بلیط هواپیمای اروپا

اروپا یکی از مهم ترین مقاصد سفر در جهان است و افراد به دلایل مختلفی همچون اقامت، تحصیل و یا گردشگری به آن سفر می کنند. آب و هوای شهرهای این قاره با یکدیگر تفاوت دارد و بهتر است بلیط هواپیمای اروپا را در فصلی از سال که شهر مورد نظر شما آب و هوای مناسب تری دارد انتخاب کنید. شما به راحتی می توانید از طریق وب سایت های معتبر اقدام به خرید بلیط هواپیما اروپا کنید و به این قاره دیدنی و توریستی سفر نمایید. اروپا از پیشرفته ترین قاره های دنیا می باشد که روزانه هزاران بلیط هواپیمای اروپا توسط افراد از قاره های مختلف رزرو می شود. بلیط هواپیمای اروپا را گردشگران و علاقمندان برای سفر به قاره اروپا را می توانند از تمام کشورهای جهان خریداری و تهیه کنند. بلیط هواپیمای اروپا از گران ترین بلیط های پروازی می باشد که در آژانس های مسافرتی به فروش می رسد.

راهنمای سفر به اروپا

قاره اروپا بعد از قاره اقیانوسیه دومین قاره کوچک می باشد. این قاره با قاره آسیا همسایه می باشد که به وسیله کوه های اورال از هم جدا شده اند. به قاره آیبا و اروپا ارواسیا نیز گفته می شود . به دلیل نزدیکی این دو قاره با هم دیگر بسیاری از آداب و رسوم این دو قاره شبیه هم هستند. و مهاجرت و سفر های بسیار زیادی بین این دوقاره صورت می گیرد.این قاره دارای هفتصدوسی میلیون نفر جمعیت دارد. که در کل یازده درصد جمعیت کل جهان را تشکیل می دهد. این قاره در قسمت شمال قاره آفریقا قرار گرفته است و به قاره سبز نیز شهرت دارد. قاره اروپا داری مهد تمدن کهن می باشد که پیشرفته ترین کشور ها را در بر گرفته است. به عنوان موزه قاره دنیا شناخته شده است. اقتصاد و فرهنگ و رفاه زندگی  در اوج و نرخ بیکاری در سطح  صفر می باشد. اطراف این قاره آب های اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه  و دریای سیاه قرار گرفته است. از مهم ترین پایتخت های این قاره می توان به شهر لندن و پاریس و برلینو وین و آتن و رم و غیره اشاره کرد که این شهر ها از زیباترین و شگفت انگیز ترین شهر های دنیا می باشند که سالانه میلیون ها نفر را به سوی خود جذب می کنند.

راهنمای سفر به اروپا

وضعیت آب و هوایی اروپا

حدود یک سوم مساحت قاره اروپا برای کشاورزی مناسب می باشد. به دلیل وجود اب گرم موسوم که از اقیانوس به اب های غربی این قاره جریان دارد سبب شده است که این قاره دارای اب و هوای بسیار مناسب و معتدلی باشد. به دلیل وجود آب و های معتدل در این قاره سبب شده است هر ساله به تعداد افرادی که از این قاره بازدی می کنند افزوده شود و هم چنین باعث شده است که تمامی کشور های این قاره به زباترین و دیدنی ترین کشورهای جهان تبدیل شود. قاره اروپا دارای جزیره های بسیار زیبا و دیدنی دارد که در نوع خود بی نظیر و کم یاب هستند. قاره اروپا از سمت شمال به دلیل اینکه به قطب شمال نزدیک می باشد برخی ازشهرهای آن 6ماه روز و 6ماه شب هستند و در برخی از شهرهای آن روزهای زمستان به دویست و پنجاه روز نیز می رسد. این قاره بی نظیر دارای  انواع مختلفی از آب و هوا را دارا می باشد.

 بیابان هایی که بسیار گرم و خشک باشند، باران های بسیار سیل آسا و شدید و یا نواحی یخ زده و سرد در این قاره دیده نمی شوند. در حالت کلی قسمت کوچکی از شمال اسکاندیناوی و ایسلند دارای آب و هوای قطبی است. سوئد، فنلاند و شمال شرقی اروپا دارای آب و هوای سرد و زمستان های سرد و طولانی با برف های سنگین هستند و تابستان ها نیز معمولاً کوتاه و خنک است. مناطق نزدیک به اقیانوس اطلس، انگلستان و ایرلند دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی می باشند. همچنین مناطق جنوبی اروپا نیز دارای آب و هوای مدیترانه ای هستند. در نهایت قسمت های مرکزی و شرقی این قاره آب و هوای قاره ای و بری را از آن خود کرده اند. بنابراین بسته به مقصد بلیط هواپیمای اروپا، شما با آب و هوای متفاوتی روبرو خواهید شد.

