را دارند و قسمت های جنوبی نیز دارای آب و هوای مدیترانه ای هستند. اگر با تهیه بلیط هواپیما فرانسه به قسمت های غربی آن سفر کنید با اقلیم اقیانوسی و میزان بارندگی بالا مواجه خواهید شد. این قسمت ها دارای زمستان هایی با آب و هوای معتدل و تابستان هایی نسبتاً گرم است. در سایر مناطق کشور فرانسه شما با آب هوایی که دارای زمستان های سرد و تابستان هایی گرم و طوفانی است مواجه خواهید شد.

اطلاعات پرواز و فرودگاه های فرانسه

اطلاع از زمان پرواز های ایران به فرانسه و برعکس مهم ترین نکته در مورد خرید بلیط هواپیمای فرانسه است. بنابراین با توجه به زمان مسافرت خود، می توانید بلیط هواپیما فرانسه مناسب را خریداری کنید. سالانه بیش از 70 میلیون گردشگر با تهیه بلیط هواپیما فرانسه به این کشور دیدنی سفر می کنند. فرانسه یکی از پر گردشگر ترین کشور های در حال حاضر جهان است. مدت زمان پرواز بدون توقف از شهر تهران به پایتخت کشور فرانسه حدود 6 ساعت است. اگر بلیط هواپیما فرانسه شما در طول سفر توقفی نیز داشته باشد مدت زمان پرواز حدود 8 ساعت خواهد بود. همچنین پرواز هایی که مقصد آن ها دیگر شهر های فرانسه هستند همواره دارای یک توقف می باشند.

کشور فرانسه دارای فرودگاه های بسیار زیادی است اما دو فرودگاه مهم آن که معمولاً خریداران بلیط هواپیما فرانسه نیز در آن جا فرود می آیند، فرودگاه بین المللی شارل دو گل و فرودگاه اورلی است. فرودگاه شارل دوگل بزرگ ترین فرودگاه در کشور فرانسه است که در سال 1974 ساخت آن شروع شده و در سال 1974 به اتمام رسیده است. این فرودگاه با استفاده از شبکه قطار شهری و شبکه ریلی مجهز فرانسه به اکثر شهر های کشور فرانسه متصل است. دیگر فرودگاه مهم که ممکن است محل فرود بلیط هواپیما فرانسه باشد، فرودگاه اورلی است که در قسمت جنوبی شهر پاریس قرار دارد. فرودگاه اورلی در سال 1932 احداث شده است.

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیمای فرانسه

فصل بهار و فصل پاییز بهترین فصل برای خرید بلیط هواپیمای فرانسه و سفر به آن هستند. تمامی هزینه ها از جمله اقامت، حمل و نقل، خرید و فروش و غیره از اوایل فصل پاییز تا اوایل فصل بهار تا حدود 50 درصد کاهش می یابند و بدون شک خرید بلیط هواپیما فرانسه در این فصل ها مناسب خواهد بود. در حالت کلی مکان های دیدنی و رستوران ها در این فصل ها فعالیت کمتری دارند. اگر شما بلیط هواپیما فرانسه را برای ماه های فصل تابستان تهیه کنید با ازدحام گردشگران و مسافران مواجه خواهید شد. در فصل های تابستان و ایام سال نو میلادی کشور فرانسه از نظر گردشگری بسیار شلوغ است و برای دیدن مکان های گردشگری باید در صف های نسبتاً طولانی منتظر بمایند. از نظر آب و هوایی بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما فرانسه و سفر به آن ماه های آوریل تا ژوئن و همچنین ماه های سپتامبر تا نوامبر خواهد بود. در ماه های جولای و اوت هجوم گردشگران بسیار زیاد است و ممکن است خرید بلیط هواپیما فرانسه در این ماه ها مناسب نباشد.

مدارک لازم برای رزرو بلیط هواپیمای فرانسه

رزرو بلیط هواپیمای فرانسه برای کسانی که از تاریخ دقیق پرواز خود مطلع نیستند بسیار مناسب است. ممکن است افراد به دلایل مختلفی همچون مشکلات مربوط به دریافت ویزا، از مشخص کردن دقیق تاریخ بلیط هواپیمای فرانسه عاجز بمانند و از طرفی به دلیل نوسان داشتن قیمت بلیط ها و یا ترس اتمام آن ها نیاز داشته باشند که از پرواز مطمئن و ارزان خیالشان راحت باشد. بنابراین رزرو بلیط هواپیما فرانسه بسیار مهم است. برای رزرو بلیط نیازی به مراجعه ی حضوری به آژانس های مسافرتی نیست و به راحتی از طریق وب سایت های فروش بلیط می توانید این کار را انجام دهید. همان طور که شما برای رزرو بلیط به صورت حضوری به مدارکی همچون کارت ملی و گذرنامه نیاز دارید، برای خرید بلیط هواپیما فرانسه نیز به آن ها نیاز خواهید داشت. البته این مدارک برای پر کردن صحیح مشخصات شما همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، اطلاعات گذرنامه و… در وب سایت لازم است و چون خودتان آن ها را وارد می کنید باید تمام دقت خود را برای درست بودن آن ها به کار ببرید. همچنین عضویت در سایت ها و داشتن ایمیل برای برخی از سامانه های فروش بلیط لازم است. داشتن رمز دوم برای عابر کارت نیز به دلیل اینترنتی بودن خرید لازم خواهد بود.

