بلیط هواپیما اطلس جت

آیا شما با خطوط هواپیمایی اطلس جت و بلیط هواپیما اطلس جت آشنایی دارید؟ همان گونه که می دانید در حال حاضر باتوجه به ازدیاد جمعیت و به طبع به خاطر سلیقه‌های متفاوت شرکت‌های هوایی زیادی در زمینه تهیه بلیط و خدمات مربوطه فعالیت دارند که هر کدام از این شرکت‌ها دارای امتیاز و مزیتی نسبت با سایر شرکت‌ها هستند. ما در ادامه مطالب به معرفی یکی از بهترین خطوط هواپیمایی حال حاضر می‌پردازیم و دلیل برتری این شرکت هواپیمایی را نسبت به سایر شرکت‌هایی که دراین زمینه فعالیت دارند را برای شما بازگو می‌کنیم. شک نداشته باشید که با تهیه بلیط هواپیما طلس جت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این خطوط هوایی شما سفری ایمن و آسوده را خواهید داشت و خاطره این سفر در ذهن و یاد شما باقی خواهد ماند.

شرکت هواپیمایی اطلس جت

بدون شک اگر قصد سفر داشته‌اید و به آژانس‌های مسافرتی مراجعه کرده باشید و یا از طریق سایت اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده باشید در بین شرکت‌های هواپیمایی حتماً نام شرکت هواپیمایی اطلس جت یا اطلس گلوبال را دیده‌اید. این شرکت هواپیمایی تازه تأسیس که حدود 18 سال از شروع به کارش می‌گذرد و از شرکت‌های جوان تازه تأسیس و سرشار از انگیزه با دور نمایی بسیار روشن‌تر از چیزی که اکنون است متعلق به کشور ترکیه می‌باشد. این شرکت هواپیمایی در مدت زمان کوتاهی که در این زمینه فعالیت دارد به واسطه خدمات خاصی که به مسافران ارائه می‌دهد دوستداران و طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است. این شرکت هواپیمایی در ابتدا با نام تجاری اطلس جت مشغول به فعالیت بود ولی حدود 3 سالی است که این ایر لاین نام شرکت خود را به اطلس گلوبال تغییر داده است. این خط هوایی هر روزه از تهران به شهرهای ازمیر – استانبول و آنتالیا ترکیه پرواز مستقیم دارد. دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی اطلس جت در شهر استانبول ترکیه واقع شده است.

شرکت هواپیمایی اطلس جت

مدل و ناوگان هواپیماهای اطلس جت

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که قبل از خرید بلیط هواپیما اطلس جت به نوع هواپیمایی که می‌خواهید سوار شوید و با آن پرواز داشته با شید توجه می‌کنید باید بگوییم که ناوگان هواپیمایی اطلس گلوبال دارای 27 فروند هواپیمای ایرباس و یک فروند بوئینگ 737 می‌باشد.

کلاس‌های پروازی خطوط هوایی اطلس جت

شما درهنگام خرید بلیط هواپیما اطلس جت می‌توانید از کلاس‌های پروازی این ایر لاین مورد مناسب خود را انتخاب کنید.

کلاس اکونومی پلاس: این کلاس پروازی خدمات مناسبی را برای رفاه و راحتی مسافران در نظرگرفته است که از جمله آن‌ها می‌توان به سرو غذای گرم و نوشیدنی فاصله مناسب بین صندلی‌های هواپیما امکان خرید و پذیرش آنلاین بلیط هواپیمایی اطلس جت و خدمات استفاده از اتوبوس اشاره کرد.

کلاس بیزنس: در بیزنس کلاس هواپیمایی اطلس جت صندلی‌های این خطوط هوایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نشیمنی بسیار راحت دارند و با صندلی جلویی فاصله مناسب را نیز دارند و نمای چرمی این صندلی‌ها جلوه زیبایی دارد. و سرو غذاهای بسیار خوشمزه ونوشیدنی های گرم از دیگر مزایای این خط هوایی است. شما در این کلاس پروازی می‌توانید از استراحتگاه ویژه این خطوط هوایی در فرودگاه بهره مند شوید و کلیه مراحل پرواز شما از خرید بلیط هواپیما اطلس جت تا تحویل بار و دیگر خدمات به راحتی و بهترین شکل ممکن امکان می‌پذیرد.