بهترین زمان سفر به اروپا

بهترین زمان برای پرواز به قاره اروپا در تمام فصول می باشد. گردشگران و مسافرانی که قصد سفر به اروپا را دارند می توانند در تمام فصول سال به این قاره زیبا و عروس جهان سفر کنند. این قاره دارای فصل بهار و تابستان بسیار زیبایی می باشد که  واقعا قابل دیدن و تحسین است. پاییز شهر پاریس و لندن شگفت انگیز میباشد و از شهرهای رویایی و عاشقانه ی دنیا محسوب می شوند. اگر شما قصد سفر به این قاره را دارید توصیه می شود در هر فصلی که دوست دارید حتما به این قاره سفر کنید و از زیبایی های بی نظیر و ناتمام آن بازدید کنید تا بهترین خاطرات را برای خود و خانواده خود به ارمغان بیاورید. اروپا دارای جاهای باستانی بسیار زیادی می باشد. و هنگام قدم زندن در دل این قاره می توانید زندگی پیشرفته و اوج تمدن را در این قاره احساس کنید. این قاره دارای فرهنگ و خرده فرهنگ های بسیار جالب و فوق العاده ای می باشد که بی شک هر گردشگری را به سوی خود جذب می کند.

انتخاب بهترین زمان برای سفر به اروپا اهمیت بسیار زیادی دارد. فصل هایی که مسافران در آن ها به اروپا سفر می کنند شامل فصل های شلوغ، عادی و خلوت است. هرکدام از این فصل ها دارای معایب و مزایایی است که با توجه به شرایط خود می توانید در آن فصل اقدام به خرید بلیط هواپیمای اروپا کنید. تابستان فصل شلوغ اروپا است و تقریباً فصل گرمی به شمار می رود. اگر شما به گرما و شلوغی علاقه ندارید بهتر است در فصل دیگری سفر به اروپا را انتخاب کنید. فصل های بهار و پاییز فصل های معمولی اروپا هستند که میزان جمعیت در آن متوسط است و آب و هوا نیز متعادل می باشد. فصل های خلوت نیز معمولاً فصل زمستان را دربر می گیرد. شهرهای اروپا در شلوغی متفاوت اند و بهتر است ابتدا شهر مقصد خود را انتخاب کنید و سپس با توجه به آن بلیط هواپیمای اروپای خود را تهیه نمایید.

اطلاعات پرواز و فرودگاه های مهم اروپا

اطلاعات پرواز و فرودگاه های مهم اروپا

از فرودگاه های قاره اروپا می توان به فرودگاه مونیخ در کشور آلمان اشاره کرد .این فرودگاه از مهمترین و باشکوه ترین فرودگاه های این قاره می باشد  که نمایی شیشه مانند دارد که هر مسافری را مجذوب خود می کند تمام امکانات رفاهی و خداتی مورد نیاز مسافران در این فرودگاه تعبیه شده است.فرودگاه هیترو لندن نیز یکی از پر ترافیک ترین فرودگاه های این قاره است. ترمینال های این فرودگاه به عنوان بهترین ترمینال های فرودگاهی جهان به شمار می رود. فرودگاه فرانکفورت آلمان نیز از پر تردد ترین فرودگاه های موجود در اروپا می باشد  که سالانه بیش از شصت میلیون نفر مسافر از این فرودگاه استفاده می کنند. فرودگاه وین که در اتریش قرار دارد  از کاکل ترین و زیباترین فرودگاه های اروپا می باشد که دارای خدمات بسیار لوکس برای مسافران خود می باشد

شناخت فرودگاه های مقصد برای خرید بلیط هواپیمای اروپا و سفر به این قاره یکی از لازمه های مسافرت است. این قاره دارای فرودگاه های بسیار خوب و پر امکاناتی است که شما با توجه به مقصد بلیط هواپیما اروپا می توانید در یکی از آن ها فرود بیایید. تعدادی از این فرودگاه های مهم عبارت اند از: فرودگاه بین المللی وین در 19 کیلومتری پایتخت اتریش، فرودگاه بارسلونا ال پرات، فرودگاه بین المللی کلن بن در 15 کیلومتری قسمت جنوب شرق کلن آلمان، فرودگاه بین المللی کپنهاک، فرودگاه بین المللی هلسینکی در 20 کیلومتری شمال پایتخت فنلاند، فرودگاه بین المللی اسخیپول آمستردام، فرودگاه بین المللی فرانکفورت، فرودگاه بین المللی هیثرو لندن، فرودگاه بین المللی زوریخ و فرودگاه بین المللی مونیخ.