مدارک لازم برای رزرو بلیط هواپیمای فرانسه

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای فرانسه

شرکت هواپیمایی ایران ایر

 این شرکت هر هفته دو پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه اورلی پاریس دارد که در روز های سه شنبه و جمعه، ساعت 7:20 AM انجام می شوند. مدت زمان پرواز حدوداً 5 ساعت و 50 دقیقه است. پرواز های برگشت این شرکت هفته ای دو بار از فرودگاه اورلی پاریس به فرودگاه امام خمینی تهران در روز های سه شنبه و جمعه ساعت 12:05 PM انجام می شوند و مدت زمان پرواز حدوداً 5 ساعت و 50 دقیقه است.

شرکت هواپیمایی ماهان ایر

این شرکت هر هفته سه پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه شارل دوگل پاریس دارد که در روز های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 05:45 AM انجام می شوند. مدت زمان این پرواز 5 ساعت و 50 دقیقه است. پرواز های برگشت نیز در همان روز ها ساعت 11:50 از فرودگاه شارل دو گل پاریس به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شوند. مدت زمان پرواز نیز 5 ساعت و 50 دقیقه خواهد بود.

شرکت هواپیمایی ایر فرانس

 شرکت ایر فرانس در هفته سه پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه شارل دوگل انجام می دهد. این پرواز ها در روز های شنبه، دوشنبه و پنجشنبه ساعت 09:15 AM با مدت زمان پرواز 5 ساعت و 50 دقیقه ای صورت می گیرند. همچنین پرواز های برگشت این شرکت در روز های یک شنبه، چهار شنبه و جمعه ساعت 00:20 AM با مدت زمان پرواز 5 ساعت و 50 دقیقه ای، از فرودگاه شارل دوگل فرانسه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شوند.

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای فرانسه 

اگر شما تصمیم خود را برای سفر با تور فرانسه گرفته اید، باید در یک فرصت مناسب اقدام به خرید بلیط هواپیمای فرانسه کنید. بلیط های فرانسه قیمت های مختلفی دارند و بسته به زمان سفر، شرکت هواپیمایی و همچنین خدماتی که ارائه می دهند قیمت آن ها متفاوت خواهد بود. یکی از راه های خرید بلیط هواپیما فرانسه مراجعه به شرکت های هواپیمایی و تهیه آن است. اما همان طور که گفته شد بلیط های فرانسه قیمت متغیری دارند و شما باید چندین بار در مورد قیمت آن پرس و جو کنید. بهترین راه حل برای خرید یک بلیط ارزان تر و مناسب تر خرید اینترنتی از یک وب سایت معتبر است. با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه از کیفیت پرواز خود نیز اطمینان خواهید داشت.

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای فرانسه

نکاتی که باید قبل از تهیه بلیط هواپیمای فرانسه بدانید

هر کشوری برای خود فرهنگ و آداب و رسومی دارد که باید به آن ها احترام قائل شد. بنابراین لازم است قبل از خرید بلیط هواپیمای فرانسه حتماً به برخی از این نکات توجه داشته باشید. سعی کنید در مکان های عمومی همانند رستوران ها با صدای بلند حرف نزنید. بهتر است قبل از تهیه بلیط هواپیما فرانسه شماره تماس های ضروری این کشور را یادداشت کنید تا در صورت نیاز به صورت رایگان با آن ها تماس بگیرید. آب شیر در این کشور آشامیدنی است و نیازی به خرید آب معدنی نخواهید داشت. همچنین یکی از مهم ترین مواردی که باید قبل از تهیه بلیط هواپیما فرانسه و هر کشور دیگری بدانید، مراقبت از وسایل و جیب هایتان در مکان های عمومی است. در هر جای دنیا جیب بر و قاپ زن ها وجود دارند و لازم است هوشیار باشید. از مزیت های دیگر خرید بلیط هواپیما فرانسه بهره مندی مسافران از مراکز درمانی بسیار با کیفیت و دارای استاندارد های بین المللی است. همچنین سعی داشته باشید از سیگار کشیدن در مکان های سر پوشیده و عمومی خودداری کنید، زیرا کشیدن سیگار در این مکان ها ممنوع است.