مسیرهای پرواز شرکت هواپیمایی اطلس جت

برای تهیه بلیط هواپیما اطلس جت شما لازم است که مقاصد و شهرها و کشورهایی را که شرکت هواپیمایی اطلس جت به آن جا پرواز دارد را بشناسید این ایر لاین در حال حاضر به 35 کشور دنیا و همچنین 50 شهر در سراسر دنیا پرواز دارد که با توجه به زمان فعالیت این شرکت هوایی از زمان تأسیس این اعداد و ارقام بسیار چشمگیر می‌باشند. این کشورها شامل انگلیس – فرانسه – امارات متحده – آلمان – کویت – تفلیس – ایران و … پرواز دارد. در ایران شما علاوه بر تهران از شهر تبریز نیز می‌توانید با این شرکت هوایی سفر خود را انجام دهید و این نکته بسیار مهم و قابل توجهی در زمان تهیه بلیط هواپیمایی اطلس جت می‌باشد

لیست پروازهای داخلی و خارجی اطلس جت

این شرکت با توجه به این که شرکت گسترده ای است به همه جا پرواز دارد در ایران از شهر تبریز و طهران به ترکیه پرواز دارد و از ترکیه به سایر کشور های خاورمیانه و اروپایی مانند فرانسه انگلستان امارات متحده و المان و قرقیزستان دارد و البته در عراق نیز پرواز هایی دارد. که ایرانیان می توانند با یک توقف در استانبول به سایر کشور های اروپایی بروند.

قوانین حاکم بر بلیط هواپیما اطلس جت

امروزه شرکت‌های هواپیمایی راه‌های متفاوت و بسیاری را برای حفظ جان مسافرین در نظر گرفته اند و یکی از این راه‌ها مشخص کردن میزان بار مجاز برای هر پرواز است شرکت‌های داخلی و خارجی در این رابطه قوانین سختگیرانه ای دارند اما جالب است که بدانید در تهیه بلیط هواپیما اطلس جت شما می‌توانید 8 کیلو گرم بار داشته باشید ولی این میزان در پرواز بیزنس کلاس به 20 کیلو گرم و در پرواز فرست کلاس ممکن است تا 30 کیلو گرم قابل تغییر است و شما قبل از اینکه چمدان خود را جمع کنید این موضوع را در تهیه بلیط هواپیما اطلس مد نظر قرار دهید.

خدمات ویژه شرکت هواپیمایی اطلس جت

از جمله خدمات ویژه و خاصی که این شرکت هواپیمایی به مسافران خود ارائه می‌دهد امکان استفاده از سرویس اتوبوس ترانسفر یا رایگان این ایر لاین است. افرادی که بلیط هواپیما اطلس جت را تهیه کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به وب سایت این شرکت مسیرهایی که این شرکت هواپیمایی در آن‌ها خدمات ترانسفر می‌دهد را شناسایی کنند. شما بعد از تهیه بلیط هواپیمایی اطلس جت نگرانی در خصوص تأخیرهای احتمالی نخواهید داشت از دیگر خدمات این شرکت می‌توان به ارسال پیامک رایگان در صورت وجود تأخیر در این خطوط هوایی اشاره کرد. و نکته دیگر اینکه خدمات پذیرایی و غذاهای سرو شده در این شرکت هواپیمایی قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بالا را دارند. و اما مهم‌ترین ویژگی این خط هوایی این است که شما بعد از تهیه بلیط هواپیمایی اطلس جت می‌توانید از کارت‌های عضویت این شرکت که انواع مختلفی دارد استفاده کنید که هرکدام از این کارت‌های عضویت شرایط و مزایای خود را دارند که شما با توجه به مسافت طی کرده در این خطوط هوایی می‌توانید از تخفیف پروازی و پروازهای رایگان خطوط هواپیمایی اطلس جت بهره مند شوید.

خدمات ویژه شرکت هواپیمایی اطلس جت

مجوزها و گواهینامه‌ها شرکت هواپیمایی اطلس جت

شما حتماً بعد از تهیه بلیط هواپیما اطلس جت به نکات ایمنی و استاندارد بودن این شرکت هواپیمایی نیز اهمیت می‌دهید. لازم است که ذکر کنیم شرکت هواپیمایی اطلس جت یکی از موفق‌ترین خطوط هواپیمایی بوده که خوش بختانه تا کنون حادثه هوایی نداشته و همه ساله موفق به کسب گواهینامه صلاحیت پرواز و گواهینامه اپراتور هوایی و بسیاری از افتخار های دیگر شده است.