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیمای اروپا

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیمای اروپا چند روز مانده به زمان و برنامه سفرتان است. حتما به یاد داشته باشید که چند روز و یا چند هفته مانده به زمان سفرتان بلیط هواپیما اروپا ی خود را تهیه کنید چون به دلیل وجود ترافیک پروازی و تقاضا کننده های زیاد نمی توان در لحظات آخر بلیط هواپیما اروپا را خریداری کرد. بنابراین برای اینکه از برنامه سفر خود جا نمانید بهتر است چند روز قبل اقدام به تهیه بلیط هواپیما اروپا ی خود کنید. حتی می توانید با تور اروپا نیز به این قاره سفر کنید.

مدارک لازم برای رزرو بلیط هواپیمای اروپا

مدارک مورد نیاز برای بلیط هواپیمای اروپا عبارت است از کارت شناسایی و یا پاسپورت شماست. که شما می توانید با مراجعه به آژانس های مسافرتی  و یا از طریق وب سایت های مختص شرکت های هواپیمایی اقدام به تهیه بلیط هواپیما اروپا ی خود کنید. فقط دقت داشته باشید که از مراجع های قانونی و معتبر اقدام به خرید ان کنید تا دچار مشکلات دیگر نشوید. برخی از سایت های نامعتبر جود دارند که کلاهبرداران ماهری در این زمینه هستند. سعی کنید که در دام این سایت های کلاهبرداری نیفتید

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای اروپا

از شرکت های که به اروپا پرواز دارند می توان به شرکت هواپیمایی ماهان و ایران ایر و آسمان و ترکیش ایر اشاره کرد. مسافران برای تهیه بلیط هواپیما اروپا می توانند از طریق وب سایت های این شرکت ها اقدام به تهیه بلیط هواپیما اروپا کنند. در وب سایت های شرکت ها تمام مراحل خرید بلیط هواپیما اروپا توضیح داده شده است که با مطالعه آن می توانید براحتی بلیط هواپیما اروپا ی خود را تهیه و خریداری کنید. شما می توانید از طریق پرواز های دبی و و ترکیه نیز خود را به قاره اروپا برسانید. و یا از طریق زمینی نیز با تهیه بلیط هواپیما اروپا به این قاره سفر کنید.

خرید بلیط هواپیمای اروپا

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل های مختلف سال

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل بهار

قیمت بلیط اوپا در فصل بهار بسیار مناسب می باشد. فصل بهار یکی از زیباترین فصل هایی می باشد که قاره اروپا دارد در این فصل اروپا لباس سبز خود را بر تن می کند و اماده پذیرایی از تمامی گردشگران می باشد. اروپا بع دلیل داشتن اب و هوای معتدل و اقیانوسی از اوایل بهار تا اوایل پاییز سواحل بسیار زیادی را برای افتاب گرفتن و گردشگری سواحلی دارد. قاره اروپا به دلیل داشتن خشکی مشترک با قاره اسیا بیشترین گردشگران را نیز از همین قاره دارد که این امار در هنگام بررسی بلیط هواپیمای اروپا نیز صدق می کند. و اکثر این سفرها نیز به صورت هوایی بوده است البته کشورهای نزدیک به قاره اروپا از طریق زمینی و دریایی نیز به این قاره سفر می کنند.

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل تابستان

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل تابستان نسبت به دیگر فصول سال گران تر می باشد. به دلیل این که فصل تابستان بیشتر فصل استراحت و خوش گذرانی می باشد. باعث شده است که تعداد ورود گردشگران و مسافان در این فصل به قاره اروپا بیشتر از بقیه فصول سال باشد. و این به طبع در قیمت بلیط ان نیز تاثیر خواهد گذاشت زیرا هرچه تقاضا بیشتر شود قیمت نیز افزایش می یبد بنابراین شما باید از هفته ها قبل بلیط مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنید. در این فصل ترافیک شدیدی نیز در تور های اروپایی مشاهده می شود و اگر قصد سفر با تور را دارید در این حالت نیز باید از چند هفته قبل اقدام نمایید و در ان زمینه اطلاعات کافی را به دست اورید.

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل پاییز

فصل پاییز یکی از رومانتیک ترین فصل های سال می باشد اروپا در فصل پاییز بسیار دیدنی و جذاب می شود و طبع شاعرانه را می طلبد. مسافران بسیار زیادی فصل پاییز را برای سفر به قاره اروپا انتخاب می کنند و لحظات بسیار بی نظیری را برای خودشان رقم می زنند. قیمت بلیط در این فصل ارزان تر از فصل تابستان می باشد حتی شما می توانید از تخفیفات ویژه نیز در تهیه بلیط هواپیمای اروپا استفاده کنید. شما می توانید به عنوان یک مشتری ثابت و دائم از شرکت های هواپیمایی تخفیفات شکفت انگیزی را دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل زمستان

