بلیط هواپیمای برزیل

برزیل کشوری در آمریکای جنوبی است و یکی از مناطق توریستی این قاره محسوب می شود. تهیه بلیط هواپیمای برزیل برای سفر به این منطقه دارای شرایط ویژه ای است. با سفر به برزیل می توان از جاذبه های طبیعی و دیدنی این کشور استفاده کرد. بلیط هواپیما برزیل از ایران به صورت یکسره نبوده و حداقل یک توقف در مسیر دارد. در این نوشته با کشور برزیل و نحوه تهیه بلیط هواپیمای برزیل بیشتر آشنا می شویم.

راهنمای سفر به برزیل

برزیل بزرگ ترین کشور قاره آمریکای جنوبی با مرکزیت برازیلیا است. این کشور همچنین پر جمعیت ترین کشور منطقه هم محسوب می شود. برزیل با کشورهای آرژانتین، اروگوئه، ونزوئلا، سورینام، بولیوی، پرو و پاراگوئه مرز مشترک داشته و شرقی ترین کشور آمریکای جنوبی است. برزیل در چندین سال اخیر رشد فراوانی در زمینه اقتصادی داشته و خود را در سطح برترین اقتصادهای جهان قرار داده است. تا جایی که در سال 2015 برزیل هفتمین اقتصاد بزرگ دنیا شد. کشاورزی در برزیل بسیار رونق داشته و یکی از موضوعات اصلی در این کشور محسوب می شود. برزیل در قرن های گذشته بزرگ ترین تولید کننده قهوه در جهان بوده و این محصول یکی از مهمترین تولیدات کشاورزی کشور برزیل محسوب می شود. از دیگر منابع اقتصادی این کشور لبه سویا، آب پرتقال، گوشت، منسوجات، تجهیزات برقی، کفش و فولاد و … است.

راهنمای سفر به برزیل

زبان و فرهنگ مردم برزیل

برزیل به خاطر اینکه در دوره های مختلف مستعمره کشورهای اروپایی بوده، دارای فرهنگ ها و نژادهای مختلفی است که به زبان پرتغالی سخن گفته و دین اصلی آن ها کاتولیک است. این کشور دارای قوانین و فرهنگ های بسیار جالب و گاهی عجیب است که از جمله آن ها می توان به ممنوعیت برنزه کردن پوست اشاره کرد. مردم ساکن کشور برزیل در 4 دسته مختلف قرار می گیرند. سرخپوست های بومی برزیل که تاریخچه حضور آن ها در برزیل به 9000 سال پیش از میلاد مسیح باز می گردد. پرتغالی هایی که پس از کشف برزیل و استعمار آن در این کشور حضور یافتند. آفریقایی هایی که در دوران برده داری به این کشور وارد شده و پس از آن در برزیل ساکن شدند. و مهاجران اروپایی و آسیایی و … که در قرن اخیر در برزیل سکونت یافته اند. مردم برزیل ارتباط زیادی با جنگل های آمازون برقرار می کنند و این جنگل ها نقش پررنگی در زندگی افراد مناطقی از برزیل دارد که جنگل های آمازون در آن واقع شده است.

شرایط اقتصادی برزیل

برزیل پنجمین کشور پهناور دنیاست و از نظر تعداد فرودگاه پس از آمریکا رتبه دوم را بدست آورده است. یکی از معروف ترین ویژگی های برزیل دو قطبی بودن آن است که بخش شمالی فقیر نشین و بخش جنوبی ثروتمند و صنعتی است. اما در حال حاضر در بخش های شمالی نیز جذب سرمایه و سرمایه گذاری های جدید در حال صورت گرفتن است. یکی از ویژگی های معروف دو قطبی بودن اقتصادی در شهر ریودوژانیرو دیده می شود که شهر به دو قسمت پولدار و زاغه نشین تشکیل شده است. حدود 6 درصد افراد این شهر زاغه نشین هستند.

وضعیت آب و هوایی برزیل

آب و هوای این کشور در اکثر مناطق گرمسیری بوده و در مناطقی نیز دارای آب و هوای کوهستانی، استوایی، معتدل و … می باشد. میزان بارش باران در برزیل بسیار قابل توجه است.

بهترین زمان برای سفر به برزیل

شاید بتوان به خاطر آب و هوای گرمسیری، ببهترین زمان سفر به برزیل را ماه های سردتر سال دانست. از آذر تا اسفند بهترین زمان برای سفر به برزیل و لذت بردن از آن است.