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیما اطلس جت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت و اپلیکیشن های گوشی‌های هوشمند دیگر لازم نیست که شما برای تهیه بلیط حتماً به دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید و می‌توانید بلیط هواپیمایی اطلس جت را در حالی که در منزل نشسته‌اید به راحتی و با موبایل یا رایانه خود تهیه کنید شما می‌توانید برای تهیه بلیط هواپیما اطلس جت ابتدا یک سایت آنلاین معتبر را که دارای نماد اعتبار الکترونیک است را پیدا کنید و در این سایت مبدأ و مقصد خود را انتخاب کنید و در قسمت شرکت‌هایی که پرواز مورد نظر شما را ارائه می‌دهند شرکت اطلس جت را انتخاب کنید چرا که در بالا به شما گفته شده که این شرکت چه مزیتی نسبت به سایر شرکت‌ها دارد. بعد از انتخاب شرکت ترکیه‌ای اطلس جت حالا باید تعداد همسفران نوع پرواز و تاریخ رفت و برگشتتان را وارد کنید تا پرواز مورد نظر شما روی صفحه سایت ظاهر شود و شما بلیط هواپیمایی اطلس جت خود را به صورت آنلاین تهیه کنید و بدون اتلاف هرگونه وقت و انرژی در منزل بلیطتان را تهیه کرده و اولین گام را برای آغاز سفر خاطره انگیز خود بردارید.

در حالی که شما قصد تهیه بلیط اطلس جت را دارید شما می‌توانید در جهت اطمینان خاطر به یک دفتر هواپیمایی مراجعه کرده و پس از مشورت با راهنمایان آژانس هواپیمایی در رابطه با تهیه بلیط هواپیمایی اطلس جت بلیط خود را به آسانی تهیه کنید البته همان طور که ما در بالا گفتیم یکی دیگر از آسان‌ترین راه‌ها برای خرید و تهیه بلیط هواپیما اطلس جت این است که به صورت آنلاین به تهیه و خرید بلیط هواپیمایی اطلس جت بپردازید و با انتخاب یک سایت مطمئن از خرید خود آسوده خاطر باشید.

خرید بلیط هواپیما اطلس جت از طریق سایت

شما برای خرید بلیط هواپیمایی اطلس جت این امکان را دارید که به وسیله مستر کارت و ویزا کارت بلیط خود را تهیه کنید ودیگر مزیت خرید بلیط هواپیما اطلس جت این است که شما به صورت مستقیم و بدون واسطه بلیط هواپیمایی اطلس جت را تهیه کرده و پروازهای این شرکت به نقاط مختلف و ساعت و زمان پروازها را مشاهده کنید همچنین پروازهایی را که شامل تخفیف نیز می‌باشند مشاهده کنید ودر صورت لزوم انتخاب کنید. وشما می‌توانید در تمام مدت زمان شبانه روز اقدام به خرید بلیط هواپیما اطلس جت کنید.

دریافت کارت پرواز هواپیمایی اطلس جت به صورت آنلاین

شما بعد از خرید بلیط هواپیما اطلس جت برای دریافت کارت پروازاین امکان را دارید که تا 48 ساعت قبل از پرواز به صورت آنلاین کارت پرواز خود را دریافت کنید. شما این امکان را دارید که به وسیله کارت اطلس خود و یا از طریق سیستم امنیت سه بعدی از کارت پرواز خود پرینت بگیرید و یا قبل از پرواز به باجه‌های مستقر در فرودگاه مراجعه کرده و کارت پرواز خود را دریافت کنید.

محل تهیه بلیط هواپیما اطلس جت

بلیط هواپیما این شرکت هوایی را به راحتی می‌توان از آژانس‌های هوایی معتبر تهیه کرد همچنین بلیط هواپیمایی اطلس جت در تمامی مسیرهای پرواز داخلی به ویژه در استان‌های داخلی و به خصوص پروازهای خارج کشور برای دوستداران این خط هوایی و افرادی که تمایل به پرواز با این خط هواپیمایی را دارند در دسترس می‌باشد. و روش دیگری که می‌توان بلیط هواپیما اطلس جت را تهیه کرد خرید اینترنتی بلیط هواپیما اطلس جت می‌باشد.