قیمت بلیط هواپیمای اروپا در فصل زمستان همانند بهار می باشد. اروپا به دلیل داشتن کوه های معوف الپ هر گردشگر ماجراجو را به سوی خود جذب می کند. ورزش های زمستانی از جمله اسکی و تلاکابین سورتمه برای مسافران علاقه مند در دل این کوه های زیبای جهان وجود دارد. و سالانه میلیون ها نفر توریست و مسافر از نقاط مختلف دنیا به این قاره سفر می کنند.شما می توانید در سایت ها قیمت دقیق بلیط این قاره را مشاهده نمایید و در صورتی که خواهان سفر به این قاره هستید آن را به راحتی تهیه و خرید نمایید و خود را برای این سفر به یاد ماندنی اماده کنید. 

نکاتی درباره سفر به اروپا

اگر شما بلیط هواپیما چارتر اروپا تهیه کرده اید لازم است نکاتی را به یاد داشته باشید. در کشورهای اروپایی بهتر است از رستوران هایی که منوهای عکس دار دارند برای خوردن غذا استفاده نکنید. زیرا تجربه نشان داده است این رستوران ها علاوه بر کیفیت پایین غذاهایشان قیمت بسیار بالاتری دارند. نکته مهم دیگر که باید قبل از خرید بلیط هواپیما اروپا به آن توجه کنید، رزرو بلیط مکان هایی است که معمولاً شلوغ هستند. برای دیدن این مکان ها به جای اینکه در صف های طولانی مدت برای خرید بلیط منتظر بمانید بهتر است بلیط آن را از قبل خریداری کنید و موقع تهیه بلیط هواپیما اروپا به فکر آن باشید. همواره حواستان به تورهایی که به مقصد اروپا تشکیل می شوند باشد. شاید سفر با یک تور مناسب بسیار به صرفه تر از خرید بلیط هواپیما اروپا و سفر شخصی باشد. همچنین لازم است برای خرید بلیط هواپیما اروپا وقت بگذارید و عجولانه آن را تهیه نکنید. وب سایت های مختلفی را بررسی کنید و ارزان ترین و مناسب ترین بلیط هواپیما اروپا را خریداری کنید. برداشتن کفش های مناسب پیاده روی و برنامه ریزی مناسب برای گردش در اروپا از نکات مهم دیگر به هنگام خرید بلیط هواپیمای اروپا است.

جاذبه های گردشگری اروپا

نکاتی درباره اقامت در اروپا

نکات مهم برای اقامت در اروپا که باید به آن ها توجه کرد عبارت است از اینکه باید قبل از رسیدن به این قاره هتل مورد نظر خود را رزرو کنید تا در هنگام رسیدن به این شهر دچار سردردگمی نشوید. هم چنین بهتر است برای راحت بودن در این قاره زبان بین المللی یعنی انگلیسی را بلد باشید تا در هر شهر این قاره به راحتی بتوانید خواسته های خود را به زبان بیاورید و هنگام خرید چانه بزنید و آدرس مورد نظر خود را به راحتی سوال کنید. و قبل از سفر بهتر است در مورد آداب و رسوم این شهر مطالعه ای را داشته باشید.

جاذبه های دیدنی و گردشگری اروپا

قاره اروپا دارای شهر های بسیار زیبا و دیدنی می باشد که هر گردشگر را مجذوب خود خواهد کرد کوه های آلپ و موزه لوور و برج ساعتی لندن و برج ایفل و چشنواره گل کلیساهای تاریخی و مدرن ترین مراکز خرید و بازارها با برند های معروف در این قاره جمع شده است که طبق آمار نشان داده شده قاره اروپا دارای بیشترین ورودی آمار گردشگری در کل جهان می باشد. وجود بی نظیرترین جاذبه های قاره اروپا باعث شده است که هر گردشگری در برنامه سفر خود اول سراغ کشورهای اروپایی برود. داشتن هتل های بسیار لوکس و زیبا با قیمت های متنوع و متناسب با قدرت خرید مشتریان باعث شده است که هیچ گردشگری دغدغه مکان برای استراحت را نداشته باشد. روزانه تورهای بسیار متعددی به سمت این قاره پرواز می کنند. که بهترین راه برای رفتن به این قاره از طریق هوایی می باشد که می توان با تهیه بلیط هواپیمای اروپا به راحتی و آسانی خود را به این قاره زیبا رساند. قاره اروپا پذیرای تمام مسافران خود از همه کشورهای دنیا هست و مردمان بسیار خون گرم و مهمان نوازی را دارد. امروزه دانشجویان زیادی نیز به قصد ادامه تحصیل و یا کار روانه قاره اروپا می شوند که قبل از رفتد حتما باید بلیط هواپیمای اروپا چه زمینی و چه هوایی را باید خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.