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیمای برزیل

خرید بلیط  هواپیما برزیل بسیار آسان است. برای این منظور می توانید به صورت حضوری به یکی از آژانس های گردشگری و مسافرتی مراجعه کرده و خرید بلیط هواپیما برزیل را انجام دهید. اما پیشنهاد ما این است که خرید بلیط هواپیمای برزیل را به صورت آنلاین از طریق سایت ما انجام دهید تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود. برای این منظور از قسمت خرید بلیط پروازهای خارجی از قسمت تعبیه شده مبدأ مورد نظر و مقصد برزیل را انتخاب کنید و سپس کلید جست و جو را فشار دهید، مشاهده می کنید که لیستی از پروازها آورده می شود که می توانید در کم ترین زمان ممکن آن ها را رزرو کنید.

مدارک لازم برای رزرو بلیط برزیل

قبل از سفر به برزیل مانند تمام کشورهای دیگر باید ویزای این کشور را دریافت نمود. برای دریافت ویزای کشور برزیل باید به سفارت برزیل در تهران واقع در خیابان ولیعصر- خیابان زعفرانیه- خیابان بهار- نبش خیابان یکتا- شماره 2  مراجعه کرد یا با شماره تلفن های 22753010 و 22753108 تماس حاصل نمود.

برای دریافت ویزای کشور برزیل باید مدارکی همچون شناسنامه و کارت ملی که به زبان انگلیسی ترجمه شده، گذرنامه با اعتبار حداقل 7 ماه، عکس 6 در 4 به تعداد 3 عدد، مدارک هتل رزرو شده، بلیط هواپیمای برزیل رفت و برگشت و اطلاعات سفر، گواهی تمکن مالی، ارائه گواهی نامه های لازم برای افراد بازنشسته، مشغول به تحصیل و شاغل را ارائه نمود. ویزای برزیل در سه دسته کلی قرار می گیرد. ویزای کاری، ویزای تحصیلی و ویزای مسافرتی.

مدارک لازم برای رزرو بلیط برزیل

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای برزیل

هم اکنون برای سفر به برزیل، بلیط هواپیمای برزیل به صورت مستقیم در دسترس مسافرین نیست و بلیط هواپیما برزیل حداقل یک توقف در مسیر دارد. مسیرهای پروازی که می توان از آن ها برای سفر به برزیل استفاده کرد:

ترکیش ایرلاین

بلیط هواپیمای برزیل هواپیمایی ترکیه، از شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و اهواز پرواز داشته و یک توقف در استانبول دارد. قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی یک طرفه حدودا 43 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی دو طرفه بین 59 تا 74 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل بیزینس کلاس دو طرفه حدوداً 173 میلیون ریال می باشد.

هواپیمایی امارات

بلیط هواپیمای برزیل از طریق این هواپیمایی از تهران و مشهد پرواز داشته و پس از یک توقف در دبی به مقصد برزیل پرواز می کند. قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی یک طرفه حدوداً 56 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی دو طرفه بین 75 تا 95 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل بیزینس کلاس دو طرفه حدوداً 203 میلیون ریال می باشد.

 ایرلاین قطر ایرویز

با بلیط هواپیمای برزیل قطر ایر ویز از شهرهای تهران و مشهد و شیراز می توان به مقصد برزیل پس از توقف در دوحه سفر کرد. قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی یک طرفه حدوداً 61 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی دو طرفه بین 85 تا 95 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل بیزینس کلاس دو طرفه حدوداً 252 میلیون ریال می باشد.

 ایرلاین اتحاد

بلیط هواپیمای برزیل هواپیمایی اتحاد از تهران پرواز داشته و پس از توقف در دبی به سمت برزیل حرکت می کند. در حال حاضر این هواپیمایی در ایران پروازی ندارد.

ایرلاین کی ال ام

بلیط هواپیمای برزیل توسط هواپیمایی کی ال ام داز تهران پرواز داشته و پس از توقف در رم به سمت برزیل حرکت می کند. قیمت بلیط هواپیمای برزیل اکونومی یک طرفه حدوداً 66 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل اکونومی دو طرفه بین 78 تا 87 میلیون ریال، قیمت بلیط هواپیما برزیل بیزینس کلاس دو طرفه حدوداً 203 میلیون ریال می باشد.

بلیط هواپیمای برزیل به مقصد شهرهای مختلف این کشور سفر دارد. می توان به شهرهایی مانند ریو، سائوپائولو، برازیلیا، کوریتیبا، سالوادرو و … سفر نمود. زمان سفر به برزیل با توجه به هواپیمایی های مختلف و جابجایی هواپیماها متفاوت می باشد. زمان پرواز 22 ساعت تا 37 ساعت می تواند به طول بیانجامد.