شرایط خرید و رزرو بلیط هواپیما اطلس جت

شرایط استرداد بلیط هواپیمایی اطلس جت

در بعضی از موارد که در کشور ما اندک نیستند پروازهای هوایی توسط فرودگاه و یا شرکت‌ها به دلایل مختلفی لغو می‌شوند حالا شما باید بدانید که در این زمان تکلیف شما چیست اگر که بلیط هواپیما اطلس را تهیه کرده باشید. اگر قبل از اینکه ساعت پرواز شما فرا برسد از طرف شرکت با شما تماس گرفته شود و یا ایمیلی را در این رابطه دریافت کنید شما می‌توانید پرواز دیگری را که به شما پیشنهاد می‌شود انتخاب کرده و یا تمام وجه خود را باز پس بگیرید با توجه به اینکه از چه طریقی هزینه بلیط خود را پرداخت کرده بودید به همان صورت هزینه به شما استرداد داده می‌شود. اگر در فرودگاه و به دلایل جوی بلیط هواپیما اطلس جت شما کنسل شود شما فقط می‌توانید کپی بلیط خود را برای شرکت ایمیل فکس و یا پست کنید و بعد با شرکت اطلس جت تماس بگیرید تا در رابطه با استرداد وجه به شما مشاوره بدهند و شما با توجه به قوانین بیمه‌های شرکت‌های خارجی وجه خود را دریافت کنید.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما اطلس جت

هر شرکتی و هر دفتر هواپیمایی در رابطه با زمان کنسل کردن بلیط هواپیمایی و نحوه دریافت وجه توسط خریدار قوانین مخصوص به خودش را دارد برای مثال شرکت هواپیمایی اطلس جت معتقد است که اگر شما دو ساعت قبل از پرواز بلیط خود را کنسل کنید وجه به شما بازگردانده خواهد شد با توجه به اینکه چقدر تا زمان پرواز فرصت باقی مانده باشد هرچقدر که زودتر بلیط خود را کنسل کنید به نفع شما خواهد بود و می‌توانید هزینه بیشتری را از پولی که برای بلیط پرداخته‌اید بازپس بگیرید.

مزایای خرید بلیط هواپیما اطلس جت از طریق سایت

خرید بلیط هواپیمایی اطلس جت از طریق سایت دارای مزایای زیادی است که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم.

  • مشاهده پروازهایی که شامل تخفیف شده‌اند. یا به زودی تخفیف در مورد آن‌ها اعمال می‌شود.
  • خرید مستقیم بلیط هواپیمایی اطلس جت بدون واسطه و انتخاب زمان و تاریخ پرواز و امکان انتخاب غذا و نوشیدنی خود در طول پرواز با توجه به منوی موجود در سایت هواپیمایی اطلس جت و انتخاب صندلی در هواپیما اطلس جت و خرید اضافه بار اگر شامل این گزینه می‌شوید.
  • امکان رزرو ماشین در فرودگاه کشورهایی که اطلس جت به آن جا پرواز دارد.
  • امکان دریافت کارت پرواز شرکت هواپیمایی اطلس جت به صورت اینترنتی بعد از خرید بلیط هواپیمایی اطلس جت .

نکاتی درباره تهیه بلیط هواپیما اطلس جت

نکاتی درباره تهیه بلیط هواپیما اطلس جت

با توجه به توضیحات و مطالبی کا در بالا برای شما عنوان کردیم این شرکت هواپیمایی نو پا و تازه تأسیس هواپیمایی اطلس جت به واسطه خدمات و امکاناتی که لازمه یه مسافرت و پرواز مطلوب و به یاد ماندنی است توانسته مخاطبان و مسافران خاص خود را داشته باشد که این خدمات و سرویس دهی مناسب از زمان انتخاب خطوط هواپیمایی مناسب تا تهیه بلیط هواپیمایی اطلس جت و خدمات تحویل بار و سایر خدمات این ایر لاین در طول پرواز بوده و حتی این شرکت هواپیمایی معتبر اطلس جت خود را پس از پایان پرواز نیز در قبال مسافران مسئول دانسته و خدمات ترانسفر نیز به مسافران خود ارائه می‌دهد و این مسئله برای بسیاری از افراد اهمیت داشته و مهم می‌باشد. شما با تهیه و خرید بلیط هواپیمایی اطلس جت بی شک برای همیشه از طرفداران و مسافران این شرکت هواپیمایی خواهید بود و از خدمات رفاهی بی نظیر این شرکت بهره خواهید برد. و اما نکته  آخر اینکه به یاد داشته باشید که اگر زمانی نام شرکت هواپیمایی اطلس جت را دیدید و یا شنیدید منظور همان شرکت هواپیمایی اطلس جت می باشد که خدمات خاص خود را به شما ارائه خواهد داد .به امید دیدار شما عزیزان در پروازهای شرکت هواپیمایی اطلس جت و افتخار ارائه خدمات منحصر به فرد این ایرلاین به شما عزیزان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.