نکاتی که باید بعد از تهیه بلیط هواپیمای فرانسه بدانید

بعد از خرید بلیط هواپیمای فرانسه شما لازم است برای داشتن سفری بدون دردسر برخی نکات را رعایت کنید. اولین نکته مهم ساعت دقیق پرواز بلیط هواپیما فرانسه است. به طور دقیق ساعت پرواز را از بلیط هواپیما فرانسه بخوانید و به خاطر داشته باشید تا با یک برنامه ریزی دقیق در فرودگاه حاضر شوید. نکته مهم بعدی دقت به مخدوش نبودن بلیط هواپیما است. بلیط هواپیما فرانسه مخدوش یا ناخوانا باعث ایجاد مشکل خواهد شد. به دقت تمام مدارکتان را برسی کنید تا از جا نماندن آن ها مطمئن شوید. سعی کنید لیست وسایلی که برای بردن به داخل هواپیما ممنوع هستند را مطالعه کرده باشید. همچنین سعی کنید سفری سبک داشته باشید و از بردن وسایل غیر ضروری خودداری کنید.

نکاتی درباره هزینه های سفر به فرانسه

اگر شما بعد از خرید بلیط هواپیمای فرانسه به فکر صرفه جویی در هزینه های سفر خود نباشید، ممکن است متحمل هزینه های بسیار زیادی شوید. بنابراین به چند نکته اساسی که باید قبل از خرید بلیط هواپیما فرانسه آن ها را بدانید اشاره می کنیم. سعی کنید به جای صرف غذا در رستوران های گران قیمت با پرداخت هزینه ای حدود 10 یورو برای مواد اولیه، خودتان اقدام به تهیه یک وعده غذایی مناسب کنید. برای اینکه هزینه ی حمل و نقل شما ارزان تر تمام شود استفاده از قطار گزینه ی مناسبی خواهد بود. سعی کنید همیشه از فروشگاه های محلی فرانسه خریداری کنید. همچنین استفاده از سرویس های اشتراک وسایل نقلیه برای سفر های درون شهری بسیار مناسب خواهد بود.

نکاتی درباره اقامت در فرانسه

بدون شک شما باید تصمیم خود را برای نحوه اقامت در این کشور قبل از تهیه بلیط هواپیما فرانسه گرفته باشید. برای اقامت در فرانسه شما با انتخاب های متفاوتی رو به رو خواهید بود که مهم ترین گزینه های پیش روی شما اقامت در ویلا ها، آپارتمان ها و همچنین استودیو های اجاره ای هستند. اقامت گاه شما می تواند در فرانسه از نوع معمولی یا لوکس باشد و انتخاب آن به شما بستگی دارد. برخی اقامت گاه های فرانسه که ممکن است با خرید بلیط هواپیمای فرانسه و سفر به فرانسه با آن روبرو شوید، اقامت گاه هایی هستند که دارای آشپز خانه های پر از مواد غذایی اند. شما به راحتی در فرانسه می توانید انواع هتل های درجه 1 تا 4 را با قیمت های مختلفی پیدا کنید. یک هتل سه ستاره با اتاق دو نفری حدود 70 تا 110 یورو برای شما هزینه خواهد داشت. شما با کمی تحقیق می توانید یک هتل ارزان قیمت و مناسب برای اقامت خود پیدا کنید.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی فرانسه

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی فرانسه

همان طور که گفته شد بلیط کشور فرانسه یکی از پرفروش ترین بلیط های مربوط به کشور های خارجی است. توصیه می کنیم در اولین فرصت با تهیه بلیط هواپیمای فرانسه حتماً به دیدن جاذبه های بسیار زیبای این کشور بروید. در کشور فرانسه 32 اثر فرهنگی و 3 اثر طبیعی این در سازمان جهانی یونسکو به عنوان میراث فرهنگی به ثبت رسیده اند. کناره های رود سن در پاریس که دارای معماری های قدیمی بسیار زیبایی همچون کلیسای نوتردام و یا کلیسای کوچک مقدس است یکی از مهم ترین جاذبه های تفریحی این کشور به شمار می رود. برج بسیار مشهور و شناخته شده ایفل که یکی از عجایب هفت گانه دنیا و نماد شهر پاریس است نیز در کشور فرانسه قرار گرفته است. همچنین از جمله ی جاذبه های بسیار مشهور کشور فرانسه که با خرید بلیط هواپیما فرانسه امکان دیدار از آن ها را خواهید داشت می توان به موزه لوور، شانزه لیزه، معبد مون سن میشل، کلیسای جامع شارتر، طاق ‌نصرت اورانژ و غیره اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.