قیمت بلیط هواپیمای برزیل در زمان های مختلف سال

قیمت بلیط هواپیمای برزیل در زمان های مختلف سال

بلیط هواپیمای برزیل قیمت ثابتی ندارد و همانطور که در بخش قبلی مطالعه فرمودید، از آنجا که شرکت های هواپیمایی مختلفی خدمات بلیط هواپیما برزیل را ارائه می دهند، در نتیجه تنوع قیمت ها نیز بیشتر خواهد بود. شرکت های هواپیمایی مختلف که برای برزیل پرواز دارند از لحاظ کمیت و کیفیت خدمات پروازی در یک سطح قرار ندارند و به همین دلیل است که قیمت بلیط هواپیما برزیل نیز یکسان نخواهد بود. علاوه بر این قیمت کلاس های پروازی نیز با یکدیگر متفاوت بوده و شاهد نرخ قیمت یکسانی بین کلاس پروازی اکونومی، فرست کلاس و بیزینس کلاس نیستیم.

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای برزیل

برزیل از ما فاصله زیادی دارد به همین دلیل برای سفر به این کشور، تهیه ی بلیط هواپیما برزیل ضروری است. بلیط هواپیمای برزیل را هم می توانید به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین تهیه کنید. این بلیط از مقصد ایران به سمت یکی از شهرهای برزیل خواهد بود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. بلیط هواپیما برزیل را بهتر است که از چندین مدت قبل تهیه کنید. بهتر است این بازه زمانی 45 تا 50 روز قبل از سفر شما باشد، چرا که روند اخذ ویزا ممکن است طولانی شده و از آنجا که شما برای اخذ ویزا باید بلیط هواپیمای برزیل را ارائه دهید، ضروری است که از قبل اقدام کنید. اگر می خواهید در ایام تعطیلات در برزیل حضور داشته باشید، توصیه ی ما این است که از چندین ماه قبل تر بلیط برزیل را تهیه کنید.

 • هنگامی که خرید بلیط هواپیمای برزیل را به صورت آنلاین انجام می دهید، مشخصات خود را به دقت وارد کنید و پیش از تکمیل خرید بلیط یکبار دیگر مشخصات، مبدأ و مقصد را بررسی کنید و سپس وارد مرحله ی پرداخت شوید.
 • اگر هنگام خرید بلیط هواپیما برزیل مبدأ و مقصد را اشتباه وارد کرده باشید، نمی توانید آن را اصلاح کنید و در صورتی که بلیط را پس بدهید، شامل قوانین کنسلی خواهد شد و باید دوباره بلیط برزیل را تهیه کنید.
 • اگر به هر دلیلی به پرواز برزیل نرسید، بلیط شما باطل شده و هزینه ای بابت آن عودت نمی شود.
 • پس از اتمام خرید بلیط هواپیما برزیل از آن پرینت گرفته و در هنگام حضور در فرودگاه همراه خود داشته باشید.

جاذبه های دیدنی و تفریحی در برزیل

 • مجسمه مسیح
 • آبشارهای ایگواکو
 • رودخانه آمازون
 • کارناوال ریو
 • پانتانال
 • سواحل سالوادور
 • فرنادو دنورنها
 • تئاتر آمازوناس
 • پتروپلیس
 • ایلادو ماراژا
 • ساحل کوپاکابانا
 • حیات وحش در برزیل

مدارک لازم برای رزرو بلیط برزیل

ورزش در برزیل

یکی از مهم ترین مسائلی که در تور برزیل مطرح است و بسیاری برزیل را به آن می شناسند فوتبال است. فوتبال در برزیل تنها یک ورزش نیست و تأثیرات به سزایی در فرهنگ و اقتصاد این کشور داشته است. همچنین فوتبال بارها باعث وحدت جمعی برزیلی ها شده و کمک هایی به وضعیت اقتصادی این کشور نیز کرده است. فوتبال در برزیل پلی است برای افرادی که وضعیت خوبی از نظر اقتصادی ندارند تا با توجه به استعداد خویش بتوانند مسیر زندگی خویش را تغییر دهند.

غذاهای برزیل

تنوع فرهنگی و طبیعی و همچنین آب و هوا در برزیل باعث به وجود آمدن ذائقه های مختلف و تنوع غذایی فراوان شده است. برخی از این غذاها تحت تاثیر اروپا و آفریقا و آسیا قرار گرفته اند. یکی از غذاهای برزیل نانی به نام پاد کویخو است. این اسنک نوعی نان پنیری خوشمزه است که در اکثر مغازه ها و نانوایی های برزیل یافت می شود. یکی دیگر از غذاهای سنتی برزیل سالادی به نام ویناگرت است که شباهت بسیاری به سالاد شیرازی دارد. ترکیبات آن گوجه و پیاز و خیار و سبزیجات خرد شده به همراه سرکه و نمک است. فیجائو تروپیرو نیز یکی از غذاهای سنتی دیگر برزیل است که از لوبیا و گوشت و کلم سبز و آرد درست می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.